Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

beru3nek
21. feb 2013

@lienka19881 : https://www.modrykonik.cz/diskuse/soukrome-disk...
dala jsem tam zatím nás 4, kdybych na někoho zapomněla, snad něják půjde dopsat

teuflerin
22. feb 2013

@beru3nek ahoj vedela by si ma dat pls do sukromky? mala by osm zaujem pripojit sa do debaty 🙂

gabuliatko84
28. feb 2013

@beru3nek ahoj dievcata ako sa mate???ako vidim tak ste sa predsa premiestnili a zmenili stranku rozhovoru,ako sa mate,a co mimca rasu???dufam ze sa mate vsetky dobre. 😀 😀 😀

lupmice88
28. feb 2013

ahojky holčičky mám na vás prosbičku ted v patek budu podle ms 5+1 a bud 5 nebo 7 dni po vynechání menstruace,myslíte že doktor na utz neco uvidí :(

beru3nek
28. feb 2013

@teuflerin : tak nám o sobě něco napiš 🙂
@lupmice88 : to vidět ještě nic nebude, jinak gratuluju. Já byla v 6+1 a byl gestační váček, o týden dýl už srdíčko

teuflerin
28. feb 2013

@beru3nek
@gabuliatko84
@lupmice88 nooo a co by ste chceli vediet? 🙂)) mam 24r v auguste som sa vydavala a tuto stranku uz velmi dlho navstevujem 🙂 pytajte sa co len chcete...aj ja mam par otazok.....al enechem ich pokladat tu vo verejnej diskusii 😉

lienka19881
28. feb 2013

@lupmice88 ja som bola u lekara v 6+4 a uz bolo srdiecko 🙂 ale v 5+1 este bude len gestacny vacok...

mucinqa
10. apr 2013

Ahoj kočky..nedalo mi sa nezaregistrovať a spýtať skúsenejších. Mám taký problém ktorý mi nedá spať. Mám 21 rokov a moja meštruácia odkedy som ju dostala bola pravidelná ako hodinky presne na deň, prípadne plus mínus jeden deň.. brala som 5 rokov HAK ale už sedem mesiacov neberiem, avšak moja M mi chodila aj napriek tomu stále, krásne pravidelne. S priateľom sa momentálne nechránime, avšak dávame si pozor. No a teraz k problému. Vo februári tohto roku som mala M 25.-teho, Tak ako má byť avšak o niečo slabšia ako som zvyknutá, nakoľko mne M trvá v priemere 6-8 dni a vtedy len 4... V marci teda minulý mesiac som pre zmenu mala jednodňové špinenie(asi ako hlavička špendlíku toho bolo 😖 ) a nič. M sa jednoducho nedostavila. Test som si robila ale negatívny. Hneď som šla na gyndu , rovno mi urobil aj prehliadku a som zdravá, a vraj zatiaľ ani tehotná že nič na sone zatiaľ nevidno.&chcem podotknúť, že chorá som nebola, v strese nie som, a ani antibiotiká žiadne.. Teraz sa mi stalo, že mam hustý biely no nepáchnuci, nesvrbivý výtok, ktorý ma nijak neobmedzuje ale predsa mi vadí kedže je ho dosť..Do toho ma bolieva často chrbát a kríže, podbruško len večer pri ležaní..Bolesti prsníkov vylučujem. Je možné, že som tehotná len doktor to ešte podľa sona nedokázal určiť ? 😕 s priateľom si myslíme, že na bábätko je ešte čas 😨

tonjadabik2
22. okt 2013

ahojte smiem sa pripojit? aj my sa snazime o babo.. otazka podla temy: ktora z vas co v najkradsej dobe po ovulke zistila ze je tehotna???

len12
24. okt 2013

Ahoj, prosím o radu.....Včera jsem měla ovulku a s mužem jsme se snažili o miminko. Známí nás pozvali na víkend do lázní...nevím, jestli můžu jít...Jestli se to podařilo, tak to bude 3-4 den od oplození, nevím zda můžu do vířivky a těch teplých např. eukaliptových koupelí a tak. Jsou sice léčivé, ale nemohou mi uškodit?Děkuji moc za pomoc

xveronikaxx
28. okt 2013

@len12 třeba mě osobně bazény způsobují záněty močových cest a já osobně bych to neriskovala.. ale jestli na to netrpíš, tak bych to neřešila, protože je spoustu kurzů plavání i pro těhotné..

michaela_n
16. nov 2013

Ahoj, taky se snažíme o mimčo a možná si ty příznaky přivádím sama 🙂 Ale kolem 8.listopadu jsem nejspíš měla ovulaci - poznám to vždy poměrně přesně podle bolesti, akné a průhledného výtoku. Takže jsme se s manželem snažili dva dny po sobě. Celý tento týden se cítím jinak, normálně jsem workoholik a svoji práci miluju, teď jsem mimo, nemám chut ani energii pracovat a vidím priority být s manželem, relaxovat. Cítím tlak v podbřišku, jako bych měla přetížené svaly cvičením, ale to vždy během dvou dnů přejde, toto nepřišlo. Po pár dnech od snažení mi vyskočila vyrážka na stehnech, svědil mě obličej, ale na nohách ta vyrážka přetrvává - takové červené pupínky skoro jako vřídky, ale nikdy jsem nic takového a v takovém množství neměla.
Samozřejmě že budu muset počkat, jestli MS přijde nebo ne, ale pevně věřím, že se to povedlo, přála bych si to.
Měla jste některá jako příznak těhu vyrážku takto brzo? Je to vůbec příznak?

majulikhubova
13. feb 2016

caute baby, mám 7 dní do MS...Netuším kedy som mala ovu- väčšinou mi to vychádza skôr ako 14 DC. je to rôzne. S manželom to nechávame na prírodu...;) no od 7.2 nedele -kedy som zjedla u švagrinej cesnačku, mi zle.- od žalúdka ... už som brala aj pancreolan, ale, príde mi to divné že to drží do dnes. ráno keď som hladná, cítim žalúdok, keď sa najem, zase... ako keby som mala ťažký žalúdok, a len sa mi grgá, a grgá, sem tam napne. ale nezvraciam. A k tomu sa pridali prsia... boľavé tak ako nikdy, z hora, z boku, celé komplet, ale iba prsia, ... mužovi sa zdá, že ich mám väčšie ako pred MS... nechcem si namýšľať, takže ja neviem. Bolia stále, keď chodím hlavne, a dnes som sa celú noc prevaľovala kvôli tým prsiam.. nemávam ich až tak citlivé.... neviete mi poradit??? dakujem...🙂

monikamony
6. jan 2017

@ela_nova - Ahoj viem,ze si pridala príspevok už dávno,ale bola si nakoniec tehotná?Cítim sa tak isto.Dakujem za odpoved

darling16
19. jan 2017

@mamoo Viem, že diskusia je už stará, ale bola si nakoniec tehu s týmito príznakmi???

majulikhubova
19. jan 2017

Inak. Už som po pôrode, bola som vtedy tehotná 😉 malý má už 3 mes. 🙂 cesnacka to prezradila 😀

darling16
20. jan 2017

@majulikhubova waaau, super, tak gratulujem. 🙂 A čo ti to bolo zle z cesnačky?? Lebo cesnak je ťažký na žalúdok. Či predtým si ho v pohode jedla???

majulikhubova
20. jan 2017

@darling16 ja milujem cesnak. Akože jedla kde sa cesnak nachádza. A vtedy sa pamätám že mi nepadla dobre. A prsia to tiež prezradili. Lebo som ich nemala tak citlivé. V noci ma boleli. Inak som sa cítila jednoducho. A.dost dlho ma boleli to si tiež pamätám 🙂

majulikhubova
20. jan 2017

Oprava - mala som ich citlivé viac

darling16
20. jan 2017

@majulikhubova A koľko DPO boli // ? 🙂
Ja už si príznaky nemôžem ani čítať, lebo ich mám všetky 🙂 A hlavne tie prsia - baby hovoria, že bolia bradavky, mňa väčšinou vždy prsia celé.

majulikhubova
20. jan 2017

Je to určite individuálne. Ja som bola tehotná stále...😀 a vtedy keď som naozaj bola som to vo vnútri inak prežívala. Skôr je to pocit ze vieš. Ale nechceš predbiehať. A sleduješ čo sa deje. 2 dní pred MS som mala slabú čiarku ale viditeľnu. V deň ms bola jasná. A tie príznaky som mala dosť skoro.

darling16
20. jan 2017

@majulikhubova ja budem mat v nedelu dva dni pred MS, tak mozem skusit test. 🙂 Tieto dni ma obcas pichlo v podbrusku, ale cim to bolo, tp fakt neviem

majulikhubova
21. jan 2017

Mňa pichalo stále a nič.... Uvidíš. Skus. 😉

majulikhubova
21. jan 2017

Každá sme iná... Ak ťa nikdy nepichalo,možno to bude niečo znamenať. Držím prsty 👍

darling16
21. jan 2017

@majulikhubova raz ma pichalo, dopadlo to biochem. tehu :( a vtedy som mala aj ine priznaky, teraz nie, takze uz necakam nic.

gerry22
21. jan 2017

Ahojte snazilky, Pridavam sa k Vam aj tento rok a drzim vsetkym palce ktore tuzite po babatku a v minulom roku sa nezadarilo 🙂 S manzelom sa snazime po roka, a zatial nic, no dufame ze tento mesiac nas prekvapi navsteva u gynekologa, Chystam sa na prehliadku lebo som 2 dni po MS mala rozovkasty vytok, ktory som nikdy predtym nemala, o dva dni potom zrazu natahoaci hlien ako zuvacka, sem tam pobolievanie v podbrusku, tak snad sa nam zadarilo, ak nie tak pokracujeme dalej 🙂. kazdej snazilke prajem aby sa cim skor zadarilo 🙂 vela stasticka v snazilkovani 🙂

julka31111
25. feb 2017

ienky neze ma tu ukamenujete mam jednu otazku mensiu uz mam dcerku skusame druhe mimino no pred menstruaciou mi bolo jednorazovo zle zvracala som s kavi rannej 😂menzes dosiel o dva dni skor ale bol cely cudny hlavne ta bolest krizov od vtedy ma bolia krize hrozna bolest bolia ma aj prsia nie bradavky tak dnes som si kupila tehotensky test no ukazal mi dve ciarky druha bola slabsia alebo bola tam..moja otazka znie kedy mam ist k lekarke kedze som mala menzes ktory mi skoncil pred 5mi dnami neviem mam v tom zmetok lebo gynekologicka sa stale pyta kolko mi meska no mne nemeska ja som ho mala aj ked taky iny neukamenujte ma prosim vas dakujem za odpoved

karmela
25. feb 2017

@julka31111 ahojky tak počkaj este týžden ak nebude žiadny problém testuj ci čiarka pekne silnie a v môžeš ísť k Dr ked budú ciarocky pekne silne..Držím palčeky aby všetko dobre dopadla..A teraz bola veľmi slaba druha čiarka ci uz viditeľná len slabšia

bevab
25. feb 2017

@julka31111 ja som na tom podobne. Aka bola ms ? Preco cudna ?

julka31111
25. feb 2017

@karmela tak testovala som sa dnes okolo 16tej hodine ked sme prisly s navstevy lebo mi to nedalo ze ma krize bolia hrozne a aj prsia a ciarka bola viditelna lenze slaba..preto sa pytam ze ci je mozne aj ked som mala menzes ktory mi skoncil pred 5mi dnami..prve tehu som mala ine menzes ani nedorazil ..tak preto sa pytam lebo som sa stym este nestretla ale dakujem pekne za kazde info

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre