Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

mattuliatko30
12. dec 2011

@ktore a podľa tej teploty sa to ako vyráta..kedy mi príde....?...no budem si to zapisovať..a potom dám do nejakej tabuľky tie údaje nech som múdrejšia.... 🙂

mattuliatko30
12. dec 2011

@ktore a potom keď už bude teplota stále hore?..tak už vlastne nemusíme sa snažiť?..či ako?...či až keď klesne..tak je už po ovu??? a už len čakať?

salomee
12. dec 2011

Ahoj, přeju všem pěkný den,... jak se tady řešila ta lízátka proti nevolnosti, tak už jsem si je koupila a musím říct, že to mají moc hezky udělané a stály mě 48 Kč. Škoda, že jsem o nich nevěděla nějaký ten týden až měsíc zpátky🙂..

ktore
12. dec 2011

@mattuliatko30 vela otazok.od toho dna ked sa ti zvysi teplota ratas 14 dni a ma prist ms.teplota je od ovulacie priblizne rovnaka.ako sa skoncia kramy tak je teplota ovela nizsia.potom stupne na napr.36.8 a drzi sa hore mozno klesne hore dole o asi 0.1-0.2 tak je az do ms.v den kedy ma prist klesa az dole aj o 0.3-0.4 v ten den alebo na druhy pravdepodobne dorazia kramy.inak po ovulacii by teplota nemala klesnut a ostat uplne dole.po ovu ked sa zdvihne teplota a je tie tri dni hore tak ta ovulacia bola a uz netreba skusat..najlepsie by bolo keby si si vedela dat graf na tu stranku.inak aj na womenzone stranke sa da zaregistrovat a znacit si teploty.tam som to nejak sama dokazala.skus to

mattuliatko30
12. dec 2011

@ktore ďakujem...skúsim to tam nejako omrknúť.... 🙂 a od tejto MS..budem značiť....tak uvidím...čo mi to prinesie...kedy mám vlastne ovu...som fakt zvedavá...lebo pri prvých dňoch...som len vedela,že 14 deň býva najplodneší..tak vtedy sme skúsili..a podarilo sa..teraz už nemám šajnu...keď mi to rapluje...ako sa tomu len chce

ktore
12. dec 2011

@mattuliatko30 no vies niekedy sa podari aj bez ratania a sledovania ale niekedy to bez toho nejde hlavne ked chodi hocijako.

ktore
12. dec 2011

@mattuliatko30 vies mi povedat ze dostala si kramy na 22.novembra.kolkateho si mala to pichanie?priblizne od vtedy prirataj 14 dni.ja som mala kramy 24 novembra.ovulaciu som mala podla teploty na 13 den cyklu.takze ja som dnes 6 den po ovulacii

ktore
12. dec 2011

@mattuliatko30 tu je jedna stranka na ktorej mozes daco poprecitovat jedna baba ju sem dala minule http://merenibt.xf.cz/index2.htm

ktore
12. dec 2011

@mattuliatko30 inak boli ste spolu presne vtedy ked bolo treba tak mas velku sancu ze si tehotna.mozno by si uz aj test mohla o dva dni robit alebo uz zajtra.

ktore
12. dec 2011

@mattuliatko30 uz by ti malo ukazat urcite....

ktore
12. dec 2011

@mattuliatko30 podla vypoctou by si mala mat ovulaciu 3.12.ale len ak by si mala ten 25 dnovy cyklus.ak mas ten najkratsi.plodne dni mali byt asi od toho 1.12 do toho 5-6.12.ale kedze mas nepravidelnu ms tak ti vo vypocte nepomoze velmi takyto vypocet ale ta teplota a hlien a bolesti.uvidis budemem vediet viac ak na buduci mesiac ked budes merat a aj potom pochopis to meranie.inak je stranka ze GRAFY BT tam chod.tam aj poradia ako si urobit graf na nete.aj ja tam chodim obcas.hm?AJ TAM SA SNAZIA OTEHOTNIET.

mattuliatko30
12. dec 2011

@ktore ďakujem...budem sa snažiť to poctivo zapisovať 🙂 a uvidíme....bola som zaneprazdnená..som v práci 🙂)) a ty máš kedy dostať?

ktore
12. dec 2011

@mattuliatko30 ja by som mala dostat asi 22.12 ale dufam ze nedostanem.

mattuliatko30
12. dec 2011

@ktore jej...tak pevne verím,že ti to vyjde....a napíšeš dobré správy 🙂)) pekný darček na vianoce by ste mali 🙂

ktore
12. dec 2011

@mattuliatko30 ako aj vy by ste mali akurat na vianoce.lebo uz ty vlastne aj cakas ms.ja by som uz zajtra testla byt tebou.neurobis?

evickav
12. dec 2011

ahojte dievčatá,,, je možné,že na tretí deň po ovulácii ma začali bolieť prsia a trošku aj bradavky?
a aj podbruško mám také akoby pred menštruáciou, ale som len 18 deň cyklu
tiež to mám dostať pred vianocami a moc dúfam,že už konečne sa šťastie usmeje aj na nás
a nech je nás čo najviac 😲 🙂

felinka
12. dec 2011

@evickav ahoj evicka, vsetko je mozne 🙂 ale ako priznak tehu je to este velmi skoro, najskor sa priznaky tehotenstva objavuju az v obdobi, ked ti vynecha menstruacia. 😉

Ja by som sa chcela opytat, neviete dievcata, ako sa sprava krcok maternice po oplodneni resp. tesne pred menzesom? Mate s tym niekto skusenost, ze to na sebe sledujete? Diky!

evickav
12. dec 2011

@felinka práve aj mne sa to zdá veľmi skoro,,, ale mám zníženú tabletku na prolaktín z 1,5 na 0,5,,, tak aby mi zas enormne nestúpal ten a to ma vždy bolievajú prsia pri zvýšenom prolaktíne,,,
merám si aj BT,tak uvidím

e.l.i
12. dec 2011

@nativanativa ja som si pred pol hodkouv spravila test.,,ale nemozem povedat ,zeby bol cisty ako sneh.. sa mi tam cosi rysuje..ale neverim tomu... moje oci uz zrejme vidia co chcu..,preto kym to nebude vidno tak ze to zachyti aj fotak si nebudem nahovarat ze to vyslo...dnes som citala o DNP, ktore si platim uz dva roky... a som z toho znechutena a vyrevana. bo ak nestihnem co najskor oteho, tak mi vsetko co som do toho investovala padne a nebudem mat z neho narok... mam strach ze dietatko si inak nebudeme moct dovolit..lebo z mojho platu(400e...plat zdr. sestry) z ktoreho mimatersku vypocitaju nemame sancu vyzit.a k tomu hypoteha... ☹ ☹ ☹

miriamm11
13. dec 2011

@e.l.i co sa ti tam rysuje???? 😝 sprav z ranneho mocu 🙂 .... mna tak bolia prsia ako nikdy, chystam sa k doktorovi , sice este nic nebude vidiet, ale mam prist tento tyzden na krv alebo potom az v polovicke januara ordinuje, tak neviem, neviem....mas nejake priznaky? 😝

ktore
13. dec 2011

@evickav ahojko aj mna zacali boliet prsia uz na na 5 den po ovu.je to aj pod vplyvom progesteronu.aj minuly mesiac ma boleli a nic ziadne tehu.
@e.l.i ako je s tym pripoistenim?preco ti to padne po nejakej dobe?

ktore
13. dec 2011

inak ahojte.posielam tu svoj grafik.... http://www.fertilityfriend.com/home/38e87f

e.l.i
13. dec 2011

hlasim ze rany test s citl. 10 mi znovu ukazal slabucky dusik, ale videl ho aj manzel... 😉 cize uvidim zajtra ma prist mrcha..teda neprist, len posledne cykly sa mi predlzili cize neviem kedy ma prist...dnes mam 29DC ,moja teplotka dnes 36,8C, 😵

@miriamm11 tak priznaky mam iba to ze ma picha v ľavej strane , asi 4-5 dni som mala pocit na mrchu ako som tu pisala, ale tieto tusim dva dni len to pichanie..a niekedy pichanie vo vagine plus slabe mrskovske bolesti ale len sem tam, dnes mam zaludok ako na vode..a prsia ..no nemozem spat na boku iba ked mam podlozenu ruku, lebo ma boli potom cely hrudnik, a bradavky ako keby mi ihly do nich pichali a tiez ako svalovka na prsiach na bokoch smerom ku podpazusiam.,,,

e.l.i
13. dec 2011

@ktore po novom tam bude najaka 8mesacna lehota.. ale ak mi vide tentomesiac ze budem tehu... tak perfektne mi to vychadza lebo na matersku pojdem presne vtejto ochannej lehote. 😉

miriamm11
13. dec 2011

@e.l.i mna tiez bolel akoby hrudnik, som to tu aj niekde pisala a tiez taka tahava bolest od pazuch 😉 tak daj vediet, tiez som mala len ducha na 28DC a za 2dni to bolo silnejsie 🙂

zuzana84
13. dec 2011

Ahojte dievcata maminky a snazilky, ja uz jedno babo mam, ale chceme s mm este jedno. Ked som cakala dcerku tak som sa dozvedela ze som tehu, ze som mala asi tyzden trocha zvysenu teplotu asi 37,2 ziadne ine priznaky som nemala. A teraz uz par dni mam 36,6 - 36,9 moze to byt tiez znak tehu aj ked to nie je nad 37? Test si urobim ale nechcem sa stale testovat, potom si pripadam ako zavislacka na testoch 😀 Mate s tym niektora este skusenosti? 🙂

sonicata
13. dec 2011

@zuzana84 říkají že v těhu je teplota vyšší ale kolik má být to má každá jinak 😉 asi ti nic jiného nezbude než se fakt testnout a na tom není nic špatného chceš mít jistotu to je pochopitelné 🙂

sonicata
13. dec 2011

teda dnes jsem pekla 3 druhy cukroví a teď mě bolí tak kyčle že každej pohyb fakt bolí 😖 Máte to někdo ???

peela
13. dec 2011

@sonicata ja zacinam pred menstruacni syndrom,prsa 5 nafouknute,bricho jak bych mela porodit,uz se stim zacinam smirovat ze to opet neklaplo ☹ unavena furt chodim na malou ale to chodim i tak piju hodne tekutin 3L i vic,pred nekolika lety byla ve spitale zvecena ledvinka a tu bolest uz fakt nechci zazit.Zkoumala svuj graf a vypadato ze to nevyslo,podle teplot.Bylo bylo by super kdyby jo

ktore
13. dec 2011

baby nechcete vyskusat otehotniet ako ja som otehotnela?mala som sedem rokov problem otehotniet ?chcete radu?????investujete 2 mesiace,ze vynechate skusanie

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre