Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

venyska
14. júl 2009

Jsou fuč,a ta Monča mi dělá starosti ☹

michalag
14. júl 2009

aj ja som nad nou rozmyslala, ale dufam ze je vsetko v poriadku

venyska
14. júl 2009

To já taky ☹

michalag
14. júl 2009

musim ist, drahy ma este nejaku robotu na PC tak nakuknem az zajtra 😉 🙂

bruuu nocku 🙂 😔 😔 😔

mscat
14. júl 2009

ahojky 🙂

mscat
14. júl 2009

my jsme dosli dom po pul9 pak jsme dělali hygienu,jedli a ted uspávám 😝

mscat
14. júl 2009

ta monča mi taky dělá pěkné starosti a štve mě ☹ tak testy pozitivní měla tak snad je ok.ale je to divné že nepíše moc divné ☹ 😒

martinka2000
14. júl 2009

ahoj tak jak se mate\,,ja koukam na filmik a cekam na manzu az dorazi domu

monika0001
14. júl 2009

ahojte... 😀

martinka2000
14. júl 2009

taky jsem zvedava jak ji to dopadlo fakt me to zajima je divne ze se vubec neozvala 😕

monika0001
14. júl 2009

tá monika sa stále neozala?
bože.... snáď je všetko v poriadku.. 😲

martinka2000
14. júl 2009

a jak jinak je devcatka?

monika0001
14. júl 2009

bolí ma oko.. asi som privan niedke schytala... a dost to zacina boliet... alebo mi to vino miesto hlavy udrelo do oka... 😀
babušky kde ste vsetky?

martinka2000
14. júl 2009

nebo ti nekdo spadl do oka 😀 taky moznost a jak ti je co ms doraily?

mscat
14. júl 2009

☹ je to moc divné..jak sem říkala,jednou už ji to nedopadlo ok,a pak se tu hodně dlouho neukázala že ju to moc zdrblo.ale tak ted to snad tak nebude,testy měla parádní ☹
martinka:já akortá uspávám ale už aj spí myslím,jinak nedělám nic asi pujdu dnes dřív spát nebo nevím,nic se mi nechce,samotnou mě nebaví kukat na film 😝

mscat
14. júl 2009

monika..já jsem tu 🙂

mscat
14. júl 2009

martinka:a co ty?ms nedorazila 😉 a zítra bude krev v kolik?

monika0001
14. júl 2009

práveže ja mám obe oči už dávno obsadené.. nie je tam pre nikoho iného už miesto.. 😉
asi som privan chytila v aue...
No ms nedorazila.. stáe to bolo len špinenie a to dnes akokeby kočilo.. nechápem tomu.. nikdy som to nemala.. normálne rozlýšľam či to predsa len nemúže byť tam.. hm.. ale krv by to ukázala.. neviem..
Mscat - cmuk.. čo si dneska robkala? ja som sa troška spálila na sliešku.. hm..sme gilovali troška a miesto kuriatka som sa ja ja ugrlovala... 😀

martinka2000
14. júl 2009

to ja rada koukam sama muzu koukat na co chci ja 😀 ja se prejedla a je mi spatne 😝 ja myslim ze to bude v poradku ale je to divny ze nenapsala

martinka2000
14. júl 2009

no po pravde v poradne dr kauckeho on sam pise ze oni meli to ze jeho manzelka byla tehu a v krvi nic nemela stava se to vyjmecne ale stava nechci ti davat nadeje ale pockej a kdyz se to nerozjede zkus jeste testnout a pak proste zajit k dr at te poradne vysetri mscat ne ne ms nemam ja vubec nevim v kolik budou ani v kolik tam mam volat asi az kolem dvanacte zavolam netusim jestli to uz bude

mscat
14. júl 2009

monika: 😉 😵 ...tak dnes jsme byli dopoledne ve městě,koupila jsem malému zase autíčka 🙂 a sobě sukni..aby mi nebylo až také vedro ve třičtvrtákách už se to nedalo vydržet 😝 😝 dnes k.o fuj vedro 😝 🙂
a až se malý vyspal jeli jsme k babičce-necelé dva kiláky chodíme i pěšky ale dnes bych se upekla 😝 😅 a pak jsem byla do osmy u známé a dom jsme teda už šli pěšky 😀 pak konečně studená sprcha-paráda umytí hlavy.supr supr jsem jak znovuzrozený člověk 😀
takže ses ugrilovala jo? 🙂 tak to tě manžel asi spapká ne? 😉 😵 já se sluníčku vyhýbám když můžu.

martinka:co jsi si dala dobrého že ses tak přecpala 😀 já ted mlsám nugetku 🙂 no mě právě je vzácné kukat se s mojím 😉 sama se vubec nedívám možná kdyby tu byl a třeba seděl u pc tak bych se kukala ale takhle nevím,nic me nebaví 😝 ☹

mscat
14. júl 2009

taky jsem tu u jedné maminy četla v albumu že je přes 4tt a krev negativní ale těhotná je.testy měla pozitivní a čárka sílila

monika0001
14. júl 2009

juj... to by bolo aké... a ja som víno pila... hm... neviem ženy moje,vôbec neiem čo si mám o tom myslieť....
No ako poslednú dobu dosť často používam: uvidíme... uvidíme...

martinka2000
14. júl 2009

ja mela kvetakove placicky jedla jsem je jeste horke mscat tak jsi mela taky dnes co delat ja taky prisla s malou neco malo po devate a nugetku na tu chut nemam ja radeji kysele zitra to vidim na burty s cibulkou nebo nalozenou zeleninku 😅 a kdy ti prijede drahy??moni vse je mozne jeste pockej a uvidis je to ale divne stava se to a to vinko opravdu nevadi pokud jsi nepila tvrdy alkohol tak se nic nestalo kdyby nahodou je to na hlavu vid?nedivim se ti

monika0001
14. júl 2009

no manzel ma uz skoro spapkal, ale som mu to este zatrhla... 😅
a tá sprcha to je najlepsie co moze vbyt v takychto teplach.. ale zajtra pokracjem v grilovani seba samej.. nech je vidiet ze mam dovolenku nie?

mscat
14. júl 2009

martinka: 🙂 jojo ale bývaj i náročnější dny 🙂 dnes jsem všechno v klidu dělala,nikam nespěchala 😝
to mám taky moc ráda..čalamádu,zavařené okurky papriku,kyselé zelí..taky bych si dala 🙂 já se někdy cpu jak těhotná,ale nejsem jen čudné chutě 🙂 drahý přijede v sobotu 😉 už aby to bylo..at se už taky můžem snažilkovat konečně..všechny už tu maj po ovu nebo jsou aj těhotné...hmm a já nemám být z čeho 😀 😝 tak už chci na tom pracovat 😉

monika0001
14. júl 2009

mscat - ja budem mat pre ovu.. takze budee dve snazilkovat.. 😉

mscat
14. júl 2009

monika: 😉 jen nech si počká 🙂 jojo já už byla dnes 3x ve sprše 🙂 ráno,odpoledne večer...jinak to fakt nejde..ješte když se honím za malým pořád tahám kabele z obchodu plus kočár..no síla teda 😝 🙂
tak to u mě nemá cenu se opalovat 😝 😠

mscat
14. júl 2009

ted sem mojemu poslala toto: 😉 :Když v noci usínám, v postýlce Tě nemívám. Ve svých snech mám neustále Tebe, osud mi Tě přinesl z modrého nebe. Jsi totiž nádherný andílek, který nade mnou v noci poletuje, jsi hřející plamínek, který mé tělo rozpaluje. Chci s Tebou neustále být, s Tebou svůj život příjemně žít. Kdyby mi Tě, lásko, osud vzal, mé srdce by trhal těžký žal! Miluju Tě z celého srdce...

mscat
14. júl 2009

monika-jé tak to je supr..tak se budem snažit obě 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre