Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

martinka2000
15. júl 2009

ne ne od dr budou az zitra rano tohle je z laborky

michalag
15. júl 2009

tak aspon uvidis ze hcg pekne stupa 😉

martinka2000
15. júl 2009

to asi ne bylo to ten sami den jen o par hodin dyl o dr 😀

michalag
15. júl 2009

jaaaaj, ja som zabudla, ale to je asi z toho tepla 😅 😝 😀

mscat
15. júl 2009

jaruska:no to ti věřím že tě překvapil takovým přístupem.já bych hned měnila...a jinak fakt s tebou mluvil jak s tydýtem.ale nic proti němu a jeho názorech,ale mnoho mnoho ženských v ranném stádiu těhotenství měli slabou čárečku až PO limitu....viz.já:test dělaný ráno brzy,a čárka děsně slabá až večer tak v osum a za dva dny už byla lepší.a už mi tu běhá smraďoch 😝 takže já se limitem fakt vubec neřídím... 😉

jaruska8
15. júl 2009

Ved ma pred sebou moj datum narodenia, vie, ze nemam 15, tak ho nechapem, aj ked ja som si uz zvykla, ze sa ku mne spravaju ako k malej, vyzeram totiz na 18. 😀 😀 A pritom mam skoro 26. 😀 😀 Ved pave, skoro kazda ho takto skoro mala slabsi a nie, ze mi povie, ze to vyzaera skor na negativny, a neviem, co tym sledoval, ci mi len nechcel robit zbytocne nadeje a to este este ani o spineni nevedel, kvoli tomu som tam vlastne bola. 😒 Manzel je nahnevany a uz aj on mi hovori, ze by som ho mala zmenit.

michalag
15. júl 2009

jaruska tak sa nastvi a zajtra chod po kartu a pohladaj si noveho Dr. , urcite vies o nejakych ktory su dobry

jaruska8
15. júl 2009

Hej, viem. 🙂

martinka2000
15. júl 2009

jak mam zjistit jestli ta hladina hcg neni moc nizka?

michalag
15. júl 2009

ved ak napise fly, tak sa jej skus spytat 😉

martinka2000
15. júl 2009

dekuji mooooooc na jak dlouho odjizdite a kam az jedete??

michalag
15. júl 2009

no volala som s maminou a dnes ostavame doma a ak mamine bude lepsie tak zajtra ide s nami a ak nie pojdeme len my dvaja so Samim a vratime sa v sobotu podvecer... ideme do Ruzomberka je to na Liptove 😉

michalag
15. júl 2009

fly, kde siiii????

mscat
15. júl 2009

jaruska:no jasné vyměn ho uvidíš že tě překvapý,jak nejaký jiný dr k tomu bude mít lepší přístup.ted ten muj i podá ruku pomůže mi z kozy 🙂 uplně jiné fakt,vše se mnou pořeší probere cokoliv můžu říct a zeptat se.taky sem měla takového co mě odbyl,menstruace někdy přijde,podbřišek někdy přestane bolet pak budem něco řešit..no mazec taky hned jsem ho změnila.a ten mi okamžitě nasadil léčbu na menstruaci na 4měsíce a pak že budem řešit dál.supr.
to máš lepší že vypadáš tak mladě 😉 mě spíš vždycky tipují víc už od 15ti 😝 a přitom mě to nepřijde že bych vypadala starší tak asi jak pro koho.ale bylo mi 17 a tehdy mi tiply na diskotéce jako 26..tož to mě už dostalo. 😝 🙂 nechceš ten testík dát do albumu..my ho vždy zkuknem že martinka? 😉 a řeknem jak to vidíme 😀 😀

jaruska8
15. júl 2009

Jaj, rada by som ho tam dala, ale bracho tu nema USB kabel. 😒

martinka2000
15. júl 2009

misko tak to se mas ja teda taky jedu ale jen na vukend k mamince a co je tvoji mamce??mscat jo jo my zkusene a utestovane to zkouknem 😀

mscat
15. júl 2009

martinka: 😀 no však 😉 se máte holky že někam jedete.ale tak me zas v sobotu konečně dojede drahý tak jestli bude hezky vyrazili bychom na koupak 😉 😅 fuj ted uklízím,a lije ze mě jak z vola fakt se stokrát za den peřvlékám 4x sprcha ježiš toto já nesnáším takové vedro..hnus hnus 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😝 🙂
jaruska:aha tak to nevadí ☹ 🙂

michalag
15. júl 2009

martinka, mamina nieco zjedla a v noci jej zacalo byt zle a prehanalo ju, tak hadam ju to do zajtrajska prejde ☹ , aby som ju trochu vytiahla von, lebo inak nechodi nikam ☹ 😒

mscat
15. júl 2009

miška:tak ju to chudato snad přejde.to je jak má mamka ta zná cestu jen do obchodu do břeclavi do města a dom.a to má malú holku..a ta chudato trčí s matkou doma protože mamka na stará kolena se o ni děsně bojí a ona to chudák obnáší.. 😝 ☹

mscat
15. júl 2009

já jdu opět do sprchy.. 😝 holky je vám taky tak děsně 😝 😠

mscat
15. júl 2009

čo robíte holky 😉 já jdu žehlit malý papká papriku,jablíčko a okurku..si poručil 🙂 a kuká na tv pořád tak toho využiju když večer se mi už nechce 😝 😅

monika0001
15. júl 2009

ahoj... este zehlis? ja az zajtra, alebo az pozajtra? 😝 😀

michalag
15. júl 2009

Ahojte,
ja idem akurat zehlit, ale velmi sa mi nechce, ked si predstavim ako sa idem pri tom varit 😝 🙄

monika0001
15. júl 2009

ked sa vam bude chciet pridite aj ku mne.. nenavidim to... 😠
jeden cas som si platila jednu kocku ale nepacilo sa mi ako zehlila, tak to robim sama.a aaaaaaaaaaa

jaruska8
15. júl 2009

jaj, zehlenie, to je aj moja oblubena cinnost. 🙂)))))

michalag
15. júl 2009

mne zehlenie nejako extra nevadi pokial z toho nie je 2 metrova kopa a pokial nie je takto horuco

monika0001
15. júl 2009

jarka- tak pridi... 😉
ja to nenávidím... ale uz ked sa raz do toho pustim tak je to v pohode.. ale neviem sa k tomu nikdy dokopat 😝

michalag
15. júl 2009

monika ako ja teraz 😝 😀

jaruska8
15. júl 2009

Jaj, tam som nedala "". 🙂)))))))

monika0001
15. júl 2009

nooo... to je najhorsie sa k tomu dokopat..ale tak co uz... nemozem chciet aby ten moj robil vsetko, 😝
co ste dnes inak robkali? ja som sa este doopalovavala a troca viac ako bolo zdrave.. ale tak to som cela ja.. raz zomrem na rakovinu koze... ale touz budem stara a skareda... 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre