Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

beru3nek
24. jan 2013

@lienka19881 : a co švestky , pořád zabíraj na zácpu? Já teď ujíždím na kompotech všeho druhu, nejlíp studených. MŇam a ovoce mě taky chutná

lienka19881
24. jan 2013

@beru3nek no ako ide to zo mna kazdy den, niekedy lahsie, niekedy tazsie... 😀 ovocie aj mne velmi chuti 🙂

beru3nek
24. jan 2013

@lienka19881 : a kdy se vrací drahý ? 😉 Už aby to bylo, co.

lienka19881
24. jan 2013

@beru3nek buduci piatok 🙂 no je to take komplikovanejsie 😀 niekedy mi ozaj chyba, a niekedy som na neho strasne nahnevana... Niekedy ked spolu volame, tak mi zo srandy rozprava ake tam su krasne zeny, a teraz pred chvilou mi volal, mierne opity, ze sa vratitli z nejakej party a ze ich tam balili nejake zeny, tak momentalne som taka nahnevana, ze mi je uplne jedno kedy sa vrati 😀 ako viem ze by urcite nic neurobil, ale obcas ma rozculuju tie jeho sproste reci... Cely den cakam na jeho telefonat a potom pocuvam jeho pripite reci o thajskych zenach... Dufam ze nie som divna 😀

beru3nek
25. jan 2013

@lienka19881 : to nejsi divná, to by mě teda taky pěkně točil. Grrrr. Ty těhu a doma a on si sice dělá srandičky, ale takovýhle nemám ráda. Ještě když je člověk těhu, hned se ho vše dotkne.... Chlapi no, jiná planeta prostě 😀

lienka19881
25. jan 2013

@beru3nek veru chlapi, niekedy by bol svet bez nich krajsi 😀

mackad83
25. jan 2013

@lienka19881 ahojte babule tak ja som dneska bola u dok. na kontrole po tých antibiotikách a všetko je v poriadku a ked už som tam bola a robil mi aj sono tak spravil aj screening a fazulka má 6cm a je v úplnom poridku cmúlala si palček bolo to krásne som strašne rada že je v poriadku 🙂
@beru3nek

beru3nek
25. jan 2013

@mackad83 : jé gratulace, to je krásný s palečkem. Mě to dojalo 😉
@lienka19881 : někdy jo, ale bez nic by to taky nešo 😉

tak naši mají prcka, tak mám do zítra dopoledne válecí režim. Jsem ráda, teplota je fuč, ale mám hnusnej kašel a chrapot, ale už je mi o dost líp. 🙂

lienka19881
25. jan 2013

@beru3nek tak to som rada ze ti je uz lepsie 🙂 aspon si oddychnes 🙂 sak toto, ze bez nich by to neslo 🙂
@mackad83 gratulaaaaacia 🙂 som stastna, ze je vsetko v poriadku 🙂

beru3nek
26. jan 2013

ahoj holky,
tak jak je? My si dneska dali s prckem šlofíčka na 2 hodinky, takže super. Jen nevím v kolik půjde spát 😀 Máme hroznou kosu venku, měla bych jít venčit ale vůbec se mi tam nechce 😖 ještě s prckem. Večer měl včera zase teploty, je to nekonečný. Kašel máme oba děsnej, tak snad se ho brzo zbavíme.

lienka19881
26. jan 2013

@beru3nek ahoj moja, tak u nas je tiez poriadna zima 🙂 zasa mal teploty? Tak to je ozaj nekonecne... Ja mam dnes normalny den, nic nove... Ako som doma, tak som prisla na uplne ine myslienky, niekedy dokonca aj zabudam na to, ze som tehu... 🙂 mozno to je aj tym, ze mam pocit, ze mi ustupuju priznaky... A zacina na mna liezt nejaka nadcha, tak dufam ze toho nebude nejaka choroba...

beru3nek
26. jan 2013

@lienka19881 : tak držím pěsti, ať to ustojíš a jsi fit. Mě je celkově blbě od žaludku, i z tý virozy tak si taky moc těhu nepřijdu. Jen mě bolí dneska víc břicho, jestli z toho kašle, ale jednou to byla teda hrozná bolest. Jsem si říkala, aby to mimčo ze mě nevylítlo 😀 Chuť nemám vůbec na nic. 😝 Musím se do jídla fakt nutit, jen jusy piju jinak jídlo je pro mě za trest.

lienka19881
26. jan 2013

@beru3nek no ja s jedlom vobec nemam problemy, ja nemam problemy vlastne vobec s nicim, citim sa absolutne netehotne 😀 brucho neboli, prsia nebolia, vsetko jem, no proste nic... Niekedy premyslam ci je to vobec ok, ale pokukala som tu po nejakych forach a mnoho bab pisalo, ze im priznaky zacali ustupovat v 7-8tt, tak snad je vsetko ok🙂 mozno ta brucho boli aj z tehu nie? Neboj mimco sa urcite drzi a nevyletelo 😀

beru3nek
26. jan 2013

@lienka19881 : já myslím, že budeš ta šťastná žena bez příznaků po mamince 😉 Ono lepší nic nečíst, pak člověk jen stresuje. 😝 Asi i z těhu. Mě vůbec nebolí tentokrát, u Adámka mě bolelo furt teď vůbec krom dneška

lienka19881
26. jan 2013

@beru3nek no mozno mas pravdu a budem jedna z tych stastnych 🙂 a nervami a stresom aj tak nic nevyriesim, co ma prist, to pride, ci sa budem stresovat alebo budem v pohode... A s tym citanim to ma nieco do seba, keby som tolko nestudovala net, tak by som ani nevedela ze nejake MA existuje a bola by som v klude, ze pokial nekrvacam, tak je vsetko ok...a nie hned stres... V utorok idem na tu krv, tak sa skusim dr. spytat ci je to ok... No kazde tehotenstvo je ine, mozno ked ta pri adamkovi bolelo a teraz nie, tak to bude teraz dievcatko 🙂

beru3nek
26. jan 2013

@lienka19881 : určitě mám pravdu, neboj. A to jdeš jen na krev, nebo budou dělat i UZ? To budeš přesně kolik? já jdu na krev asi 9+1 podle MS a podle UZ asi budu 9+4

lienka19881
26. jan 2013

@beru3nek no asi len na krv, lebo mi povedal ze potom o tyzden budem mat prvu tehu poradnu... Ale pride mi to take cudne, aby mi bral krv, kym ma nevysetri, ved za tie 3 tyzdne odkedy som tam bola naposledy sa mohlo stat kopec veci... No budem 9+5, mne to vychadza narovnako aj s UZ 🙂 ja by som bola rada keby ma aj vysetril, ale ktovie ci tam vobec lekar uz bude, ked mam prist na 7:15... A ked pojdes na krv, budu ti robit aj UTZ?

beru3nek
26. jan 2013

@lienka19881 : A říkali ti, že máš jít na lačno ráno? Mě ne, ale holky říkaly, že se prý má jít na lačno. To je asi odběr krve na ten screening si myslím já. Mě říkal, že mi udělá nejdřív UZ a pak mi řekne, jestli krev ano nebo ne. Musí se dělat něják v přesným týdnu. Doufám, že už dostanu fotku 🙂 hlavně at je vše ok, že

lienka19881
26. jan 2013

@beru3nek no to som sa zabudla spytat 😀 ale radsej pojdem na lacno, aby som potom nemusela ist znovu keby to bolo treba 🙂 ja si myslim ze to je taky nejaky odber, kde budu zistovat krvnu skupinu, a asi nejake choroby ako HIV, syfilis a tak... Ale to si len myslim 😀 tak to mi pride take logickejsie, ze najprv UZ a potom krv... uvidime, som velmi zvedava... No veru, hlavne nech je vsetko v poriadku...

mackad83
26. jan 2013

@lienka19881 ja som bola na krv v 10 týždni a to mi robili vyšetrenia na žltačku a toxoplazmozu a ešte aj ine ale to si nepametám presne tak to asi aj tebe budú brať krv na tieto vyšetrenia

lienka19881
26. jan 2013

@mackad83 a robili ti v ten den aj UTZ? Inak moja ty mas este stale tehu priznaky, ci postupne ustupuju? Ja uz ani jeden, citim sa absolutne netehotne, dokonca ani prsia nebolia... Tak dufam ze je vsetko ok...

beru3nek
27. jan 2013

ahoj holky,
tak mi je zase od rána blbě 😀 Ty těhu nevolnosti jsou čím dál častější, chutná mi jen ovoce. Jinak skoro nic. Jsem říkala muži, že se nám narodí malý jablíčko asi 😀 Adámek usnul ve 2, tak jsem si s ním dala šlofíčka a ještě chrní. To půjde spát zase tak v 10 nejdřív 😝
@lienka19881 : třeba už ty bolesti ustávaj prsou, někdy to přestat musí. Mě bolí jen na dotyk jinak ne

lienka19881
27. jan 2013

@beru3nek no teba tie priznaky poriadne chytaju 😀 tak to budete mat doma veselo az do vecera 🙂 mozno jablcko mozno hrusticka 😀 no ja ked som sa dnes rano zobudila, prsia ma boleli na dotyk, tak si hovorim fajn, vratilo sa mi to... A za hodku ako som vstala tak uz nic... Teraz to mam tak ze chvilu bolia, chvilu nie... Ale tiez len na dotyk... Tak mozno to pomaly ustupuje... Ved ako vravis, raz to prestat musi... A myslim ze ked mi nebyva ani zle ani nic, tak asi nemam tie hormony az take poblaznene...tak snad to bude ok 🙂

beru3nek
27. jan 2013

@lienka19881 : mě taky nebolí tak jako u Adámka, to jsem nemohla na břiše ani spát. Jinak teď jsem koukala na sebe před zrcadlem a pupek řádnej 😀 Pěknej bejvák bude mít mimčo. Pak začnou pohyby a budeš mít jasno hned 😉 To buď ráda, že ti není zle. To je dobře

lienka19881
27. jan 2013

@beru3nek no niekedy by som mozno aj bola radsej, keby mi aspon obcas bolo zle, aspon by som vedela, ze je vsetko ok... 🙂 a to ti uz je vidno tehu brusko? 🙂 mne este vooobec ze nic 😀

beru3nek
27. jan 2013

@lienka19881 : mám fakt břicho. Večer vůbec jak jsem najedená a nezatáhnu ho, tak jsem jak v 5. měsíci. Hrůza 😀

lienka19881
27. jan 2013

@beru3nek no tak ty uz to dlho neutajis 😀

vendy1407
28. jan 2013

Ahoj holky, dluho jsem tu nebyla... dnes mě čeká první návštěva Dr. a hned UTZ, jaj jak já jsem z toho nervózní, vůbec netuším co mě čeká...

beru3nek
28. jan 2013

dobré ráno, 😉
u nás pro změnu nasněžilo. Já se už tak těším na jaro 🙂
@vendy1407 : držím pěsti na kontrolu, ať je vše jak má 😉
@lienka19881 : no o víkendu to asi pustíme do světa 😀

lienka19881
28. jan 2013

@beru3nek tak som zvedava ze ako areaguju 🙂 urcite budu stastni 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre