Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

daniwaugh
25. okt 2011

@monika2712
ja tipujem, ze sice mozu vydrzat aj 5 dni ale to je krajny pripad, ze beznejsie su tie 2 ako vravi Slavka. urcite to zalezi na genetike a aj na prostredi tam dole..ehm.. chapes 🙂

daniwaugh
25. okt 2011

@nativanativa
no umrem z teba ake super perfisne spraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaavy!!!! takze nic nie je stratene!!!!!!!!!!!!! kedy dojde ten tvoj milovany????🙂

rehotka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nativanativa
25. okt 2011

@daniwaugh idem ja pekne na vikend domenko.... , tak budeme spolu cely vikend 😝 😝
horsie bude to , ked mi to dojde uz zajtra alebo pozajtra 😠 😠

daniwaugh
25. okt 2011

@nativanativa
ale stale je tam sanca, lebo moze sa to podarit aj po ovu🙂 (ovu, prosim Ta, vydrz, naozaj, len do piatku, prosim Ta, nech su najlepsie sance, vydrzis??? dakujem!!!!)

kvetinka6
25. okt 2011

@daniwaugh jojo už bych taky řekla, že je to slabá čárka i podle prsou by to odpovídalo - po zmáčknutí mi znich teče něco jako kolostrum a to mi nikdy nedělalo. Snad se to udrží - zítra mažu koupit další testíky......ať mám jistotu. Ale je to zázrak, že se zadařilo, protože je manža s 30 dní doma pouhých deset.... 😀 Jinak dělá až v Praze a bydlíme ve Zlíně.....

blau
25. okt 2011

haloooooooooo, tak dalsie tehulky? Krasne, ja mam dostat ms vo stvrtok. Hm? no uvidime, zajtra ideme na sk, ci sa mam testnut uz zajtra, alebo vobec az ked bude meskat?? Jaaaaaaj. som si povedala, ze sa o to nebudem zaujimat a nevsimat si to, ale .....no da sa toto?
Jeeeeho dani, ty si aka krasna nevesta bola!!
aj my sme sa brali minuly rok po 7rokoch 🙂 ale naozaj mozem potvrdit, vztah to osviezilo riadne.
Nativa( Slavka) co ako? domov kde si? nerozumiem....bude rosambo??

nativanativa
25. okt 2011

@blau jasne ze bude rosambo ..... hurikan zaza 😀 😀 😀 , len aby mi ovu vydrzala aspon do piatka , bo potom sa asi dopicham vidlickoua mozem cakat do dalsieho mesiaca 😠 😠

blau
25. okt 2011

jaaaaaaaj teda, no sak ovu bude a hotovo !! a vidlickou sa nepichaj, uvidis, ked nie tento mesiac, tak buduci , uz sa to musi podarit. a bacha na hurikaaaaaaaaaaaaan, ked mas tie vajicka take velke 😀

miriamm11
25. okt 2011

@nativanativa spolu ovulovat...spolu rodit !!😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lgsk
25. okt 2011

@lejduska no mě to hořelo i kvůli práci...ale dneska sem dostala takovýho padáka, o kterým se mi ani ve zlým snu nezdálo... takže už na čase nezáleží 😖 ale ono se jednou zadaří, já to víííím 😀

miriamm11
25. okt 2011

ja to kaslem!!!!! mne ten tester furt ukazuje papradie, to je nejaky podvod...? no poviem vam ze len som sa domylila s tym mikroskopom tento mesiac, neni nad vlastne pocity vnimania....zajtra si kupujem ovu test, lebo som taka domylena ze uz ani neviem cia som 😅
@nativanativa ked pojdem zajtra k doktorovi pozre sa mi na tie vajca ako aj tebe???? ja chcem vediet v akom ovu -stadiu sa nachadzam!!!!!! 😅 😅 😅 😅 😅 😅

nativanativa
25. okt 2011

@miriamm11 on ma pozeral cez sono a pekne sme videli lavy vajecnik , ze je 4cm velky , a pravy je 2 cm , ze dobro ze som dosla , netreba tam pichat pregnyl , oni same od seba prasknu , bolo by to zbytocne drazdit ich aj pregnylom , ze oni budu ovulovat
ak ma doki v izbietke aj sono tak ta urcite pozrie v akom si stadiu
som mu povedala ze si meriam bt a ze tieto dva dni mi klesla , a on ze fajn bude to neskor ako 14 dc , sak hadam sa asi vyzna nie ?? 😝 😝 😕 😕

ktore
25. okt 2011

@nativanativa mne ked pichla dokt pregnyl este v novembri tak tiez videla pekne velke vajicko ale povedala ze pre istotu mi to pichne aby sa uvolnilo urcite.tak neviem.

miriamm11
25. okt 2011

Babyyyyyyyyyyyyy chlap je na ceste domov!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 sorry ale opustam vas 😝 ja sa zas vratim , musim dobehnut zameskane!!!!!!!!!!!! papa

nativanativa
25. okt 2011

@miriamm11 zradkynaaaaaaaaaaaa 😀

nativanativa
25. okt 2011

@ktore no mne povedal ze lavy je moc velky a pravy je v norme , ze to nebude riskovat aj s pregnylom , nechce mi uskodit

ktore
25. okt 2011

neviem ako je to s tym pregnylom.oni vedia.nechal to na prirodu nech dozreje ako ma.aspon tak si to vysvetlujem.ze by to vyvolalo ovulaciu i poriadne nedozreteho vajicka?kto vie.ja si pametam ake bolesti mavala po clostile.az som plakala.nevedelo sa mi asi uvolnit a po pregnyle som uz nemala.neviem.ja som zmenila lekara lebo som sa dost natrapila.

eri28
25. okt 2011

ja sa snazim dlhooooooooooo, teda asi rok, ale z viacerymi prestavkami, teraz tak na cisto od juna tohto roku a to v septembri som sa prvy krat stretla s ovu testami a bola som z nich happy, pred tym som len vedela, ze su neake plodne a neplodne dni 🙂
Clovek sa uci cely zivot. a ked som konecne myslela, ze tehu, prisla laparos. v pravo, raz mini mam v lavo a v strede a dnes moja vysnivana menzes neprisla od vcera, len nimi spinenie.
Chcela som naklusat do prace, ale teraz som zmatena.
inac myslim, ze baby by uz bolo davno, ale nebola som poriadne liecena gynekolo. dali ma dokopy az v zahranici a tu teraz zijem.
😀

labanka
25. okt 2011

@nativanativa ty šiška jedna no vidis :D ved to je super ze mas vajcia uz len nieco zniest 😀 😀 😀

eri28
25. okt 2011

sory ja som pribrzdena co su kolajniceeeeeeee pre nativanativa
dnes menzes nedosla mne nikdy nemeska, odkedy ju sledujem, ale mynulu stredu som po lapar, spinkala som s mojim princom aj po zakroku uz, robili len v pravo, ale mini sa musi uhniezdit predsa, snad nie na operacnm stole hi hi
s princom som sa milovala aj pred, lebo to prislo nahle na pohotovosti rozhodli, nevedeli co a ze bola v bruchu krv a v pravom vajicku.
a kde je ta menzes tak to neviem
ja neverim na zakraky, predca nemozem byt tehu 😠

nativanativa
25. okt 2011

@labanka a co mi povedal teraz moj starusik ??
ze budem sa ti snazit vyhoviet pocas vikendu .... no toto tsssssss 😀 😀

labanka
25. okt 2011

@nativanativa tak laskavo nech nerobi voloviny lebo ty mas teraz vela vajec ako korytnacka 😀 😀 😀

pehavcek
25. okt 2011

ahojte zienky.
Mozem na Vas spustit? Potrebujem podporu. Rano dorzila mrcha, V praci ma zdrbal sef, moja velmi dobra kamoska mi oznamila, ze sa rozvadza, a pre chvilkou mojho stareho otca odviezla vo velmi vaznom stave zachranka. Cersnicka na torte: Dnes mam narodeniny

monika2712
25. okt 2011

@pehavcek dnes ma tusim viac ludi zly den... tak vsetko najlepsie a kasli na vsetko a na vsetkych.. hlavu hore, zivot ide dalej, vsetko co sa deje sa deje pre nieco.. vsetko ma svoj dovod..

nativanativa
25. okt 2011

@pehavcek keep smilin bejbe .... , bohuzial to je zivot , ja idem zajtra po 3 dnoch volna do prace , uz sa neviem dockat , co ma nasledujuce dva dni bude cakat ... ach jo
vsetko najlepsie 😉

nativanativa
25. okt 2011

@labanka to je este otazne ci mi popraskaju .... 😕 😕

pehavcek
25. okt 2011

@monika2712
@nativanativa
Ďakujem žienky. Ja život tak beriem, všetko sa deje z nejakej priciny. Len ked sa to sype naraz, navyse v den ked sa buria hormony a este k tomu na narodeniny..... Jaj je to tazke, ale mam tu podporu celej rodiny. A vsetci sa navzajom podporujeme. To je to najdvolezitejsie . Poplakala som si a uz je dobre

nativanativa
25. okt 2011

@pehavcek ooo chudatko , ja si tiez poplacem a potom sa mi ulavi ..... 🙂

pehavcek
25. okt 2011

@nativanativa no co ked sa na toho nahromadi vela, musime to dostat von. Neda sa svietit. Ale ani prehanat to netreba 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre