Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

monika0001
10. júl 2009

jaaj a mam taky divny hlien tak biely husty ale iba na nohavickach a ked chcem na wc utiet tak totalne sucho mam... 😒

denisocka
10. júl 2009

ja som nikdy nevedela kedy mam ovu a ani neviem :( a aky ma byť ten hlien cez ovu?

dzou
10. júl 2009

monika01 aj ja tam tu ciarku vidim dufam, ze sa to potvrdi dalsia monika tehulka 😀 a inac ja ked tak nad tym premyslam tak dakedy ma bolelo aj na prvo pocas ovulky ale to maaaaaaaalo kedy vacsinou len na lavo aj teraz 😕

mscat
10. júl 2009

miška ...noo tak ted jsem 6dc tak možná třeba 15dc by mohla být ovu 🙂 a to muj bude doma tak doufám že by se mohlo zadařit 🙂
denisocka:http://www.rodina.cz/clanek3633.htm

venyska
10. júl 2009

monika001:Potichu gratulujem.Kolikátý jsi DC? Kolik dní po ovu?Máš hlen podobný tvarohu?

mscat
10. júl 2009

tak já jsem měla asi ten lepkavý gumovitý to znamená co

flyangel
10. júl 2009

Monika pozri..ja by som pre tvoj pokoj v dusi kupila iny testik a testla teraz...potom cez vikend...skor v nedelu rano..to by si uz musela mat silnejsi tienik 😉 chapem ta ze bojis byt tehu...ale neboj musis verit ze teraz to uz vyjde...ved do tretice vsetko dobre 😀

monika0001
10. júl 2009

veny - dnes mi drzy den meska mrcha (ale to je normalne az do 9 dni), Chodila som poctivo na folikolimetriu a ovulka bola.. sakra.. tusim, ze nie minuly vok. ale este ten pred tym tusim..
A ten hlien je presne taky ako tvaaroh.. fuj..

Fly - asi to nevydrzim a este dnes testnem.. 😅

flyangel
10. júl 2009

jasne Monci testni ved aj ja som to tak robila.A tvaroh?a nebudes mat mykozu?

flyangel
10. júl 2009

Monci mykoza sa objavuje casto aj na zaciatku tehu 😉 je to potom od nerovnovahy hormonov co v tehu prebieha vzdy

monika0001
10. júl 2009

nemam... tu poznam a vcera som bola u gyn.. by si vsimol.. ale 100 % nemam mykozu...
Presne vravel, ze no je tam folikul... a potom, ze vyzera to na zltkovy vacok a teoreticke tehu.. kazal mi urobit test...

venyska
10. júl 2009

monika001.Já mám totiž úplně stejný hlen,a hrozně mě bolí podbřiško,píchání,tlaky,až do zad.Mám už ale po ovu

m.o.n.i.k.a
10. júl 2009

Moňa držím palečky 😵
mscat co tu děláš, oslavuj, oslavuj 😀
Já teda žádný hlen nemám, ale sem tam výtok 😉 😅

monika0001
10. júl 2009

mna tak chvilu boli, chvilu nie.. take skor pichanie... neviem. neviem ci mam tomu testu verit... radsej neverim. potom budem aspon stastnejsia ked budu // a ked len / tak aspon tolko plakat nebudem..

m.o.n.i.k.a
10. júl 2009

moni taky jsem nevěřila tomu prvnímu testu 😉
Zítra zkus další a jak bude silnější, je to jasný. 😉

venyska
10. júl 2009

mončo jaký výtok?

monika0001
10. júl 2009

oki skusim... ked to bude tak ak ma rovno na psychiatriu odvezu ako sa zbaznim od radosti...

m.o.n.i.k.a
10. júl 2009

venys myslíš mě? Bílí, ale málo 🙂

monika0001
10. júl 2009

ja tiez tak sem tam na nohavickach...

monika0001
10. júl 2009

inak keby sa to potvrdilo, tak asi aj verit tomu jonasovi zacnem.. lebo poda neho sme boli spolu... 😅

monika0001
10. júl 2009

no babky opustam vas pre tuto chvilu..
Dakujem vam velmi peknucko a budem informovat..

Zatial sa majte krasnucko..
papapa zajtra

m.o.n.i.k.a
10. júl 2009

papa moni, budem se těšit na dobré zprávičky 🙂

venyska
10. júl 2009

Mončo bílý hrudkovitý?

nadenkaaa
10. júl 2009

Baby aj ja mam taky hlien a ms mi meska od 30.5-nikdy predtym mi to neurobila vzdy bola ako hodinky 28 dnovy cyklus,som precitlivela -plakala som napriklad ked som si pozrela fotky z promocii 😉,bradavky som mala uplne citlive a teraz uz to zacina -ze ma zacinaju boliet cele prsia-su take naliate ,Bt je 37,1 ,len test je negat. ☹ 😒 som to konzultovala s kamoskou co robi v labakoch tak mi povedala ze vobec si nemam z toho nic robit ze mi test nic neukazuje lebo vraj u niekoho to neukazuje v takych rannych stadiach ,len moj doktor ma bud. tyzden dovolenku a ja som tam bez pozitivneho testu ist nechcela.Takze som uplne z toho hotova-co robit? 😒

reivka
10. júl 2009

aspon máš čas urobiť si ešte testy ked má dovolenku a potom tam už s istotou pozit. testov nabehneš 🙂

m.o.n.i.k.a
10. júl 2009

Venys, ten výtok mám fakt slabounlinký tak se nedá říct že hrudkovitý 🙂
Pročpak?
nadenka ty jsi ještě nebyla u dr.? 😕
No to si zajdi co nejdřív i když nemáš pozitivní test, ale nemáš každopádně ms 😉

mscat
10. júl 2009

moni: 🙂 ☹ tak ono se ani neslaví...mamka už odešly,muj za hodku odjíždí takže tak.budem sami opět 😢 takže už je aj po oslavě.

m.o.n.i.k.a
10. júl 2009

Ale i tak, měla jsi návštěvu rodinu, tak jste to oslavili 🙂

nadenkaaa
10. júl 2009

no nebola som lebo som chela tam ist az s pozitivnrym testom aby ma neposlal ze nech pridem az ked budem mat poz. test no a na buduci tyzden nemozem lebo ma dovolenku a tento tyzden som zasa pracovne nemohla ja lebo to je tam vzdy nadlho

jaruska8
10. júl 2009

Cawtw baby, aj ja sa pripajam, s tym vytokom, raz je, raz nie je, ja som dnes 28 den cyklu, este mi nemeska, ak ratam od prveho dna spustenia sa mrchy (po spineni). Inak, podbrusko ma pobolieva, akesi slabe krce-ako pred spustenim sa MS a sem-tam pichnutie a blost prs (ale tie ma bolia vzdy pred MS). 😒 Ale s testom chcem este aj tak pockat.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre