Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

daniwaugh
22. okt 2011

@nativanativa
drzim najsilnejsie prsteky na ovu a nasledne "tela" :D
a snazte sa furt! 🙂 Jonas vypocital barsjake datumy na pocatie aj mimo ovu a strasne vela baba to vyslo!

daniwaugh
22. okt 2011

@e.l.i
vitaj naspat 🙂

daniwaugh
22. okt 2011

@miriamm11
spravne, to je ono! tak sa na to treba pozerat!🙂

nativanativa
22. okt 2011

@daniwaugh ci bude tela , tak to je este vo hviezdach 😀 😀 , ale raz to pride ... , len to chce cas

ktore
22. okt 2011

@nativanativa urcite budes mat ovu.bolesti sa nedaju vsugerovat.jednoducho ich citis a tak sa nieco deje.ja mam tiez bolesti pri ovu ale bohuzial sa to akosi nechce chytit.zato mi dali duphaston.no buduci mesiac pojdem na ten pregnyl,ale aj to som uz mala a nic.clostil nechcem od toho mam problemi este vecsie...bleee...je to vsetko taka nahoda u nas co nemozme otehotniet...

nativanativa
22. okt 2011

@ktore ja neviem ,ja uz duphaston nechcem ani vidiet .... , rozmyslam ci sa idem teraz testnut alebo nie 😀

ktore
22. okt 2011

@nativanativa aj ja som ho teraz dobrala a koncim,dam si befoli.budem brat to a to ani neblokuje ovu...mas skusenost z dufikom?

nativanativa
22. okt 2011

@ktore ale ano , brala som ho 7 mesiacov , ale vzhladom na to ze som nemala pomerne pravidleny cyklus (29-35dc) ,tak mi to prd pomohlo .... , v domnienke ze je to na podopru otehotnenia som si ho kazdy mesiac davala od 16-26dc , tazko povedat , ci mi prave on sposobil anovulaciu alebo to fakt bolo zapricinene niecim inym , to uz teraz nezistim ....

ktore
22. okt 2011

@nativanativa ktovie.zato aj si dam radsej to befoli a nebudem mat blokovanu ovulaciu.ak som mavala neskvor ovu tak mi to v pohode mohol dufaston blokovat.takze velmi neverim ze mi to teraz vyslo.tak uvidim ten druhy mesiac.

nativanativa
22. okt 2011

@ktore no teraz som sa testla a negativny test , tak musim opat cakat , co sa udeje v nasledujucich dnoch 🙄 🙄 🙄

ktore
22. okt 2011

ako casto sa meria ten test.a to ti ukaze presne kedy je ovu?musim take kupit najblizsie a zacnem merat aj teplotu.

nativanativa
22. okt 2011

@ktore ano , ak budes mat // , v priebhu nasledujucich 24-48 hodin budes mat ovu , skusaj tak ako si myslis ze budes mat ovu - v pribehu 4dni alebo tak nejak

ktore
22. okt 2011

@nativanativa ok buduci tyzden uz sa dam na to naplno.

nativanativa
22. okt 2011

@ktore ok , dnes je tu nejak ticho .... zase sa vsetci snazia ?? 😀

ktore
22. okt 2011

haha urcite.

ktore
22. okt 2011

aj ja zachvilu pojdem.pride manzel zo skoly dam mu obed a ide aj on pre svoju dceru a bude veselo cez vykend.potim sa.navali tepla jak v prechode.mozno ten dufaston.....

saaralota
22. okt 2011

Ahoj, můžu se vám vetřít do diskuse? Často si v tomto tématu čtu, ale až teď jsem se odhodlala zapojit aktivně 🙂. Ve "snažení" jsme třetí měsíc a protože jsem nedočkavá, testuji jakmile je teoretická možnost na nějaký (dobrý) výsledek - tedy od 10 DPO. Předchozí dva měsíce testy sněhobílé, ale dnešní ranní testování (10 DPO) ve mě vykřesalo malinkatou jiskřičku naděje - nemůžu si pomoct, ale něco tam vidím. Připojuji fotku - vidíte tam taky náznak ducha? Je mi jasné, že i pokud tam opravdu je, může to ještě dopadnout jakkoli, ale pro začátek by mě potěšilo, že se snad ty správné buňky aspoň potkaly 🙂.

saaralota
22. okt 2011

Koukám, že fotka je tu dost malá - připojuji odkaz na fotoblog https://www.modrykonik.cz/fotoblog/saaralota/al...

nativanativa
22. okt 2011

@saaralota ja to vidim tiez 😝

saaralota
22. okt 2011

@nativanativa Díky za reakci, jsem od rána sama doma a pořád ten test chodím okukovat, jestli tam opravdu něco je, nebo jsem si to vymyslela 🙂 No, uvidíme, jak se to bude vyvíjet dál...snad zítra najdu o kousek vyditelnější...

nativanativa
22. okt 2011

@saaralota viem ze je to tazke , ja som sa testovala vcera na ovu a tiez zakazdym chodim okukavat 😀 😀
skus si ho urobit pozajtra .....

saaralota
22. okt 2011

@nativanativa Nejradši bych testovala třikrát denně 🙂. Ale je mi jasné, že nezbývá než trpělivě čekat 🙂. Díky za podporu.

nativanativa
22. okt 2011

@saaralota ja tiez , nonstop , clovek je tvor zvedavy a pokial ide o tieto veci , tak by to bolo fajn vediet hned na druhy den 😉 po snazeni 😅 😅

saaralota
22. okt 2011

@nativanativa Pod to bych se mohla podepsat 😀 Už aby vymysleli nějaký způsob, jak to zjistit hned poté 😉

nativanativa
22. okt 2011

@saaralota cakanie ta zabija a potom ked pride sklamanie , tak to ma vzdy dorazi uuuuplne ☹ ☹ 😠 😠 😠

vierkapierka
22. okt 2011

@katus193 veľmi sa teším Kati, zo srdca ti želám krásne tehotenstvo s nádherným vyvrcholením 🙂

vierkapierka
22. okt 2011

@miriamm11 ahojky držííím palce

e.l.i
22. okt 2011

@saaralota ja tam tiez cosi vidim....no skus testnut o 2dva dni uz by to tam malo byt jasnejsie.. 😉
krasa.. dalsia nadejna tehulka..sa mi to celkom paci.... coskoro sa mi zda ze sa pridame dalsie.. 😀
hehe som celkom pozit naladena...som zvedava ako to zase bude vcase pred ms...hehe

daniwaugh
22. okt 2011

@saaralota
tiez to vidim 🙂 urcite to tam je, ked ja so svojim hroznym monitorom vidim 🙂

saaralota
22. okt 2011

@e.l.i @daniwaugh Díky holky, určitě budu se svou zvědavostí testovat i zítra, tak dám vědět, jestli je tam ten stín pořád, nebo zmizel... Doufám, že vydrží 🙂 Manžel je tenhle víkend pryč, vrací se zítra, tak nevím, jestli ho mám zasvětit do svých testovacích pokusů, nebo počkat, až na nějaký jasnější výsledek... Co myslíte?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre