Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

beru3nek
17. feb 2013

ahoj holky,

@ivanaliana ,@lienka19881 : koukám, že máme dost podobné mužské doma 😀 Romantici na druhou, co. Já nedostala ani kytku na valentýna. My to teda neslavíme, ale ten den jsme se ani neviděli. U nás se vždy strašně bál svatby, jemu vadili ty lidi. Ani ne to, že by si mě vzal, ale že tam bude hrozně lidí a z toho měl strach. Pak mi řekl po svatbě, že by si to klidně zopakoval. Nebojte, určitě svobodné nezůstane a prcek vám třeba půjde na svatbu už po svých jako nám 😉 Chlapi se do ženění fakt neženou, navíc můj je o pět let mladší, nemá žádného kámoše co je už ženatej, tak z toho měl strach i kvůli tomu, aby se mu asi nesmáli. Prostě jinej svět. 😀
@lupmice88 : potichoučku gratuluju, ať je vše jak má za dva dny už bude čárka krásně vidět

Já jsem nechala prcka u našich do rána a jela se domů odpo vyspat, v nemocnici pochybuju že něco naspím na tom spartakiádním lehátku nebo co tam mají 😝 Už ať to máme za sebou, se mi z toho začíná dělat šoufl 😔

vendy1407
18. feb 2013

Ahoj holky, byla jste už některá na odběr krve - glykemie nalačno? Mě tam poslala Dr. že prý je to teď od nového roku povinné, chystám se že tam dojdu tento týden a zajímá mě co mě čeká?

lienka19881
18. feb 2013

@beru3nek ahooj moja, tak pozeram ze mame vsetky rovnakych antiromantikov 🙂 no ten moj sa ani nemoze vyhovorit na to, ze ma strach z tych ludi, lebo ja som mu povedala ze mne by to bolo jedno aj keby sme isli na urad a boli tam len 2 svedkovia... Mam pocit ze on sa boji manzelstva ako takeho... Proste sa boji ku niekomu takze zavazne priputat... Alebo neviem... Ja to chcem preto, aby som mala rovnake priezvisko ako moje babo... No sak snad sa este umudri 😒 tak budem siiiiilno drzat palce nech vsetko dobre dopadne... DRZ SA!
@ivanaliana ahooj moja, ty si bola dnes na NT, nie? Ako to dopadlo? Vsetko ok?
@vendy1407 ahooj, no ja som na takomto vysetreni nebola, tak ti neviem povedat...

ivanaliana
18. feb 2013

@lienka19881 @beru3nek Ahojte 🙂 Tak dnes som teda bola na tom sone a bol aj ten moj so mnou.Doktor mu vsetko poukazoval,ze kde ma rucicku,nozicku,srdiecko...len tak kukal 😀 Vsetko nam meral a kontroloval.Vraj je uplne v poriadku...vraj je krasne vyvinute :-*

lienka19881
18. feb 2013

@ivanaliana supeeeeeeeeer 🙂 straaaaasne sa tesim :-* ja idem vo stvrtok, tak som tiez zvedava 🙂

ivanaliana
19. feb 2013

@lienka19881 uz len 2x sa vybuvas a znova uvidis pokladik.Ja by som na to sono chodievala aj kazdy den 😀 .Teraz ked si predstavim,ze ho uvidim az o mesiac....no hoza 😀

lienka19881
19. feb 2013

@ivanaliana aj sa tesim aj sa trosku bojim... ale snad bude vsetko tak ako ma byt 🙂

ivanaliana
19. feb 2013

@lienka19881 neboj...urcite bude 😉 ...ved je Vianocne 🙂

lienka19881
19. feb 2013

@ivanaliana takze najblizsie ti dala poradnu o mesiac? 🙂

ivanaliana
19. feb 2013

@lienka19881 ano...18.3 mam...ale este mi bude volat sestricka ohladom odberov

lienka19881
19. feb 2013

@ivanaliana a isla si nalacno ked ti brali krv? mne budu tiez vo stvrtok brat ale zabudla som sa spytat ci mam prist nalacno... ale asi netreba, ci?

ivanaliana
19. feb 2013

@lienka19881 ja som bola na lacno...ale ma vyvadila,ze netreba.Dala som nove foto do albumu...mozes kuknut aku gulu uz mam pred sebou 😀 😀 😀 ...kazdy den je vacsie a vacsie...asi cakam maleho obra😀

lienka19881
19. feb 2013

@ivanaliana paaaaaani 😀 necakas trojcata? 😀 ja este nemam vobec ziadne, na mne to vobec nie je vidno 🙂 ale tiez by som uz chcela aby mi takto vykukovalo brusko, ale asi to je individualne u kazdej zeny 🙂

ivanaliana
19. feb 2013

@lienka19881 no Dr povedala,ze je tam len jedno 😀 ...asi potrebuje vela miesta😀...ved ma len nieco cez 5 cm a takto sa tam roztahuje 😅 Ale ty si stihlunka...tak asi preto.Mne od minuleho tyzdna zacalo takto vytlacat.zo zaciatku to bolo klasicke sadlo...a potom to dako stvrdlo 😀

lienka19881
19. feb 2013

@ivanaliana 😀 ja akurat ked sedim tak si musim rozopinat gombik na rifliach, lebo ma fest tlacia 🙂 ale inak zatial nic 😀 a sak raz sa hadam vystrci 😀 a ked bude stale malinke, aspon sa mi velmi nenatiahne koza na brusku... 🙂 inak ty si natieras brusko? ja odkedy som zistila ze som tehu, aby mi neostali strie potom...

ivanaliana
19. feb 2013

@lienka19881 no zatial nicim extra...len ked sa okupem tak mliekom...Ja mam kozu dost pruznu...lebo stale chudnem a priberam.Zatial este nie je napnuta...ale ak zacne byt...tak si kupim origos na strie

lienka19881
19. feb 2013

@ivanaliana ja som si hned kupila origos pre tehule na strie, lebo svokrusa ma nastrasila ze jej ostali strasne strie na bruchu... tak natieram asi od 8tt 🙂 to som si v lekarni kupila krem ze GS Mamastrie 😀 😀

ivanaliana
19. feb 2013

@lienka19881 ten som pozerala aj ja...vraj krasne vonia 🙂...Strie su aj dedicna zalezitost...Moja mama nema ziadne...a to bola chudunka ako ty.Moja krstna sa strasne dopraskala a jej dcera tiez ☹

lienka19881
19. feb 2013

@ivanaliana ja sa toho tiez bojim ☹ ale dufam ze tomu nejako predidem ked sa natieram rano vecer kazdy den... pekne vonia :- )

ivanaliana
19. feb 2013

@lienka19881 nechcem ta strasit...ale vela bab pisalo,ze sa dopraskalo brusko aj tak...ale urcite tu starostlivost netreba zanedbavat

lienka19881
19. feb 2013

@ivanaliana no uvidime... zatial nema velmi co praskat, kedze este ziadne nemam 😀 a tvoja maminka to uz vie? 🙂

ivanaliana
19. feb 2013

@lienka19881 este nie...v sobotu budem mat tu oslavu a tam sa to dozvedia 🙂 ...uz sa neviem dockat

lienka19881
19. feb 2013

@ivanaliana a ako to povies? 🙂 obalocka s foteckou? 🙂 to ti verim 🙂

ivanaliana
19. feb 2013

@lienka19881 no ked mi dogratuluju,tak im podakujem za darceky a ze teda aj my mame pre nich jeden darcek a okazem im fotecky🙂...mam ich pekne ulozene v tehotenskom preukaze...tak im dam asi ten...este toto nemam domyslene 😎

lienka19881
19. feb 2013

@ivanaliana jeeezis to bude supeeeer 🙂 urcite bude vsetci strastniiiiiii 🙂

ivanaliana
19. feb 2013

@lienka19881 to bude teda...normalne som nervozna...a zaroven sa neskutocne tesim 🙂

lienka19881
19. feb 2013

@ivanaliana to ti verim 🙂 a vlastne im povies ze prvy trimester uz mas za sebou, takze uz len pol roka a vnucatko je na svete 🙂

beru3nek
20. feb 2013

ahoj holky,
hlásím, že Adámek je šikulka statečná moje a jsme doma 😀 Čekala jsem, že nás pustí nejdřív zítra a ráno dr. říká, tak můžete domů. Přišel na řadu až v 11, to jsem ho litovala, chtěl pít, jíst. Spinkal po narkoze celý odpo. Bolelo ho když šel čůrat a pak když se pohnul víc, ale dneska už ťape po svých a skoro o tom neví. Noci byly děsný, chlapeček tam brečel co chvíli, tak jsem toho moc nenaspala

@ivanaliana :super zprávy, gratulace že je vše jak má. Bříško máme dost podobný, musím konečně taky blejsknout
@lienka19881 : v kolik jdeš zítra? držím pěsti 😉
@vendy1407 : já už si to nepamatuju moc, ale pil se sladkej hnus, pak tě píchli do prstu pak se to pilo po nějáký době znova a další odběr. Mě to tak děsný nepřišlo, někomu jo. Tak držím pěsti 😉

lienka19881
20. feb 2013

@beru3nek,tak to je supeeer, som stastna ze uz to mate za sebou 🙂 a ze je to v poriadku 🙂 maly Adamko je statocny hrdina 🙂 vies co idem niekedy rano, tak cca na tu deviatu... Mam dost velky strach, ci bude srdiecko bit, ci bude vsetko tak sko ma... Ale to ja mam vzdy stres vecer pred vysetrenim... 🙂

beru3nek
20. feb 2013

@lienka19881 : úplně tě chápu, taky vždy plaším. Tak moc držím pěsti, já jdu spát jsem hotová

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre