Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

lila69
14. dec 2012

@lienka19881 Praveze som si myslela ze sa v tychto veciach okolo ovulacie vyznam, dokonca som radila aj vela kamoskam ohladom pltdnych dni, aj hlien som si vedela odsledovat + som mala pravidelny cyklus co mi to vzdy ulahcil. Ved aj 1dieta sme trafili na prvu supu podla plodnych dni 🙂 Ak by som ratala to krvacanie za prvy den cyklu, resp. zaciatok novej ms, tak teraz by som bola v 33 dni cyklu.

lienka19881
14. dec 2012

@lila69 hmmm no a test stale negativny... skus pockat este par dni a ked stale bude test negativny a mrchana nikde, zajdi za dokim, nech sa na teba kukne...

lila69
14. dec 2012

@lienka19881 Asi nakoniec budem musiet za lekarom zajst. Sice este ma napada, ze by som zasla za kamoskou ktora robi v nemocnici ci by mi nezobrala krv na HCG. Neviete baby kedy sa ukaze hcg v krvi?

lienka19881
14. dec 2012

@lila69 mne na 15 den po ovulacii vysla hodnota hcg 12, ale doktor povedal ze o takom case tam uz mala byt minimalne 100... tu som nasla nejaku tabulecku 🙂
http://www.orift.com/cs/hladina-hcg-moc-krev-54

beru3nek
14. dec 2012

@lienka19881 : já myslím, že ta rána by určitě vadit neměla. Zatím se hnízdí, takže pohoda. Horší by to bylo dýl. No jsem zvědavá na tu neděli teda 😀. Kdy budeš testovat??
@lila69 : tak z tvého cyklu bych byla taky jelen, a nějáký příznaky nemáš?? Kdyby jsi nebyla u toho dr. a neřekl by, že máš plodný období, bych řekla, že to byla prostě MS, která přišla dřív. To jsem zvědavá
@ivanaliana : jak píšou holky, nejlepší začít dělat něco uplně jinýho. Prostě zabavit hlavu nebo tělo něčím jiným i když chápu, že to jen tak z myšlenek nevypustíš. Já si pořád říkám, hm ještě 14 dní do mrchy. To je doba a od tý ovu to vůbec neutíká 😝

vendy1407
14. dec 2012

Ahoj holky, jsem snažilka začátečnice tak bych potřebovala nějakou tu radu. 1.12. jsem vysadila HA, 4.12 jsem dostala menzes, 12.12 jsme začali se snažením, někde jsem se dočetla něco o hlenu který je známkou ovulace? jestli jsem se nespletla tak ten jsem objevila ve čtvrtek ráno no a od včerejšího odpoledne mám divné brnění v nohou a dnes semtam tlak v podbříšku - je to ovulace? podle nějaké kalkulačky( zatím jsem počítala jen dle nějaké průměrné délky cyklu,svůj zatím nemám vyzkoušený) bych měla mít ovulaci až 18.tého. Nerada bych něco prošvihla 😉

beru3nek
14. dec 2012

@vendy1407 : ahoj, já bych se už začla snažit. Jsi dneska 10 den, plodné bývají většinou 10-14 v cyklu 28 dní. Spermie vydrží i 3 dny, takže určitě jdi do toho. Tlak v podbřišku ano, brnění ne 😀 Hlen nemáš??

lila69
14. dec 2012

@lienka19881
@beru3nek No ved prave, kebz som nebola u lekara ktory na sone jasne videl "vajicko pripravene na cestu" tak by som neverila ze budem mat ovulaciu. Skusim sa spojit s kamoskou z labaku nech mi verme krv a uvidim na com som.
@lienka19881 to by aj mna zaujimalo lienocka kedy budes testovat? nech tu nestresujem len ja 😀

vendy1407
14. dec 2012

@beru3nek no hlen byl asi nejspíš včera ráno, jinak ne.

beru3nek
14. dec 2012

@lila69 : kdyby to byla ovulace, ta MS tak by už na testu mohlo být něco vidět. To je něják 10 dní po ovulaci nejdřív... Jestli chceš mít jistotu, tak podle krve to řeknou určitě, nebo si zajít k dr. zda tam už něco neuvidí 😉

beru3nek
14. dec 2012

@vendy1407 : po antikoncepci je tělo většinou celý rozhašený, takže může být ovu i dřív, nebo později. Měl by to být takový táhlý hlen, tak jdětě do plodění 🙂 Já otěhotněla s Adámkem po vysazení HA až 24. den. Myslela jsem, že je to slabá MS a bylo to zahnizdování

lila69
14. dec 2012

@beru3nek ta ovulacia ktoru lekar videl sice mohla vyzerat ok, ale asi ako prasklo vajicko a dalo sa na cestu tak sa nieco udialo a to krvacanie ho vyplavilo, zakze z tejto ovu nebolo nic. Ja skor myslim ze som dalsiu ovu mohla mat okolo 30.11 - podla hlienu a kedze sme sa den pred tym posnazili.... snad skor z toho by nieco mohlo byt. no uvidime.

beru3nek
14. dec 2012

@lila69 : tak to už by mohlo být vidět na testu brzo. Je to už 14 dní po ovulaci. Měla jsem test a tam psali, že bud po vynechání MS, nebo 12 dni po ovulaci myslím.

lila69
14. dec 2012

@beru3nek Mne pri prvom tehu ukazal test hned // a to som sa testovala tusim na 4 den od vynechania ms. Asi to nakoniec bude len plany poplach 😒

beru3nek
14. dec 2012

@lila69 : ještě když je to takový divný cyklus, to aby se v tom čert vyznal, co 😒 Ještě bych vyčkala a před svátkama si určitě zašla, ať ti řeknou co a jak. Buď objeví dáreček nebo dají vyvolávačku. Když se snažíš a mimi by nebylo, ať přijde radši MS co nejdřív a hurá do dalšího snažení

steffi23
14. dec 2012

Prosim o radu, kdyz jste takove zkusene 🙂 chteli by jsme druhatko, mam pocit, ze to vyslo, ale mam dva dny do MS a test nic, az odpo se tam ukazal duch, ale tak, ze jsem se radeji ptala manzela, jestli tam neco vidi....co myslite, spise ano nebo spise ne? Ano vim, mela bych pockat jeste par dni, ale su jak na trni 🙂

lila69
14. dec 2012

@steffi23 MOja nic ine ako cakat ti nezostava.Viem ako sa citis - aj ja cakam , skus urobit testik zajtra, pozajtra a budes mudrejsia.

lienka19881
14. dec 2012

@beru3nek @lila69 joooj babule moje, az vtedy, ak mi bude tyzden meskat 🙂 chcem sa vyhnut sklamaniu z minuleho mesiaca.... No uvidime, ale ja si myslim ze dojde, a ak hej, svet sa preto nezruuuti 🙂 pride to vtedy, ked bude ten spravny cas 🙂

beruska9561
14. dec 2012

@steffi23 aj ja som dva dni pred MS mala takého ducha na teste, v deň MS som mala už viditeľnú čiarku, takže môže byť🙂

lila69
14. dec 2012

@lienka19881 Ja som sa objednala buduci piatok k lekarovi. Ak dovtedy dorazi ms, tak termin zrusim, ak nedorazi tak tam musim ist tak ci tak - ci uz bude test negativny alebo pozitvny. Mne najviac meskala ms 3 dni, inak som mala vzdy relativne dost pravidelny cyklus. Dnes zasa nic, ani necitim ze by som mala dostat. Ale to cakanie ide na nervy, clovek nevie na com je 😒

lienka19881
14. dec 2012

@lila69 hmmm no som zvedava, ze ci ti to pride alebo nie... Ale to by uz podla mna test ukazoval keby si bola... Robis si ten najcitlivejsi?

lila69
14. dec 2012

@lienka19881 Robila som si aj Rapi clear, aj mamatest... a nic. NO neiviem co tu citam na fore tak niektorym babam ukazovali testy nonstop negativne a tehu boli, ine zasa neboli.... To treba len cakat. ☹

lienka19881
14. dec 2012

@lila69 no veru nic ine neostava... Hlavne sa kvoli tomu nestresuj, vsetko bude ok 🙂

steffi23
14. dec 2012

@lila69
@lienka19881 No, myslela jsem, ze duch vzdycky znamena tehu 😉 mam i jine priznaky, ale obcas si pripadam, ze mi sibe a tehu nejsem a jen si neco vsugerovavam. No pockam, vzdyt uz za dva dny by to mohlo byt jasnejsi....

lienka19881
14. dec 2012

@steffi23 skus pockat... Lekari velmi neodporucaju robit test este pred ms... Pretoze vajicko sa nemusi poriadne uhniezdit a moze odist s ms... A zeny su potom z toho zbytocne sklamane... Mne sa minuly mesiac stalo, ze mi ms meskala tri dni, na teste slabunka ciarka a na dalsi den dosla mrcha...
A na testoch je napisane, ze test by sa nemal odcitavat po viac ako polhodine tusim... Prave kvoli falosnej pozitivite... Pockaj ci ti bude meskat a potom si urob, predtym to je podla mna zbytocne...

beru3nek
15. dec 2012

ahojda,
u nás venku po zimě ani památky, od rána prší, mlha. Hnus fialovej. To budou vánoce asi zase na blátě 😒 CO děláte dámy? Přípravy na vánoce vrcholí? My dokoupili pár dárečků, tak jen zabalit a vymyslet něco pro babi a manželovi ještě tričko. Jinak už to mám docela po kupě 🙂
@lienka19881 : tak to jsi měla min. měsíc teda velký zklamání, když tam ty // už byly. Je to fak, chce si to dělat test až pár dní po vynechání. Zítra by neměla přijít, co 😀 Držím pěsti

@steffi23 : to se ti ten duch ukázal až po nějáký době? Já bych zkusila ho udělat den po meškající mrše, to by tam mohly být vidět už ty dvě zřetelně. Tak ať to klapne.

steffi23
15. dec 2012

@beru3nek No, v podstate az za pul dne 🙂 ale nedelala jsem to ani hned z ranni moci, takze to byla stejne "jen tak". Ale uz kvuli tem ostatnim priznakum to zkusim zitra zas...dneska je termin MS. diky za podporu 🙂

beru3nek
15. dec 2012

@steffi23 : z ranní to je nejlepší. No já bych asi nevydržela a zítra ráno testla. Co máš za příznaky? Kolik je vašemu mrňouskovi?

steffi23
15. dec 2012

@beru3nek Malymu byl pred par dny rok 🙂 Mimi bychom moc chteli, ale mozna se i trochu bojim ...Manzel si je jisty, ze je to ono, asi ma ty moje priznaky v dobre pameti... 🙂 hlavnim priznakem je u me pocit na zvraceni a velky nechutenstvi, ja velky zrout snim ted jeden rohlik a nemusela bych cely den jist. Tak to bylo i pri prvnim tehu. Dalsi priznaky si rikam, ze si muzu vsugerovat, ale to nechutenstvi ne 🙂

beru3nek
15. dec 2012

@steffi23 : to jste dobrý, já si takovej rozestup mezi dětma nedokážu vůbec představit. Je fakt, že si spolu ale krásně vyhrajou a budou to parťáci. Hodně holek z diskuze má děti o rok a nestěžují si 😀 NO tak to je fakt, to je docela průkazný důkaz 😀 Tak kdy budeš testit?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre