Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

sonicata
5. dec 2011

@sussi29 pokud si netrpělivá říkají že , mama test je super ,ale jestli jsi tak krátce chvilku tak týden počkej 😉

lili_mia
5. dec 2011

@sonicata dieťa mi nevadí, vadí mi alibistický postoj jeho prípadne otca, teraz som v stave, že radšej prídem o prídavky ako by som mala dopustiť, aby prišiel do kontaktu s dieťaťom, no zrejme tento názor sa dlho neudrží, peniaze bude treba

sussi29
5. dec 2011

@sonicata ok, skúsim si kúpiť v lekárni Mama test , ďakujem 😀 sme akurát po snažení a po ovu, takže si nechám taký týždeň čas a potom skúsim 😉

chirabell
5. dec 2011

mamatesty su super, su velmi citlive a tak ukazu dost skoro, ale zas, aj oni potrebuju urcity cas, takze aby ste sa vyhli sklamaniu, odporucam testovat najskor tak na 10 den po ovulacii, skor aj mamatest moze sklamat (vajko potrebuje 6-10 dni na to aby sa dostalo do maternice a uhniezdilo az potom sa zacne vylucovat hcg hormon, na ktory reaguju testy, takze keby sa vajko tam dostalo na ten 6 den, mamatest na ukaze slabulinku ciarocku...ale ak sa dostane neskor, moze byt len duch alebo aj nic. No vacsine bab na ten 10 den uz daco ukaze...ak nie, hlavu hore, treba skusit este neskor 🙂

sussi29
5. dec 2011

@chirabell Ďakujem 🙂

sonicata
5. dec 2011

@lili_mia moc ti fandím ale i kli zdraví svému i děcka jestli tam nějaké je zajdi k doktoru a jsem ráda že bys nedal dítě pryč on by si snad časem uvědomil o co přichází nejen u tebe tomu je mi se teď máme brát a jeho otec mě nesnáší zato že jsem a jeho matka mě odsoudila za mojí baculatou postavu v oblasti zadečku jsem baculky a tím jsem špatná naštěstí přítel je na mě straně a rodiče poslal kamsi
Moc držím palce aby se i ten tvůj probral a jestli ne tak abys našla skvělého muže jakého si každá zasloužíme ........muže co stojí při nás !

sonicata
5. dec 2011

@sussi29 no jasný zkus to a pak napiš já taky počkám týden a uvidím stejně to nevydržím jestli to bude stěma mejma stavama stejné 😀

sussi29
5. dec 2011

@sonicata jasné, ozvem sa na budúci týždeň, ako som dopadla.... dúfam, že to už konečne budú dve čiarky 😅

lili_mia
5. dec 2011

@sonicata ja si akurát píšem zoznam toho, čo ma sralo na tom chlapovi, a aj napriek tomu že rozchod inicioval on, že cez dva mesiace to ťahal na obe strany, chýba mi .. silno dúfam, že je to niečo ako reflex, takmer dva roky takmer denne, tak je to zrejme zvyk, ved ja som prvé dni sedela doma na gauči a zdesene myslela na to, že k lekárovi mám ísť busom 😀 😀 😀 že on ma už neodvezie , tak mi povedz, akoby som mohla prijať späť takého chlapa? ja sa snažím pozerať dopredu, mesiac po rozchode som dostala z profesijnej stránky fakt úžasnú ponuku a dovtedy som bola dlhodobo nezam. takže mám pocit, že on mi priniesol skôr to zlé, akoby som bola prekliata .. takže zajtra lekáreň a uvidí sa, hypoteticky bo som mohla byť v 9tt plus pár dní

sonicata
5. dec 2011

@sussi29 no moc bych ti to přála mě je to zatím nějak jedno povede se povede nepovede taky se nic neděje takže tobě to moc přeji a já klidně do března ještě vydržím a nebo se budem spolu těšit na prcka 🙂

sonicata
5. dec 2011

@lili_mia no uvidíš ,ale je pravda ,že k takovému asi nemá smysl se vracet takže přeji lepšího a zbytek půjde sám !A podle toho co si píšeš tak už to jde samo 🙂 tak držím palce a zítra napiš jak si dopadla 😀

lili_mia
5. dec 2011

@sonicata uff tak teraz už naozaj musím po ten test a ocikať ho 😀 ked som toľko povzbudená 😎

sonicata
5. dec 2011

@lili_mia no jasný tak koukej dát vědět 🙂

salomee
5. dec 2011

@lili_mia : Jak jsem to tady přečetla, tož jsem taky celá zvědavá. V tomhle fakt není na co čekat, šílet pár dní po ovulaci je jeden extrém a Ty jsi druhý🙂...tady fakt není na co čekat, líp vědět, na čem jsi.

simonkazga
5. dec 2011

@sussi29 ahoj, clostylbegyt už mám za sebou - vôbec mi to nepomohlo, len mi rozhádzal cyklus. Momentálne "fičím" na hormónoch a gynex kvapkách. snažím sa byť pozitívna, ale niekedy je to fakt ťažké ☹

lili_mia
5. dec 2011

@salomee tak ja som od rozchodu už mala 3x krámy, takže skôr som všetko okolo toho pripisovala nervom, ja som po rozchode zvracala ráno takmer dva týždne a dosť hnusne, tak to mnou hádzalo, že až, cez deň tiež žiadne jedlo, všetko šlo okamžite von .. nasilu som do seba pchala aspoň uvarenú mrkvu, nech niekde neodpadnem od vyčerpania, váhovo som výrazne dala dole, je to na mne aj vidieť a paradoxom, brucho mám menšie za tú dobu .. ale posledné krámy ma zarazili, tie tampóny neboli nasiaknuté tak ako som bola zvyknutá a teraz asi dva týždne mi je zle po večeroch .... jááááj dôležitý aspekt, používali sme kondóm, takže ma ani nenapadlo riešiť tehu, ale ako som dnes čítala tuná príspevky .. hm.. viem že nič neprasklo, tak ako by tá malá mrcha prešla? výrobná chyba v tele kondómu a bola by tam nejaká trhlina?

nativanativa
5. dec 2011

@simonkazga ahoooj no ako , uz mame nejake pozitivne spravy ?? 😝 😝

simonkazga
5. dec 2011

@nativanativa čaf, ešte som netestla. Počkám do piatku. BT sa pekne drží, dnes som takmer ogrckala babu vo vlaku (straaaašne smrdela), dúfam, že bude z toho niečo. Ale brucho ma stále pobolieva, nie tak silno ako pri mrche, ale vytrvalo, takmer celý deň. Tak teraz neviem.
U teba nejaké pozitívne novinky? 😀

lili_mia
6. dec 2011

uff negatívne .. s tým chlapom ma už fakt nič nespája

keenfan
6. dec 2011

ahojte baby, pozeram ze sa chystate testovat, uz vam meskaju kramy? bo rozmyslam kedy (a ci vobec) testnut, meskaju mi len den a citim sa na kramy tak za nechcem sklamat..☹ kolko chcete pockat? . diky 🙂

e.l.i
6. dec 2011

ahojte krasavice.. tak mne zrejme mikulaš doniesol pozityvny test!!!!! 😀 aj ked nejdem sa este tesit. bo som len 10 DPO, ..a ciarocka je duchovska... testovala som testikom z ciny a jeho citlivost je kolo 25. cize idem dnes do lekarne kupit mamatest s citl.10..a ked to bude urcite pozitivne sa vam pridem pochvalit...
Aj ked muzik mi vravi uz druhy den ci niesom tehu.. .. uz treti den som unavena.este ze mam dovcu.. bo vyspavam do 10,30h, prsia mam tvrde a picha ma v nich...mam taky tlak v podbrusku...a mam navaly hladu 😉 .. no co vam poviem.. 😕

e.l.i
6. dec 2011

@nativanativa hej draha ved mi pojdeme spolu na matersku. 😀 😀 😀 😀 ta teplotaa vyzera super!!!

e.l.i
6. dec 2011

@keenfan no ja vlasne ani neviem kedy ich mam dostat bo sa mi posledne cykly zblaznili a mala som 30,32,36,32....ale som cca 10 DPO bo som testovala ovu testikmi:D

nativanativa
6. dec 2011

@e.l.i no nerobte paniku dievcata , hlavne to chce klud 😝 😝 😝

nativanativa
6. dec 2011

@e.l.i gratulujeeeeem micka , chcem vidiet foto , ja som po rane straaaasne hladna tiez , neviem sa dozrat a srdce mi bije jak zvon 😖 😖 😖

e.l.i
6. dec 2011

@nativanativa no skusim ho odfotit a hodim ho po obede ..idem zbehnut do mesta vybavit nejake veci..kupit test a este odniest mojim rodicom mikulasovsku nadielku.... jaj a tuto vedla sedimoj muzik..a ja len kukam usmievam sa na neho..a neviem ako sa mu mam pochvalit...abo vymyslim nieco pekne.....:D

e.l.i
6. dec 2011

@nativanativa a o tom hlade ani nehovor.. rano o6 tej som sa prebudila na to ze mam krce v zaludku.. tak som musela otvorit chladnicko a zjest 5 platkov suchej salamy..ma to celkom preslo a dalo sa mi dalej spinkat..:D

miriamm11
6. dec 2011

@e.l.i a ja chceeeeem pozitivny test 🙂 🙂 🙂 to uz vsetky tu idete byt tehule a ja cooooo?? ☹ ...drzim palceky!!!

nativanativa
6. dec 2011

@e.l.i no ja na rnjky prosim pekne 3 toasty so sunkou , salamom a syrom ,jogurt , kava a caj a furt mam pocit ze som hladna 😖 😖 😖 , ved daj mu test do topanky pekne , ze miki nosieva aj take daarecky 😉 😉 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre