Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

miriamm11
6. dec 2011

@nativanativa sa zmesti do teba 😀 😀 😀

nativanativa
6. dec 2011

@miriamm11 ty bud ticho , nemaluj certa na stenu .... , ja si pekne pockam , aj henrieta mala krasny graf s vysokymi teplotami a pozri dnes dostala kramy a to jej ani teplota neklesla , cize vsetko je mozne

nativanativa
6. dec 2011

@miriamm11 no ti poviem , furt som nejaka hladna 😝 😝 😝 😝 , a srdce mi bije jak o zavod 😀

miriamm11
6. dec 2011

@nativanativa ides cakat do nedele??? ja sa v piatok testnem, ja viem ze by som nevydrzala, mam aj doma testy ale nejake nie moc dobre, kupim si stvrtok mamatest a piatok testujem.....bojim sa ze bude biely ale co uz....!!! 😠 ja chcem // konecne .... 😵 😵

nativanativa
6. dec 2011

@miriamm11 ja zas z teba odpadaaavam , konecne je tu nasa spekulantka miriam 😀 😀 😀 😀 😀
ja ani testy doma nemam a lekarni sa zdaleka vyhybam ..... radsej , pekne si dnes lezim v postielke , rozmyslam ci idem cvicit alebo nie 😕 😕 😕 😕
no vidis , vela bab tu dnes dostalo kramy , aj gelinka ,len aby som ja nebola zajtra tou dalsou v poradi 😝 😝 😅 😅

miriamm11
6. dec 2011

@nativanativa no spekulujem furt 😀 😀 😀 nervozna som, do piatku daleko 😝

Vsak to !!!ze kramy mozu prekvapit hocikedy, ja viem 😒 .... treba cakat, nic ine nam nezostava ...ako vzdy. To prezijeme urcite ked dostaneme mrchatu ... to uz sme natrenovane si myslim. Ale ked nedostaneme ??😵 😵 😵 😵 to budu este len tie prave soky do hlavy 😀 😀 😀 to sa pojdeme zblaznit pockaaaaaaj 😝

tannia87
6. dec 2011

ahojte ja dnes 10dpo teplota je hore ana teste // druha slabsia trochu myslite ze sa mzem radovat alebo pre istotu nie 😔 😔

nativanativa
6. dec 2011

@tannia87 hod sem foto , aky dlhy mavas cyklus ??

nativanativa
6. dec 2011

@miriamm11 nebudem sa ja radovat , viem ze do konca tyzdna je tu ruda armada, na betooon 😵 😵 😵 😵

tannia87
6. dec 2011

@nativanativa ja mavam vecsinou 27 dnovy takze by som mala mat stvrtok ako sa sem kopiruje graf s fertiliti prosim ta

nativanativa
6. dec 2011

@tannia87 hore vpravom rohu máš sharing tuším,objaví sa ti asi v strednom stlpci get code,na ten klikni a ono ti to vyhodí hneď tvoj link

tannia87
6. dec 2011

@nativanativa dakujem skusila som kukni

sonicata
6. dec 2011

@lili_mia tak to je dobře můžeš začít žít nový život s někým úplně lepším !

sonicata
6. dec 2011

tak já jsem si des děla ovu test ten vyšel jen z duchem takže mám ovu za sebou těhu test si budu dělat asi nejdříve za dva týdny dřív to nemá smysl .........Co se jedná o příznaky začalo mi fest talky v podbřišku jsem jak kdyby mě dycky někdo zmlátil v puse mám jak v polepšovně úplně totálně jím furt bobbony a tláskám páté přez deváté a autobus mi nedělá taky moc fajn a co teda je šílená je mi furt šílení zima a chodím tak každou druhou hodinu čůrat ! Ale testnu se fakt až když budu mít dostat měsíčky 😀

mony_ke
6. dec 2011

ahojte...uz asi od 4teho dna po ovulacii mam bolesti podbruska aj prsia sa vyditelne zvacsili.....a este to trva...v piatok-sobotu by som mala dostat kramy..uvidime co z toho bude...zeby to boli priznaky tehu? alebo nebodaj predmenstruacny syndrom ktory som ale nikdy nemala?

sonicata
6. dec 2011

@mony_ke no co holky píšou tak některé to neměly a najednou mají a pak zase nic ,ale taky to může být malá fazolka budu držet palce máme podobné příznaky ale já mám do menstruace ještě 16 dní :-/

mony_ke
6. dec 2011

@sonicata no uvidime co z toho bude...snazim sa na to nesustredit, ale aj ked sme dalsie babo neplanovali, predsalen by som sa velmi potesila...
a nahodou o krcku nieco nevies? aky by teraz mal byt? mam ho uzavrety

sonicata
6. dec 2011

to fakt nevím saqma jsem takový nováček napsal jsem že se snažíme ale, snažit se začnem pořádně až od března ! Jen se teď nechráníme 🙂

mony_ke
6. dec 2011

@sonicata drzim palce nech to co najskor vyjde

nativanativa
6. dec 2011

@tannia87 noooooo , vidim , mas peknu teplotu , kedy budes cikat na papierik hm ?? 😝 😝 😝

tannia87
6. dec 2011

@nativanativa noo moja cikala som dnes rano a bola ta pekna // druha sice slabsia ale krasne viditelna myslis ze sa mozem tesit 🙂

nativanativa
6. dec 2011

@tannia87 jasneeeeeeeeeeeeee , to je na betooon 😵 😵 😵 😵 😵 , gratulujeeeeeeem cmuuuuky

tannia87
6. dec 2011

zajtra robim dalsi mam mamatesty 10 tak uverim az zajtra 🙂)) ale nejke tehu symptony su ale to uz su pocas snazilkovania kazdy mesiac 😀 😀 ale tvoj graf je ukazkovy dnesna teplota je jednozancna 😲

nativanativa
6. dec 2011

@tannia87 mas nejake priznaky ?? 😕 😕

tannia87
6. dec 2011

unava ale tu som pripisovla pracou lebo mam toho dost vela teraz a tlaky v podbursku som si vsimla chvilu po vu to som si myslela ze som prechladnuta tak ale asi nie po5 mes by sa patrilo uz som chcela chlapa objednat na spermiogram 😀

peela
6. dec 2011

Zdravim snazilky,snazime se od brezna,pak byla dovca v lete a nic.Tak nas dr poslal na spermiky,pritel to ma v poradku ja jsem podle vysetreni tak ok,ale musim si merit teplotu to se mi nikdy nechtelo,ale musim.A pak mam ovulacni testiky.V lednu jdeme opet na vysetreni,spis ja.Musime v dobe ovulace prijit po sexu a budou me zkoumat.Dr rikal ze je mozne ze se jeho spermici nechteji semnou kamaradit 😒 Tak merim a merim,o vikendu stoupla teplutka 36,8 udelala i ovu test.Prvni obrazek je ze soboty,druhy ze vcerejska uz mizejici.Je mozne aby to vyslo,menstruaci mam mit 20.12,v sobotu byla 9den po menstruaci a mam to po 26dnech.Mate nekdo z ovu testech zkusenosti a zmerenim diky

nativanativa
6. dec 2011

@peela hm, presne ako ja , samiii duchovia 😠 😠 😠 , je to ze vraj negativne , ale jedna kocka mala duchov a teraz je tehu , predsa .... , ja meriam tiez , uvidime co z toho bude tento krat 😕 😕

tannia87
6. dec 2011

@nativanativa unava ale tu som pripisovla pracou lebo mam toho dost vela teraz a tlaky v podbursku som si vsimla chvilu po vu to som si myslela ze som prechladnuta tak ale asi nie po5 mes by sa patrilo uz som chcela chlapa objednat na spermiogram

sonicata
6. dec 2011

@peela ahoj já jsem taky dnes měřila a bylo mi řečeno i v návodu to bylo že jak je v testovací zóně slabší jako kontrolní tak je test negativní a znamená to taky že ovu už byla a nebo přijde až za víc jak 48 hodin prý je fajn se testovat aspoň 15 dní a prej je lepší měřit a dělat si graf ale jak nato to bys musela napsat na těhule jsou tam fakt zkušené holčiny moc držím palce aby to vyšlo protože čekáme stejně měsíčky takže bys byla natom stejně jak já doufám že se setkáme a obě budem mít na testu pořádné dálnice 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre