Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

surikatka200
16. dec 2012

@lila69 , to je ako zakon schvalnosti, normalne mu nerozumiem ale spolahlivy je hnusak jeden.... ja mam tiez 14dc. tak nevadi, budeme mat jesenne deticky 😵 ,ja dufam. ja som prvy mesiac snazenia mala tiez vyvolavacku, som nechapala predtym cyklus spolahlivy a potom zacal haprovat... potom som bola rada dva mesiace ze som dostala a teraz mam depku ze som dostala ☹

lila69
16. dec 2012

@surikatka200 Tak v tom pripade, by sme sa mali snazit okolo 29.12 resp. nejaky ten den pred tym ak dobre pocitam. 🙂 Tak aby si nezabudla. 😀 Akurat ze my asi budeme musiet ist k svokre na silvestra 🤐 na druhy koniec slovenska, takze po 6 hodinovej jazde moj drahy asi velmi fresh nebude, no ale smola, bude sa musiet prekonat. 😀 😀 😀 😀 😀

lienka19881
16. dec 2012

Babule tak ja hlasim ze u mna mrchana co mala dojst dnes zatial nedorazila, ale obcas mi zvykne aj den meskat, tak uvidime zajtra 🙂

surikatka200
16. dec 2012

@lila69, heheeh, tak musite potajomky, ale co ty vies praveze vtedy to ma svvoje caro, a aj ta atmosfera 🙂 mozno prave vtedy sa zadari 😎 ja urcite nezabudnem 😎

lila69
16. dec 2012

@lienka19881 Tak drzim palce aby si sa nedockala 🙂 a hlavne pevne nervy aby si vydrzala sa netestovat 😀

mackad83
16. dec 2012

@lienka19881 babula moja tak strašne moc držkám palce aby ta mrcha mrcha mrchačá neprišla a potom to bude super aj ja som mala taký pocit ako keby som mala dostať mrchu a aj tie prsia boleli a aj bolia aj pocit mám ešte stále taký bolia ma kríže ale stojí to zato 🙂

beru3nek
16. dec 2012

@lila69 : tak příští cyklus bude váš 🙂 Jak píšeš, hlavně že jsi MS dostala a nemusela na vyvolání. S člověkem si ten cyklus pěkně hraje, když to nejmíň potřebuje, co 😒
@lienka19881 : zatím pěkný 😉 tak ať to tak je nadále
@mackad83 : a jak je, je ti špatně?

mackad83
16. dec 2012

@beru3nek už ani nie je to v pohode vo štvrtok som bola na sone ale srdiečko tam ešte nebolo vidieť tak som zvedavá čo bude nabudúce idem v piatok

beru3nek
16. dec 2012

@mackad83 : to je fajn, že je ti dobře. To máš prima, že jdeš př. týden zase. Už aby to bylo, že 🙂. Mě bylo divně prvních pár týdnů, ale ne na zvracení naštěstí. Jen jsem nemohla mé oblíbené maso ani cítit a unavená jsem byla neskutečně. V 8 večer jsem tuhla u telky denně.

mackad83
16. dec 2012

@beru3nek tak to aj ja som unavena ale mne dala zabrať aj tá nádcha žiadne lieky iba homeopatiká tak 🙂 to trvá dlhšie ale už to ustupuje chvala bohu

beru3nek
16. dec 2012

@mackad83 : ono to bývá často, že jak je člověk těhu hned něco chytne a ke všemu jak píšeš brát nemůžeš skoro nic.. Tak aspoň, že je ti už líp. Jo mě docela pomáhá oscillosccocinum. Nevím přesně jak se to píše, ale jak na mě něco leze, tak si to dám a buď mě to přejde úplně, nebo je lehčí průběh nemoci.

lienka19881
16. dec 2012

@beru3nek @mackad83 @lila69 juuuj lasky moje, dakujem za podporu, uvidime zajtra ci pride mrchana jedna 🙂

lienka19881
17. dec 2012

@beru3nek @mackad83 @lila69 babule tak mrchana stale neprisla... ale premyslala som ze mozem mat aj rozhodeny cyklus po tom mikropotrate... tak uvidim 🙂 budem cakat a ked nepride do soboty, tak potom spravim test 🙂 ak to dovtedy vydrzim 😀 vy co porabate? 🙂

m_atil_ka
17. dec 2012

No dievcata aj mne sa to zdalo skoro,. Teraz som si robila test lebo zajtra idem zubarke s bolestami zubov a chcela som pre istotu vediet. No a po troch minutach jedna silna a jedna slaba, vlozim foto 🙂 no a po cca desiatich minutach a viac to vybledlo :( tak teraz neviem. Co myslite moze to byt preto ze je este skoro?

piacere
17. dec 2012

@m_atil_ka vravíš, že tento krásne pozitívny test ti vybledol po uschnutí do negatívneho? 😕
Skús inú značku, najlepšie mamatest, Viamed, ClearBlue... nechce sa mi veriť, že by toto malo byť negatívne, veď to je krásne pozitívny test... žiadna sivá čiarka, žiaden duch... Nechápem 😕
Skús dať foto, ako vyzerá test po uschnutí

m_atil_ka
17. dec 2012

@piacere moja to nejde ani odfotit tak to vybledlo. Nestresovala by som,len mam paniku zo zubara a nic si nedam bez injekcie tak az by som bola tehu tak nechcem riskovat 🙂. Je mozne ze je to tym zeje to len tyzden? A test nol rapid clear

beru3nek
17. dec 2012

@lienka19881 : to vypadá stále dobře 😉 TO jsi dobrá s tou sobotou, to bych si už asi ohlodala nervy zvědavostí. My měli návštěvu a odpo čekáme zase, takže super den. Tatínka máme opět celý den na zájezdě, tak jsem ráda, že to uteče
@m_atil_ka : mě přijde, že těhu budeš. Tak zkus zítra ráno ještě mamatest třeba. Myslíš, že by ta injekce měla tak vadit, když jsi v začátku?? Já byla v cca 6 měsíci těhu na vyřezávání znamének a taky mi daly injekci. Tak to asi vadit nebude

lienka19881
17. dec 2012

@m_atil_ka ja si tiez myslim ze takato injekcia vadit nebude... a uz vobec nie v takomto skorom stadiu tehotenstva... volakde som citala ze plod prve dva tyzdne ani nie je napojeny na telo matky, cize od nej neprijima ziadne ziviny, zije v nejakom svojom gestacnom vacku ci co 😀
@beru3nek po minulom mesiaci sa snazim byt opatrnejsia aby som sa vyhla pripadnym sklamaniam... 🙂 takze z toho velmi na nervy nie som... skor chodim kukat kazdych 5 minut na wc ci uz dosla, aby sa mi neobjavili nejake cervene flaky na rifliach 😀 😀 😀 to by bol trapas 😀 tak to mate fajn den 🙂 inak v bratislave je pocasie strasne, vobec to nepripomina vianoce... 😒

lienka19881
17. dec 2012

@ivanaliana cicaaaa a ty si sa nam kam stratila? ☹ no pekne kasles na nas ☹

beru3nek
17. dec 2012

@lienka19881 : to na jednu stranu chápu, že se bojíš aby jsi nebyla zklamaná. Já jsem hrozně netrpělivá tak ani sama nevím, co bych v tvé situaci dělala 😕 U nás taky počasí na dvě věci 🙄 Všude mokro, prší nebo mrholí a mraky vody a sněhu jen zbytky. Nemám ráda tohle počasí, jako každý rok mi to přijde. Vánoce na blátě. Jo jo, taky si říkám, kam se nám ovečka zatoulala 😀

lienka19881
17. dec 2012

@beru3nek my si v sobotu budeme davat s drahym darceky, lebo nie som povodom z bratislavy ale z oravy, takze v nedelu odchadzam k rodicom 🙂 tak pockam do tej soboty, ze ci sa ukaze mrchana jedna cervena, a ked nie, tak budeme mat mozno ten najkrajsi darcek od jeziska 🙂 necham sa sama prekvapit, nech to ma svoje caro 🙂 no veru, pocasie je katastrofa, apson raz by mohli byt krasne biele... ked sa skoncia sviatky, tak podla mna sa tak rozosnezi, ze sa nebudeme vediet z domov vyhrabat 😀 😀

beru3nek
17. dec 2012

@lienka19881 : to je super nápad, to by byly ty nejhezčí vánoce, co 😀. My to taky tak dělali, když jsme spolu začínali chodit, že jsme měli vánoce spolu dřív a pak každý ve své rodině na večeři a večer po dárkách jsem jezdila k tchánům. Tak to bylo takový hektický a zůstala to doteď. Jsme u našich na véču všichni a pak jedeme k tchánům po 7. My chtěli jít venčit a prd, venku pěkně leje. Co příznaky, nepřidal se nějáký další ? 😀 Jsem zvědavka a nemáš bílý výtok?

m_atil_ka
17. dec 2012

@lienka19881 ja som pocitala diskusie a nazory sa lisia,niekto vravi ze zubar nechcel ani trhat ani injekciu a iny ze uuplne v pohodke,tak neviem uvidim zajtra. Ale kazdopadne sa tesiiiim ze teda asi budem dvojnasobna maminaaaaa 😀

lienka19881
17. dec 2012

@beru3nek no akurat tie prsia ma straaaaaasne bolia, praveze biely vytok nemam skoro ziadny... aj preto si myslim ze mrchana pride... a este som stale hladna, ale tak to mavam vzdy pred ms 😀 tak neviem... necitim sa nejako tehotne 😀 ty si mala biely vytok ked si bola tehu?

lienka19881
17. dec 2012

@m_atil_ka presne tak, uvidis zajtra 🙂 kazdopadne drzim palce 🙂

m_atil_ka
17. dec 2012

@lienka19881 a tom ze nieje vyzivovane z tela matky som citala ale nikdy nevies,radsej sa milion krat popytam pozistujem

m_atil_ka
17. dec 2012

@lienka19881 dakujem si velmi zlata 🙂 velmi by sme to chceli

lienka19881
17. dec 2012

@m_atil_ka ved jasne 🙂 sak sa rano testni mamatestom a uvidis 🙂

ivanaliana
17. dec 2012

Babule moje ..nechce mi ist net doma:'(:'(:'(...som tu len cezmobil:'(:'(:'(

beru3nek
17. dec 2012

@lienka19881 : a to tě bolí vždy před MS? Mě bolely teda tady strašně při těhu, fakt spát na nich bylo za trest 😠 Já jsem skoro pořád špinila, ale vím že hodně holek má takovej výtok. Já zase ho mám tak dva dny předtím, než dostanu MS
@ivanaliana : jéje, to je za trest. co. A jak se máte paní?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre