Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

lienka19881
22. dec 2012

@beru3nek @ivanaliana ahojte babulky moje 🙂 tak co nachystane na vianoce? 🙂 ivi no nebudeme spolu, ja pojdem k svojej rodine a on k svojej... A potom na druhy sviatok vianocny pride za mnou na oravu 🙂 no som velmi zveadava na tvoj pondelkovy testik 🙂 urcite tam budu dve ciarocky! 🙂

beru3nek
22. dec 2012

@lienka19881 : ahoj, já si říkala, že každý asi dělá poslední vánoční přípravy 🙂 Nám toho zbylo dost na zítra, tak jsem zvědavá jak budeme stíhat 😝 Jak je těhulko?
@ivanaliana: a tobě 😀

lienka19881
22. dec 2012

@beru3nek v pohode momentalne, keby mi nemeskala ms a neboleli ma prsia a bradavky, tak by som ani nevedela ze som tehu 🙂 preto sa mi to stale akosi nezda 😀 ale tak mozno pridu nevolnosti neskor, aj ked vobec by nemuseli prist 🙂

ivanaliana
23. dec 2012

@lienka19881 @beru3nek Ahojte babule zlate 🙂 Asi tu par dni nebudem...tak by som vam chcela popriat tie nejkrajsie sviatky...vela vela rodinnej pody a lasky:-* :-* :-*Ja uz mam vsetko pripravene...uz len dobalim darceky a moze sa sviatkovat 🙂 .A inak zajtra na 100% dostanem mrchu...dnes uz ma tak pobolieva materanica ako pred MS...do rana sa spusti ☹ ☹ ☹ No co uz...asi mi nie je tohoto roku este sudene ☹ Majte sa mi zatial krasne lasky...budem tu asi az 26.12....Tak este raz KRASNE VIANOCE :-*

ivanaliana
23. dec 2012

@misha1986 ahoj Miska...a ty ako?...ako dopadol testik?

beru3nek
23. dec 2012

ahoj holky,
taky vám jdu popřát krásné a pohodové vánoce 🙂
@lienka19881 mě bylo jen trochu šoufl, žádné zvracení se nekonalo. Někdo to nemusí mít 😉
@ivanaliana : ale jako na MS bolí i bříško když se zavrtavá. Proč myslíš, že přijde??? Na testu byl duch, ne. Já myslím, že tam budou zítra dvě čárky a ne mrcha. Držím moc pěsti 🙂

beru3nek
23. dec 2012

jo a hlavně, ať v příštím roce máme u sebe ty nejkrásnější dárečky 😀

ivanaliana
23. dec 2012

@beru3nek len uz som sa zacala aj potit ako pred MS...proste citim,ze uz sa to spusti ☹ To bol len taky dusicek ako duch 😀 ....Kiez by si mala pravdu 😉

lienka19881
23. dec 2012

@beru3nek @ivanaliana ahojte lasky moje... Tak aj ja vam prajem len tie najkrajsie sviatky, vela lasky, stastia, zdravicka a nech uz coskoro drzime vsetky na rukach inase male balicky stastia 🙂 aj ked vas babule osobne nepoznam, mam vas velmi rada 🙂

beru3nek
23. dec 2012

@ivanaliana : tak 26. čekám tu nejhezčí zprávu 😉 Mě teda taky už bolí břicho, ale nedivím se když jsem tahala dvě basy piva a karton mlík 😝 Prsa jen když je hodněěěě zmáčknu a startuju na jedno našlápnutí, tak si taky nedělám iluze 😔
@lienka19881 : 🙂

ivanaliana
23. dec 2012

@lienka19881 Napodobne moja 🙂

misha1986
23. dec 2012

@ivanaliana moja testík duch tieš na nom a dnes sme ráno sexíkovali a mám celý den hnedý výtok, sa bojím či sa dobre uhniezdnilo, asi nieeeeeeeeeeeeeeeee, tu je moj test. a nebooj ked si mala // čiaročky tak mrchana nepríde

ivanaliana
23. dec 2012

@misha1986 mne sa ten tvoj testik zda krasne pozitivny 🙂 ...a neboj...vravi sa,ze spinenie v case MS je normalne...Urcite vsetko dobre dopadne 😉 No dozviem sa zajtra rano...ci tam bude znova druha ciarocka...alebo to bola len chyba testu.

giuska
23. dec 2012

😀

ivanaliana
24. dec 2012

@beru3nek @lienka19881 @misha1986 @mackad83...baby...ja sa vam proste musim pochvalit 🙂 🙂 🙂

beru3nek
24. dec 2012

@ivanaliana : velká gratulace, ten nejhezčí vánoční dáreček je tady 🙂 tak ať pěkně sílí 😉
@misha1986 : já špinila v těhu taky, někdo to tak má ale kdyžtak si po svátkách dojidi k dr. a on ti dá něco na posílení těhu.

lienka19881
24. dec 2012

@ivanaliana cicaaaaa gratulujeeeeeeem !!!!! Tak to mas kraaaaasny darcek 🙂 no nakoniec budeme vsetky tehu 🙂 beru aj ty urcite si! Boooze ja sa tak tesiiiiiim 🙂 no proste uzasna sprava!!! 🙂

misha1986
24. dec 2012

šťastné a veselé Vianoce dievčatá prajem
@beru3nek moja a stále si špinila, asi po sviatkoch zájdem, len či bude ordinovať

beru3nek
25. dec 2012

čau holky, tak co donesl ježíšek? 🙂
a jak je těhulky? Já zatím MS nic, ale je teprve 26 DC. Příznaky nula 😒
@misha1986 : jo jo, špinila jsem skoro denně a pak zabraly ty prášky, něják na D, ale nevím název a pak mi dal askorutin proti krvácení a pomohlo to. Jsem se pořád bála, zda tam mimi je. Pak mě nechal doma na rizikovým. Určitě si dojidi, ty prášky si myslím, že pomůžou.

lienka19881
25. dec 2012

@beru3nek ahooj moja, tak jezisko bol supeeeer 🙂 povedala som to uz aj rodicom, tak sa tesili, ale len tak trosku, aby sme to nezakrikli... 🙂 inak dnes som zacala premyslat nad tym, ci to vsetko zvladnem, s malym babom a tak, tak mam cely den v bruchu taku nervozitu, nejako sa jej nemozem zbavit... A co vam priniesol jezisko? 🙂 no som zvedava ci ti mrcha pride, dufam ze nie 🙂

beru3nek
25. dec 2012

@lienka19881 : ahoj 🙂 já si říkám, že je tady nějáké mrtvo o svátcích. Každý asi kouká na pohádky a návštěvuje. To víš, že to zvládneš, začátky jsou náročné. To 6 nedělí je maso, pak už to je fajn. Ty hormony s tebou cloumaj o 106. Klasika, věci do domácnosti, kosmetika, náušničky, ten telefon. Byla jsem asi hodná. Adámka nejvíc bavilo rozbalování dárků a to skoro všem. Pořád říkal a copak tam asi bude 😀. Největší úspěch auto na ovládání a doktorský kufřík, s legem si hraje tatínek 😀

lienka19881
25. dec 2012

@beru3nek no u nas sa strieda jedna navsteva za druhou a stale pozerame nejake rozpravky, tak tu ani nestiham chodit 🙂 no vianoce s takym malym dietatom musia byt uzasne, ked vidis tu detsku radost 🙂 a teda asi aj tatinkovu ako sa tesi z lega 😀 u nas tiez klasicke darceky, kozmetika, oblecenie, od draheho naramok a tak 🙂

beru3nek
25. dec 2012

@lienka19881 : jo, to máš pravdu. Ty vánoce s dětma jsou super. Tak to máte fajn, to se taky nenudíte 🙂 Jen škoda, že to zimní počasí nevydrželo do vánoc, aby to byla lepší atmosféra 😉

lienka19881
26. dec 2012

@beru3nek ahoj moja, tak ako, mrchana dorazila? Dufam ze nie 🙂

beru3nek
26. dec 2012

@lienka19881 : ahoj, zatím ne 😉 ale prsa nic, nemám je nalitý, když je hodně zmáčknu tak je cítím, ale to i min. měsíc a nic mi není. Tak tomu moc nevěřím, jestli nedorazí zítra, tak už budu veselejší 🙂 co ty jak je těhulko?

lienka19881
26. dec 2012

@beru3nek no tak toto podla mna vyzera nadejne 🙂 dufam ze nepride vobec! 🙂 no ja sa dnes necitim velmi dobre, od rana som nejaka slaba, tak len lezim na gauci a pozeram telku... Som citala ze jednym z priznakov je zapcha, ale ja mam prave uplne opacny problem... Kazde rano sa budim s tym ze musim utekat na velku... Ale to mozno kvoli tomu ze sa snazim papat vela ovocia...

misha1986
26. dec 2012

@lienka19881 ahoj moja a v kolko tt si? ja som si dala vypočítať na nete a som v 5tt a mám tiež zápchu ale to z tej kyseliny listovej. ja som dnes nejaká unavená, idem si pospať, našťastie mi nebýva ešte zle a všetko mi chutí 😉 ty si ako na tom

lienka19881
26. dec 2012

@misha1986 no podla kalkulacky na nete zajtra zacinam 6tt... Mne tiez chuti vsetko a zle mi nebolo ani raz 🙂 len sa citim viac unavena... A kedy ides k dr.? Mne kazala prist sestricka 7.1., to budem uz 5 tyzdnov po ovulke, ze uz by tam mohlo nieco byt vidiet... A ako tvoje spinenie? Uz skoncilo? Skusala si si este robit testik? Ciarocka silnie? 🙂

misha1986
26. dec 2012

@lienka19881 no na jednej mi ukazuje tiez už začiatok 6tt , ozaj kedy si mala poslednu ms, podla toho sa to pocita neviem prečo, lebo inak by som bola len podla ovulky len v 3tt dnes, test som už nerobila, skúsim možno cez víkend, mám už len jeden 🙂 špinenie už skončilo 😅

lienka19881
26. dec 2012

@misha1986 posledna ms mi zacinala 22.11. 🙂 ovulku som mala 4.12, takze som tiez tri tyzdne od nej 🙂 tak to je super ze uz skoncilo 🙂 tak to ked si spravis, uz tam budes mat riadne kolajnice... Ja som si v nedelu rano robila a hned do minuty sa mi ukazala ciarka rovnako silna ako testovacia 🙂 a kedy sa chystas na gyndu?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre