Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

blau
8. nov 2011

@nativanativa ja som to myslela, na ten rozchod a ze dufala si ze nie si v tom, tak preto, ze je to dobre ze si ju dostala.To som mala namysli, Samozrejme nikoho nepotesi, ked pride ms ( aspon v tejto teme) a duplom, ked je to o par dni skor 🙄
A teraz moja stara otazka:Volala si Hercegovi?

mayerka
8. nov 2011

@ktore 24 DC..... jsou to nervy 🙂

ktore
8. nov 2011

a ovu si kedy mala?

nativanativa
8. nov 2011

@ktore vadi , praveze vadi...

nativanativa
8. nov 2011

@blau jaaaaaaaaaaj , uz je fajn ,jasne ........................................................................ nevolala , s malou dusickou ti to hovorim , ale cislo mam 😅 😅 😝 😝

blau
8. nov 2011

@nativanativa co uz je fajn? uz ste sa udobrili, ci fajn , ze je potom? ty potvorka mas teraz aj fajn cas, zavolaj mu 😉

nativanativa
8. nov 2011

@blau niie , neudobrili , proste to uplne skoncilo , ze on nechce a chce byt s rodinou ... tak nech si je , ved zanedlho budu mat zas krizu a potom bude spekulovat ....

blau
8. nov 2011

@nativanativa to je dobre, len ked bude mat krizu tak ho posli kade lahsie,taky ti nestoji za to 🙂
si silna baba zvladnes pravda? idem ja off. ahoj zajtra

nativanativa
8. nov 2011

@blau ale isteee , uz rozhadzujem siete :DDDDDDDDD , paaa

malinka_02
8. nov 2011

@labanka @zuzkag2 já pomáhám ted se svatbou kamarádce, takže řeším to co vy 😀 jinak já dnes byla na strašném vyšetření s močovými cestami mám zuženou močovou trubici a bude následovat několik "roztahovacích vyšetření" a poikud to nezbralo možná pak i operace..což bych ale nechtěla může pak unikat moč.. a dostala sem poi tom vyšetření ATB zase a pak i na doléčení takže zase na 2 měsíce, dělala sem si kvůli tpmu dnes 9DPO test a ani duch..

miriamm11
8. nov 2011

@nativanativa micka a v posilke neni nejaky fesak pre teba? 😉 slobodny? 😝

nativanativa
9. nov 2011

@miriamm11 nooo , dalo by sa tam povyberat , ale chodia tam aj pekni ockovia 😀 😀 😀 😝 😝

mayerka
9. nov 2011

ahoj, tak dnešní test úplně čistý... Zkusím ještě v sobotu...

blau
9. nov 2011

@miriamm11 bre ranko, tak co?
@nativanativa noo vidis, ale ockov ty nehaj tak, vies ako je to s nimi. Najdi pekne slobodneho a este bezdetneho to je najlepsie 😉
@mayerka kolky den cyklu si presne dnes? hm, ked bude aj cez vikend test biely, isla by som k dr 😉

blau
9. nov 2011

@mayerka aha vidim, takze dnes 25dc, to je skoro, skus ked bude skutocne meskat 😉

miriamm11
9. nov 2011

@blau no spinenie prestalo , dnes zatial nebolo,uz vcera vecer nebolo, bradavky rovnako citlive...ms nedorazila, test som nerobila, som sa bala...tak som tam kde vcera 🙂 dnes nepocitujem nic... ze by mala dojst mrcha, tak zajtra ak nedorazi sa este otestujem...alebo teraz sa mam? ked som premeskala ten ranny moc, a mam test ten rapidclear, tak mozem skusit ten a rano skusim mamatest. hmm?

jaya
9. nov 2011

@miriamm11 Ahoj, jestli mas mamatest 10, tak ten ti zabere i ted. Teda aspon mne to asi 23. den vecer ukazalo krasnou druhou carku . Rapid clear byl pro me matouci, pac mi ukazoval (oproti mamatestu) slabnouci druhou carku a ja jsem dostala sok, ze neni neni v poradku.

blau
9. nov 2011

jasne skus meska to ti uz ukaze aspon ducha urcite juj sa tesim co to bude

miriamm11
9. nov 2011

no dnes som 11DPO, testovala som sa na 9DPO a nebolo tam nic....idem si kupit mamatest a otestujem radsej s nim, to uz by malo ukazat, posledny krat sa testujem a potom kaslem na to 😝

blau
9. nov 2011

@miriamm11 jaaaaj do kelu to skoro, ale ak mamatest citlivy tak ducha ukaze
zvedava som a drzim palce

e.l.i
9. nov 2011

no ja mam dnes 31DC a mamatest cisty.. trochu zacina bobolievat brusko...taze uz fakt cakam u mrchu hnusnu neh mam uz po nej.. 😠 😠 😠 😠 😠 😠

ktore
9. nov 2011

@miriamm11 netestuj tak rychlo je to zbytocne....naozaj.vydrz este aspon dva tri dni

ktore
9. nov 2011

baby ako funguju tie ovu testy?mam slaby pruzok.ten slaby pruzok sa tam ukaze aj ked je uplne neplodne obdobie?plati len silna a silnejsia ciarka?ak je po ovu tak ako ukaze test ?pytam sa strucne.dufam ze chapete.uz nemam chut to ani opisovat.prosim odpiste mi

gelinka75
9. nov 2011

@ktore podla toho co som tu citala, tak sa nic neukaze keby bolo neplodne obdobie, ten pasik reaguje na hormon vylucovany okolo ovu

nativanativa
9. nov 2011

@blau nemam ja stastie , potrebovala by som aby ma asi krava osrala s takym poriadnym lajniskom 😀 😀 😀

nativanativa
9. nov 2011

@miriamm11 netestuuuuuj , vydrrrrrrrrrrrrz 😎

blau
9. nov 2011

@nativanativa aleeeeeeeeeee co to vravis, uz len to je stastie, ze si sa zbavila zenateho co nevie co so sebou. Teraz je rad na tebe!!
Hlavku hore, uvidis, stasticko sa usmeje aj na teba 😉

nativanativa
9. nov 2011

@blau ved ti hovorim ,ze lovim jak tiger 😀 😀

ktore
9. nov 2011

@nativanativa pozri aka som figidna 😀

miriamm11
9. nov 2011

dievcata zatial som netestovala, teraz som dosla dom ale mam nakup z lekarne 😝 ...do kedy by som mala pockat? vo mne je taka nervozita sa bojim ze vybuchnem 😠 ktory DPO mi najskor moze ukazat? ms zatial nikde, zeby ticho pred burkou? 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre