Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

lienka19881
15. jan 2013

@beru3nek tak dobru noc prajem 🙂 no veru, ja si asi musim ist este spravit nieco jest 😀 papaaaa 🙂

ivanaliana
16. jan 2013

@beru3nek aj ja si myslim,ze je to len aby videl...ci stupa HCG.Uz len 2x sa vyspinkas a budes vediet,ze ako si na tom 😉
@lienka19881...aj ja si to tak v duchu vravim,ze je to cele taky zazrak.Tak by to mohlo dopadnut dobre 🙂 Inak ja uz mam tak strasnu chut zacat nieco kupovat 😀

linda555
16. jan 2013

caute babenky ani si neviete predstavit ako by som aj ja nakupovala len keby sa uz podarilo konecne...strasne chcem tie kolajnicde vidiet 🙂

zuzlik_666
16. jan 2013

@beru3nek mne tiez brali dvakrat krv, len aby sa uistili, ze stupa HCG, sono v 6tt, uz ukazalo akciu, ale doktor tvrdil, ze je to take +/-, takze znovu sono buduci tyzden, to budem 8tt plus daco... vitaminy som si davala rano, ale bolo mi z nich este viac zle (myslim,ze to robila kys.listova ), tak ich beriem teraz vecer a je to lepsie...

beru3nek
16. jan 2013

ahoj holky,
tak dneska jsem jak přejetá. Nepoužitelná, je mi šoufl a líná i zapnout comp 😀
@zuzlik_666 : tak tě taky honil na krev, no taky se mu tam něco určitě nezdálo, jinak by mě na ní neposílal. Tak budu držet pěsti
@linda555 : tak ať se brzo dočkáte 😉
@ivanaliana : právě že minule mě to nedělal, ale to jsem tam šla a rovnou blikalo srdíčko. Už ať máme pr´dolky u sebe
@lienka19881 : já teda chuť nemám dneska žádnou. Listovku jsem si dala dřív ale bylo mě divně ještě před ní.

zuzlik_666
16. jan 2013

@beru3nek no myslim, ze to bolo pre to, ze som tam bola velmi skoro... O fazulku sme sa snazili asi pol roka, tak som bola kazdy mesiac netrpezliva, isla som na sono, lebo som mala cystu a hla nasla sa dutinka na maternici, ze vyzera to na tehu cca 2 tyzden... 😀 tak si vies predstavit aka som bola netrpezliva, tak mi brali v 4tt krv a pre istotu, ze je to tehu aj v 5 tt, lebo na sone vela vidiet nebolo... Tak dufam, ze teraz si to uz len par tyzdnov odgrcam 😒 a potom uz bude vsetko ok... 😀 len neviem ako to povedat 5 rocnemu synovi, ktory odmieta akekolvek mimino, nieto este nase vlastne... 😖

beru3nek
16. jan 2013

@zuzlik_666 : mě právě brali v 6 tt a zítra budu v 7 tt. Tak je mi to prostě divné... Je fakt, že na UZ nic moc neviděl, gestační váček ano, ale jestli piju, že je strašně špatně vše vidět. No Adámek nechce taky o miminku ani slyšet, ale ještě je čas je zpracovat. Hlavně ať vše dobře dopadne.

zuzlik_666
16. jan 2013

@beru3nek a vysledok zodpovedal tyzdnu tehu?? Lebo ovulaciu si mohla mat neskor a tym padom mozes byt o tyzden menej tehu... Mozno preto chce znova krv, ci stupa Hcg ako ma stupat...

beru3nek
16. jan 2013

@zuzlik_666 : mě to chce dr. asi porovnat. Tak se zítra zeptám jak dopadl ten minulý týden. A v pá jdu na UZ. Napsal, že gestační váček odpovídá týdnu. Tak já fakt nevím. Už ať jsou na světě prckové 😀

lienka19881
16. jan 2013

@ivanaliana 😀 mna to zatial nejako nelaka, chcem pockat kym mi skonci prvy trimester 🙂 ale uz som premyslala nad tym co vsetko nam bude treba 😀 zatial mam na zozname kocik, postielku, prebalovaci pult, novu skrinu na detske vecicky, autosedacku, nejake to prenosne vajcko ked nebude treba kocik, neviem ako sa to vola 😀 no a samozrejme vecicky, cumliky, flasku, plienky a tak 😀 len by som rada vedela ci to bude chlapec alebo dievca, aby som vedela akej farby vecicky kupovat 🙂
@beru3nek takze to asi nebude z tej listovky, ked ti bolo zle uz pred nou... Ja som teda dnes tiez nejaka mrtva, ale to mozno preto ze som hore uz od 5tej kvoli zvoniacemu mobilu... Tak sa len tak povalujem a niiiic sa mi nechce... Esteze nic nemusim robit 😀

beru3nek
16. jan 2013

@lienka19881 : já jsem ráda, že babi si vzala prcka na dvě hodinky. Tak mám oraz. Já první věc koupila po screeningu. Pro radost 😉 Těch věcí je potřeba fakt dost. My ještě měli monitor dechu. Nanny se to u nás jmenuje. Fajn věc, v nemocnici se jednou nenadechnul a zachránilo mu to život

lienka19881
16. jan 2013

@beru3nek u nas to tusim poziciavaju domov za urcity poplatok, aspon teda viem ze znami to mali pozicanez nemocnice, ale neviem presne na ako dlho. A kedy sa robi screening?

beru3nek
16. jan 2013

@lienka19881 : kolem 12 tt, tam už můžou poznat downův syndrom a zjistí jestli má mimčo vše, co má mít

lienka19881
16. jan 2013

@beru3nek dufam ze to budeme mat vsetko v poriadku... Boze to zas budu stresy par dni pred vysetrenim :-/

beru3nek
16. jan 2013

@lienka19881 : to budou, já hlavně doufám že už nedělají tripple testy. Ty často vychází falešně pozitivně a honí tě na plodovku, něják kolem 16 tt mě je myslím dělali. Jsem si dala housku s máslem, k tomu okurku a už je mi líp. Hurá 🙂

luccy1222
16. jan 2013

Ahoj mohla bych se vas zeptam kdy nejdrive zjistim ze jsem tehotna ? A jestli mohu otehotnet kdyz beru prasky ?? Naposledy jsem to mela s pritelem o vanocnich prazdninach a ted se mi posledni dobou zda ze nejak vice jim a jsem porad unavena.. Prijdu ze skoly domu a jdu spat . A nekdy me i boli bricho.. Skoro cely den bych zvracela . Jsem nekdy i naladova .. Podle menstruace to ale poznat nemuzu protoze jsem ted si prodlouzila prasky pred tydnem

lienka19881
16. jan 2013

@beru3nek no teraz som si o tom citala clanok a zevraj tie triple testy nie su povinne, zevraj kazda zena ich ma pravo odmietnut... Tu je ten clanok http://baby-web.topky.sk/clanky/a3646-Tripple-t.... Tak to je super, ne je tiez strasne zle ked som hladna... Ale hned ako sa najem, tak je to ok 🙂

chrisula
16. jan 2013

měla některa z vas v prvnim měsici těhotenstvi měsičky??,

chrisula
16. jan 2013

ja totiž mam,jen čekam,zda hcg bude vyšši,ale si to tou menstruaci odejde

lienka19881
17. jan 2013

@beru3nek ahoj mojaaa tak ako?
@chrisula niekto moze mat ms aj pocas tehotenstva, ale je slabsia... mne sa jeden mesiac stalo ze som mala slabo pozitivny testik a po 3 dnoch meskania prisla ms... bohuzial to s nou odislo... ale hned dalsi mesiac sa nam zadarilo znovu a mimi sa zatial drzi 🙂 drzim palce 🙂

lienka19881
17. jan 2013

@ivanaliana @beru3nek boze baby ani neviete ako som sa dnes zlakla... ☹ bola som na velkej, no a ked to teda zo mna vyslo, kuknem a misa plna krvi.. tak som sa rychlo utrela tam dolu a tam nic len biely vytok... tak som si utrela konecnik a papier cely od krvi... uz som raz mala s tymto problemy, vtedy mi zistili ze mam vnutorne hemeroidy... no a teraz ako som tehu tak to zo mna ide tazsie a tie hemeroidy sa mi zrejme vratili... ale neviete si predstavit v prvom momente ten strach a pocit ked som videla krv v mise... ☹ ☹ ☹ ked pojdem najblizsie ku gyndosovi, musim mu to povedat, snad mi da nejake cipky alebo co...

beru3nek
17. jan 2013

ahoj,
nestíhám dočtu vás večer, hlásím že krev z minulého týdne dopadla dobře. Výslekdy z dnešní se dovzím zítra. Tak doufám, že to bude vše o.k. a snad bude už i srdíčko

beru3nek
17. jan 2013

@lienka19881 : to musel být hrozný šok, hlavně že to dopadlo dobře. No brr, tak to by asi něco chtělo, ať s tím nemáš problémy. Tak já mizím venčit a do herny, prcek zase nespí po o 😝

chrisula
17. jan 2013

@lienka19881 ahooj ,tak hcg kleslo,menstruaci to odešlo,nevite kdy se mužeme začit snažit znovu,když na vyčištěni nemusiim?

chrisula
17. jan 2013

@lienka19881 pišeš ,že dalši mesic se vam zadarilo,tak muzeme zacit hned🙂

lienka19881
17. jan 2013

@chrisula my sme necakali a zacali sme hned 🙂

chrisula
17. jan 2013

tak na to take hned vlitneme pristi tyden,snad se zadarii 🙂

chrisula
17. jan 2013

@lienka19881 tak na to take vlitneme pristi tyden,snad se zadari 🙂

lienka19881
17. jan 2013

@chrisula budem drzat palce 🙂

chrisula
17. jan 2013

@lienka19881 dekuji a ty se opatruj 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre