Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

lienka19881
12. dec 2012

@beru3nek no vsak nech si ten moj este uziva, ked pride dietatko tak podla toho ako pises, asi nebude tolko vela prilezitosti na sexik... ja si to este vobec neviem predstavit, mat take male babo doma 🙂 je to asi narocne ze? 😀

mackad83
12. dec 2012

@lienka19881 tak príznaky boli aj sú prsia mám určite o 1 číslo väčšie a bolia ako šlak a večer to je najhoršie ked si dám dole podprdu hotové silikony 😀 tak prajem aby tá mrcha mrchačá neprišla držkám palce silno moc

lienka19881
12. dec 2012

@mackad83 dakujeeem 🙂 bola by som ozaj rada keby neprisla, ale ked pride, tak sa svet nezruti 🙂 pride to vtedy ked to bude mat prist 🙂 a inak ako vy teraz fungujete co sa tyka sexiku? mozete normalne sexikovat? len zistujem situaciu ze na co mam pripravit draheho ak sa to raz podari 😀

lienka19881
12. dec 2012

@beru3nek @ivanaliana @mackad83 babule poslala som vam srdiecko 🙂

mackad83
12. dec 2012

@lienka19881 sexujeme v pohode ale opatrne žiadne extrémy moj manžel je podobní ako tvoj partner takže sex može stále a teraz sa mu páčia aj moje silikony 😀 mám velkosť 38/D pred mesiacom to bolo 38/C 🙂 Dakujem za srdiečko

lienka19881
12. dec 2012

@mackad83 tak to je super 🙂 no tak to sa tesim ze ak budem raz tehu ze mi narastu, ja mam len B, takze priatel by bol len rad 😀 nie je za co :-*

lienka19881
12. dec 2012
lienka19881
12. dec 2012

baby kde ste? no dnes je tu pekne mrtvo 😀

lila69
12. dec 2012

Joooj, hlasim stav, stale yiadna ms, ale ani ziadne // ☹ Test dnes negativny. Takze uvidim, dalsi test si urobim az v sobotu, to uz bude 6 dni po vynechani a snad uz tam nieco bude.

beru3nek
12. dec 2012

ahoj,
@lienka19881 : díky za srdíčko 😉 Já si to taky nedokázala představit 🙂 Neboj to postupně vše přijde, příroda to má dobře nastaveno. Já myslím, že když jste takový náruživý, tak to nebude až taková změna. Je fakt, že člověk když je nevyspalý, moc se mu nechce a my jsme si prcka naučili, že s náma od cca 23 spí v posteli až do rána. 😠 Takže to pak není taková sexuální hitparáda 😀 Když přijde muž, tak dítě je už v pelechu většinou, ale o tom to není. Spíš není nálada, že je unavený po práci, no. 😖 Upřímně mě to ani nevadilo, dokud jsme se teď nezačli snažit

@lila69 : to vypadá dobře 😉

lienka19881
12. dec 2012

@lila69 nebooj pokial nedosla ms stale je nadej 🙂
@beru3nek no dufam ze to budem zvladat 🙂 a aky si mala dnes den? 🙂

beru3nek
12. dec 2012

@lienka19881 : my nabito. Dopo ven, pak na oběd nás pozval manžel, když mám narozky 🙂 A odpo jsem šla na vínečko s holkama, takže paráda. Co ty? 😉

beru3nek
12. dec 2012

@lienka19881 : to víš že jo, si vždycky říkám, zvládly to ostatní 🙂 Jen někdy jsou takový fajn období, jako vzdoru a tak. TO máme teď, ale jinak je zlatej 😵

lienka19881
13. dec 2012

@beru3nek tak dodatocne prajem vseeeetko len to naj a hlavne dve ciarocky na teste 🙂 ja som bola v praci a potom doma, takze nuda 😀 inak co je s nasou ivkou?

kadan
13. dec 2012

@terycek
jéj tak sa teším, dávaj na seba pozor a dúfam že bude všetko ok 😵

ivanaliana
13. dec 2012

@lienka19881 @beru3nek @mackad83 Tu som🙂)...bola som necakane odcestovana ...a ziaden sexik som od nedele nemala ☹ ...a uz ma tu obvinujete,ze asi v kuse sexujem 😀 😀 😀 MD mi povedal,ze mu beriem chut na sex...ked mu stale prikazujem,ze kedy treba ☹ ...ale asi ma aj pravdu ☹ Leni dakujem za srdiecko 🙂Inak asi mam uz aj ja priznaky 😀 ...od vcera ma boli podbrusko...to asi to uhniezdovanie 😀 😀 Berus a tebe aj ja dodatocne vsetucko naj prajem :-*...a hlavne vela,veeeelaaa sexiku v tom spravnom case 😉
@terycek srdecne gratulujem 🙂 ...tak uz dalsia s //...pekne sa nam toto Vianocne kolo rozbieha 🙂
@lila69 vitaj medzi nami 🙂 ...a tie tvoje priznaky sa mi zdaju dost slubne 😉

lienka19881
13. dec 2012

@ivanaliana ahooj moja, a ja som myslela ze uz na nas kasles 😀 heeej tak uz zacalo uhniezdovanie? to je je super 😀 😀 😀 mne ma dojst v nedelu mrchana, ale uz ma male kope 😀 😀 no asi treba na tych nasich muzov ist tak nejako nenapadko, lebo ako naschval ked im povieme ze dnes treba, tak im sa dnes nechce... no veru zacina sa to tu rozbiehat, uz len my chybame 😀

lila69
13. dec 2012

@ivanaliana
@beru3nek
@lienka19881
Baby moje, tak cakam aj dnes, ani som si test nerobila, sak to by som minula cely majland 😀 Dnes rano ma asi minutku bolelo brucho presne tak ako pred ms, no hovorim si je to v kybli a potom malinko takeho naruzoveleho vytoku - ale fakt malo len co som ho na wcku zotrela a viac nic. Tak uvidime. 😀 NO dufam ze si nas pod stromcekom najde co najviac vytuzene // 😉

lienka19881
13. dec 2012

@lila69 nooo to bolo mozno uhniezdovanie 🙂 drzim siiilno palce 🙂 ja mam dostat v nedelu, tak uvidime ze co z toho 🙂

beru3nek
13. dec 2012

ahoj dámy,
my byli dopo na návštěvě u kámošky, měli jsme to i s obídkem, takže fajn dopolko. 😀 a díky za přání 😀

@ivanaliana : vidíš, a my si říkali, že nemáš čas ani na net 😀. Jo jo, lepší jim to neříkat někdy. U nás teda dneska ráno něco proběhlo, ale asi už bylo pozdě. NO aspoň něco, že 😀

@lienka19881 : už kope, jo 😀 No já měla pocit když jsem kojila, to jsme si dávali bacha a já pak říkám, mě snad už kope další, když mám takový divný tlaky 😀

lila69
13. dec 2012

@lienka19881 NO neviem neviem, den pred ocakavanou ms som mala pichanie v podbrusku na pravej strane - myslela som ze vajecnik a hlavne vtedy som to citila ked som stiahla svaly panvoveho dna. Keby daco z toho bolo snad uz by aj mohlo byt uhnieznene, ale ak bude take poleno ako ja, tak to si este pockam kym sa tam zabyva 😀

beru3nek
13. dec 2012

@lila69 : to vypadá fakt dobře 🙂 I ta bolest na MS, to se asi zavrtává budoucí dáreček 🙂

lienka19881
13. dec 2012

@beru3nek tak to ste mali pekne dopoludnie... ja akurat sedim v praci, ale zatial mame pohodicku, v januari to bude stres 🙂 tak aspon na nieco sa ten tvoj manzelik zmohol 🙂 nebooj, mozno si uz tehu ani o tom nevies 🙂
no veru, mozno to kopanie budu asi zapchane vetry 😀 😀 😀

beru3nek
13. dec 2012

@lienka19881 : a co prsa, pořád bolí? Dáreček usnul v autě, tak mám pré 😀 Tak to je fajn, že máte veget. Zase je čas myslet na blbosti, co 😀.
CO máte holky pro drahé polovičky k vánocům?? Já pásek, mikču, trencle, vůni a něco bych ještě chěla. Jestli masáž, nebo nevím co...

lienka19881
13. dec 2012

@beru3nek no veru bolia 😀 tak uvidime ze ci to je priznak ale predmenstuacny syndrom 😀 ja veru este nemam nic... neviem ani co mu mam kupit,lebo on ma vsetko... nechavam si to na buduci tyzden, snad mi nieco napadne 🙂 ale urcite mu kupim aj ja trencle, ponozky a este snad nieco pekne najdem 🙂

beru3nek
13. dec 2012

@lienka19881: já ještě tričko, těch má pořád málo a skleničku na nožce na pivko chtěl. Tu jsem zatím neviděla nikde. Mě taky přijde, že mám vygumováno, co se týká nápadů. Pro bráchu nemám vůbec nic a ani nápad 😒

lienka19881
13. dec 2012

@beru3nek my sme s bratmi vzdy taky prakticki 😀 kazdy si kupi co chce a ten druhy mu to zaplati 😀 😀 lepsie ako kupit hlupost ktoru nikdy nevyuzije 🙂

beru3nek
13. dec 2012

@lienka19881 : asi se taky tak domluvíme. Má teď novou slečnu, tak je tak krásně zaláskovanej 😀 Navíc jede o víkendu na týden do alp a vrátí se před vánoci. Tak to máš dobrý nápad, každý si něco koupíme a vyměníme 😀

lienka19881
13. dec 2012

@beru3nek my to tak robime uz asi 5 rokov 😀 kazdy si kupi presne to co potrebuje a je spokojny 🙂 a ide lyzovat? aj s tou svojou novou? 😀

beru3nek
13. dec 2012

@lienka19881 : jede jich partička, i přítelkyně 😀. Je jako vyměněný, i k narozkám mi popřál včera. Nevídáno 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre