Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

nativanativa
6. dec 2011

@tannia87 http://www.fertilityfriend.com/home/37feac
skus sa mrnut na moj 😉 , mozno ti pomoze

tannia87
6. dec 2011

@nativanativa no moj gaf moze ist do prdele heh ty mas ukazkovy kedy budes cikat 😉

peela
6. dec 2011

@nativanativa to si me nepotesila ☹ ja si to tak podle manualu co bylo v testech myslela ze je to asi negativni,ale i tak jsme se neboli pritel hodne snazil,teplota uz u me klesla 36,4 vcera i dnes,a co jsem vycetla tak by mela se zvysovat kdyby se to uz uhnizdilo tak ze asi nic.Taky je asi problem i to ze vstavam v pul pate rano,a kdyz mam volno tak merim az se vzbudim asi je to spatne ze 😢

nativanativa
6. dec 2011

@peela nooo moja , stanov si pekne jednu a tu istu hodku kazde ranko , napr. ja si meriam o 5.45 , cize aj ked nikam nevstavam pekne sa odmeriam a posvietim si mobilom a zapamatam , potom neskor zapisem
ja som tiez mala iba samych duchov a tento cyklus som si povedala ze neni toho boha ze sa budem testovat , ci uz ovu a ani tehu , nakolko moja lutealka bola fakt mizerna , min. cyklus len 8 dni ... no teraz pekne taham na 13 den po ovu a duuuufam ,ze sa mi tepltota pekne udrzi hore 😒 😒 😒 😒

nativanativa
6. dec 2011

@tannia87 ja som si povedala ze mam cas do nedele , nakolko ovu som podla grafu mala na 17dc , cize 17+17 = 34dc ....

peela
6. dec 2011

@sonicata ach jo tak jsem se chtela tomu vyhnout,a musim delat toto.Pred 5lety jsem byla tehu neplanovane musela na interupci.Ted kdyz je vse ok tak nic.To by bylo skvele kdyby to vyslo a byly obe tehu 😀,taky ti moc preju dalnice kdyby se mrcha neobjevila.To by byl pekny vanocni darek 😎

tannia87
6. dec 2011

@nativanativa mna uz ruky svbeli dnes aked teplota neklesa musela som 🙂 🙂

peela
6. dec 2011

@nativanativa a mrska ti ma kdy dorazit?Budu muset,jak pises dat budika z merit a haji.A jeste bych chtela vedet lepsi digitalni nebo klasicke.Mam digitalni

sonicata
6. dec 2011

@peela no hale ale řeknu ti to tak jestli já jsem těhu tak jsem neotěhotněla v podné dny protože ty mám nespíš dnes ale měla jsem nechráněný styk ke konci menstruace takže není nikdy nic jisté otěhotnět můžeš kdykoliv 🙂 to je dobrá zpráva takže nejednodužší je spočítat to jako" nativanativa" Já mám cyklus 30-31 to znamená že ovu bude zhruba od 14 až 16 a pak kolem před dva dny po dva dny ......a taky mi dnes psala jedna holčina že otěhotněla den pžed MS takýe jisté není nikdy nic

nativanativa
6. dec 2011

@peela ja som zacala s klasickym a potom som kupila digitalny , ale iba jednodesatinny , baby tu pisu ze by mal byt dvojdesatinny , ale mne staci ten jedno ...., no dnes som 12dpo , ovu bola 17dc , tak cakam do nedele 😔 😔 😔

peela
6. dec 2011

@nativanativa preju ti kdyby mrcha neprisla,je to nanic,kazdej rika nemyslet nato ale to se neda.Pujdu se zitra uklidnit na cviceni na zumbu.Ja mam dvojdesetinny

nativanativa
6. dec 2011

@peela ved toto , ja mam casu dost , nebudem sa testovat ... 🤐 🤐 🤐

peela
6. dec 2011

@sonicata je to tezky kazda to mame jine.Taky jsem to nekde vycetla ze nekdo otehotnel treba 2dny pred ms nebo tesne po ni.Jo telo a priroda to tak zaridila,jsem si vzpomela jak jsem rikala pritely ze chce holcicku a moje telo chce kluka tak proto se nechteji kamaradit 😠 byl nekolik dnu nez mu to doslo kdyz jsme byly na spermicich na vysetreni nastvanej co vlastne musel udelat.Tak to doslo ze ani nechtel semnou spat,az kdyz mi muj DR vysvetlil ze je naprosto v poradku a ja jak deckovi mu to musela vysvetlovat.Uz je v pohode a snazi se snad vic nez by mohl 😀

peela
6. dec 2011

@nativanativa vydrzis to joooo 🙂

sonicata
6. dec 2011

@peela to je fajn že to pochopil ! Mi s přítelem se zatím nějak nesnažíme ! Zatím je to dílo toho, že se nechráníme a prostě se děje něco jinak než normálně 🙂 a to dlouho před MS a to mě zarazilo ........zvláštní chutě pokud jde o jídlo šílené kombinace v puse jak v polepšovně , náhlá nevolnost a neskutečná žravost a bolest v podbřišku 😀 Tak tomu nechávám ty dva týdny a uvidíme než se tam mrcha dostavé a nebo zda bude meškat pak se testnu 😉

sonicata
6. dec 2011

teď jsem si měřila BT a mám 37,1 mám 14 den cyklu co to může znamenat koukala jsem že málo kdo má tak vysoko :-/

sonicata
6. dec 2011

@nativanativa teď jsem si měřila BT a mám 37,1 mám 14 den cyklu co to může znamenat koukala jsem že málo kdo má tak vysoko :-/ Koukala jsem že ty takovou teplotu máš taky ale kolem 22 dc jsem z toho fakt jelen dříve jsem neměřila až dnes jsem to zkusila ale až teď večer zkusím se měřit dál .........a uvidím zda to klesne vidím že ty se vyznáš napíšeš mi čím by to mohlo být že , 14 dc mám BT 37,1 ? Předem děkuji 🙂

gelinka75
6. dec 2011

@sonicata ja mavam po ovulke BT aj 37,3 takze to tak jednoducho je, kazdy ma inu BT

sonicata
6. dec 2011

@gelinka75 děkuji za vysvětlení 😉

miriamm11
6. dec 2011

dievcata ta moja nadcha neprechadza, uz je to cely tyzden, zeby naozaj priznak tehu??? 😝 😝 😝 uz som dnes kupila mamatest10 , dufam ho nepouzijem hned zajtra rano...kazdopadne budem informovat 😵

lucyferia
6. dec 2011

mne ovu test ukazal, ze je ten spravny cas 🙂 tak sme skusili... o dva dni na to prisli bolesti brucha... o 5 dni vysiel mamatest krasne ||, pre istotu som este urobila Pepino test a ten tiez ukazal ||. Na dalsi den skuska Axiom testu aj ten krasne ukazal dve ciarky. Dnes mala dojst mrcha, ale my uz mame doma 4 pozitivne testy. 🙂

strihalka
6. dec 2011

@miriamm11 no kazdopadne me nadcha prepalda asi tak 3DPO a mela sjem ji do druheho mesice tehu, taka hnusna, ne vodova ale zelena, hleniva, no blee, ale krasne se mame, telo je perfektne ocistene

miriamm11
6. dec 2011

@strihalka vazne???? presne taku hnusnu nadchu mam uz tyzden, zeleno-zltu riadnu, uz sa bojim ze co mi je ☹ ...a nie a nie sa jej zbavit a pritom sa citim fit, len ta nadcha....z nicoho-nic ma prepadla , tiez niekedy 2-3dni po ovu...myslis ze to moze byt priznak aj u mna? 🙂 🙂 🙂 normalne si ma potesila 😝

nativanativa
7. dec 2011

@sonicata teplota sa meria vzdy rano o tom istom case , pekne maj pri sebe teplomer a zanamenavaj si teplotu , je to normalne ze vecer je teplota vysoka , ja som si vcera merala tiez este okolo 9 a vyslo mi 37,1 ...... takze vzdy rano , ja meriem o 5.45 😉

miriamm11
7. dec 2011

@nativanativa hmmm...zajtrajsia teplota v tvojom pripade asi vela napovie, pocity??
Ja som dnes podla grafu 12DPO, teplota dnes tiez klesla o stupen, ja sa idem otestovat, ja to nemozem vydrzat 😠 😠 ak by som mala ovulku ako mi ukazuje graf tak mi musi ukazat uz test uz nieco.
Ja mam stale tu nadchu, dnes som mala ist k doktorovi ale som nesla, sa mi nechce.Ak to ma byt ta tehotenska 😝 😝 😝 tak aj tak mi nepomoze nik. 😅 😅
http://www.fertilityfriend.com/home/389705

nativanativa
7. dec 2011

@miriamm11 no u teba to vyzera nadejne .... asi viac nez u mna , ja asi ostanem verna 36, 7 cke , mozno budem opat skladat hada 😀 😀 😀 😀 😀 , uvidime co bude zajtra a az do nedele .... , tak sa pekne testuj a daj vediet 😉

miriamm11
7. dec 2011

@nativanativa fakt??? myslis ze je to u mna nadejne????? mam sa otestovat??? teraz??? povedz a idem hned ...ani sa uz nebojim 😝 ked mam taku podporu 😉

nativanativa
7. dec 2011

@miriamm11 no ideeeeees rychlo 😉

sonicata
7. dec 2011

@nativanativa dnes ráno jsem měřila a 36.5 takže asi noráml měřila jsem v 7:30

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre