Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

terulilinka
2. nov 2011

@simik22 tak to mě mrzí ☹ a smím se zeptat co vám je?

simik22
2. nov 2011

@terulilinka ja mam polycysticke vajecniky, cize neovulujem prirodzene, a ked ano, tak nie moc casto a nepravidelne. a moj priatel ma zlu morfologiu spermii, ma len pol percenta dobrych spermii, ale berie uz treti mesiac vitaminy, tak snad sa to aspon trosku zlepsi.

dia6
2. nov 2011

@simik22 aj nám je to ľúto. A o to viac sa bojím znovu otehotnieť. A, že máš obavy to úplne chápem. Ale je to aspoň taká nádej, že snáď... To bude asi vaše prvé?

simik22
2. nov 2011

@dia6 ja som tiez po jednom MA pred dvoma rokmi... ano, nase prve babo..

dia6
2. nov 2011

@simik22 priznám sa, že neviem čo je MA. A aj naše to má byť prvé.

simik22
2. nov 2011

@dia6 MA , cize missed abortion, je zamlknuty potrat. to znamena, ze som bola tehu, ale v nejakom cca 6 tyzdni som o babo prisla :(

terulilinka
2. nov 2011

@simik22 ježiš, tak to mě fakt mrzí.. ale držím palečky aby se to co nejdřív povedlo!!🙂

dia6
2. nov 2011

@simik22 aha, no to som nevedela. To mi je ľúto. Nám sa stalo niečo iné. Jasom mala anembyro mola.... teda vlastne som bola tehotná, vajíčko /podstielka/ normálne rástlo, ale bábo nie. Takže dvakrát som pre to isté v 10tt musela ísť na potrat.
A od vtedy už nemôžeš /nedarí sa/ otehotnieť? ☹

simik22
2. nov 2011

@terulilinka dakujem pekne, ja dufam, ze sa raz dockam, tak ako kazda z nas🙂 ci uz s pomocou lekarov alebo prirodzene

simik22
2. nov 2011

@dia6 aha... takze to je dost zvlastne, ze sa stala dvakrat ta ista chyba.. a zistili vam aj preco?
od vtedy som tehotna nebola.. aspon som o tom nevedela :(

nativanativa
2. nov 2011
cikitinka
2. nov 2011

Ahojte,som tu nova a uz dlhsie sledujem vase prispevky.my sa tiez snazime uz vyse roka a stale nic..ale dnes mi neprisla mrcha a od ovulacie mam zvlastne pocity...mozno si len namyslam,pretoze si taak velmi prajem otehotniet ako vy :( ale nikdy som nebola taka nervozna ako teraz...uz pol roka mam krasny 28 dnovy cyklus a teraz uz tri dni citim akoby som mala mrchu ale krvacanie nikde..uplne vsetko rovnake (bolest prs,nafuknute brusko,jemne bolesti a bublanie)..je to normalne? aj teploty su akosi zvlastne akoby na dva krat stupli (druhykrat pred 4 dnami) a stale sa drzia hore,,len dufam ze to nie je z toho ze sa uz 2. den budim nadranom a nemozem od nervozity spat... po citani vasich prispevkov uz aj ja zacinam saliet (nic v zlom) viem,ze nieste doktorky a asi mi velmi neporadite,iba ak testnut..to sa chystam zajtra,ale problem je v tom ze ak by vysli // za aky cas ist k doktorke.totiz piatok bude posledny den kedy k nej budem moct,nasleduju totiz 3 tyzdne kedy budem makat v robote od rana do vecera a nebudem moct odist z prace ani nahodou. ci je mozne tak skoro to zistit u lekarky..tie tri tyzdne by mi tiez nevadilo ale ide o to ze manzel ma o 2 tyzdne narodeniny a takyto darcek by ho potesil najviac 🙂 a samozrejme by som to chcela mat potvrdene od doktorky..tak ci dva dni po meskani ms sa to da z krvi zistit...teda vlastne ako bude tehotenstvo zistovat..len krvou,ci sonom alebo aj prehliadkou zdola?dakujem za vas odpovede...nechcela som sa az tak rozpisat ale chcem aby ste vedeli ze aj ja som s vami spolutrpitelka..a este.. mam jeden mamatest a uz je skoro rok po zaruke tak ci to neovplyvni vysledok

e.l.i
2. nov 2011

@cikitinka v pohodke ho mozes skusit.. moja kolegina mala tiez po zaruke testik a vysiel jej s krasnymi kolajnickami...takze pohodke skus.. a ked bude negat.. tak bol isto uz zly 😉 😀 😀

e.l.i
2. nov 2011

baby no dnes som mala znovu nejaky hlienik ako bielko, ale farbou do biela.... toto snad nieje mozne..... 😠 a k tomu ma pobolieva podbrusku...ale ani nie ako pred menzesom....ale take neidentifikovatelne tlaky..no neviem co z toho bude..dufam ze nemam nejaky zapal... 😠

cikitinka
2. nov 2011

@e.l.i vdaka... zlata kiez by si mala pravdu 🙂 aj ty NEcakas ms? 🙂

daniwaugh
2. nov 2011

@cikitinka
no mne naposledy robili takto na potvrdenie sono a zobrali mi aj krv. a jasne ze z krvi to zistia hned 🙂 DRZIM PALCE!!!!!!!!!!!!

pehavcek
2. nov 2011

ahojte zienky :D

gelinka75
2. nov 2011

@e.l.i a ty si merias teplotku? lebo taky do biela vytok tiez moze byt pri ovulacii..ja som tiez z toho zmetena, lebo tie hlieny su furt nejake divne :D

gelinka75
2. nov 2011

@cikitinka to vyzera byt v praci na riadny stres..byt na tvojom mieste, radsej by som isla k dr, ako potom mat nejake problemy, jaj drzim palce nech je to pozitivne, len vies od ovu ked to citis, tak to este nemusi byt ono, lebo po ovu sa uhniezduje az takych 7-14 dni, ale ked ti vyjde test tak radsej k dr

e.l.i
2. nov 2011

@cikitinka jasne ze necakam..ale moja je este daleko dnes mam 24DC

e.l.i
2. nov 2011

@gelinka75 no nemera ale na dalsi idem... to ze hlienik u mna bol 22.10. ale nebol taky hustejsi..bol skor redsi a potom trosku hustejsie.. no potom bolo obd sucha a zrazu...30.10..som mala len taky ako bielko.ale na druhy den vobec nic.. a dnes znovu ale bol taky mliecnejsi..a malo... .. no ja som z tohto hlienikovania total mimo.. proste som tak spletena ze ani neviem kedy bola ovulka...ale na dalsi mesiac budem mat ovvu testiky..a zacnem meriat nech uz som si ista,,,co kedy...

gelinka75
2. nov 2011

@e.l.i neboj nie si v tom sama, aj ja som podla hlienu dopletena a teplotu som merala len 2 dni a uz by som mala mat po ovu 🙂 buduci mesiac budem merat od zaciatku, uvidime co a ako

cikitinka
2. nov 2011

@gelinka75 od ovu ako myslim,ze mam zvlastne pocity - myslim ako to ze to citim,ze by to mohlo vyjst tentoraz... doteraz som to akosi neprezivala tak ako vy tu kazdy mesiac,ako citam (kolko zien takto trpi ) az teraz,ale ked to teraz nevyjde tak to uz asi budem stale takto prezivat...ste ma nakazili 🙂 ked sa nepodarilo tak sa budem snazit dalej spolu s vami 🙂
Dakujem zienky aj ja vam drzim prsty 🙂

e.l.i
2. nov 2011

@cikitinka neboj sa urcite to vide.. a ak by nahodou nie.. mas nasu podporu .,,,budeme ta len pekne optimisticky naladovat...a myslim ze nasu podporu v pezivani ani nebudes potrebovat ved si tehooo 😉 hee.. citim to v kostiach

jaj baby ja som strasna ..uz druhy den len revem revem.. toto je strasne.....som nejaka precitlivena... 😝

nativanativa
2. nov 2011

@e.l.i len si poreeeeeev , aj ja som si trocheen a hned mi je lepsie 😝 😝

gelinka75
2. nov 2011

baby a preco revete? 😕

nativanativa
2. nov 2011

@gelinka75 niekedy treba , aby sa ti ocka precistili ... 😔

gelinka75
2. nov 2011

@nativanativa bude dobre, neboj nic 🙂

cikitinka
2. nov 2011

@e.l.i vdaka troska si ma povzbudila ale nerobim si velke nadeje... pred pol rokom mi meskala mrcha 13 dni tak sme sa vytesovali a nic z toho (test negativny),aj ked vtedy neviem co to bolo bo som sa velmi nesledovala vtedy este ani nemerala..no uvidime zajtra dam vediet..zrejme to bude len posunuta ovu a LF...ako som sa tu docitala ze aj take moze byt :-/ a ty si kludne poplac ale ja by som sa uz na tvojom mieste zacala pomaly vytesovat ved co ak 🙂 az ked pride mrcha az vtedy mozme plakat

dia6
3. nov 2011

@simik22 no, je to zvláštne. Doktor to tiež povedal. Boli sme iba na genetických testoch a tam nezistili nič.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre