Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

lienka19881
8. dec 2012

@beru3nek @ivanaliana @mackad83 ahooj, my sme sa prave s drahym vratili z vianocnych trhov 🙂 a prave som dostavala vianocny stromcek, lebo my si ho vzdy postavime skor... Kedze ja nie som priamo z bratislavy, odchadzam na sviatky vzdy domov, tak aby sme si uzili trosku vianoc aj spolocne 🙂 babule a tak som si pri tom na vas zaspominala, ze bodaj by nam ten jezisko vsetkym priniesol tu nasu vytuzenu fazulku 🙂 neboj beru, ak nie dnes, tak to bude niektory iny mesiac 🙂 ja sitiez nemyslim ze u nas to bude tento mesiac, ale svet sa preto nezruti 🙂 juuj taky pokoj v dusi mam dnes 😀 to asi tymi bliziacimi sa vianocami 😀
Inak my sme sa snazilkovali aj vcera, ale uz je davno po ovu, tak to len tak pre radost 😀

beru3nek
8. dec 2012

@lienka19881 : pro radost to chce 😀. Já neměla ráno ani náladu po těch bublinkách, ale říkala jsem si, že za zkoušku by to stálo. No muž nebyl téhož názoru, nechápu přitom se mu chce ráno vždy.... Dneska přijde v noci, tak to nehrozí. A zítra ráno s prckem v patách taky ne. Já mám spíš strach z toho, že to do toho jara nestihneme, tímhle tempem. To jste měli fajn den 🙂

lienka19881
8. dec 2012

@beru3nek och chlapi... A pride neskoro vecer? Ze by si ho pockala 🙂 no den sme mali super, taky vianocny 🙂 inak v masterchefovi uz uplne vyhrala ta misa? Lebo som dnes pozerala reprizu na markize, a tam skoncilo to tak, ze cele sa to rozhodne az v tom dieli co bude v pondelok...

mackad83
8. dec 2012

@lienka19881 ahojte babule tak ja som mala dneska asi 1 príznaky tehotenstva je mi zle už od rána ☹ 🙂

lienka19881
8. dec 2012

@mackad83 ahoj mojaaa 🙂 noo gratulujem k prvemu priznaku 😀 aj ked nie je velmi prijemny... Ale vydrz, vsetky ti tu v dobrom zavidime a tiez by sme uz chceli grckat 😀

ivanaliana
8. dec 2012

@lienka19881 @beru3nek @mackad83 Babule ...ja som dnes robila toto🙂...

mackad83
8. dec 2012

@ivanaliana sú krásne a určite aj chutné šikulka naša 🙂

lienka19881
8. dec 2012

@ivanaliana ty si aka sikulaaaacka 🙂 mnaaaaam 🙂 vyzeraju fakt super, hned by som si dala 🙂

beru3nek
8. dec 2012

@lienka19881 : v kolik přijde to nevím, ale přijde mi, že teď prostě nechce on naschvál. Nevím jak to mám vysvětlit, on je někdy takový zvláštní 😖 večer u nás to už moc nehrozí. No teď jsem s ním mluvila a přijde ještě s kámošem, takže to opravdu nehrozí. Grrrrrr 🙄 Právě že Míša nevyhrála, vyhrál ten blonďák 😒
@mackad83 : ou, ale aspoň víš, že tam prcek je 😀
@ivanaliana : to jsi hvězdná teda 🙂

lienka19881
8. dec 2012

@beru3nek hmmm... preco by naschval nechcel? ved ste sa spolocne rozhodli ze chcete druhe babo nie?

lienka19881
8. dec 2012

@ivanaliana @beru3nek inak babule este k tomu orgazmu... Ja som citala, ze je dobre ked ma zena orgazmus po muzovi, lebo vdaka tym stahom maternice plavci lahsie prejdu cez krcok... V podstate ich maternica nasaje do seba 🙂 nejaku logiku to ma 😀

beru3nek
8. dec 2012

@lienka19881 : no už na to kejvnul, že teda druhé jo ale jen kvůli mě. Jemu by vyhovovalo jedno, ale když po něm toužím tak teda to nechá na mě. Dneska mě přišlo, že to bylo na truc, že nechtěl. Fakt nevím. První chtěl taky, teď už se mu nechce něco měnit, jemu to tak vyhovuje jak to je teď. Jo jo, to logiku má s tím orgasmem, to máš pravdu

lienka19881
8. dec 2012

@beru3nek no neviem moja, podla mna by si sa s nim mala porozpravat, lebo takto vas to len rozdeluje... On ti robi na truc a ty si z toho nestastna... Lebo moze povedat, ze teda moze byt druhe kvoli tebe, ale k tomu potrebujes jeho spermijky, sama si to dieta neurobis.... Tak by mal spolupracovat aj on predsa... Alebo pockaj este jeden mesiac, ze ako sa bude spravat a podla toho uvidis...

beru3nek
8. dec 2012

@lienka19881 : jsem mu napsala večer sms. Reakce na to, že přijdou zase chlapi sem mastit večer x boxy. Že má tolerantní ženu a ať se vyjádří, zda to mimčo ano nebo ne. Jestli si mám schánět práci, protože takhle je to fakt o ničem. Jsem z toho přešlá

lienka19881
9. dec 2012

@beru3nek dobre ranko 🙂 a ako? Odpisal ti nieco na tu sms? Alebo ste sa porozpravali?
@ivanaliana no ako? Uz bola ovulka? 😀 mne ma takto o tyzden (ne)prist mrcha... Tak som zvedava... Ale nejako tomu nedavam velke nadeje... Dufam ze aspon ty to vianocne kolo s mackou este zachranis 😀
@mackad83 ahoj buduca mamicka 🙂 uz ti je lepsie? Hned ako budes vediet vysledky zajtra tak nam tu daj vediet 🙂

beru3nek
9. dec 2012

dobré ráno,

@lienka19881 : jo jo, už jsme si to vyříkali. Prý jsem mu to měla říct, že chtěl spát a na mé náznaky nereagoval 😀. Pak, že teda večer a nakonec to v noci klaplo, jen nevím, zda už není pozdě 😀. Tak to má být, šance si nedávát, příznaky nevidět a pak tam budou // jak víno 😀

lienka19881
9. dec 2012

@beru3nek tak to je supeer ze ste si to konecne vysvetlili 🙂 ale podla mna este nebolo neskoro, mozno uz plavci dosli do ciela 😀 kedy mas dostat ms?

beru3nek
9. dec 2012

@lienka19881 : počítám, že 26.12. přijde. Já měla dva dny teď ten bílkovitý hlen. Dneska jsem ho zatím nepozorovala. Minule jsem věděla přesně, kdy je ovu, to měl bolel pěkně pravý vaječník. Tenhle cyklus nic, tak třeba ještě bude. Fakt nevím

lienka19881
9. dec 2012

@beru3nek moznoze este ozaj bude, ale tak podla mna ovu moze byt aj ked ta ten vajecnik neboli, ja pri ovu nikdy nepocitujem ziadne bolesti... Ale mna napriklad niekedy pri ovu bolievaju bradavky a tento mesiac tiez nic... Ale ovu bola, lebo som testovala a aj hlienik bol... 🙂

beru3nek
9. dec 2012

@lienka19881 : ha, bradavky mě bolí taky. Nikdy jsem si toho nevšimla, už minule mě bolely a já vtipka myslela, že už jsem v tom 😀. Mě asi bolí vždy jen ten pravý vaječník, takže ob měsíc o ovu vím. To bolí fest, že by se mi ani nechtělo zrovna plodit 😀
My byli pekáčovat, jsou tady 2 cm sněhu a 5 dětí na kopci, sranda 😀

lienka19881
9. dec 2012

@beru3nek inak s tymi bradavkami som si to tiez uvedomila az minuly mesiac 😀 lebo som si vzdy myslela ze mam ovu skor a tiez som si myslela ze bradavky ma bolia z toho ze som tehu 😀 ale minuly mesiac ako som zacala testovat ovu ma bradavky zacali boliet presne v ten den ked mi ovu ukazalo... Ale ako som pisala vyssie, tak tento mesiac ma bradavky vobec neboleli ale ovu ukazalo... Tak neviem... Najlepsie je asi sa nesledovat vobec a je svaty pokoj 😀
😀 tak vy si uz takto uzivate zimne radosti, no pekne 😀 v bratislave nie je po snehu ani chyru, ale mrzne veru poriadne 🙂

beru3nek
9. dec 2012

@lienka19881 : vidíš, to mě fakt nikdy nenapadlo. Hlavně jsem se ani nesledovala jako teď. To máš pravdu, to je nejlepší, ale člověku to podvědomí pořád pracuje a říká si, v břiše mě píchlo, není to už těhu 😀. Tak dneska hlen už nula, tak jsem z toho blázen. Tady je místy tráva, je tady lehce pocukrováno, ale jak je to umrzlý tak to jezdí krásně.

lienka19881
9. dec 2012

@beru3nek tak ked uz dnes ziaden hlien, tak mozno bola ovu vcera a akurat ste to vystihli 🙂 vysledok uvidime o dva tyzdne 🙂 no ani mi nehovor, kazde pichnutie je uz urcite uhniezdovanie vajicka 😀 preto sa uz radsej kvoli tomu nestresujem a dala som si vcera aj pohar vina s drahym 🙂

beru3nek
9. dec 2012

@lienka19881 : to máš pravdu, uvidíme 🙂. No to víš, že jo. Jen si dejte, to není na škodu vínko 🙂

lienka19881
9. dec 2012

No dnes je tu nejako mrtvo, kde ste vsetky? Co vsetky sexikujete? 😀

ivanaliana
9. dec 2012

@lienka19881 @beru3nek @mackad83 Ahojte lasky 🙂 ...tu som konecne...Nemala som vobec cas na vas.Vcera som do 21:00 cipkala este tie madovnicky...a dnes som ich uz konecne dokoncila.Uz ich nechcem vidiet minimalne rok 😀Dakujem Vam za pochvalu:-* .Vcera vecer sa mo ani sexikovat nechcelo...tak ma to vycerpalo.Ale sexikovala som vcera na obeda aj dnes vecer by som chcela 🙂 Inak mne sa zda,ze ja som uz ovu asi mala.Testik mi vzdy ukaze len slabu druhu ciarku a ani hlienik nemam ☹ Ja som mala taky ako bielok hned po MS...ale bol taky trocha do hneda...tak som myslela,ze je to este dake spinenie po mrche.Beru...to je super,ze ste si to vyjasnili 😉 Podla mna...tam este ta sanca je.No som riadne zvedava,ze ako my tento mesiac dopadneme.Macka ta je podla mna 100% tehu...som zvedava,ze ktora z nas ju bude nasledovat.

beru3nek
9. dec 2012

@lienka19881 : viď 🙂 my byli na kinder párty a bylo to fajn. A u nás chumelí, jupí.

beru3nek
9. dec 2012

@ivanaliana : někdo má i špinění, když ovuluje. U vás je frekvence dost hojná, tak to by bylo aby nebylo 😀. Já měla taky asi ovu hned po MS, dneska už hlen nula. Neměla jsem tentokrát ani ten táhlej hlen, tak jsem z toho jelen. To sis mákla s perníčkama. Kolik je testů v balení???

ivanaliana
9. dec 2012

@beru3nek len tesne po MS som veru sexik az tak nemala ☹ ...no ale uvidime.V tom co som mala ja ...ich bolo 5

aduuus
9. dec 2012

ahojte baby, snazime sa o babo uz od zaciatku roka a stale nic...ovulku som mala teraz v stredu -stvrtok a dnes ma nejak cely den picha v podbrusku...:/ co myslite? ja uz ani nedufam...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre