Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

dyrberg
27. jan 2012

@milacik3 ahoj nie stale som nic nedostala dnes som mala taky maly naznak krvi po toalete neviem uz co si mam mysliet jeden test slabo pozitivy po limite druhy negativny..a ms nikde.este sa mi toto nestalo nikdya to uz mam dve deti.

milacik3
27. jan 2012

@dyrberg hm no kazde tehotenstv je ine tak...skus este pockat a uvidis....ked to nedostanes do tyzdna alebo dvoch tak behni za doktorom

monika16021
29. jan 2012

ahojte dievčence, som tu nová, veľa som tu chodila a čítala aj predtým, ale až dnes som sa zaregistrovala a nejako dúfam že ma tu niekto pochopí a podporí 🙂 veľmi sa snažím o bábo, mám už 37 a čas mi uteká... teraz mám pocit že to konečne vyšlo, ale potom si zase hovorím že si to len nahováram... môj menštruačný kalendár mi vyrátal plodné dni na 12 - 16 DC tak som to dala naplno ten 12 a 13 DC a asi od 16DC mám pocit v podbrušku ako na MS, bolia ma prsia na dotyk a dnes som si merala teplotu (aj ked len pod pazuchou) a mám 37,3. A posledné dni fuuuuurt revem aj ked pozerám reklamu... Asi si len namýšľam tie všetky príznaky, ale padlo mi dobre sa tu vypísať... snád to niekto aj prečíta a prípadne odpíše 🙂

ivana2301
29. jan 2012

@monika16021 aj ja som mala veľmi krátko po ovulácii ( po oplodení) príznaky...ale to som nevedela vtedy že sú to príznaky.... bolesti krížov ukrutné a pichanie vaječníkoch...Bolesti prs nastúpili neskoršie asi týžden pred ms...A ako ty píšeš ôžu to byť príznaky ale nemusia....Zo srdcaTi želám aby si na teste našla // čiaročky,ale niekedy fakt ked psychyka ked moc pracuje si to niekedy nahovorí a je potom sklamaný..( a ja koľko krát a potom o to horšie bolo skamanie..) A ešte mne testík ukázal asi 4 dni pred očakávanou ms // čiaročky..Držím palce 😉

monika16021
29. jan 2012

@ivana2301 dakujem ti krásne za povzbudenie 🙂 je ťažké si hovoriť že to si iste len nahováram, ked sa už tak dlho snažím dopracovať k bábätku... bože to je fakt hrozné so mnou... píšem tuto a zase som sa rozplakala... ja som často takáto rozcitlivelá, ale zase až tak veľmi nebývam... MS mám dostať 6.2. tak pevne dúfam a modlím sa poctivo každý večer aby som ju nedostala 🙂

ivana2301
29. jan 2012

@monika16021 poznám ten pocit...... držkaj sa..treba veriť a modliť sa..

labanka
31. jan 2012

@monika16021 Femibion 800 beries? Alchemilku pijes? mas nejaku diagnozu, ze sa ti nedari otehotniet? ja nie som z tych skusenych, ale co to som tu uz precitala 🙂 v ziadnom pripade sa vsak netestuj lebo testy su len reklamny tah, to mi poradil lekar....a ked niekomu vyjdu // pred ocakavanym menzesom tak k oplodneniu muselo dojst skor - zrejme velmi kratko po posl.menzese....

katty27
31. jan 2012

@ivana2301 ahoj,,písala si, že krátko po oplodnení ťa pichalo vo vaječníkoch,,ja som 19DC a už 3 dni ma picha a mám bolesti podbruška ako pred ms. bolesť ide do nôh...možno ide o nejaký gyn. problém, alebo možno o tehotenstvo. Ale to je asi riešiť priliš skoro,,kedze plodné dni som mala podla hlienu a bolesti od 11DC do 15DC,,pohl.styk sme mali 11DC a 13DC. Možno sa zadarilo,,ale možno ani nie,,tak ešte počkám a uvidím 🙂

monika16021
31. jan 2012

@labanka nie, nič neberiem, ani nemám nijaký zdravotný problém... len doteraz som nemala toho správneho partnera k tomu. Len teraz už vôbec neriešim či je ten správny čas a partner... Jednoducho bude ako bude, mám taký pocit vnútorný, že už mám poslednú šancu teraz na bábo. A dúfam že teraz sa mi podarilo otehotnieť a to všetko čo mám nie sú len príznaky črevnej chrípky. Lebo už dva dni mi je zle od žalúdka, len neviem z čoho... mám ho ako na vode, ako po kvalitnej opici 🙂 A dík za to info o testoch, počkám si či mi prídu jahôdky 🙂

e.l.i
31. jan 2012

ahojte kocky.. som tu spat.. trochu som sa odmlcalaa..ale musim sa pochvalit.. ze predvcerom a vcera som mala pozitiv Ovulacny testik... tak snazilkujeme s muzikom o dusu.. 🙂 .. bola som u dr. ta mi odporucila merat bazalku..tak sa snazim.... 😀 dnes som 17DC... ona mi hovorila ze podla sona to vyzera na ovulku kolo 20DC..no neviem bo na 15 DC som mala take pichanie.. tak neviem kedy ta ovulka je... 😖

ivana2301
31. jan 2012

@katty27 áno pichalo ma vo vaječníkoch...a ked som išla v aute a náhodou na ceste boli hrbole a jamy tak som myslela že my maternica vypadne..(no proste ma to hrozne bolelo..každučkú jamu som cítila..)ale absolútne som si nepripúšťala žeby sme mohli už konečne čakať babatko..Takže aj to bol zjeden z príznakov.Držím Ti strašne moc palce aby si čakala babatko...Ale radšej rátaj s tou horšou variantou že nie si o to krajšie bude prekvapenie ked nájdeš na teste // čiarky.

katty27
31. jan 2012

@ivana2301 dakujem,,no uvidime, do ms ešte 10 dní,,ale bolesť maternice dosť výrazná,,no vo štvrtok idem konečne po výsledky z genetiky a potom skočím k mojej lekárke nech mi to pozrie, či tam nieje nejaka cysta na vaječníku 🙂

saska247
31. jan 2012

kocky,dajaky hlienik/vytok nemate na zaciatku tehu? hoci aj v malinkom mnozstve obcas?

katty27
1. feb 2012

ahojte,,aka má byť bazalna teplota v tehu? ja som 20DC včera ráno 6.00 37,1 a dnes v tú istú hodinu 37,2.

chirabell
1. feb 2012

@katty27 neda sa povedat aka ma byt BT v tehu lebo kazda zena ma ine rozpatie teplot...ale ma byt vyssia ako pred ovu a drzat sa tak az po a za ms...tvoja teplota je super...moze to byt tehu...ale...aj nemusi...je vela bab ktore maju krasne vysoku BT po ovulacii a v den mrchy im rapidne klesne alebo dokonca niektorym klesne az pocas mrchy..drzim palce aby to vyslo 🙂

katty27
1. feb 2012

@chirabell dakujem no uvidíme,,ale nad ránom som sa zobudila na silne bolesti v podbrušku,,až také pichanie,,zajtra idem k lekárke či to náhodou nieje cysta.

svetllana
14. mar 2012

@saska247 Vidim, ze uz vies, ze si tehu, takze netreba ani pisat, ze hlienik na zaciatku tehu ano. U mna vzdy jeden z prvych priznakov. Zltkavy, nepriehladny..kazdy den..nie prilis vela, ale ani malo 🙂 Takze neskoro zodpovedane, ale predsa :o)))) Pytala si sa preto, lebo aj Ty si mala?

saska247
15. mar 2012

@svetllana ano,dik ze si odpisala,tehu uz mam potvrdene no vytok mam stale..taky skor biely..

malinka_02
2. apr 2012

@labanka ahj, nakoukla sem a koukám toto téma docela upadlo.. jak se máš co nového? Už si těhulka? Já šla do CARu konečně mi udělali HP a zjistili špatnou štítnou žlázu a zvýšený prolaktin tak místo aby se něco dělo jím léky na štítku a čekám co ten prolaktin a psali tu holčiny že se pak bverou leky a čeká co až je dobereš 😝

labanka
4. apr 2012

@malinka_02 cauky, tak ja este nie som tehotna.....stale cakame na zazrak, ja mam stitnu ok, mam vsak PCO a to mi robi starosti......ale beriem lieky na vytvorenie ovulacie, tak uz to nechavam tak 😉 co ma prist pride 😉
drzim ti prstiky

malinka_02
4. apr 2012

@labanka takže jako stimulace? A co máš? A na nějaké IUI nebo IVF se nechystáte? Já bych chtěla ale nějak se k tomu nemají ted furt budem něco řešit.. buhví jak dlouho 😢

labanka
6. apr 2012

@malinka_02 ano je to vlastne stimulacia a PCO su polycysticke vajecniky....na IUI alebo IVF sa zatial nechystame, chceme babo prirodzenou cestou ked uz ma prist

malinka_02
8. apr 2012

@labanka no my už vlastně víme že to asi nepujde jen tak přirozeně..

labanka
10. apr 2012

@malinka_02 preco?

malinka_02
10. apr 2012

no máme špatný spermiogram a já díky špatné štítce a vysokému prolaktinu neovuluju ☹

deniska2
15. apr 2012

divečata prosim vaz o radu velmi v piatok som si robila ovulačnii test a vyšli mi paličky // dva rovnake farby ale tesovacia bola o malilinko silnejšia než kontrolna potom sobota som si robila test a vyšlo mi to iste testovacia zas silnejšia o malilinko než kontrolna a dnes je nedela tak som si zas sparavila a testovacia mi vyšla dnes ešte o niečo silnejšia než kontrolna no može to byt takto tolko dni že ti to takto ukazuje 😒 som z toho jelen už fakt ale milovanie prebehlo včera a dneska tak uvidim 😵

kixi
15. apr 2012

@deniska2 no zrejme ty prvni dva jeste nebyly pozitivni...navic pokud se snazite prubezne tak to je nejlepsi co muzete delat 🙂 moc drzim pesti

ela_nova
15. apr 2012

ahoj holky,uz delsi dobu vas tady procitam, ale az dneska jsem se konecne odhodlala taky zaregistrovat. Se skoromanzou jsme zacali pracovat prvni mesic na mimi, tak jsem nedockava 😀 . Tulili jsme se 3.4. a pak jeste 9.4., ovulka mela byt 6.4. A ted k memu dotazu. Cca 5 dni po prvnim tuleni me popichavalo na prave strane v podbrisku a pak se objevily i takove jakoby slabsi menstruacni krece. Jsem taky porad unavena,ale to spise prikladam velkemu pracovnimu zaprahu,co ted mam, to same plati i o bolestech v zadech, protoze porad sedim u pocitace. Co me ale prekvapilo, vcera jsem mela silenou jakoby migrenu, hrozne me pichalo v miste mezi nosem a obocim a taky mam dost neprijemne bolesti kycli a kloubu obecne (coz ale taky muzu mit z unavy,ze jo🙂) . Navic mam tak tri dny na kalhotkach takovy bily husty vytok,jakoby kremovy, ale zadne zavratne mnozstvi. Co myslite?Mohlo se zadarit? Test jsem si delala dnes rano, ale k memu sklamani byl snehobily 😖 .

deniska2
15. apr 2012

@kixi jak to ???????, že ešte nebol pozitivníí no ked ti ukaže dva barvičky rovnake a ta testovacia je stale silnejšia jak kontrolna tak to je pozitíívne 😨

kixi
15. apr 2012

@deniska2 no, z me zkusenosti vim, ze ovu testum se neda uplne stoprocentne verit...ja treba mela carku stejnou 10 DC a pak jsem netestovala a otehotnela jsem az 23 DC...tim, ze kazdy den muze byt jinak silna carka se tezko urcuje ktery den je test negativni a kdy pozitivni...ale to je jen ma zkusenost...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre