Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

nativanativa
31. okt 2011

@momamo no test ti to este podla mna vobec neukaze , neostava ti nic ine len cakat ... a kedy mas dostat ?

cmeliatko
31. okt 2011

@gelinka75 taky priesvitny pasik 🙂

cmeliatko
31. okt 2011

@nativanativa no ja neviem .) ja kazde rano ked vstanem mam 37 ked som v teplej posteli este 🙂))
ked mam ovu tak mam tak 37:5 - 38:00

daniwaugh
31. okt 2011

@momamo
no teoreticky by si tam mohla mat ducha (aj ked tomu moc neverim), ale na tvojom mieste by som pockala s testovanim este par dni.. vajicko sa usadzuje 5-10dni po ovu, a trva urcite par dni kym hladina normonu dosiahne meratelne hodnoty..
tie "priznaky" nemozu byt z tehotenstva.. kopa zien citi vidi a ma priznaky, ked velmi chce dieta.. mame tu par prikladov a baby boli potom sklamane, ked vidieli nieco niekde, kde to nebolo.. podla mojho skromneho naozoru na akekolvek priznaky vyvolane tehotenstvom je skoro... ale samozrejme ze sa mozem mylit..

nativanativa
31. okt 2011

@gelinka75 no to je ked mas na teste testovaciu ciarku len veeeelmi malo viditelnu 😉 , kontrolna je pekna a silna a testovacia iba slabulinka az by som povedala ze skoro ziadna

cmeliatko
31. okt 2011

@e.l.i co sa na to tak fixujes?🙂 uzivaj si sex. pokial budes kazdy den sexovat tak z toho moc nebude lebo su "riedsie spermie resp ich mnozstvo". ono to dojde 🙂 klud pohoda !🙂

nativanativa
31. okt 2011

@cmeliatko az taku vysoku ???

cmeliatko
31. okt 2011

@nativanativa mno ja hej 🙂 ja mam normalnu teplotu rano vzdy tak min 36.7 🙂

nativanativa
31. okt 2011

@cmeliatko no pekne , tak ked budes v tom , kolko budes mat , hadam aj 39 nie ?? 😀 😀 😝

momamo
31. okt 2011

@nativanativa dostat by som mala okolo 11-12.11 tak uvidime ....len ja som uz z toho vsetkeho na nervy snazime sa uz dlhsiu dobu a inic ....

momamo
31. okt 2011

@daniwaugh dakujem si zlata .. ano viem mas pravdu vela krat to byva aj vyvolanim psychiky, ze sa na nieco namotavam... ale snazime sa uz dlho a velmi by sme chceli a stale sa nedarii ....

nativanativa
31. okt 2011

@momamo vitaj v klube , som na tom podobne ako ty a veeeela dievcat tiez , ale co ine mi ostava ?? nebudem ja nervacit , uz ma to nebavi , nepomozem si , ked to pride tak to pride
ja by som mala dostat asi okolo 14 ..... to je este pekne dlha doba 😀 😀 😀
a to sa snazime 8 mesiacov

momamo
31. okt 2011

@nativanativa nhoo mi uz zaciname skoro 6 mesiac snazenia a sme mladi zdravi ludia a stale nic ...Preto mam uz z toho nervy .. a beries aj nejake vitaminy/ lieky ...???

cmeliatko
31. okt 2011

@nativanativa ale blbost 🙂 tehu neznamena automaticky ze mas zvysenu teplotu o neviem kolko :D ale ze mas zvyseny TLAK!🙂

daniwaugh
31. okt 2011

@momamo
hlavne sa nestresuj, to neznamena ze niesi, aj keby si si tie priznaky vyfabulovala, aj tak mozes byt :D len treba trosinka pockat, nech je tam daka sanca na normalnu hladinu a 2 ciarky, zbytocne je teraz robi, ddostat negativny a oplakat a pritom mozno ani nie je dovod.. a ako vies ze si mala ovu? merala si si alebo tak? lebo 11dc je dost skoro (ale jasne, ze kazda sme ina, takze skoro neznamena nemozne:o)))

nativanativa
31. okt 2011

@cmeliatko ale jasne , kazda zena je ina , ale vo vacsine pripadov dojde k zvyseniu teploty

gelinka75
31. okt 2011

@momamo a ako dlho sa snazite?

cmeliatko
31. okt 2011

@nativanativa jemnej nie vysokej 🙂)

momamo
31. okt 2011

@daniwaugh ano mas pravdu este pockam s testom a podobne,,viem ze som vtedy mala ovulaciu, pretoze vtedy mam pobolievanie podbruska a zvany pocit mokra, potvrdena aj od doktora a preto tak skoro lebo nemam uplne presne pravidelny cyklus ....

momamo
31. okt 2011

@gelinka75 6 mesiac a vy..???

nativanativa
31. okt 2011

@momamo ja som asi neovulovala , tak som brala clostil a ze vrajtento vikend mi doki povedal , ze by som mala mat ovu , tak sme sa snazili .... , ale neriesim to
beriem aj calibrum baby plan , ale asi prejdem na femibion , calibrum beriem uz asi 5 mesiacov

daniwaugh
31. okt 2011

@momamo
som si to po sebe precitala a jak tvrdo to vyznelo (to predtym) ale ja len nechcem aby si bola sklamana ak si teraz spravis test a bude negativny, za co by som dala ruku do ohna. ale mozno o par dni uz bude vsetko inak!.... 🙂)))))

daniwaugh
31. okt 2011

@nativanativa
ja som vsade citala ze ten femibion je najlepsi, ale osobne netusim :D

momamo
31. okt 2011

@nativanativa ja pijem len alchemilkua brala som bemibion ale prestala som lebo som z neho dost pribrala ...mojka musim ist tak potom sa ozvem ..

nativanativa
31. okt 2011

@daniwaugh mam este nejakych 7 tabliet , taksi kupim pre zmenu femibion

gelinka75
31. okt 2011

@momamo my len prvy...a mozno sa budeme tiez tak dlho snazit a nic, uvidime 😎

miriamm11
1. nov 2011

holky dnes zobududenie nebolo bohvieake prijemne ,citim ze zas ide na mna zapal mechura ☹ ☹ ☹ dufam ze sa to nebude zhorsovat a prejde to rychlo, myslite ze si mam dat ATB? rano a vecer po jednedj tabletke? vraj v pociatocnom stadiu staci ATB dat len jeden den, ze je malo bakterii, kym sa nerozmnozia. Mate niekto skusenost? 😠 😖

miriamm11
1. nov 2011

@nativanativa tak ja som si nastudovala nejake info o BT a ked mi nebude klesat teplota tak ovu som mala niekedy vo stvrtok, piatok....ale robila som aj ovu testy a tam nejak nic moc neukazalo...za tyzden sa testujem, ale nedavam tento mesiac si velku nadej na tehu. Po ovulke ja vzdy nejako ochoriem, uz mam nervy, ale kazdy mesiac po ovu sa na mna nieco nalepi, takze tiez tento mesiac usudzujem aj podla toho ze bola ovu,, citim mechur zas a citim sa prechladnuto, a pritom som urcite nikde neprechladla...som jak zdochnuty pes. Toto u mna priznak ze ovu prebehla 😀

nativanativa
1. nov 2011

@miriamm11 och chuda micka , ja s tym mam problemy , len ja uz mavam katastrofalne stavy , uplne krce , nenormalne rezanie a palenie a najhorsie je , ze mi to prechadza aj do susky a potom ma pali aj tam , len neviem ci si to prenesiem so susky do mechura alebo naopak ..... nezavidim ti , skus len dve tabl ,denne a uvidis ako ti bude zajtra

nativanativa
1. nov 2011

@miriamm11 a co sa tyka ovu , urcite bola , asi si ma aj predbehla 😀
ja mam uz dva dni zvysenu teplotu a baby mi povedali ze ovu urcite bola .... ci v sobotu alebo nedelu , to neviem , ale podla grafu mi hovoria ze urcite bola

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre