Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

daniwaugh
21. okt 2011

@zuzkag2
ja vobec nic, nemohu slouzit. ale ak mi povies nazov vygooglim aj nemozne. alebo chces nejake a nevies nazov?

nativanativa
21. okt 2011

@zuzkag2 mas na mysli nejake konkretne ??

zuzkag2
21. okt 2011

@daniwaugh
@nativanativa
ee nemyslim konkretne, lebo neviem co mi da doki...ale dnes som s nim volala, ze mam prist, a ze mi da lieky na podporu ovulacie...vygooglila som len clostibegyt....nic ine. som z toho jelen, ja som si myslela, ze ked mam hp v poriadku, tak ze mam v poriadku aj ovulaciu...
no nic, dozviem sa viac u dokiho...

nativanativa
21. okt 2011

no babiky , ja mam dnes taky zvlastny pocit , ako keby som zacala ovu.... , nejak ma sem tam poichuje v lavom vajecniku .... , ze by mi tabletky zacali zaberat ??? 😕 😕 😕 😕

nativanativa
21. okt 2011

@zuzkag2 no tie mam aj ja 😉 , preto som sa ta pytala 😀 😀 vitaj u clostiliek 🙂 🙂

daniwaugh
21. okt 2011

@nativanativa
HOP NA KRAVU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NENECHAT SI UJST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :o) 😎 😎 😎 😀 😀 😀 😀 😀 😠 😠 😉 😉

daniwaugh
21. okt 2011

@zuzkag2
zuzi mas dojem ze nemas ovu?

ktore
21. okt 2011

baby ako to je s tym ovulacny syndromom.ked v prvy den citim bolesti tak v ten den sa uvolni aj vajicko?alebo neskvor?mala som 5 dni bolesti?zatial mi nik neodpovedal ani v druhom fore.

daniwaugh
21. okt 2011

@ktore idem pozriet

daniwaugh
21. okt 2011
daniwaugh
21. okt 2011
zuzkag2
21. okt 2011

@ktore ahojcek....ja to mam odsledovane na sebe, ze ovulacia prebehne den potom ako mas najvacsie bolesti....vlastne, ked mi ten folikul praskne, a vyleje sa z neho tekutina, boli ma brusko pocas tych dni najviac....vacsinou to u mna byva vecer...a rano uz je dobre ( alebo len nejake dozvuky, ked si sadam...)

zuzkag2
21. okt 2011

@nativanativa
@daniwaugh
baby, nemam dojem, ze nemam ovu...ved som si ju sledovala testami, a aj ma boli. ale mozno mam slabe vajka, ze nepreziju dlho, ja fakt neviem....
Slavi, tebe to dal doki na co? co ti o tom hovoril?

nativanativa
21. okt 2011

@daniwaugh no ja vam neviem, nechcem si znovu niečo namýšlať, a nemám tu po ruke ani ovu test 😖

ktore
21. okt 2011

dakujem

ktore
21. okt 2011

baby auuuuu musim vam povedat ze ma asi pred piatimi minuta zacalo velmi pichat v strede podbruska...ze by to bolo znamenie na dve ciarocky????

nativanativa
21. okt 2011

@zuzkag2 ja som ich dostala preto , ze ja asi neovulujem ... , vsimla som si to lebo , ma uz ani nepichavalo a ani bielkovy vytok som nemala , proste iba husty biely vzdy a pred cervenou skoro ze nic ... , tak tieto lieky sa uzivaju na vajicka , v podstate aby ti zacali pracovat vajecniky , tazko povedat ci mne pracovali 😖 a potom by ti mal pichnut aj pregnyl , to je tiez na ovu

nativanativa
21. okt 2011

@daniwaugh mozno je to tym , ze sa zvacsuju moje vajcaaaa 😀 😀 😀 , inak v letaku je napisane ze pri uzivani sa mozu vajecniky zvacsitt az na 4-8 cm ......

daniwaugh
21. okt 2011

@nativanativa
jezisikriste, sak ti az von vylezu :D
@ktore
uvidis za par dni predsa🙂)

@zuzkag2
dufam ze po tomto mesiaci ti uz nebude musiet nic predpisat...🙂

ktore
21. okt 2011

@nativanativa aj mne ked sa nepodari tak mi da clostil a pichne pregnyl.ja som to uz mala a mala som obravske boleti...

nativanativa
21. okt 2011

@daniwaugh to bude vajec a vajec coo ?? 😀 😀 😀 berte potom kosiky na zber a budeme ako vo videohre , ked vlk chytal vajca sliepkam z kurina a zajo sa iba uskrnal 😀 😀 😀

nativanativa
21. okt 2011

@ktore tak to mi je uplne jasne .... len uz cakat , nic ine mi neostava a moj drahy je opat prec , cize aj keby som uz teoreticky mala tak si mozem uz len drngat .... 😖 😖

ktore
21. okt 2011

@nativanativa heh a kedy pride domou?

nativanativa
21. okt 2011

@ktore najskor az v pondelok , v utorok idem na pregnyl meheheeeeeeeee 😀 😀

pejullka
21. okt 2011

Ahoj holky,tak 1.11. Jdeme na prvni utz,tak snad to utece rychle.jinak ja taky trpim na mykozy a nejvic mi pomohl bily jogurt,canesten krem a sedaci koupele v octu

nativanativa
21. okt 2011

@pejullka sedacie octove kupele ??? tak zase viem nieco nove

pejullka
21. okt 2011

@nativanativa ono ph v pochve jd kysele stejne jako ocet,staci trochu a posedet si.uvidis,jestli to zabere

nativanativa
21. okt 2011

@pejullka no dobre teda , skusime aj to 😉

katus193
21. okt 2011

Kocky velmi vam prajem aby ste si nasli cim skor krasne // ciarocky 😉 ja som si ich nasla tento tyzden v utorok 🙂 takze drzte palce nech je vsetko ok lebo na kontrolu idem az o tri tyzdne

nativanativa
21. okt 2011

@katus193 no huraaaaaa ze si to konecne povedala 😀 😀 😝 😝 😝 , inka ja som ta uz bonzla meheheeeeeeeeeeeeee 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre