Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

julka31111
26. feb 2017

Tento aj vcerajsi poobede no neriesim to ako potesili by sme sa ze by mala dcerka surodenca ale ze by sme to az velmi chceli a sa sustredili len na toto tak to zas nie

julka31111
26. feb 2017

Neriesim pockam do ms 😂😂😂ale dakujem

julka31111
26. feb 2017

@karmela skusim este jednu..ale ja nevidim nic

karin363
26. feb 2017

@julka31111 ja tam aj nieco vidim, takeho ducha, ale nie je to takto uz na nic platne, pretoze vysledok sa ma odcitat do 3 ci 5 min. podla druhu testu. Treba si robit test az v den, resp. az ked vynecha mrcha. Ja som sa testovala v den ked mi mala prist, test bol negativny, potom som pockala 2 dni a test bol pozitivny ale velmi velmi slabucko. Vtedy som nabehla ku dr. ten mi vzal krv a zistil, ze mam v krvi malu hladinu hcg, ze ak som tehotna, pravdepodobne potratim, ze dostanem mrchu, mala som vyckat tyzden, potom mi znovu vzal krv a hcg som mala na hladine 2000. Drzim palce. Rozhodne, aj ked dostanes mrchu, chod ku lekarke a povedz, ake mas potiaze s prsnikmi a krizami, nech ta pozrie. Ak sa snazite o babatko, aby sa vylucili dake komplikacie, co by mohli ohrozit tehotenstvo. Ale to az tyzden po tom, co ti prejde mrcha. Ak ti bude meskat, netestuj viac, a rovno ku lekarke. Ona ta pozrie a budes na istom. Drzim palce.

julka31111
26. feb 2017

@karin363 dakujem pekne to tie krize a prsia uz zacali pred mrchov asi tyzden mrchu som dostala o va dni skor ale strastne cudne dokonca den pred mrchov som sa pozvracala s kavi a cigarety co u mna sa to nikdy ale naozaj nikdy nestalo kramy skoncili a bolesti mam stale podbrusko ma neboli ale sem tam za den ci dva mam take silne pichanie v podbrusku ale iba minutove to vtedy preklinam vsetkyh 😂😂😂uvidime no ja aj tak mam ist na prehliadku ku gyndoske tak urcite jej poviem co sa deje dokonca sem tam zbadam zili modre na prsiach a kojit nekojim malu uz vysa 1.5r 😂😂😂no ja tu stym nic nevyriesim ale moze to byt aj iny mozno zdravotny problem ale dakujem kazdej jednej aj za infosky a radu dik urcite napisem ak sa dozviem aj ja od profesionala 😂😂

danka92
27. feb 2017

Baby dnes rano som si spravila ďalší test tiež je tam ciatocka ale dako nezpsilnela spodny je dnešný a vrchný je včerajší

karin363
27. feb 2017

Gratulujem, ak je to z ranného moču, tak je to jasné. Ja som to mala presne takto isto pozitívny test. Ono to bude už len silnieť. Tá čiaročka. Objednaj sa ku gynekologičke, na krv pre potvrdenie tehotenstva.

valeria1220
9. apr 2018

Ahojte baby ,mam taky problem, neska mi uz 10 dni menzes .A mam take mensie bolesti podbrusku ,bolia ma prsia a chrbat, a tie bolesti v podbrusku sa take ja neviem ako tlakove .uz sa mi to stalo, ale nie takto. po piatich dnoch mi menzes prisiel .a pri sexe ma to boli. Diki za radu.......

adriannasvk
5. sep 2018

Zeny pomoc!!!!😂mali ste niektora uz 5 dni po styku bolestive prsia ako priznak tehotenstva? Ja mam do ms este daleko a dnes ma zacali boliet prsia....neviem ci zbytocne saliem alebo mozem byt naozaj tehotna?

snazilka_bio_mamka
16. feb 2021

žienky, fungujete tu este?

sunny15
16. feb 2021

Myslím že nie,to tu zapadlo prachom,ale pamätám si to tu😁ale možno ak sa tu začne prispievať tak sa aj iné baby pridajú

sunny15
16. feb 2021
daniela2227
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
snazilka_bio_mamka
16. feb 2021

@sunny15 Tak to hned skusim ako prvá 🙂 možno tu nebudem za psychopatku :D ale este aj mne sa zdá moja otazka psycho :D ale je mozne 3 DPO že ma zacali extremne bolieť prsia a bradavky a mam stale slabe krče? je to este dozvuk ovulacie alebo to moze byt tehotenstvo? resp. ze nieco sa deje 🙂 nemavala som to nikdy, prsia ma zacinali bolieť 5 dni pred MS a do MS mam este tyzden a pol...

sunny15
16. feb 2021

@snazilka_bio_mamka telo sa mení,ale myslím že 3dpo nemôžeš cítiť tehotenske príznaky,ak aj došlo k oplodneniu tak sa to kotula dole vajcovodom a približne na 5-10den sa uhniezduje.To bude skôr dozvuk ovulky,estrogén klesá a progesterón stúpa,to spôsobuje bolesť prsníkov

snazilka_bio_mamka
16. feb 2021

@sunny15 aha.. a neexistuje nejaky pristroj na zrychlenie času? :D bude to dlhe čakanie.. skusim pre zmenu aj pracovať v robote a nesledovať sa ako jastrab 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre