Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

venyska
7. júl 2009

Doba cyklu se počítá od první dne menstruace do začátku následující menstruace.

venyska
7. júl 2009

MONIKA:Takže jsi 29 DC 🙂

m.o.n.i.k.a
7. júl 2009

Aha, tak ms mi začla myslím 3.6. Jsem nějak zblblá ze všeho, ale toho 3 si myslím že začla. 😉

venyska
7. júl 2009

Takže 37DC

m.o.n.i.k.a
7. júl 2009

asi jo 😅

mscat
7. júl 2009

😉 37DC podle testu vyhovuje víc 😉 tak já tu v sedum mám miláčka 🙂 😉 😵 udělala jsem mu křupavé stehýnko s rýží 😀 tak snad mě bude víc milovat 😀 😀 😀

moni já jsem v pohodě..já vím že se někdy dočkám 🙂 ted se těším na pejska až budem chodit na procházky 🙂
jo určitě si někdo dělá srandu,spíš mě třeba někdo zkouší jestli se nechytím aby pak třeba mě s lukášem rozeštval a tak víš.to já už znám takové fígle...a navíc..mě stejne nikdo jiný nezajímá takže tak ani tak bych se na nějaké básničky nechytla..a posílá dál ale podle toho jak píše se mi zdá fakt jakýsi magor 😀 😝

m.o.n.i.k.a
7. júl 2009

mscat, tak to je mazec. To je nějaký hnup, bych ho poslala někam. 🙂
Proč myslíš 37DC podle testu? 🙂
Jo taky mám ráda prochajdy se psíkem až na jeho občasné štěkání 😀

mscat
7. júl 2009

jo však já ty sms ignoruji 😝 😀
tak já nevím ,podle té výrazné čárky na těh testu 😉 ty vypadá už na dělší dobu 😉 a od začátku té tvé ms červnové je to 37dc ne? 😉
já si píšu s tou paní co nám ho prodá..představ si jaká haluz,že čeká holčičku v září 😀 😉 tak jsem se tak nějak přes mail zapovídali 😀

m.o.n.i.k.a
7. júl 2009

Aha, asi jo, fakt se tomu nevyznám 😅
Jo? No toto, samé těhulky, tak to je na dobré cestě, něco to bude znamenat 😉

mscat
7. júl 2009

asi jo..třeba je to nějaký znamení...že brzy budu taky těhu 😀 😉 když taková haluz že i ta paní čeká mimi 😉

m.o.n.i.k.a
7. júl 2009

😵 😵 😵

mscat
7. júl 2009

nesledujete holky na živo pohřeb Michela Jaksona?je to mazec ...jak tam vezli tu rakev..a nevideli jste i to video na netu jak byl spatřen jeho duch ale to je fakt aj snad pravda i když na to nevěřím...celkem síla už tu mám miláčka přečetla jsem mu směšné sms od ctitela 😀

m.o.n.i.k.a
7. júl 2009

jj mamka se dívá a já sní, jde mi mráz po zádech a držím se abych nebrečela, nemám to ráda a on byl fajný, škoda, že se tak zpizdil blbec 😢
Jo a co on na to? 🙂

mscat
7. júl 2009

no jakože dělal ofuky že mám ctitele 😉 a přitom já z toho mám děsnou prču protože ty smsky jsou směšné 😀 prý nemá dnes básnickou muzu ale to snad ješte přijde 😀 😀 😝
jo je ho škoda no ☹

m.o.n.i.k.a
7. júl 2009

aha, tak to je dobrý 😀 Taky bych se bavila 😀

mscat
7. júl 2009

to jo 😀

sonidlov
7. júl 2009

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

no myslíte si, že mám ešte šancu byť tehu?hm,začali ma pobolievať prsia

hanka.
7. júl 2009

nezlobte se, že vám ruším diskusi, ale potřebuju poradit... v sobotu (30 DC) jsem si dělala test byl negativní (mammatest). cyklus mám za poslední rok a půl od 26-29 dní. ovulaci si myslím na 95% podle bolesti v podbřišku, vazkosti hlenu a stavu čípku poznám. takže MS sem měla dostat 29 DC. Dnes jsem 33 DC a MS nikde. normálně když má přijít tak mám nafouklé prsa a bolí mě břicho, jak kdybych to měla dostat a 2 dny předem špiním. ted prostě nic, prsa malý a břicho v klidu, bez špinění, BT si už neměřím, ale dnes sem ji změřila, byla 37,1. myslíte, že je to jen nějaká porucha a nemám se strachovat?? chci znát váše rady jak postupovat. moje doktorka na gynde má ted 14 dní dovolenou, tak nevím co a jak....děkuji moc za vaše názory

sonidlov
7. júl 2009

Ahoj Hanka no neviem či ti poradím dobre, ale test si skús urobiť za dva dni to by sa už malo ukázať aspoň si myslím

kv3tka
7. júl 2009

hanka...ja som na tom podobne...dnes som 33DC.....M mavam pravidelne na 29DC a nic,tak som dnes testla a ciarka len /....pisalo mi vela kociek,ze pokial M nedoraziii,nic nieje stratene....u kazdej z nas inak stupa hcg....svagrinke po tyzdni meskania ukazal test iba jednu / a o tri dni neskor dialnica jak svet....skus este pockat a nestresovat sa.....a ak M nedoraziiii,testi o par dni opat a uvidis.... 😉

sonidlov
7. júl 2009

kv3tka myslíš, že mám ešte nádej aj ja ? ☹

hanka.
7. júl 2009

Tak kdy myslíte, že mám zase testnout, pokud MS nedorazí? v sobotu to bylo 30 DC, zítra to bude 34DC. teda o 4 dny později....asi uvidím podle zítřejší BT

kv3tka
7. júl 2009

soni ja neviem....ja tiez,len cakam,co sa bude diat 😉 ....ale vies...nadej je vzdy,len sa nestresuj,uvolni sa to je lepsie pre telo,ako stres....
a chcela som pozriet tvoj grafik....ale mi ho nechce ukazat ☹

kv3tka
7. júl 2009

hani skus zajtra....uz by mohlo byt nieco poznat 😉

hanka.
7. júl 2009

uvidím podle té BT, když bude pořád vyšší, tak testnu🙂

mscat
7. júl 2009

soni 😉 pokud nemáš tu ms 😉 náděj je vždycky 😉 ano,a hlavně bud v klidu víš nestresuj se...tak jak píše kv3tka,uvolni se,kdybys popřípadě byla těhotná,jen by ti to škodilo ju? 😉 držím pěstičky at to tak je

andy2306
8. júl 2009

ahoj holky...no mě teda smrt Michala JAcksona nějak žily netrhá.A už mi to leze i na nervy,jak se o tom denodenně mluví...umírá denně kolik obyčejných lidí, otcové od rodin,matky od malých dětí,nebo malé děti svým rodičům umírají na rakoviny leukémie..tohle mě teda dojímá víc.
a co fly,se neozvala,že,co u doktora?dej vědět....

michalag
8. júl 2009

Ahojte 🙂
tak ja som pozerala rozlucku s MJ ..... aj ked mal niektore pesnicky pekne a dobre tancoval, tak ..... ako osobnost sa mi nepacil, ja mam rada skor obycajnych ludi

mscat
8. júl 2009

andy:mě to taky nedojímá,nebo nijak nebere,ale pohřeb měl pěkný!tak jsem se dívala zajímalo mě to.

nadenkaaa
8. júl 2009

Caute baby, tak ja som mrchu este stale nedostala mala som ju dostat 27.6 a este nedosla test som si robila naposledy v pondelok a NIC ☹ 😢 tak uz neviem uz sa bojim aj testovat

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre