Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

ktore
8. nov 2011

baby moje prosim vas ako funguje ten ovu test?ak je ovu tak ukaze silne ciarky a ak je po ovu tak hne dna druhy den je po ovu?ako to je ?lebo ja sa nemozem spolahnut ani na teplotku lebo nemam progesteron dost vysoky

blau
8. nov 2011

@miriamm11 a este no 30dc mavas pravidelnu? ci plus minus par dni? ono test ti ukaze ak tam nic nebude, tak si daj pohar vinka a vypni trosku 😉

ktore
8. nov 2011

@zuzkag2 zuzka ovulacia by mala byt na 14 den cyklu ak mas 28 dnovy cyklus.zato lekar predpisuje cca duphaston od toho 15 dna cyklu.aj ja mam tak lenze asi som aj ja mala ovu o den neskvor a dufik som dala v ten den takze aj som mala predtuchu ze z toho nic nebude.len ten progesteron sa tvori z uvolneneho vajicka.a nam sa este ani neuvolnilo a uz sme mali dufik v sebe.tak to telo uz bolo asi podla vsetkeho nastavene na uchitenie a uz nie na uvolnenie.takto to opisovali aj ine zeny.a som nad tym porozmyslala a asi to je tak lebo dufaston je na zachytenie oplodneneho vajicka.aj som bola s toho paf a teraz tiez lebo ani neviem kedy mam ovu a zato ze mam nizke hodnoty progesteronu tak ani teplota mi asi neukaze.teraz ale beriem vitaminy co mi poradili.inak mne sa ovulka hlasi vzdy bolestami ale ani tak neviem presne den iba ak by ta teplota vystupila a hned dam duphaston ten den.lebo ked teplotka vystupi tak je uz vajicko uvolnene a pripravene na oplodnenie.dobre vravim?????

ktore
8. nov 2011

@zuzkag2 a aky mavas cyklus?a ktory si teraz den?

mayerka
8. nov 2011

@blau jsem asi 10 dpo, 24 DC, mívá cykuls 28 - 32 dní. Vím, že můžu být těhotná, podle těch potratů jo. Byla to smůla, jednou jsem potratila v 11.tt po tchýniném pohřbu, byly to nervy, musela jsem obstarat asi 20 smutečních hostů a spousty práce... Podruhé jsem objevila //, ale týden po tom, co jsem měla 3 dny horečky kolem 40'C, takže se mimi nevyvíjelo a potratila jsem v 5.tt. Ale teď je to jiné, manžel začal brát léky před 2 měsíci, a ty mají spermie zabít, takže by už manžel neměl být plodný... Máme zamraženo na IUI. Že by nějaká spermijka ještě přežila? 😕 a ještě bychom se trefili? To mi přijde šance 1:milionu 😝 zítra zkusím testnout, je asi ještě brzo, ale známe to 😀

zuzkag2
8. nov 2011

@ktore Deni, ja keby som vedela, ze ten duphaston moze blokovat svojim sposobom ovulku, lebo uz stimuluje zas inu cinnost, tak si ho dnes rano nedam. Ale vyslovene som sa na to opytala doktora, ci si ho mam nasadit...ale pravda je, ako som uz pisala, on sa jednoducho rozhodol, ze podla pidi velkost mojich vajok, do 12mm na 14dc uz ani ovulacia nebude. preto som si asi mala nasadit dufik.
ja mam inak cyklus 29dnovy, a ovu som vzdy mala na prelome 14 a 15dc v noci..., aj som merala, aj ju mam velmi bolestivu. Ja som vobec necakala, ze s liekmi nebudem mat nijaku...
a tebe sa podarilo pomocou clostilu a dufiku zostat tehulka? ak hej, na ktory cyklus? ci teraz ho beries?

blau
8. nov 2011

@mayerka no to je veru este skoro, cyklus je v podstate pekny. Prave preto, ze tvoje vedomie je v tom, ze manzelove spermie su tkpvd. k nicomu, to moze byt kludne ono.
Ja som otehotnela prvykrat hned po ms, a mavala som cyklus 32dnovy. Teraz skusame a chceme a zatial nic.
Mozne je vselico, drzim palce,ked budes mat nieco nove ozvi sa ;)

mayerka
8. nov 2011

@blau ozvu 😉 a testovat můžu jak zběsilá, koupila jsem 6 balení mammatestu 10 od kamarádky, co už je nepotřebuje. Myslela jsem na to IUI, ale využiju asi už teď 😎 Ty těhotenský testy, to musí bejt kšeft!!!

blau
8. nov 2011

😎 😎 dobre testuj
@mayerka ale aj tak je podla mna skoro, aj ked je citlivy 😉 ja by som tak na 26DC aj to je skoro, ale to uz by si tam mohla mat ducha 😵 😵 😵 😵

miriamm11
8. nov 2011

@blau nachladnuta som neni, bradavky ma bolia, tak myslis ze sa rozbehne ms? s tym pocitam vzdy ...bolesti mi prestali vcera, to som citila zo 2-3dni podbrusko , dnes je ten hnedy vytok,, a bolesti zatial ziadne,..kaslem na to , nejdem sa testovat, jedine ze do piatku nedostanem, je tam nadej 😅

blau
8. nov 2011

bolievaju ta vzdy pred MS, lebo podla mna by ta uz neboli na 30dc. Jasne, ze je tam nadej . Ale spinis, hm vyskusala by som ja test, aspon budes vediet na com si.

blau
8. nov 2011

@miriamm11 , uplne viem ako ti je. Mne bolo presne pred tyzdnom takto a nakoniec ta potvora dorazila, ale prsia ma teda vobec neboleli 😉

miriamm11
8. nov 2011

@blau nikdy ma nejako moc nebolievaju, tak trochu len pri dotyku, teraz citim skor pichanie v bradavkach a cyklus som mala posledne tri mesiace 30dnovy, a le uz som mala aj 37dnovy,takze zostava mi jedine pockat 😠 nemam rada toto natahovanie zbytocne!! ☹ ☹ ☹ 😠 😠 😠 😠 rano si urobim test! ak nedojde mrsisko!!! ale nemusela by 😝

blau
8. nov 2011

nooooooo to by bol taky zachytny bod ( tie prsia) ok testni zajtra a daj vediet 😉

@miriamm11 myslim pozitivne a ked test bude negativny, nevadi budeme snazilkovat o 100 6 dalej 😵

miriamm11
8. nov 2011

@blau akoze my sme sa tento mesiac moc nesnazilkovali sa musim priznat 🤐 🤐 ale tak vies ako to chodi, clovek dufa vzdy 🙂 ja len sama saba sa snazim asi oklamat 😕 ja ratam s tym ze test bude negativny, to predycham ale nech uz dostanem lebo sa zblaznim, a buduci mesiac uz sa urcite zadari 🙂 🙂 🙂 🙂 nam vsetkym!!!!

blau
8. nov 2011

@miriamm11 ano viem pisala si Danke, ze 5x za mesiac spominam si. Presne ako ja, ale to nam sisi asi vsetkym.
Len ja som tiez taka sklamana, ze nam sa pri malom podarilo na prvy krat a hned po ms, neviem ci som mala posunutu ovulaciu tym ze my chodila vzdy 28+5, alebo ja neviem. A teraz? A niekedy sa to naozaj neda, no ale tento mesiac nehadzeme flintu do zita. Vieme, ze sa pravidelnym sexom utuzuje vztah to je na to pozitivne. Lebo po prvom porode to aspon u nas tiez nebolo slavne, do toho som skoro 2roky kojila a teraz to tiez nieje ako predtym, beha nam tu po dome 3apol rocna antikoncepcia 😀 😀 😀

miriamm11
8. nov 2011

@blau no mne tu tiez pobehuje jedna antikoncepcia 😀 😀 to presne poznam 😉 ... a to ani neviem ako a kedy som otehu.... a teraz ked si chces naplanovat tak sa ukaze ze to neni az take jednoduche 🙂 🙂 ake sa to zdalo byt 😝

blau
8. nov 2011

@miriamm11 presne tak a stale rozmyslam cim to je?? ci vekom, alebo sa mm volako bojovnici spomalili, alebo moje vajicka ??? hm no uvidime, drzim palce nech sa tam leskne aj ta druha ciarocka 😵

miriamm11
8. nov 2011

@blau dakujem, budem informovat zajtra , co sa so mnou porobi cez noc sama netusim 🙂 idem vypnut, papa

ktore
8. nov 2011

@mayerka jej to zato ze si nato nemyslela.a uz to mas potvrdene na sone?

ktore
8. nov 2011

@zuzkag2 mne sa to z dufikom nepodarilo.mozno zato ze ovu bola neskvor.aj ma 28-29 dnovy cyklus mame to asi rovnako.ja som otehotnela pred desiatimi rokmi po dvojmesacnej HAK.teraz mam nizky progesteron tak sa mi nevie uchytit.ja som ho zato dostala.ak ti nevidel vajicka dozrievat asi mal rozhodnut pockat tento cyklus a dat ti na dozrievanie vajicok clostilbegit.ak mas pravidelbu ms tak ti je dufik zbytocny ked ti ani vajicka nevidel.mal by ti robit folikulometriu kedy ti tie vajicka dozrievaju a potom o mesiac ti nasadit lieky.dufaston nemusel dat.ten sa dava na upravu cyklu alebo na uchytenie oplodneneho vajicka.

zuzkag2
8. nov 2011

@ktore hm, tak si musela nasadit HAK, aby sa zadarilo...vidis, ja som po 5tich rokoch HAK vysadila, a to dlhodobe uzivanie uspalo moje hormony. Bola som na HP, najprv doki povedal, ze mam HP ok, ale potom priznal, ze uplne dokonaly nie je, ale konkretny nechcel byt, vraj aby ma nestresoval, a nasadil clostil a duphaston. co myslis, keby som si uz ten duphaston nedala dalsiu tabletku, ze som tu ovu fakt uplne zastavila? lebo vajecniky ma bolia stale, tak neviem, ci ta ovulka fakt este nemoze prist...
poviem ti pravdu, ked som si to dnes precitala, ze ten dufik mi zastavi tu ovu, tak som skoro dostala infarkt.
a co sposobuje nizky progesteron? ako sa to da liecit? len tym duphastonom?

ktore
8. nov 2011

no moja ten dufaston ked vynechas uz je asi zbytocne.do par dni by si dostala menzes.ak beries clostil a pravdepodobne na folikulometriu tak by ti malo dozret vajicko a dal by ti dufaston.teraz ti ho uplne zbytocne nasadil ked ti nedozrelo vajicko.tomu fakt nechapem a by som si velmi rozmyslela ci u neho vazne ostanem.no ja beriem tento mesiac befoli.sarapis a magnezium na lepsie vstrebavanie.to by malo nahradit dufaston.ale ja ze ISTOTA JE GULOMET nasadim dufik akonahle zistim ze prebehla ovu.sice som nestastna ze nemam ten hormon ale citim ze mam ovu tak zajtra urobim ovu test a uvidim.skusam aj ja vselijako,radim sa tu z dievcatami ktora ma ake skusenosti.ale to ze ty mas pekny cyklus a dufik ti da aj tak ze si nemala ovu tomu fakt nerozumiem.pockaj este-co ak si mala presne den predtym ovu ako ti robil sono.to mozno ti dal dufik zato ze ze sa mohlo skvor uvolnit.moja tak este neni vsetko marne.ale malby ti to pekne vysvetlit.

ktore
8. nov 2011

@zuzkag2 inak AJ JA MAM HAK PO PIATICH ROKOCH VYNECHANU!kedy si presne vynechala????mozno by ti tiez stacili tie vitaminy co beriem aj ja aj niekolko inych zien.to je dobre na ten hormon hlupy...

zuzkag2
8. nov 2011

@ktore hihi, to je teda...prestala som brat v aprili...beries teda befoli sarapis? idem to vygooglit 🙂
no ten doki aj nieco take povedal, ze mohla byt ta ovulka skor...ale mne sa to nezda, ze by prebehla do 11dc? vies, ja mavam strasne bolesti pri ovu, a myslim, ze pri clostile by som ich mala aspon take velke, ak nie vacsie...a ak by aj prebehla skor, to by muselo byt ako velmi skor, ked by nevidel ani tekutinu, ani nic...je pravda, ze hlienik som mala, uz presne neviem kedy, tak asi 8-9dc, ale vtedy som ovu ani netestovala, ani nemerala bt...ked sme pri tej bt, ak by som bola tehu, tak ju isto nemam teraz 36.6. to som si merala dnes rano. tak to moc ruzovo uz nevidim.
som strasne ale strasne z toho sklamana, lebo ked bez liekov nemozem byt tehula, tak si este liekmi aj nepomozem? joj, nervy mam na to strasne. Ja som sem chodila dost casto, strasne mam rada babulky, co sem chodia, ale dost ma to potom psychicky namotavalo pred ms, a moc som to prezivala, tak som prestala sem chodit 😀 aby som bola v klude. a vsetko bolo uplne dokonale, uzivala som si snazilkovanie, aj som bola na tom tak, ze sak ked sa nepodari s liekmi aj prvy cyklus, nevadi, ale aspon nieco preto robim...a bum, ten doki asi fakt nevie co robi, a, presne som nad tym rozmyslala po ceste domov teraz z prace, ze pojdem niekam inam, nech sa za to plati aj neviem kolko, ale nebavi ma stracat cas pre taketo blbosti.

nativanativa
8. nov 2011

@blau nie praveze nic nie je dobre , cyklus mam dodrbany , lutealna faza je velmi kratka , mala by byt viac ako 14 dni .... ja som ju mala iba 9 😢 😢

mayerka
8. nov 2011

@ktore nemám právě nic potvrzené... čekám jak to dopadne. A zítra budu testovat, i když vím, že je to proklatě brzo.. 🤐

ktore
8. nov 2011

@zuzkag2 anobefoli je vitamin tam je to dobre na upravu cyklu a podporenie sliznice.sarapis je pri neplodnosti ale nenechaj s aodradit tym ze sa uziva pri klimakteriu.praveze je dobry na upravu hormonou tak sa nenaplas.ale jea ho beriem aj preto lebo om mala aj policysticke ovaria.a vlastne sa to zvyknu nahradzovat zeny aj miesto clostilu.a magne to je na vstrebavanie.a este by sa mal pit aj grepovy dzus ten je vraj dobry na tvorbu hlieniku.a lanovy olej.no ale zase to prehanat nechcem.tento mesiac to skusam aj zo sarapisom ale buduci ho uz brat nebudem.vajicka mi dozrievaju aj zato mi dokt nedala clostil ze to zbytocne buzerovat nebude.vlastne aj som rada lebo som si v minulosti uzila z clostilom dost bolesti až až.jaj a befoli ma aj fyselinu listovu takze netreba brat zvlast aj tu.duphaston ti tak musel dat lebo si mala asi nizku hladinu LH.porozmyslaj nad zmenou.hm?ale cim skvor.ja som vynechala presne pred rokom v novembri HAK takze je presne rok.

ktore
8. nov 2011

@nativanativa ale sak to nevadi ze je kratsia.hlavne ze je nie?

ktore
8. nov 2011

@mayerka juuuj tak drzim prsty.a kkolky den mas dnes cyklus?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre