Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

jaruska8
10. júl 2009

Olienka, mozno si to uz pisala, ale ake si mala, prosim, tehotenske priznaky?????

biancarv
10. júl 2009

a nejaké príznaky nadenkaaa už máš, napr: zväčšenie prsníkov to je dosť časté 😉

nadenkaaa
10. júl 2009

olienka to by som mala ovulaciu furt lebo ta chut na cokoladu je celomesacna 😀

olienka12
10. júl 2009

Jaruska zopakujem 🙂)
ja som vedela, ze som tehu asi 3 dni po oplodneni okrem pocitu, o ktorom som si zahovarala,ze je to len namyslanie zacali krce v podbrusku, neskutocne bolesti prs a zvysena teplota test vysiel pozitivny na 11 den a robila som si ho, pretoze mi dvihlo zaludok z tuniaka, ktoreho som inak strasne lubila...Teplotu som mala zvysenu do 7meho tyzdna

dzou
10. júl 2009

takze v teoreticky 😎 ked som 7DC maly sme sex aj pred aj po aj cez 😅 tak mozem byt tehu aj ked tet je neg?ja viem ale tak nadej umiera posledna

nadenkaaa
10. júl 2009

precitlivelost -placem pri uplnych banalitach a to som ja v zivote nemala, naliate prsniky tiez to sledujemno lenze ja uz pri mojich 75C ani velmi nechcem aby sa mi nalievali 😉 uz zacinaju pobolievat predtym boli len bradavky extremne citlive -to ma moj muz ani nemohol pritulit aka som bola z toho hotova ze ma tak len bradavky boleli ,BT je 37,1 a hovorim tie chute napriklad na ceresne a cez den zavrat a obcasne pichanie v prvom vajecniku predtym viacmenej s
tale pocit akoby som uz uz mala dostat mrchu 😉

jaruska8
10. júl 2009

Olienka, dakujem. 🙂))) Jasne, ten tuniakkkkkk!!!! Mozes byt, teraz si ktory DC????? Uz si mala mat menzes????

olienka12
10. júl 2009

ako dlho mas od teoretickeho datumu otehotnenia? testy vychadzaju cca 10 dni pred dostavenim sa menstruacie aspon co som citala resp. na 11 az 15 den po oplodneni

biancarv
10. júl 2009

jaruska to ti môžem aj ja povedať aké som mala ja pri prvom synovi: zväčšili sa mi prsia, bolo mi strašne zle ale nezvracala som ( prvý krát ked som si varila pečen, ktorú inak milujem a vtedy mi len z jej vône bolo tak zle že som to musela vyhodiť do koša), neustále mi trebalo močiť, bolesti hlavy, chrbta, neuveritelná precitlivenosť, plačlivosť, žblnkanie v podbrušku, pálenie záhy, závrate, a hlavne vnútorný pocit že som tehu 😀

olienka12
10. júl 2009

nadenkaaa tak bud si v tom, alebo sa na tebe prejavuju zmeny pocasia 🙂))
mne prsia v priebehu prvych tyzdnov narastli o cislo a pol... snad uz velmi neporastu lebo 80 D je dost 😀

dzou
10. júl 2009

hej ale ja mam iba 3 dni p MS teoreticky datum nooooo sak som pisala ze mi to 😎 robime dost casto takze to sa neda nejako urcit

olienka12
10. júl 2009

jaruska pytas sa mna na menzes? lebo ja som v 14tyzdni tehu 🙂)

jaruska8
10. júl 2009

Aha, dakujem Bianca.🙂) A to bolo uz ked ti meskal menzes????

biancarv
10. júl 2009

ale no pozrime sa nadenkaaa, veď ty si určite tehu, ved máš všetky príznaky no do predu ti gratulovať nebudem ale určite daj vedieť ako to dopadlo, veď to je jednoznačné tehu 😀

nadenkaaa
10. júl 2009

olienka zeba nala meteosenzitivita? 😀 no ak mi doktor nepotvrdi tehotenstvo tak to moze byt dobra vyhovorka 😀

dzou
10. júl 2009

no ja som teraz mimo ze co sa kto koho pyta

biancarv
10. júl 2009

áno meškalo mi to asi dva týždne

jaruska8
10. júl 2009

Olienka nie, to sa pytam Dzou. 🙂)))

nadenkaaa
10. júl 2009

no alebo uz sa zaraadim medzi rady tych co sa velmi sleduju a uz si aj namyslaju ale mrcha nikde takze nadej je aj priznaky su len test este neche ukazat dialnicu// 😀 😎
ale my veriiiime lebo taakto som sa este necitila 🙂

jaruska8
10. júl 2009

Dzou, takze si tri dni po MS????

dzou
10. júl 2009

ja len proste ma boli v podbrusku tak jak pred MS ale mam tesne po nej a ud vcera ma picha v lavom vajecniku a tak sa citim cudne no asi si to len namyslam ja uz proste nevieeeeeeeeeeeem ☹

dzou
10. júl 2009

nadenka drzim palce aby to vyslo

jaruska8
10. júl 2009

A co ovulacia???? Priznaky by sedeli a ked hovoris, ze 7. den po menzese?????

dzou
10. júl 2009

ale nikdy predtym sa mi nestalo ze by ma bolelo brucoi po MS alebo pichalo ale to moze byt aj psychika 😢

nadenkaaa
10. júl 2009

dakujem, ale dzou pockaj do mrchy a milujte sa bez tych boznych myslienok na babtko snaz sa na to nemysliet nechaj tomu volny priebeh
nejdete na dovcu?tam sa nalespie robi babsatko ked je clovek mimo vsednych dni 😉

dzou
10. júl 2009

nieeee sa nechapeme mam 7DCcize 3 dni po MS

jaruska8
10. júl 2009

Velmi ta to boli???? Alebo len slabe pichanie????? Sem-tam??? A napr. vytok nemas???? Zeby nebodaj nejaky zapal, ale nechcem strasit. 😖 😒

dzou
10. júl 2009

ideme na dovcu ale akurat ked mam mat mrchu 😠

jaruska8
10. júl 2009

To ja mam vzdy a uplne super je, ked ideme do kupelov. 🙂)))))

olienka12
10. júl 2009

dzou dufam,ze ti nedam falosnu nadej, ked napisem,ze jedna kocka od nas januaroviek 2010 podla UTZ otehotnela pred menstruaciou a tu dostala 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre