Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

m.o.n.i.k.a
10. júl 2009

naden, nechápu jaktože testy nemáš pozitivní, že Ti mešká ms tak dlouho 😕
Ale uvidíš, zkoušej a kdyžtak tam zajdi 😉

nadenkaaa
10. júl 2009

no dalsi menzes som mala dostat 27.6 a nic ale napriklad kamoske do 3 mesiaca tiez test nic neukazoval a bola tehu a ako hovorim takto divne som sa este necitila a nemam dovod si nic namyslat lebo sa az tak dlho o baby nesnazime

m.o.n.i.k.a
10. júl 2009

Jo? Já myslela, že když se vytváří to hcg a při těhu je vysoké, že by to měl ukázat, no nevím, nesetkala jsem se ještě stím, tak asi je to možné, že to neukáže 😉 Možná jsi těhu, teda podle ms 🙂

biancarv
10. júl 2009

ahoj nadenkaaa, to čo si písala o tej kamoske je pravda? lebo aj ja mam testy negatívne ale tuším že som tehu, lebo takto som sa cítila aj pri prvom tehu

a otázka pre všetky, myslíte že je možné mať tehu príznaky krátko po oplodnení, napr. týždeň po oplodnení? dakujem

nadenkaaa
10. júl 2009

no uvidime vsak zajtra bude dva tyzdne co mi meska tak snad uz buduci tyzden sa nieco ukaze a ked nie tak aj tak pojdem k lekarovi na ten dalsi tyzden hned toho 20 a uvidime nic krajsie sa mi nemoze stat len to ze mi povie ze uz je tam mala fazulka 😉 dufam ze to bude meskanie prave kvoli tehu 🙂

nadenkaaa
10. júl 2009

ja som si robila test a ked sa mi neukazala ciarka v danom case tak som to vyhodila mozno tam nieco bolo potom ale nemam s tym tolko skusenosti

cutce
10. júl 2009

ahoj holky, rada bych se Vas na neco zeptala. jste tu urco zkusene. Po svatbe planujeme zacit zkouset na miminku, ale vubec nemam zadne zkusenosti. Kdyz si budu chtit udelat test, za jak dlouho muzu?

m.o.n.i.k.a
10. júl 2009

cutce nej. je si test udělat po vynechání ms, nebo v den očekávané ms. Já si ho udělala po vynechání (3dny) a byl slabounce pozitivní a pak sílil.

jaruska8
10. júl 2009

No, poviem to jeden pribeh-kolegyna sa snazila o dieta tri roky a nic. Skusali vsetko, brala lieky, chodla k dokymu na folikulometriu, striehla na ovulaciu. Potom sli na dovolenku, tam bolo tutu-mutu a ona na druhy den dostala strasnu chut na zmrzlinu, ktoru z duse nenavidela a aj nenavidi. 🙂)))) Ona to naozaj tusila, ze hups... A narodil sa im syncek. Tak ja neviem, zivot je zvlastny. 🙂)))) A druha kolegyna (to je sice trosku od veci) zase otehotnela den pred tym ako mala dostat MS, uz aj sla spat s vlozkou a mrcha nedorazila.🙂)))

biancarv
10. júl 2009

ahoj cutce, najspolahlivejšie je urobiť si test deň po meškaní menštruácie, ale ak výjde neg, to neznamená že nie si tehu,, ak nadalej bude meškať, treba test zopakovať o dva tri dni, je síce test rapiclear, ktorý by mal určiť či je žena tehotná 5 dní po odplodnení ale tomu veľmi neverím 😉

nadenkaaa
10. júl 2009

a preco by som klamala?Fakt bola tehu a prisla k lekarovi na normalnu prehliadku mala aj menzes a on ze kde ste vy bola vsak vy ste tehotna. Ono aj tak najspolahlivejsie je to dokazane z krvi a pokial je sliznica pri vysetreni vysoka -takze a je strasne vela testov a s roznou citlivostou nietore ti ukazu a niektore ti neukazu

cutce
10. júl 2009

takze je to v podstate jedno 😅 . tyo bude jeste zajimave 😀

cutce
10. júl 2009

takze je mozne mit i menstruacii a byt tehotna??

nadenkaaa
10. júl 2009

podla mna je to najspolahlivejsie robit si test az po meskani mrchy pred je to podla mna len marketingovy tah firiem lebo im ide o to aby predavali a clovek je uz tak zblbnuty ze ked tak velmi chce tak snad bude testovat od nevidim do nevidim 😀

nadenkaaa
10. júl 2009

ano ale zvycajne ta mrcha je len velmi slaba je to viacmenej take spinenie ale ono sa to tazko hovori co je normalna ms ako u koho

jaruska8
10. júl 2009

Hej, je mozne mat menzes a byt tehotna, kamoska mala menzes tri mesiace. 🙂))

dzou
10. júl 2009

jooooj nadenka keby to tak bolo aj so mnou jak s tou tvojou kamoskou ja mam 7DC testy negativne ale picha ma v lavo v podbrusku a ja neviem proste sa citim divne, keby ze nemam MS pred par dnami tak si fakt myslim ze som tehu ale to asi uz len mi sibe lebo to mooc chcem, ale kto nechce?

biancarv
10. júl 2009

cutce je možné mať menstruáciu, poznám veľa žien čo ani nevedeli že sú tehotné a menštruovali aj do piateho mesiaca, len je tá menštruácia slabšia a menej bolestivá, ale im sa to nezdalo podozrívé, a tiež išli na bežnú kontrolua potom im to lekár oznámil, aj moja kamarátka menštruovala do tretieho mesiaca a nevedela že je tehu

cutce
10. júl 2009

hm, takze zase nejsem moudra 😅

cutce
10. júl 2009

a jak to mate vy???? Jak dslouho uz se snazite?

Mi enchceme zkouset pred svatbou, lebo sa bojime aby mi nebylo spatne a nebolo vydna briska, kdyby nahodou 😅

jaruska8
10. júl 2009

Presne, mam rovnake pocity, uz mi z tych info sibe. 😉 😉

dzou
10. júl 2009

cutce to nie je nikto 😀 kazda sme ina a proste je tu uz tolko roznych pripadov, ze kazda s v urcitom najde ako tehu ked chce

nadenkaaa
10. júl 2009

no ved to a uz je clovek tak zlbbnuty a len sa sleduje a najhorie je ked vas volakto znamy stretne alebo z rodinu a prve co sa putaju a kedy budete mat babetko?uplne to neznasam .My sme sa tiez necheli pred svadbou a ja osm teraz koncila skolu inak mam 30 tak uz by sa zasa aj patrilo

biancarv
10. júl 2009

a čo poviete na to to: 39DC v nedelu som robila test bol pozitívny, v pondelok som špinila až do štvrtka, v utorok test negatívny, dnes test negatívny 😒 , je to vlastne 44DC, lebo to špinenie to určite nebola mrcha, vôbec to nebolelo a bolo to slabé, príznaky mám všetky ako pri prvom tehu, úplne všetky a všetky mi pretrvávajú, a BT mám 37,5, keby to špinenie bol potrat to by náhodou nebolelo? a vôbec mala by som ešte tehu príznaky? 😒

dzou
10. júl 2009

to je na tom to najhorsie, ze ked tak velmi tuzis po babetku tak sa strasne sledujes ze ake ma priznaky mne uz z toho pekne drbe a to sa snazime len druhy mesiac 😀

cutce
10. júl 2009

mi jsme to zkusili jen 2x zatim 😅 😅 😅 , ale zacit se nejak musi ne?

nadenkaaa
10. júl 2009

no bianca podla mna to bolo take lepsie uhniezdovanie a vtedu kedze je ta sliznica prekrvena tak tie cievy su fragilnejsie(lamavajesie) tak potm moze byt to spineniepodla mna tomu daj este cas a chod na buduci tyzden k lekarovi nech ti naberie krv a budes mat istotu lebo takto je to o nicom to clovek len hada a sleduje sa

nadenkaaa
10. júl 2009

ja vo stvrtok 40 DC a tehotensky test nic tak ze pockam do buduceho tyzdna a uvidim lebo pokial clovek otehotnel tesne pred menzesom tak uz som nedostala ale este je to skoro aby mi to ukazal test

olienka12
10. júl 2009

ahojte ja som vedela, ze som tehu asi 3 dni po oplodneni okrem pocitu, o ktorom som si zahovarala,ze je to len namyslanie zacali krce v podbrusku, neskutocne bolesti prs a zvysena teplota test vysiel pozitivny na 11 den a robila som si ho, pretoze mi dvihlo zaludok z tuniaka, ktoreho som inak strasne lubila...Teplotu som mala zvysenu do 7meho tyzdna 😀

nadenkaaa
10. júl 2009

no ja som mala strasnu chut na ceresne mojho muza som vyhnala k svokre na zahradu kvoli ceresniam 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre