Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

alexandra_j22
8. dec 2011

@kikusik88 bodaj by si mala pravdu 🙂

@sonicata aj ja tebe moc prajem 🙂 mali by sme krasne vianoce. Snáď sa nám dostavia aj ďalšie príznaky 😉

sonicata
8. dec 2011

@alexandra_j22 no co se jedná o příznaky tak já mám teda změnu nálad pak bolest v podbřišku rostou mi prsa a měla jsem šílený nevolnosti ale díky kyselině listové a lízátkám proti ranní nevolnosti je mi konečně trochu líp doufám , že se už i dnes konečně vyspím protože se šíleně budím a mám lehké spaní ! a vadí mi kafe to mi teda smrdí a mám trochu citlivější rypáček prostě jsou věci co mi vadí hodně no ........ 🙂

skaredekacatko
8. dec 2011

Tak ja dnes spinim a modlim sa aby to nebol menzes,menzesove krce nemam,ale to preto lebo mam nieco zo zaludkom tak mam take ine krce od vcera

alexandra_j22
8. dec 2011

@sonicata ja zase vobec nemam chut na cigarety, mam uplne nechutenstvo k jedlu a večer nie a nie zaspať a prebrat sa dokážem až okolo obeda 🙂 a coca colu čo milujem tak mi teraz strasne smrdí 😀 nevieš mi povedat ako je to z tou BT ?? kedy začne stúpať ??

sonicata
8. dec 2011

@alexandra_j22 No tak koukám máme to stejné coca cola mi nechutná jen nařeďená z MCdonadla Pokud jde o BT začala jsem měřit no teď se pohybuji kolem 36,5 ale holky říkaj že se pak jak se má dostavit MS tak se má držet kolem 37 a neklesat jak klesne tak dostaneš MS já si to i s menstruačním kalendářem vyplňuji na http://www.womenzone.cz
je to tam super a přehledné stačí se zaregistrovat jako první vyplnit menstruační kalendář ten má super vysvětlivky a pak si můžeš vyplnit i BT !Pokud chceš něco vědět o BT tak se ptej snad ti dovedu odpovědět 🙂

alexandra_j22
8. dec 2011

no ja som dnes merala a bola 36.3 :( takže nič moc..... a je ta registracia bez poplatku ?

peela
8. dec 2011

@sonicata Moc ti preju aby si byla tehulka,ale jestli si to nevsugerovavas samozrejme muzes bejt a jsi tehulka,ale muze to bejt po ovulacni nevolnosti nervy atd.Vim je to tezky na to nemyslet zkus jit treba na cviceni tam nechas vsechno trapeni.Dnes zkusila opet ovulacni test a opet druhy duch.A vycetla jsem nekde na netu ze mereni bazalni teplotou kdyz je nizka teplota je poceti pravdepodobnejsi,hledam a ctu vsude mozne,zacinam z merenim.I me se zdaji vetsi prsa a v pochve mam takovy tiky jako stahovani uvolnovani nevim jak to popsat.Ms dorazi az za 12 dnu a myslim ze mrcha prijde uz mam chute mlsat jako kdyz ma prijit.Moc ti preju aby jsi byla,ja mela a mam nerviky kazdej mesic pracujeme uz dlouho natom

alexandra_j22
8. dec 2011

@sonicata no ja som dnes merala a bola 36.3 :( takže nič moc..... a je ta registracia bez poplatku ?

peela
8. dec 2011

@alexandra_j22 co jsem vycetla z netu tak honem se tul,nizka teplota znamena velke sance 😉

alexandra_j22
8. dec 2011

@peela no lenže som si robila ovu test a bol negativny... pozitívny som mala na 14DC

peela
8. dec 2011

@alexandra_j22 http://merenibt.xf.cz/index2.html tady jsou jedny stranky ktere jsem nasla a jsou jen o bazalnich teplotach.Ja taky teprve zacinam kdyz mi to muj DR doporucil v breznu tak jsem si rikala urcite to pujde i bez mereni,ale vysledky spermiku ktere dopadly vyborne se musim merit zkus ty stranky a studuj

alexandra_j22
8. dec 2011

@peela Ďakujem 😉

alexandra_j22
8. dec 2011

@sonicata no ja som dnes merala a bola 36.3 :( takže nič moc..... a je ta registracia bez poplatku ?

sonicata
8. dec 2011

@peela já teda chutě mám už pár dní ale MS mám za 15dní tak uvidím no .........je fakt že to může být vsugerované cítím takovou tu bolest v podbřišku no jako při MS no prostě já teprva nějak ze zkoušením začít chcem tohle bylo jen takové to že se nechráníme a uteklo to! Sice to uteklo 3x 😀a z toho jednou přesně o ovulaci ale tak uvidím no rostě je to takové nedávám tomu moc protže sama vím jaké to je mýt MS syndrom beru to z nadhledem teda spíš se snažím teda poradit holkám co se ptají a sama se zdokonalit v měření a už kůli tomu abych co nejdříve odhlalila těhu abych nerada neublížila té fazolce co tam možná je a možná to je jen nástyd a nebo podobného 🙂 každopádně jsem opatrná to je celé 🙂

sonicata
8. dec 2011

@alexandra_j22 jojo bez poplatku 😉

peela
8. dec 2011

@alexandra_j22 neni zac 🙂 taky jsem zaregistrovana na womnzone a je to bez poplatku zdarma je to vyborne urcite se zaregistruj a vyplnuj a vyplnul a vyplnuj.... 😉 teplutky

alexandra_j22
8. dec 2011

@sonicata som tam 🙂

sonicata
8. dec 2011

@alexandra_j22 tak si to tam pořádně prohlídni fakt je to fajn

sunny15
9. dec 2011

cauko kočky,ja dnes 11dpo,test snehobiely...este skusim zajtra testnut co ked nieco sa tam ukaze... 😅
citim odvcera bolesti v podbrusku ako na ms a pichanie raz v jednom vajecniku raz v druhom...nuz neviem...mozno je to PMS 😒 Vy ako babulky?

poisonblu
9. dec 2011

@peela co je to za stranku?

nativanativa
9. dec 2011

@sonicata ahoooooj , ja som stale rovnako , rozmyslam ze budem zajtra tesstovat 😝 😝
http://www.fertilityfriend.com/home/37feac

sonicata
9. dec 2011

@nativanativa tak to zkus ,ale chápu tě jestli ne ten strach viď ........nebo spíš ten strach z toho že to nevyjde to zklamání .............a nebo zase ta radost a jak dlouho ti mešká mrcha ???

peela
9. dec 2011

@poisonblu ahoj myslis tu to jsem vcera posilala,je to stranka holky ktrera si nekolik ceklu meri.Piseto dobre aspon se mi to zda jsem zacinajici mericka tak hledam a cerpam i s techto stranek,treba dnes jsem namerila 37,bud je to po ovulacni pokles jako ze je a nebo tehu,myslim ze pokles poslu ti je http://merenibt.xf.cz/index2.html

peela
9. dec 2011

I tak mi bylo nejak zle,bolelo me bricho kolegyne mi rika:mas ho nejak zakulacene chtela bejt vtipna tak ji rikam az po 9 mesicich splaskne 🙂 mela i strevni potize ne ze bych mela prujem jen mi bylo tezko,tak jem papala jogurtik bilej jako ten v reklame pomaha pri zazivani.Samozrejme jako vzdy jsem si to vsugerovala v palici,a sla koupit testik,tusila ze je to moc brzy no a klasika otrepena / asi spis se neco o me pokusi rymicku nemam ani se necejtim na chripajznu jem to zazivani...asi se telo chysta na mrchu ☹

poisonblu
9. dec 2011

@peela aha, ja som po kyrete treti mesiac..ovu si potvrdzujem ovu mikroskopom...prave sme zacali pracovat na babatku, mam plodne dni, tak dufam, ze to vyjde a na vianoce budu 2 ciarky 🙂

peela
9. dec 2011

@poisonblu preju ti aby byl krasny darek pod stromeckem,hodne silne // 😉

nativanativa
10. dec 2011

@sonicata ahoj , aj som vcera skusala a samozrejme test biely jak stena .... dnes 16dpo , prsia jak kamen tvrde , krce ziadne , neviem co dalej ... a navyse ani neviem . ci som uz mala dostat ale bo este len mam ....hrozne s tymi mojimi cyklami 😠 😠

sonicata
10. dec 2011

@nativanativa kruci no asi budeš muset čekat jestli ta mrcha přijde mě to tenkrát říkala sestřička na gyndě po té cistě když jsem bulela že nejsem těhu tak ona mi řekla :" No jo holka jak není pravidelně menzec nemůže být aní mimčo ,ale moje kamarádka ta měla měsíčky snad podle nálady a už má ročního chlapečka podle mě to je i tím, že člověk by to tak chtěl vidíš okolo sebe tolik těhulí teď tady se povzbuzuje a ono jedno k druhýmu ! No ale moc přeju aby se ti zadařilo ještě počkej a uvidíš 😉vím je to asi těžké ani já se nemůžu dočkat 23:12 kdy mám MS dostat a chci se testnout na jednu stranu strach ze zklamání ,ale na druhoz stranu si říkám aspoň v červnu až se budu vdávat nebudu mít břicho jak hrom a že vlastně jsme se ani pořádně nesnažili no dycky na tom špatným se snažím anjít něco dobrého 😉 moc ti držím palce 😉

e.l.i
10. dec 2011

ahojte moje babulky... tak som sa sem vratila. mna uz 4 dni boli brusko na mrchu a prsia mam naliate a bradavky bolestive.. cize som si ista ze budu smutne vianoce... v stredu ak nebude mrchu .. testnem.. aj ked tusim ze bude test biely ako stena... 😒

miriamm11
10. dec 2011

@e.l.i ahoooj, tak ja som mala dnes take bolesti ze som myslela ze pride cervena , ale potom to preslo...normalne som sa bala ist na wecko...kedy presne (ne)ocakavas ms? 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre