Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

m.o.n.i.k.a
10. júl 2009

To jo no 😀

nadenkaaa
10. júl 2009

😉 😀 😅 co uz mama ked som jej to reklamovala preco mama vsetko tak na kopu mi povedala ze keby som sa tak neponahlala na svet tak by to bolo inak 😅 😎 😀

mscat
10. júl 2009

no Moni:já taky moc neslavím,ale jen ted bych aj ráda vyrazila víš..je mi hrozně smutno...po mojem a že su dnes sama večer a tak nooo ☹ 😒

mscat
10. júl 2009

a kolem vánoc to je aj u nás s financema těžké 🙂 má mamka je 19.12

nadenkaaa
10. júl 2009

babulky musim ist volaco prichystat na veceru mojmu drahemu majte sa pekne a pekny vecer mscat a uvidis nabudci tyzden to s drahym pekne oslavis 😉 pekny vecer 🙂

m.o.n.i.k.a
10. júl 2009

taky musím se na chvíli vzdálit a postarat se o to moje zlobivé dítě, tady je nějak zatahnuté a to musíme ještě se psem 😕 zatím

mscat
10. júl 2009

tak co holky...je tu někdo? 🙂 ☹

m.o.n.i.k.a
10. júl 2009

Chystám se zrovna do hajan 🙂

michalag
10. júl 2009

mscat, ja som tu 😉 ... len tak bludim po nete a nudim sa 😅

mscat
10. júl 2009

taky se nudím.. 😝 😝

mscat
11. júl 2009

čaute holky...miška tak já pořád takto s teplotkou http://www.fertilityfriend.com/home/2843cc
pořád se mi drží konečně níž 🙂

lucinka1104
11. júl 2009

monika gratulujem k tehu
na dovči bolo super- tu je zima 😝 ale len dopondelka malý saponavrate nevie zmestiť do kože 😝
ja som dostala mrchu hend ako sme sa vratili po 74 dnoch to užhej vyhodila som na testy vyše 35 euro čo som si myslela, že ekd neni mrcha sme tehutakže začíname od znova v pondelko by mi malaskončiť a verím žetento cyklus už bude kratčší , aj ked stále veľa dojčím

biancarv
11. júl 2009

ahoj lucinka, ja som počas kojenia vôbec nemala menštruáciu, až ked som prestala kojiť, tak mi znova mrcha nabehla, malého som kojila do roka a pol 😀

monika0001
11. júl 2009

Ahojte...

No neviem ci poteším, ale asi nie...
Ráno som teda robila ďalší test... sú tam síce // ale tá jedna je taká slabá, že ju poriadne nie je vidno...
Pred chvíľou som robila teda ďalší a sú tam zas // ale zasa len taká slabá je tá druhá, ale silnejšia ako tá ráno... No aj tak slabá tak, že ani odfotografovať to nejde...
A keď som bola teraz na WC tak sa mi zdalo ako keby som na papieri mala náznak špinenia...
Neviem čo si mám o tom myslieť...
A dnes som celú skriňu vypratala a to robím vždy (sama od seba) zásadne pred mrchou.... no nezdá sa mi to, bo čím ďalej tým dlhšie mi mešká. Minulý mesiac meškala 9 dní.... teraz zatiaľ len 4 deň...

filipka21
11. júl 2009

ty bosorka ved to je moje krsna.Je to na 100%hurrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀

flyangel
11. júl 2009

cauko...Monika netrap sa-skoc v za dr.nech ti vezme krv na hcg

monika0001
11. júl 2009

no veď pôjdem v pondelok... ale je to divné.... no kašlem na to... ja sa ale prikláňam k tomu, že tam nič nie je a keď náhodou bude, budem sa aspoň tešiť... nie? 😉
Len sa bojím toho špinenia....

mscat
11. júl 2009

ahojte holky
monika0001:tak držím pěstičky,aby to vyšlo

biancarv
11. júl 2009

MONIKA ved ty si určite tehu, cítim to v kostiach 😉

monika0001
11. júl 2009

Filikpa ak sa to potvrdí mamine nič nehovor zatiaľ... 😉
Radšej počkáme ešte...

filipka21
11. júl 2009

o.k. svokra sa pyte kde je flasa 🙂

monika0001
11. júl 2009

Bianca ĎAKUJEM!!!

Domi povedz, že keď sa to potvrdí, že aj tá bude.... Ale môžeš povedať, že už sa chladí...😀 a že pozdravujeme dedka... 😝

filipka21
11. júl 2009

o.k. ja uz idem von a dufam ze to nebude stela a pisu si o tebe tAK IM ODPISUJ 😀

flyangel
11. júl 2009

Monci jasne budeme sa tesit vsetke spolu s tebou 😀 😀

monika0001
11. júl 2009

Máš pravdu nebude to Stela ale keď tak tak Stella 😀 Ale nie bude to Bianca, neboj... Veď ako sa to hodí k Filipovi: Filipko a Bianca.... 😝
Daj mu pusinku za mňa a poriadne ho obleč, vonku je celkom chladno....
a povedz babke, že aj keď sa to nepotvrdí, tak fľašu vypijeme!

Fly - cmuk Ti veľký!!!! (ale stále ma bolí ten jeden vaječník)
A ďakujem všetkým....

mscat
11. júl 2009

moni:aj já ti psala že držím pěstičky ☹ 🙂

monika0001
11. júl 2009

mscat - prepáč, nestíham polievku varíme (som si zeleninkovú nakázala a už si aj naložiť idem mnam) ale Ďakujem Ti veľmi peknučko a tiež posielam pusinku
tak ako aj všetkým, ktoré na mňa mylsíte.... ĎAKUJEM!!!!
som zvedavá čo z toho bude... 😲

ha.na
11. júl 2009

Ahojky všechny co se snaží držím pěstičky 🙂 🙂

mscat
11. júl 2009

moni 🙂 děkuji a dobrou chut..i když u mě je zeleninová polévka fuuj fujj 😀 😝

monika0001
11. júl 2009

ja ju lubim veľmi.. a dakujem.... troska pikantna je.. ale iba troska.. paprika bola asi stiplava... a som si krupicove noky urobila.mnam.... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre