Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

daniwaugh
21. okt 2011

@katus193
gratulujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

katus193
21. okt 2011

@nativanativa no to musim najst ze kde 😀 ty potvorka 😅

katus193
21. okt 2011

@daniwaugh dakujeeeeeeeeeem 🙂

nativanativa
21. okt 2011

@daniwaugh
@katus193 dani uz vies kto to je, o kom som hovorilAa?? 😝 😝 😝

daniwaugh
21. okt 2011

@katus193
ja som tu napisala pred 3hod ze gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeem a ono to tu neni!

daniwaugh
21. okt 2011

@nativanativa
a uz to tu je zasa. asi mi to sibe :D
a ano uz viem :D

nativanativa
21. okt 2011

ze pekne som sa ja dnes rozozrala , hanba mi fuj to 😀 😀 😀 😀
uz kolegyna sa na mne smeje ze ci som neni v jinaci 😀 😀 , nuz co , sladke kompenzujem so slanym , ked som sa ho rozhodla vylucit

ktore
21. okt 2011

ahojte rano kuknem na nove fotecky z dvomi ciarockami...dufam ze nejake pribudnu...uz sa tesiiiimmmm 😀

katus193
21. okt 2011

@nativanativa no u mna je to bezne, sladke , potom slane a vsetko co pride pod ruku 😀

nativanativa
21. okt 2011

@ktore tesiiime sa aj myy 😉 😉

ktore
21. okt 2011

NORMALNE SA TESIM NA TIE FOTKY,dava mi to nadej ked vidim ako sa to tuto dari....

nativanativa
21. okt 2011

@ktore no veru , ti poviem odkedy tu surfujem , su tu same tehulky .... asi som sem priniesla stasticko 😀 😀

nativanativa
21. okt 2011

@ktore no ale musim podotknut , ze ja sa asi zacnem od zajtra testovat na ovu ... bo nejak sa mi to tutok dolu nemzdaaaa 🙂 🙂

ktore
21. okt 2011

@nativanativa len testuj a skusaj ten pondelok....heh ja uz dnes vecer si uzijeeeeemmmmm.uz aj idem na toooo.zajtra rano sa ozvem...zatial pa.

nativanativa
21. okt 2011

@ktore paaaaaaaaaa a pekny vecer teda 😝 😝

pehavcek
21. okt 2011

jeeeeeeeej dalsia tehulka. Gratulujeeeem 😉
No, ja mam pocit, ze tento mesiac zase nic. Bolia ma prsia presne ako pred mrchou. Takze neocakavam zazraky. Aj ked kym nepride mrcha nie je to nikdy iste, ale nemam dobry pocit.

miriamm11
21. okt 2011

baby tento mesiac chcem byt tehu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a budem!!! tvrdo na tom pracujem 😀 😀 dnes som draheho znasilnila 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 ako sa mame? je tu niekto??

nativanativa
21. okt 2011

@pehavcek
@miriamm11 babiky konecne je tu niekto 😵 😵 😵

miriamm11
21. okt 2011

@nativanativa vsetky tehotne driemu uz, tak len my netehotne mame asi vydrz aj po desiatej vecer.... 😀

nativanativa
21. okt 2011

@miriamm11 ja som ale este v praci az do jednej ☹ ☹

miriamm11
21. okt 2011

@nativanativa tak to by sa mi asi nechcelo 😔 😔 😔 idem ja uz asi do perin, idem premyslat ci mi prebehla uz ovulka alebo este nie......mam dilemu 😀 😀 😀 😀 😀 som zmetenaaaaaaaaa tento krat 😨

nativanativa
21. okt 2011

@miriamm11 tak teraz si zabilaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa , jak som sa pobavila ze idem do perin premyslat ci mi prebehla ovu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

miriamm11
21. okt 2011

@nativanativa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dobruu nocku ..... zajtra dam vediet na co som prisla, paa 😉

nativanativa
21. okt 2011

@miriamm11 skapiiiiiiiiiiinam 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
dobruuuuuuuuuu 😵 😵 😵 😵

daniwaugh
21. okt 2011

@miriamm11
tak ked nevies tak teraz sa musite mojkat cely mesiac kazdy den :D

nativanativa
21. okt 2011

@daniwaugh jak antibiotika 😀

nativanativa
21. okt 2011

no babizne , asi zaciname mat ovu ---- konecne , pichanie v lavom vajecniku a tu je test 🙂
budeme testovat 😵

miriamm11
22. okt 2011

@nativanativa dve ciarky vidim 😉 uz si tehu 🙂 🙂 ....za dva tyzdne ti to napisem . Ja neviem ci som mala ovu...vo stvrtok som mala huste papradie na mikroskope, predtym som dva dni nesledovala , vcera vecer naznak papradia a dnes uz len bodkova struktura. Tak premyslam ako premyslam a vychadza mi to jedine na stvrtok...alebo to bol ofajc a ovu este len dojde...heheee ...ja mavam ovu tak na 15-16den, zeby tento mesiac 11-12... no fakt neviem. A inokedy ovu citim paradne, teraz len slabo ☹ ☹ ☹ ak to bol ten stvrtok. Do certa aj so sledovanim 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ps: podla tvojich testov ovulka kedy? myslis ze dnes?
@daniwaugh uz som taka domojkovana ze to bude tento mesiac minimalne na dvojicky 😀 ...tak my skusame vzdy ked sa da, ja sa spolieham aj na tehu mimo ovu 🙂 nikdy nevies kde to drieme! 😎

e.l.i
22. okt 2011

ahojte babulky tak ja som sa konecne vratila z tej dvojtyzdnovej skoliacej akcii...a konecne mozem sledovat co sa tu deje..len nejak nemam cas kukat dozadu co sa tu dialo. takze niesom vobec v obraze...
ale vsetkim tehulkam gratulujem a tesim sa s vami... no ja som zvedava co bude z tohto mesiaca...zatial som nezbadala ze by bola ovulka.. 😒 ale preventivne sa snazime...a snazime a snazime.... 😉

nativanativa
22. okt 2011

@miriamm11 no baby ja vam neviem , vcera som mala take stavy na ovu , aj ked som si sadla tak ma pichlo v lavom , ale mavala som aj silnejsie , preto neviem ci to bol opat iba klam alebo to este len pride .... , ale moze to byt kludne aj tychto dnoch 😖
ale mam tu v robote aj testy tak sa budem testovat ...., my sme sa snzazili aj vlastne dva dni pred tymto vcerajskom , cize .... ale to je iba moja fantazia , ja take stastie mat nebudem 😝 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre