Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

ktore
17. okt 2011

@natysek a po tej inj.si si urobila test?

natysek
17. okt 2011

Málem bych zapoměla, nějak podezřele často chodím na malou 😀

natysek
17. okt 2011

@ktore jjj za tři dny, ale nic (od té doby jsem se netestovala) .... je ale pravda, že ovu bych měla mít hodně pozdě v cyklu.... někdy kolem 21 dne cyklu

daniwaugh
17. okt 2011

@ktore
ziadny neukaze 5dni po ovu lebo vajicko sa usadzuje 5-10dni po ovu a aj keby sa 5dni usadilo a vedela si presne keby bola, tak ten hormon nebude vylucovany v takej hladine, aby to test zachytil. to je len reklamny trik na nas :(

ktore
17. okt 2011

ano caste mocenie moze byt priznakom tehotenstva.ak nie si tehotna tak by si mala dostat menstru po cca piatich dnoch od injekcie.ale neviem aku ti dali.obvykle davaju agolutin.

nativanativa
17. okt 2011

@felinka ahoj m ja som citala , ze niektore zeny akonahle ked zacnu ovulovat , mozu ich boliet prsia .... takze asi tak , to je akoby priznak ovu , ja som to este nikdy nezazila , ale citala som to

nativanativa
17. okt 2011

@daniwaugh mickaaaaaaaaaaaa ahooooj , berieme clostil , dnes som bola u dokiho a vsetko je super , mam krasne vajecniiiiiiiky , doki povedal ze aj vsetky testy mi vysli super , ze to je na vybozkanie 😀 😀 😀 😀
takze uz len cakat a cakat 😵 a milovat sa a milovat 😀 😀

felinka
17. okt 2011

@nativanativa
ahoj, ano, viem, ze to moze byt priznak ovu, ale divne mi je, ze to trva uz vyse tyzdna od ovu. No uvidime, ak to bude pozitivne, pridem sa pochvalit. 🙂 MS mam dostat najblizsi pondelok.

natysek
17. okt 2011

Holky děkuji za rady, asi za ten týden opravdu zajdu k doktorovi, aby mi vzal krev a udělal sono a to "špinění" nebudu brát jako menstruaci

daniwaugh
17. okt 2011

@nativanativa
tak sak som ti to vravela a ty si mi neverila!! ti hovorim secko bude ok, zamiesate, urobite, ocikate, zamavate a hura nativa je tehula! boze. staci ma len pocuvat :D (hahahaha) takze pekne tych 10dni okolo ovu kazdy den sup a zachvilu budes! hura hura hura :D ja som to vedela!

daniwaugh
17. okt 2011

@felinka
NEmas dostat 🙂 pamatat!🙂 nedostanes a nemas dostat. hotovo 🙂

daniwaugh
17. okt 2011

@natysek
uvidis sama co a ako, ja by som si mozno este za par dni jeden testik spravila,ale to je na tebe 🙂 za ten tyzden sa moze vselico zmenit

natysek
17. okt 2011

@ktore Přesně jaká to byla injece netuším.... ale příznaků mám víc, viz můj dřívější příspěvěk na předchozí stránce( hlavně mi vytéká bílá tekutina z prsu jako by mléko, chodím často na malou, mám zvětšené prsa, chutnají mi olivy, které bych dříve nestrčila do úst atd)

felinka
17. okt 2011

@daniwaugh
😀 😀 😀 Dakujem za povzbudenie!
Tak teda MS, ktoru uz nedostanem, by som podla cyklu mala v pondelok. Keby som nebola tehu. :D Lepsie?

nativanativa
17. okt 2011

@daniwaugh este ma pocaruv vaaaaacej a poriadne poopluvaj 😀 😀 😀 😀 😀

ktore
17. okt 2011

@natysek su to vsetko priznaky snad to tak aj bude.urob si test znovu.a daj vediet

daniwaugh
17. okt 2011

@felinka
parada:o) that's the spirit!:o)

nativanativa
17. okt 2011

@felinka ja dufam v dobry koniec ...... tak drzim palce , kazada zena je ina , takze vzdy sa tu clovek dozvie nieco nove 🙂

daniwaugh
17. okt 2011

@nativanativa
no ja prave neviem ci nemam radsej sa tvarit ze nic, niekdy mam dojem, ze ked ja drzim palce tak to cloveku nevyjde a neviem ci je lepsie nedrzat palce aby to vyslo naozaj, ,aby so to ja nezakliala.. tazko je to :D
rozhodne otehotni prosim ta :D pfuj pfuj. ale zakladom je sex, nezabudaj! mozem ja drzat palce, ked ty nebudes mat toto, raz sme tu uz mali nevinne ciste pocatie, to sa asi nezopakuje :D vela vela sexiku teda :o)

nativanativa
17. okt 2011

@daniwaugh vyzeram snad ako panna maria 😀 😀 😀
este sice mam cervenu ale uz mi konci , takze sa mozu zacat hratky s certem 😀 😀 😀

daniwaugh
17. okt 2011

@nativanativa
hijooooooooooooooooooo :D :D
tak cojaviem, panna hadam ne, ale maria mozes byt :D cojaviem ako sa volas?:D

nativanativa
17. okt 2011

@daniwaugh hop na kravu , bude tela 😀 😀 😀 😀

makita11
17. okt 2011

ahojte chcem sa spytat .mala som s priatelom pohlavny styk asi cca pred 2 mesiacmi len stalo sa ze sa do mna spravil a bolo to vo mne celu noc. dostala som menzes 28.9. o den skor tak som myslela ze asi nie som ale mam stale take nafuknute brucho ako nikdy pred tym, pri pohlavnom styku ma to boli ako keby som dostala menzes, po sexe to trva chvilku potom to prejde. mam take zvlastne pocity v bruchu cez den a casto mam riedku stolicu aj viac krat za den.mam dost husty vytok sice mi teraz skoncila ovulacia, stale pretrvava.bazalnu teplotu mam 37,2 a sem tam mam take zvlastne chute ze by som si nieco dala zjem polovicu a to ostatne necham lebo uz len pohlad na jedlo a je mi tazko....chcem sa spytat mozem byt tehotna? test som si nerobila kedze som dostala MS nacas ale nejako sa mi to nezda...poradi mi niekto?

nativanativa
17. okt 2011

@makita11 hm , ked ta to pri sexe boli , potom mozes byt chora .... myslim nejake kvasinky - a ked mas ten vytok

makita11
17. okt 2011

takze pravdepodobnost je mla asi ze som tehotna..vies myslela som ze ked sa to stalo ze to bolo vo mne celu noc tak asi bude tehotna

ktore
17. okt 2011

@makita11 nejaky zapal.....chod k dokt na kultivacie

slavka080382
17. okt 2011

@makita11 no pravdepodobnost , ze to vyjde hned na supu a prvy krat , je dost mizerna , aj ked ..... su baby ktore boli hned na prvy... , ja som nebola prikladom ... a otazka je , ci si bola v limite ovu alebo nie

daniwaugh
17. okt 2011

@slavka080382
ty si tu dvakrat?:D huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

nativanativa
17. okt 2011

@daniwaugh kde ja by som nebola :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
musim si pobezkavat aj na cesku stranku trochen

daniwaugh
17. okt 2011

@nativanativa
:D :D :D idem spat, kym maly spi. porucam sa, uvidime sa asi o hodinu :D

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre