Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

lenisko1
23. okt 2011

ahojte, ja som týžden po iui.. stale ma boli v podbrusku a už zacali aj prsia snad mrcha nedoraziiiiii... tento týžden budes strasne dlhyyy v piatok idem na krv snad bude pozitivny 🙂

pehavcek
23. okt 2011

ahojte dievcata. Ja som dnes doobedu zacala spinit, ale len slabunko (mrcha ma prist v utorok v stredu). teraz vobec nespinim. Mala som dva pohare bieleho vina a teraz ma volako prehana, mam krce v bruchu a je mi na zvracanie. Moze to byt, ze sa pusta takymto sposobom mrcha?

nativanativa
23. okt 2011

@st2 juj sa neviem dockat

nikinka1111
23. okt 2011

ahojte, som tu zas. tento mesiac pokračujeme v snažení. ale ani sa mi veľmi nechce. v piatok som dostala výpoveď úplne nečakane ☹ ☹ ☹ . tak som z toho zúfalá.

pehavcek
23. okt 2011

@nikinka1111
ja som tuto situaciu zazila pred pol rokom. 😠 Bolo to pre mna velmi tazke po psychickej stranke. Prajem Ti nech rychlo najdes nieco nove

lejduska
23. okt 2011

@lgsk tak urcite sprav este jeden mozno aj citlivejsi nvm aky si teraz mala., a predtym ti zvykli meskat alebo nie?? a to ma nenapadlo, ze nemozes ist k lekarovi to ja som asi jedna z mala co ma takeho, ze mozem kedykolvek okrem stvrtka., ale chcela by si 2 ciarky?

daniwaugh
23. okt 2011

@lgsk
no to sa ti ani nedivim, to je co za vola??? no skus a uvidis, ale pokial si zdrava, tak je divne ze ti meska. stale este mozes byt tehu, mozno len hcg velmi pomaly stupa..

daniwaugh
23. okt 2011

@lenisko1
no to ubehne ako voda! uvidis! drzime vsetky prsteky!!

daniwaugh
23. okt 2011

@pehavcek
nespekuluj a pockaj 🙂 uvidis coskoro. ale vies ze uz v pondelok si mozes spravit test, ze jo?🙂

daniwaugh
23. okt 2011

@nikinka1111
ach jaj, to je velmi neprijemne. strasne to vplyva na psychiku.. a to len tak ti dali vypoved? :( a nie je lepsie teraz pockat na novu pracu? alebo sa na Teba vztahuje ochranna lehota ak by si bola tehu? ja len koli financiam rozmyslam..

lenisko1
23. okt 2011

@daniwaugh dakujem pekne snad to dobre dopadne ine ani neberiem

pehavcek
23. okt 2011

@daniwaugh
viem, ale nechcem zbytocne robit testiky, kym mrcha nemeska 😉

pehavcek
23. okt 2011

@daniwaugh
ono ak zacinam mrchu, tak by sa mi mala uz v noci spustit. Tak uvidime.

daniwaugh
23. okt 2011

@lenisko1
spravne!🙂

daniwaugh
23. okt 2011

@pehavcek
nech nepriiiide nech nepriiiide, prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim!!!!

pehavcek
23. okt 2011

@daniwaugh
nechcem ju ,nechcem, nechceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem

malinka_02
23. okt 2011

@zuzkag2 já jsem špimnění taky nikdy neměla a poslední 3 cykly vždycky špinim 2 dny předem, přitom předtím nic a to se snažíme 12 cyklus..jinak sem 2DC takže zase nic..
@labanka gratuluji!!! Povídej přeháněj!!

zuzkag2
24. okt 2011

@malinka_02 moja, a nepytala si sa dokiho, preco je to spienenie? ja som sice ms zatial nedostala, vcera som este trochu spinila, ale dnes uz mam ruzovu krv, trochu, takze zacina ms....☹

zuzkag2
24. okt 2011

@pehavcek
@daniwaugh
@nativanativa
@katka2011
@labanka
tak babulky, ms dorazila. a som smutna. ☹

labanka
24. okt 2011

@zuzkag2 srdiecko moje, ved je to len prvy cyklus, kedy viete, ze ste obaja uplne zdravi, tak vobec nemusis byt smutna....je tu plno bab, ktore ani nevedia, ci su po zdravotnej stranke v poriadku....a vy ste, tak nevesaj tu krasnu hlavku, lebo som z toho potom smutna aj ja :(
proste sa nepodarilo, lebo... pride to ked to budes najmenej cakat mojko ...netrap sa prosim ... stale si len opakuj, ze ste zdravucki a ze je to uz len o nahode a vlastne aj o osude kedy to pride....

lgsk
24. okt 2011

@lejduska za dvě čárky bych dala nevím co... ☹ no já sem k tomuhle šla na doporučení, přišla sem, sedla sem a už to bylo 30 kaček poplatek, plus nějakejch 50-60 za jednorázovky (protože jiný nepoužívá) a další 300 za napsání prášků... a po jeho "ohleduplným vyšetření" sem dva dny krvácela... takže tam už mě fakt neuvidí

lgsk
24. okt 2011

@daniwaugh no vůl... jak píšu lejduska 😎 já si myslím fakt, že přijde MS, protože mám pořad takovej ten pocit a bolení břicha... 😖 achjo chci dvě čárkyyyy 😀 😀 😀

katka2011
24. okt 2011

@zuzkag2 Zuzi labanka ma pravdu, ono to pride... Pojdes k dr pre lieky a mozno za mesiac si tehulka. Neboj do vianoc sme vsetky tehulky 🙂

nikinka1111
24. okt 2011

@daniwaugh výpoveď mám až k 31,12,2011, tak uvidím ako sa to bude vyvíjať. pre mňa to bol totálny šok, je to moja prvá výpoveď tak o ochranných lehotách nemám ani potuchy 🙂 ale mám super manžela, ktorý ma podporuje 🙂

nativanativa
24. okt 2011

@zuzkag2 ale nieeeeeeeeeeeeeee , neopustaj sa miciiiii , nabuduci mesiac to urcite uz bude 😉 😉

zuzkag2
24. okt 2011

@labanka joj srdiecko moje, vies aka si uzasna...nechcem aby si bola smutna, tak uz nebudem ani ja...akurat, ze tento mesiac mi drahy hovoril stale, ze on na mne vidi, ze som tehulka, a rozpraval sa stale s bruskom...ja viem, ze sa to podari, len ma to trosku namotalo 🙂
Zajtra idem k dokimu na tu konzultaciu a pre lieky, hned sa ho opytam, co znamena to spinenie. Ale kazdopadne, co je pozitivne, viem ze sa mi predlzil cyklus na 29 dni. uz je to treti mesiac co prisla ms na 29 den, tak to hadam uz mozem povazovat za pravidelny cyklus...vsak.

zuzkag2
24. okt 2011

@katka2011 jasne srdiecko moje, si pokladik aj ty..uz som ok, len to je take ranne super zobudenie, ked ma chytia hned krce, a zaleje ma cervena...nevadi, uz som oki 🙂 ideme dalej. cmucik

zuzkag2
24. okt 2011

@nativanativa Slavinka, neboj, uz je to oki, uz som ten prvy sok predychala....ideme dalej, nasadime ' steroidy', hihi, a do vianoc mam kolajnice jak do kosic 🙂

nativanativa
24. okt 2011

@zuzkag2 kolajnice ako do transsibirskej magistraly 😀 😀 😀

zuzkag2
24. okt 2011

@nativanativa 😀 zlatko a ty si ako na tom? co nove?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre