Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

beru3nek
5. feb 2013

@lienka19881 : no jsem taky zvědavá, předtím jsem byla fakt přesvědčená o klukovi, teď už malou šanic holce dávám. Mamka mi taky říkala, že se mnou jí bylo zle a s bráchou to šlo. Mě teda bylo i u Adámka divně, ale řekla bych, že ne až tak jako teď. Kámošce taky bylo hůř a prdek, čeká druhýho klučinu. Tak víš jak 😉

lienka19881
5. feb 2013

@beru3nek ja mam take tusenie ze u teba to bude predsa len dievcatko 🙂 citim to v kostiach 😀 a mate nejake meno keby moja predpoved bola pravdiva? 🙂

beru3nek
6. feb 2013

@lienka19881 : no jsem sama zvědavá, mě se líbí Eliška, ale na holčičí jméno jsme zatím moc nekoukali 😀 jaký vy máte favority?

jarmila82
6. feb 2013

Ahojte.Vysadila som HAT ny zaciatku januara,11.1 som dostala menzes,Snazili sme sa na 10,12,14,16,18 den cyklu,Od pondelka /to je 25DC/ mam citlive prsia ako pred menzesom a dnes ma zacalo pobolievat brucho tiez ako pri menzese.Cítala som ze teplota pri tehotetstve býva 37 a vyssie ale pri menzese klesá.Normálne si nemeriavam ale teraz mám 37.3.co vy na to?

lienka19881
6. feb 2013

@beru3nek u nas keby to bolo dievcatko, tak top favorit je Karin, a druhe je Emma, a keby to bol chlapec, tak Samuel alebo Marko 🙂 ale este to asi 100x zmenime 🙂 zajtra idem k lekarovi, tak sa aj tesim aj mam trosku strach, tak snad bude vsetko ok🙂

beru3nek
6. feb 2013

@jarmila82 : to vypadá dobře, kdy chceš testovat? v den vynechání by bylo mít něco vidět už, tak 28 DC
@lienka19881 : my taky budeme určitě ještě měnit, hlavně nad tou holkou ani moc nepřemýšlíme zatím. To držím na zítra moc pěsti a co to bude, screening nebo klasická kontrola a uz?

mauerka
6. feb 2013

@jarmila82 Akoze aku teplotu si si odmetala?

lienka19881
6. feb 2013

@beru3nek vies co neviem, povedal mi ze to bude tehu poradna a ze dostanem knizku... Viac neviem 😀 tak som sama zvedava... Zajtra uz zacinam 12 tt, tak by uz mohol aj ten screening robit nie? Ci kedy sa robi?

ivanaliana
6. feb 2013

@lienka19881 Lenuska...tak zajtra vela,vela stastia prajem 🙂 Drzím palce na rukach aj na nohach 😉

lienka19881
6. feb 2013

@ivanaliana dakujeeeem moja :*

beru3nek
6. feb 2013

@lienka19881 : dělají to jak kde, většinou se musí na spešl pracoviště. Já jdu jen o patro níž, když chodím do FN a objednává se na něj většinou. Tak se zeptej. Myslím, že by to měli nabídnout automaticky.
@ivanaliana : ahoj, jak se máš těhule?

ivanaliana
6. feb 2013

@beru3nek Ahoj🙂...aaaale...nic nove zatial.Len cakam a cakam kedy uz bude konecne pondelok 😀 A ty co nove?...citam,ze uz na teba dolahla aj nevolnost

lienka19881
6. feb 2013

@beru3nek tak sa skusim zajtra spytat 😉 dufam ze aspon fotecka bude 🙂

beru3nek
6. feb 2013

@ivanaliana : a co bříško, je už vidět? A tobě je jak? jo jo, nevolnosti jsou tu 😝 Aspoň vím, že tam mimi je. Tak pondělí už uteče, už aby to bylo že 😉
@lienka19881 : a hezky vidět, že. To jsem zvědavá, jak bude mimi veliký už 😉

ivanaliana
6. feb 2013

@beru3nek no u mna je to tazko ...lebo ja mam aj brusko tukove😀...ale ked lezim,tak si ho viem nahmatat...je take pevnejsie ako to tukove 😀 Mne uz zle nie je...len hlava ma casto bolieva...a to je strasne ☹ Nedavno ma bolela az 2 dni v kuse...myslela som,ze sa zblaznim.

beru3nek
6. feb 2013

@ivanaliana : na to trpí dost těhulí. Mě bolela ze začátku, ale teď ťukám že dobrý. Mě přijde, že mám teď spíš večerní a odpolední nevolnosti, někdy celodenní tak jsem aspoň zatím nic nepřibrala. To je jediný pozitivní 😀 Břicho mám taky vidět, od odpo vůbec. To ho mám fakt už jak v 5. měsící. Musím ho vyfotit 😀

ivanaliana
6. feb 2013

@beru3nek No to by si mohla...nech mozeme porovnat 😀

beru3nek
6. feb 2013

@ivanaliana : a ještě dám fotku ráno a večer, to bude rozdíl 😀

jarmila82
7. feb 2013

mauerka
Normálne si nemeriam ale vcera 37,3

lienka19881
7. feb 2013

@beru3nek @ivanaliana ahojte babuleee 🙂 tak vsetko je v poriadku, drobcek ma 8cm a srdiecko mu veselo bije 🙂 juuuj taka som stastnaaaaa 🙂 na screening idem 21.2. 🙂

lienka19881
7. feb 2013

babule opravujem tu dlzku, lekar mi dlzku nepovedal, povedal len ze dlzka zodpoveda tyzdnu, ze je to v poriadku, a ja som tych 8.0cm vycitala z fotky, tam je to napisane... ale jedna babula na inom fore mi povedala ze to nie je dlzka babatka... ale tak to je jedno, hlavne ze je to ok 🙂

ivanaliana
7. feb 2013

@lienka19881 Lenusik...to je naaaaaaadhera...mormalne mi vyhrkla slzicka ked som to zbadala 😅 ...Ako si tam krasne lezka babenko nadherne a ta rucinka malinka...no umriem.To je fakt zazrak toto

lienka19881
7. feb 2013

@ivanaliana ja som mala tiez slzicky v ociach ked som to dnes videla... Este mi lekar hovori ze aha prave vam kyve rucickou 🙂 no skoro som sa tam rozplakala... Uplne nadherny pocit 🙂uz sa tesim na tvoju pondelkovu fotecku 🙂

ivanaliana
7. feb 2013

@lienka19881 a co ti este dnes robil?...a mas aj tu knizku?

beru3nek
7. feb 2013

@lienka19881 : jé, nádhera. Krásnej bobeček, už hotový miminko, co. I to bříško hezky vypapaný. No 8 cm je asi hodně, já měla 2.5 cm v 9 tt, tak to by tak asi nevyrostlo. No super. Já jdu na screening den po tobě 😉
Dneska mě není blbě, tak doufám že je vše ok 😔 Už mám nerva, ať už kopou prckové nebo je září 😀

lienka19881
7. feb 2013

@ivanaliana no priniesla som moc, vysledky z ekg... Potom ma vazili, merali tlak, merali panvu, pytal sa ma na nejake alergie na lieky a potom ten utz... A o 2 tyzdne mam prist na prenatalny screening 🙂

ivanaliana
7. feb 2013

@lienka19881 a ked si bola minule,tak ti bral len krv?

lienka19881
7. feb 2013

@beru3nek uz mi aj baby povedali ze 8 cm bude nieco ine 🙂 ale povedal ze velkost zodpoveda tyzdnu, takze som rada 🙂 je to uz hotove male babo, aj prstiky mu vidno 🙂 neboj, jasne ze je vsetko ok, ja uz ani jeden priznak a mimi sa ma dobre 🙂 nech uz je radsej to zari (september??? 😀 )

lienka19881
7. feb 2013

@ivanaliana hej hej vtedy len krv a nic ine... Dnes uz som mala vysledky z nej... A knizku uz mam 🙂 tebe budu brat krv v pondelok?

ivanaliana
7. feb 2013

@lienka19881 ano...tak si myslim,ze mi este nebude robit sono...ze ma len objedna

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre