Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

pingu1
27. dec 2012

kocky, kedy ste testli 1x? po kolkych dnoch od oplodnenia?

ivanaliana
27. dec 2012

@zuzullik1001 tak to teda tiez gratulujem 🙂 🙂 🙂

ivanaliana
27. dec 2012

@pingu1 ja som sa testovala na 12 den po ovulke...to jest 25DC

lienka19881
27. dec 2012

@ivanaliana sak toto 😀 😀 😀 smutne ale pravdive 😀 😀 😀

lienka19881
27. dec 2012

@pingu1 ja 14 dni po

beru3nek
27. dec 2012

@zuzullik1001: gratulace
@ivanaliana : 😀 chlapi jsou někdy fakt kouzelný 🙂 Já mu dneska říkám, že bych to možná vydržela nevědět a on, že ať si to klidně nenechám říct, ale on se zeptá 😀 Já bych to taky nevydržela asi, ale to překvápko musí být pak asi řádný. Jen by člověk nevěděl, jak má mimču v bříšku říkat
@pingu1 : já 28 DC v ovulaci mám zmatek tento měsíc 😀

grenka
27. dec 2012

@lienka19881 ja rozmyslam zajtra rano akurat my vychadza menzes...

lienka19881
28. dec 2012

@grenka tak to by ti uz mohlo ukazat, drzim palce 😉

grenka
28. dec 2012

@ivanaliana ja som dnes testla a nic som 8 den po ovulke a vychadza mi menzes
@lienka19881 ....neviem ci je este zavcasu....

lienka19881
28. dec 2012

@grenka 8DPO to je malo, ja som myslila ze ked ti uz ma prist ms tak si minimalne 10DPO a vtedy uz moze nieco ukazat... Tak pockaj este 2-3 dni a testni sa znovu

grenka
28. dec 2012

@lienka19881 dakujem aj som si myslela 🙂 teraz sa este mozno uhniezduje 🙂

mackad83
28. dec 2012

@lienka19881 ahojte babule moje tak konečne som sa sem dostala tie vianoce dali zabrať 🙂 ako sa mi máte a čo nové
@ivanaliana
@beru3nek

ivanaliana
28. dec 2012

@mackad83 tak ty teda asi nevies,ze sme nakoniec vsetky tehu...a tak nase VIANOCNE kolo malo 100% uspesnost 🙂

lienka19881
28. dec 2012

@mackad83 no veru, ako vravi nasa Ivka, vyzera to tak ze sme vsetky tehule a nase vianocne kolo bolo 100%tne 🙂 my dve s Ivkou sa chystame k lekarovi 7.1. 🙂 a ty sa nam ako mas? 🙂 ako tvoja fazulka? 🙂

mackad83
28. dec 2012

@ivanaliana tak to je ten najlepšia správa aku som mohla dnes počuť strašne moc sa teším a prajem vám vela zdravia a síl ja sa mám dobre až na tie nevoľnosti ktoré mám a nie sú ranné ale večerné fazulka sa má dobre ja idem k dok. 4 a bude aj fotečka idem na ultrazvuk a dostanem aj teh. knižku tak mdržkám palce 🙂 🙂 🙂
@lienka19881

ivanaliana
28. dec 2012

@mackad83 dakujeme krasne 🙂 Niekde som citala,ze ranne nevolnosti su na dievcatko a poobedne na chlapceka 🙂 🙂 🙂 Oooo tak ty budes uz od stvrteho oficialna tehulka 😉 Nam asi este knizku nedaju.Tak nech ti to sono dobre dopadne...a samozrejme cakame prvu fotecku drobceka 😀

mackad83
28. dec 2012

@ivanaliana dakujem a jasnačka že fotečku dám 🙂

beru3nek
28. dec 2012

ahoj,
mě dneska bolí pěkně hlava 😝 Tak se těším už večer do postýlky. A jak je vám ostatní těhulky? Mě trochu pobolívá břicho, pravé prso a toť vše. Jo a výtok začínám mít, to jsem měla i minule. No dneska si připadám jak 70 letá stařena 😠

@mackad83 : a kolikátý jsi týden? To je za chviličku, paráda. Ty nevolnosti nezávidím, tak ať jsi brzo bez nich. Zase víš, že je miminko o.k, když ti není hej.

kikaneu
28. dec 2012

@pingu1 ja už na 11DPO 😉 a bol dúšik malinký, ktorý pekne silnie 😉

pingu1
28. dec 2012

@beru3nek ja este neviem, ci som tehu. dnes som 18 dc a mam hnedy vytok....tazko povedat, ci je to ovu spinenie, alebo uhniezdovanie..... podla kalendara som mala ovu 26.

ivanaliana
28. dec 2012

@beru3nek ahoj moja...ja som tiez taka dolamana...uplne nic nevladzem ☹ Dnes som mala navstevu a tak som musela obskakovat.Mne zacala strasne mastniet plet a vlasy...vcera som si umyla vlasy a dnes mozem zas.

beru3nek
28. dec 2012

@pingu1 : to bude spíš ovu špinění, na uhnizďování je ještě brzo
@ivanaliana : tak to mě ani nepřijde, ale břicho mám už jak ve 3. měsíci. Hrůza 😝 Takhle to dlouho neutajím 😀 Tuším, že do týdne budu mít prsa o číslo větší.

lienka19881
28. dec 2012

@beru3nek @ivanaliana ahojte babule, tak ja uz som spat v bratislave, dnes sme odisli od nasich a ako som tri hodky sedela v aute, tak ma hrooozne boleli krize... A mam pocit ze na mna zacina prichadzat nejaka nechut do jedla, dnes sme mali naobed segedinsky gulas, ani som ho nedojedla... No a stale prdim 😀 😀 😀 a inak v pohode 🙂 inak ja som zasa citala, ze ked su nevolnosti, tak je to dievcatko, ked nie su, tak je to chlapec 🙂

lienka19881
28. dec 2012

@mackad83 tesime sa na fotecku 🙂

lienka19881
29. dec 2012

@ivanaliana @beru3nek baby mna dnes uplne prestali boliet prsia, myslite ze je to normalne? Bojim sa ze je to zle znamenie ☹ ☹

beru3nek
29. dec 2012

ahoj holky,
tak jak se máte?

@lienka19881 : někdo psal, že přstanou bolet a zase začnou, taky jsem o tom četla a někoho nebolí skoro vůbec. Tak neboj a žádný stres a jestli je ti šoufl od žaludku, tak je to určitě dobré znamení 🙂 Mě teda bolí prsa na dotyk a včera jsem bagrovala pátý přes devátý. Večer jsem měla břicho jak ve 4 měsíci, takhle to neutajím. Navíc na silvestra prý máme spát u známých, tak budu vymýšlet výmluvu proč ne. Chjo. to bude něco.
a co jména holky, máte už nějákého favorita?

lienka19881
29. dec 2012

@beru3nek och teraz som citala ze u niektorych bab to znamenalo missed abort... Bojim sa ze to nie je v poriadku... Mam z toho velmi zly pocit ☹ dnes sa ani absolutne necitim nejako tehotne, vobec ziaden priznak... ☹ och a este tyzden do prehliaky u doktora ☹ neviem ako to vydrzim...

piacere
29. dec 2012

@lienka19881 neblázni, to, že prestanú bolieť prsia neznamená automaticky.... Nemôžeš sa takto pozorovať, lebo ošediveješ pri čakaní na každú poradňu a pri pôrode budeš vyzerať ako storočná babka.... 😉 Kľud, pokoj, bude dobre 🙂

Apropo... ja som pri prvom grcala od 6tt do 41tt a je to chlap 😉

beru3nek
29. dec 2012

@lienka19881 : neboj, určitě to bude ok. I když tě chápu, já jsem taky plašan. Prostě všechno bude dobré a to si říkám od začátku, žádný problém a už je mi fakt šumák, zda to bude kluk nebo holka. Prostě ať jsme oba v pořádku a budeme 😉 a vy určitě taky. Takže nervů co nejmíň, jasný 🙂

lienka19881
29. dec 2012

@piacere ja som len v 5tt+2d... Tak snad bude vsetko ok :-/

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre