Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

beru3nek
29. dec 2012

@lienka19881 : jo táááák, to mě nedošlo 😀
@ivanaliana : na to se taky netěším, mám taky jednu co se snaží už dva roky a nic. Ta je vždy hotová, když je někdo těhu, tak té mě je taky líto 😒 V tomhle je život fakt nespravedlivý

0aduliatko0
29. dec 2012

ahojte, poprosím vás o vaše názory a skúsenosti 🙂
poslednú mršku som mala 11.12., odvtedy sa s priateľom snažíme o bábatko...dnes som 19 DC, mám nejaké divné bolesti v podbrušku (už to trvá asi 4 deň, v noci sa na to budím) , často chodím na WC. Myslíte, že by som mohla byť tehotná ? viem, že je to dosť skoro 🙂
sama som zvedavá, či dostanem menštruáciu, a kedy ju vôbec čakať, keďže som doteraz brala antikoncepciu a teraz som prvý mesiac vysadila (pred braním ATK som mávala nepravidelnú)

lienka19881
29. dec 2012

@ivanaliana no pozeram ten film a uz som aj plakala 😀 jak jej povedali ze drobcovi nebije srdiecko... Ooch

ivanaliana
29. dec 2012

@lienka19881 presne som vedela,ze toto spomnes😀..taky film ....akurat sa nam hodi kukat🙂🙂

lienka19881
29. dec 2012

@ivanaliana uplne jak o nas, ale mne stacia len 2 deti, 3 je moc 😀 no uz sa tesim na ten chaos co u nas bude ked budu deti 😀

ivanaliana
29. dec 2012

@lienka19881 nrmalne sa ten moj tvaril zdesene😀😀😀..a ja som sa zase poriadne vyrumazgala

lienka19881
29. dec 2012

@ivanaliana ja tiez a poriadne 😀 😀

beru3nek
30. dec 2012

ahoj holky 😉
tak ráno jsme jeli rychle na nákup, abychom se vyhnuli těm hrozným frontám a bylo to našt. v klidu. Jo a jak jsme přijeli, musela jsem si dát kafe. Pijete ho někdo? Já jsem si po něm konečně došla pořádně na záchod 😀 Tak musím mrknout, jak moc škodí či ne. Vím, že jsem měla hrozně slabej tlak ze začátku a sestřička mi říkala, ať si to kafe klidně dám. Tak to musím nastudovat, proč to vadí.
@lienka19881 : tak co dneska, jak se cítíš? Už je nálada lepší? Já si každé ráno připadám naprosto netěhotně, a jak nahodím prsa do podprdy, tak za chvíli mě začnou po stranách bolet, jak když mě někdo zkope 😝 Jinak příznaky nula
@0aduliatko0 : no kdyby jsi měla ovulaci už třeba 9 den, tak to možné je, že už něco cítiš. Jinak je ještě brzo, ono po HA je pak v těle chaos
@ivanaliana : a jak ty těhulko? 🙂

lienka19881
30. dec 2012

@beru3nek ja kavu nepijem vobec, akurat tak latte, ale to je skor kakao, tak ti v tomto poradit neviem... Inak so zachodom ja problemy nemam, prve vzdy co rano musim urobit je ist tam, neviem preco, asi kvoli tomu mnozstvu ovocia co zjem 😀 inak dnes mam naladu omnoho lepsiu, vcera mi bolo fakt strasne, cely den som preplakala... Asi sa mi zblaznili hormony alebo co 🙂

beru3nek
30. dec 2012

@lienka19881 : to jsem ráda, že ti je už líp. To jo, hormony jsou jako na houpačce v těhu, s tím nic neuděláme. Jen si zvyknout 🙂 No tak já právě mám opačný problém, jak jsem přestala pít kafe. Tak se musím zeptat dr. Teď jsem četla, že slabé kafe nevadí, já zase tak slabý nepiju, tak nevím no 😝

lienka19881
30. dec 2012

@beru3nek podla mna kava vadi preto, lebo ti zvysuje tlak, ale ked mas nizky tak podla mna je to v pohode... Ale tak zasa ja nie som doktor, tak neviem ci mam pravdu 😀 najlepsie bude, ked sa ho na to spytas 🙂 skus papat vela ovocia a 100% dzusy, podla mna to potom pojde von lahsie 😀 aspon u mna to tak funguje... 🙂 no tie hormony to je fakt strasne, chvilku sa smejem, potom zasa placem, dufam ze sa to nejako ustali...

ivanaliana
30. dec 2012

@lienka19881 @beru3nek...babule moje...mne je tak strasne zle 😢 ...celu noc som nespala.Tak strasne som nachladnuta...ako uz davno nie ☹ V noci ma bolela cela lava strana tvare...bubienok uplne nenormalne...ani som nan nepocula.O pol tretej rano som este bludila na nete,ci si mozem dat aspon paralen.Nakoniec som si ho v zufalstve aj tak dala a potom sa mi dalo uz aj zaspat.Je mi uplne hrozne...ale ziadne tabletky si uz nechcem davat.Pijem len strasne vela caju s medom a citronom.Som uplne zufala...normalne sa desim dalsej noci 😢 😢 😢

lienka19881
30. dec 2012

@ivanaliana ooooch milacik, to ma mrzi.... Pekne lezkaj pod deckou, vela cajiku a ovocia, teraz potrebujes vela vitaminikov... Urob si cibulovy sirup, mne to pomaha... Nemas teplotu? Ak ti bude velmi zle, skus ist podla mna na pohotovost, tam ked im povies ze si tehu, tak budu vediet co ti dat...

ivanaliana
30. dec 2012

@lienka19881 mam aj teplotu veru ☹ ...Uz som uvazovala ,ze pojdem.V noci som chcela aj draheho budit,ze ideme.No uvidim,ze ako vecer bude...a potom sa zariadim.To je ako naschval toto ☹

lienka19881
30. dec 2012

@ivanaliana neboj moja, vsetko bude ok... Podla mna chod na tu pohotovost aj teraz... Aspon budes kludnejsia...

mackad83
30. dec 2012

@beru3nek ahoj tak ja som v 8 týždni

ivanaliana
30. dec 2012

@lienka19881 inak som sa niekde docitala,ze nadcha je priznak tehotenstva...to ma fakt radsej mohli prsia boliet ako tot ☹ http://www.mamaaja.sk/tehotenstvo-a-porod/tehot...

lienka19881
30. dec 2012

@ivanaliana moze byt, aj ja som citala o tom, aj som pocula ze vela bab s tym malo problemy, ale ak mas teplotu, radsej by som sla k lekarovi...

beru3nek
30. dec 2012

@ivanaliana : chuděro, to si teda užíváš. Já myslíš, že lepší si dát paralen, než aby jsi měla delší dobu horečku. Paralen se v těhu může, jen asi 3 -4 za den, ale hlavně aby to pomohlo. Jak píšeš o tý tváři, tak kámoška měla zánět nějákýho nervu na obličeji a že to byl mazec. Dostala ATB a prý bolest jako prase, i moje mamka to měla, ale ta to měla z průvanu. Já bych jela asi radši rovnou na pohotovost, ať na tebe mrknou
@mackad83 : teda, to letí 😉
@lienka19881 : stejně si musím koupit tlakoměr, kvůli té minulé gestoze tak si to kafe když budu mít nízkej dopřeju. Dneska jsem jak praštěná, i po tom kafi je mi na omdlení, chuť na oběd nula, asi už to začíná 😀 A jsem hrozně unavená

beru3nek
30. dec 2012

teď jsem koukala na tyto stránky : http://www.kalkulacka-tehotenska.cz/prubeh-teho...
a u mě bude srdeční akce až 21.1. 😨

ivanaliana
30. dec 2012

@beru3nek ja az 19.1....no uvidime,ze co povie toho 7.1.doktorka.Inak mne pride,ze ma boli to ucho od mandle.Uvidim do vecera,ze ako mi bude...a ked to bude horsie,tak pojdem.Prave sa mi ohlasila navsteva...tak fasa...musela som rychlo vyskocit z postele a poupratovat aspon troska.

lienka19881
30. dec 2012

@ivanaliana @beru3nek tak mne to vychadza na 16.1... Ale toho 7.1. tam urcite pojdem, nech viem na com som... Som zvedava co mi povie... Mne je dneska celkom dobre, trochu upratujem, lebo zajtra budeme s partiou kamaratov silvestrovat u nas, tak nech toho zajtra nemam vela 🙂 inak na obed som mala segedin, co mi mamina zabalila a zasa mi velmi nebral, asi to nebude moje najoblubenejsie jedlo pocas tehu 😀 och moja mala si ich zrusit ze si chora a ze ti je zle... Teraz by si mala lezat...

beru3nek
30. dec 2012

@ivanaliana : tak to ti tu návštěvu nezávidím , líp by bylo kdyby ses zavrtala k pohádkám. Jo takhle, myslíš jako angína nebo ucho. No radši si asi zajidi k dr. ať víš, na čem jsi. Škoda, že jsou svátky, to je vždy v tu nejhorší dobu, co
@lienka19881 : já počkám radši dýl na tu prohlídku. Pak by mě hnal znova třeba za týden, že není ještě srdíčko. Já zase kvůli hlídání radši chodit co nejmíň. U nás hlavně se neobjednává a čeká se hrozně dlouho. Síla tam 😝
Jsem se těšila, že mrknu na pohádku a ono zrovna v bedně nic není. Já se už holky těším, až bude po svátkách 😉 Jak to uděláš na silvestra?? Na co se jim vymluvíš, že nepiješ?

lienka19881
30. dec 2012

@beru3nek no to este neviem, niektori to uz vedia, priatelovi bratia s frajerkami to uz vedia, ale kamarati este nie... Uz pred tyzdnom a pol som sa vyhovarala ze beriem antibiotika, bolo by napadne, keby som ich brala tak dlho 😀 najhorsie je ze jeden kamarat povedal ze bude robit tatarak, to neviem co si vymyslim ze preco nechcem, ked kazdy vie, ze ho zboznujem 😀 ja pozeram Gladiatora na JOJke 🙂 no ja chcem ist uz toho 7.1., lebo 9.1. priatel odchadza do toho thajska, tak aby aspon vedel ze ci som tehu alebo nie 🙂 jasne ze s nim budem v kontakte telefonicky, ale to by bolo take neosobne 🙂

beru3nek
30. dec 2012

@lienka19881 : co se vymluvit na střevní virozu? když bude ten tatarák, to ale poznaj taky hned, co 😀 Jak ostatní mají tucha, že se snažíte, tak je to pak těžký to něják zamaskovat. Já se zrovna chtěla zeptat, kdy letí přítel pryč. To je už taky za chviličku. Určitě to bude o.k. na ko 😉 8 dnů, to uteče už. Mě to teď teda vůbec neutíká, pořád se to vleče jak jsou ty svátky 😝 Teprve 2. měsíc 😀

lienka19881
30. dec 2012

@beru3nek praveze mi tie dni vobec neutekaju, strasne sa vlecu... 😀 nie a nie sa dockat 😀 no podla mna to uz zajtra kazdy zisti, chcela som s tym pockat az dokym neskoncim prvy trimester, ale tak co uz ked to takto s tymi sviatkami vyslo... 🙂 ja by som uz tiez chcela to babatko drzat v naruci 😀 ale este 8 mesiacov 🙂

beru3nek
30. dec 2012

@lienka19881 : hrozná doba, co. Neboj, ono to uteče 😉 Ten začátek je nejhorší, pak když už o sobě dá vědět, budeme víc v klidu. Doufám 😉 Hlavně ať jsou zlatíčka zdravá a my taky

lienka19881
30. dec 2012

@beru3nek presne tak 🙂 mne je uplne jedno, ci to bude chlapec alebo dievcatko, hlavne nech je to zdrave 🙂 myslim ze tento prvy trimester nam pojde najpomalsie, potom sa to uz rozbehne 🙂

beru3nek
30. dec 2012

@lienka19881 : mě taky, fakt že jo. Předtím jsem říkala, hlavně holičku, teď je mi to šumák. Hlavně bych chtěla rodit normálně a ne CS a ať to doklepeme aspoň do 36 tt.

lienka19881
30. dec 2012

@beru3nek predtym si rodila normalne ci CS?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre