Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

cmeliatko
1. nov 2011

@pejullka to som mala tiez asi tyzden do zadu a mala som bolesti. preto som bola u gyndosa vlastne lebo som si myslela ze mam zapal kedze som mala zvysenu teplotu 🙂 lenze vsetko bolo ok. iba mi praskla cysta a tekutina sa mi nevstrebala este

pejullka
1. nov 2011

@turandotta mě ukázal 11DPO, ale ideál tak 14 dnů od ovulace, nebo bych testovala 30 DC

pejullka
1. nov 2011

@cmeliatko aha, tak já žádné bolesti krom rýmy nemám

terulilinka
1. nov 2011

Achjo... Tak ms nikde, test negativní.. tak já už nevím.. přitom na sobě cítím, že je něco jinak než normálně.. nedokážu si vysvětlit to, proč mě pořád bolí bříško, podbřišek a prsa (ty poslední 2dyn teda hrozně) a v pátek jsem dokonce málem zvracela... 😖

cmeliatko
1. nov 2011

@pejullka krom rymy? to je co?)

pejullka
1. nov 2011

@cmeliatko no rýma, upchatý nos:D

miriamm11
1. nov 2011

@nativanativa ja by som mala (ne)dostat 9.11. najskor a kludne sa to moze u mna natiahnut do 15.11...je to ako loteria 😀 tebe sa asi tiez natiahne tento cyklus o nejake dni ci? ...aj tak nemame na vyber len cakat 😠 a cakat 😠 😠
@pejullka neboj srdiecko bude byt jak zvon pri dalsej navsteve 🙂 mojej znamej tiez neukazovalo , cele to mala posunute skoro o 2tyzdne 🙂

turandotta
1. nov 2011

@pejullka dakujem, ale ja pri svojom cykle ani neviem poriadne kedy bol teoreticky DPO, ale uz je to isto viac ako 14:(tak zasa nic:( a tebe gratulujem!

pejullka
1. nov 2011

@miriamm11 no mi bysme měli snad o týden, takže by to odpovídat mělo, už se těšíme na čtvrtek

pejullka
1. nov 2011

@turandotta děkuju a dnes si kolikátý den cyklu?

fifa79
1. nov 2011

terulilinka:neboj za pár dní se ukáže.Já jsem si dělala test v úterý a byl negativní a v pátek už jsem tam měla obr čárky🙂))

turandotta
1. nov 2011

@pejullka 26DC, dnes som si ten mama test rano spravila a bol negativny, tak uz som zmierena a uz dva dni citim, ze ms pride:( ale ten moj cyklus nechapem, je to podla teba normalne, ze to mam takto? pred prvym dietatom som mala pravidelny plus minus jeden den a teraz odkedy som prestala kojit - febr., tak mi to takto skace...

cmeliatko
1. nov 2011

@pejullka vidis! inak toto mam aj ja :D ale to asi nebude z tehu ci ?:D ze som ako keby soplava ale nie som prechladnuta.take huste sople mam :D

daniwaugh
1. nov 2011

@pejullka
vsetky by sme hned chceli vsetko.najlepsie uz vcera 🙂 ale niet divu predsa! hlavne relax, nohy na stol, vsetko bude ok 🙂

daniwaugh
1. nov 2011

@terulilinka
kolko ti meska ms?

terulilinka
1. nov 2011

@fifa79 fakt? no dnes měla dorazit MS a nic, mam to vždyck dost pravidelný, vždycky ve stejnou hodinu skoro (😀) a tak jsem to nevydržela a udělala test a negativní.. ani žádnej duch ☹

daniwaugh
1. nov 2011

@fifa79
jeeeeeeeeeeeeeeeej gratulacie 🙂

terulilinka
1. nov 2011

@daniwaugh dneska měla dorazit..

pejullka
1. nov 2011

@turandotta já si myslela že mam ms pravidelnou, než jsme se začali snažit, každé zpoždění pro mě byl trest, nakonec to vyšlo ten měsíc, když jsem si říkala, že to určitě nemohlo vyjít

daniwaugh
1. nov 2011

@turandotta
no ale 26DC je najskorej co sa da vobec ukazat daco, ale ja by som nehadzala flintu do zita a spravila si na 28DC este.. mozno mas len nizke hladiny hcg..

pejullka
1. nov 2011

@cmeliatko podle mě ne, spíš s toho svinstva co líta venku

pejullka
1. nov 2011

@daniwaugh vidím to stejně, jak si dopadla ty na prohlídce?

daniwaugh
1. nov 2011

@terulilinka
NEmala dorazit 🙂 a zatial nic? ako sa citis?
este to tiez nevzdavaj, mozno zajtra bude duch aspon 🙂

daniwaugh
1. nov 2011

@pejullka
akej? my tu ziadne nemame prosim pekne. najblizsie mam ultrazvuk 29.11 prosimpekne. dovtedy nikoho nezaujimam. bola som len u midwife a ta ma odvazila a odmerala. a este mi zmerala tlak. tot vse.

pejullka
1. nov 2011

@daniwaugh to by mě teda sralo a asi bych se nervama ukousala...mě zase nedělali pro změnu krom utz nic..ale jak vidím, díky Bohu za to

turandotta
1. nov 2011

@pejullka dakujem, presne si to vystihla, takto to je presne aj u mna🙂))no a tento mesiac som s tym neratala, ze by to mohlo vyjst - manzel bol 5dni prec-pravdepodobne tie rozhodujuce dni, tak sme skusali pred a po🙂)) zmiatla ma preventivka u gynekologycky pred tyzdnom, ktora mi povedala, ze sa jej zda sliznica maternice nejaka zdurena ze podla nej uz ms nedostanem...co ma prekvapilo, lebo sa mi to zdalo nepravdepodobne, tak nech uz pride a mozeme sa zase snazit....

pejullka
1. nov 2011

@turandotta snad to příjde brzo a nebo vůbec, zkus ještě za dva dny testnout

simik22
1. nov 2011

@daniwaugh jaaaj tak sa mi blizi testikovanie... bojim :/

turandotta
1. nov 2011

@daniwaugh dakujem za pozbudenie, no myslim, ze vtedy uz ms bude, uz ju citim:( jaj, jaj, snazilkovanie je prijemna vec, ale cakanie na verdikt teda rozhodne nie...toto som pri malom nepoznala...toto sklamanie je teda velmi neprijemne...

terulilinka
1. nov 2011

@daniwaugh hezky povzbuzuješ, děkuju 🙂 právě, že se cítím nějak jinak.. vždycky před ms mě hrozně bolelo břicho, teď nic, jediný co mě bolí jsou prsa a podbřišek, a to jsem nikdy jindy nezažila, tak nevím.. no asi to zkusím až ve středu, bych byla zítra zase smutná ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre