Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

mscat
11. júl 2009

no aj můj Adrušák 🙂 byl po dvou měsících chození ani nevím jak 😉

monika0001
11. júl 2009

msac - zlaté.... 😀

mscat
11. júl 2009

akorát biologický tatínek z toho dostal strach a hnal mě na potrat 😝 😝 tak jsem si ho aj tak nechala sama 🙂 😵

mscat
11. júl 2009

tož zase sama ☹ 😝

monika0001
11. júl 2009

tak hádajte čo som dostala? 😠
škoda peňazí za testy, ktoré mi ukážu tehu a ja krámy dostanem... 🙄 ☹

mscat
11. júl 2009

moni to mě velmi mrzí..nechápu to 😠 ☹ tak co to potom ten dr mlel..to je uplně na ho.no!to fakt naštve!ale hlavu vzhuru...podaří se vám 😉

monika0001
11. júl 2009

mscat - dakujem.. uvidime.. ked je to mrcha nech sa aspon poriadne rozbedhne sakra nech mozme este an dovolenke zacat snazit.. ale moc mi to nejde do hlavy ebo mne zvykne meskat a teraz mi malo meska.. bolo to tak ze cim dalej tym viac meskala a teraz ze by som ju zrazu dostala 3 den po tom co mala prist.. nejde mi to do hlavy. ani brucho ma na nu nebolelo.. iba prsia.. neviem.. prvy raz mam v mojom tele zmetok z toho.. tri testy pozitivne doki nieco videll necham to tak .. aj tak ku nemu tzabehnem.. aj moja mala ked mna cakala zitstila ze je tehu az v 4 mesiaci kedy prvy raz nedostala mrchu.. prve tri mesiace mala normalnu mrchu.. pockam co z toho bude..

biancarv
11. júl 2009

pravdaže monika ešte to nevzdávaj, kľudne môžeš byť tehu, ved su miliony žien čo majú akože mrchu do piateho mesiaca tehu 😉

monika0001
11. júl 2009

bianca ae v tomto momente zo mna padla aj ta jedina kvapka nadeje ze mozno teraz to je ono...
Ja si neviem pomoct, ale od zaciatku mi to bolo divne...

mscat
11. júl 2009

moni:a nebo ju možná budeš mít slabší..však uvidíš...jak dlouho bude trvat a tak 😉

monika0001
11. júl 2009

Inak vieš ako sa bude volať naša dcéra? Buď Stella alebo Bianca

monika0001
11. júl 2009

z toho nic nezistim lebo aj posledna bola len 4 dni a to nie je u mna vo zvyku.. nieco nie je v poriadku asi...

mscat
11. júl 2009

Pěkné jména 🙂 já mám vybrané Tobias,Daniel,Vanessa 🙂

monika0001
11. júl 2009

Chlapčenské Sebastián, Samulen, Tobias.... 😉

monika0001
11. júl 2009

Babušky moje prajem vám krásnu nocku plnu krásny a prijemnych sničkov!

mscat
11. júl 2009

😉 když jsem vybírala jméno pro malého,tak tam padlo i Samuel,i Sebastián... 🙂 ..hodně ten Sebastián se mi taky líbil 🙂 a ještě Alexandr ale to jsem pak zamítla a jednou jsem viděla na markízy reflex tuším tam byly modelky se svýma dětma...a jedna tam měla adriana..no a hned to zvítězilo 🙂 a je Adrianek 🙂

mscat
11. júl 2009

taky idu chrupkat tak dobrou noc holky

martinka2000
12. júl 2009

ahoj holky tak jsem cely mesic nekde litala porad jsem mela neco na praci byla jsemu kamardky na chate byla jsem u rodicu v hradci porad neco mam to dostat v utery ale nejak jsem to nevydrzela a udelala jsem si rano mamatest a je tam druha krasna neverila jsem tomu tak jsem si udelala jeste jeden a je tam zase nemerim bazalni teplotu nic vubec jsem nevedela kdy mam ovulku kdyz byla chut milovali jsme se nemuzu tomu uverit porad se bojim ze i kdyz je tam ta druha ze to jeste dostanu

martinka2000
12. júl 2009

dala jsem tu fotku do alba tak snad to neni falesne pozititvni 😝

mscat
12. júl 2009

no martinka ahojky 🙂 pěkná čárečka...doufejme,že bude sílit 😉 to je skvělý 😉

michalag
12. júl 2009

Ahojte 🙂
martinka, potichucku blahozelaaaam 😵 , dufam ze bude silniet 😉

kessy11
12. júl 2009

ahojte babulky, tak mi je troška lepšie už asi tie atb zaberajú, najradšej by som ich ale vysadila, len sa bojím aby sa nám to nevrátilo 😠
...martinka aj ja potichúčku gratulujem 😵
miška ako???? Sami poslúcha???
..dneska som dohodila pár fotiek s vecičkami, tak sa z toho teším...tak ak chcete kuk...
Všetkým moc držím palčeky aby čo najskôr našli vytúžené //, veľa štastia a krásnu nedelu, pa pa

martinka2000
12. júl 2009

dekuji moc hloky jsem s toho nejak v soku nemuzu tomu uverit kaslala jsem na nejakou teplotu nemyslela jsem na to a hlavne jsem necekala ze se tam ta druha ukaze kazdy je z jine moci jeden z ranni druhy z dopoledni porad jsem se tenhle mesic zaneprazdnovala abych na to nemyslela a co tady noveho?

michalag
12. júl 2009

ahoj kessy ... pozeram ze Samko vyhrava 😝 😀 .... krasne vecicky 🙂 😉 ... no ako tak raz poslucha, potom ignoruje a stale dookola 😅

martinka, vela robi aj psychika, tak mozno vam to pomohlo, ze si na to nemyslela 🙂 😉

mscat
12. júl 2009

martinka však když to neplánuješ a nečekáš tak se zadaří 😉 😉 jsem moc ráda za tebe! 🙂 😵

martinka2000
12. júl 2009

a co vy holky jak se mate??co deticky?a manzilci nezlobeji vas?ja mam ted tu starsi u mamci tak mam volnicko malou si bere segra na vikendy na chatu tak to je super tak sem si aspon trosku odpocinula takhle by to mohlo byt porad 😀

flyangel
12. júl 2009

ja ked budem mat synceka bude to Benjamin 😉

michalag
12. júl 2009

fly, to fakt? to by mohli oslavovat spolu so Samim 😉

flyangel
12. júl 2009

ano?no vidis to by bola parada 😀 😀

m.o.n.i.k.a
12. júl 2009

martinka, taky gratuluji 😵
At vše je jak má a bude už jen sílit 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre