Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

mscat
16. júl 2009

no moni čau..já byla uplně na nervy kde jsi ☹ ☹ 😕 tak gratuluji 😉 ale to mě jinak mrzí teda ☹ a co to přesně znamená ten hematom... 🤐 tak se snaž trošku odpočívat...tak jsi u mamky ne?tak určitě ti s malým pomůže.

mscat
16. júl 2009

tak už vím...tak doufejme že to bude v pořádku.kdy máš jít znova k dr? 😉

m.o.n.i.k.a
16. júl 2009

mscat, no tady jsem sama všichni chodí večer. 😖 Znova jdu ve středu př. týden

dzou
16. júl 2009

tak teda dufam, ze to bude v poriadku a drzim placeky
moni ja som tu len som volala s kamoskou tak sme sa zakecali 😀

dzou
16. júl 2009

Som aj dnes doma lebo som bola chora, ale uz je mi lepsie len sa mi uz nechcelo ist na jeden den do roboty, ale tak ten moj to nemusi vediet 😀

mscat
16. júl 2009

moni:tak se snaž odpočívat a držím pěstičky at ti řekne jen dobré zprávy ju 😉 😉
dzou:tak at je brzy ovu a zadaří se 😉

dzou
16. júl 2009

jj sak sa tesim aj ked dnes rano vyslo,ze ovu nie je aj tak sme to poistili 😎
mscat som kukal na tvoje grafy tak tiez za chvilu bude ovu 😀

mscat
16. júl 2009

dzou:to je dobře že jste to pojistili 😎
jo kukalas? 🙂 no možná bude to ještě nevím jestli u mě probíhá..ale je to první cyklus kde byla konečně pořádna ms a teplota je nižší konečně..tak uvidím právě jsem zvědavá muj dojede v sobotu tak by to mohlo vyjít 😎 a určitě budem keksíkovat proto,že budeme mít chut po dlouhé době 🙂 tak nebudem myslet na mimi a třeba příjde 😵

dzou
16. júl 2009

no tak dufam, ze sa to podari 😉 a predtym si mala vysoke teploty? a ty si predtym mala HAK? alebo preco si mala slabu MS

monika0001
16. júl 2009

ahojte...

dnes oficiálne vyvraciam dohady ot om či som alebo nie som tehu.. taký silný menzes som z ničoho nič dostaa, že to až možné nie je... a tie bolesti....

Moni - neboj všetko bude dobré... Je tu strašne veľa žin,. ktoré Ti držia palčeky! Hlavne treba veriť, že všetko dobre dopadne...

Zatiaľ sa s Vami lúčim... len somchcela povedať na čom som..

večer sa stavím.

pappapa

lucinka1104
16. júl 2009

ahojky ako?
ale mame teplo že?
monia čo sa deje prečo by niečo malo dopadnúť zle????? 😲
msct verím, že to už vynde my chceme tiež začať sosnažilkovaním cez výkend teda hlavne ja 😀

dzou
16. júl 2009

monika001 tak skoda snad to vyjde nabuduce

mscat
16. júl 2009

dzou:http://www.fertilityfriend.com/home/2843cc............... se podíváš tak pod tím jsou další dva grafy jak jsem to měla od května...jo celý jakože cyklus jsem měla teploty nad 36,8..36,9 i 37.furt dokola.a to bylo i celý červen..no a ted mi konenčně dorazila od března pořádná ms se vším všudy 😝 😀 no a po té ms už naměřuji nižší teploty nad 36,8 mi to nejde.takže jsou nižší což je správné.tak jsem právě zvědavá jestli se tam něco uděje a teploty se vyšvihnou nahoru 🙂
jo já měla minulý rok 3x injekci depoprovera-pěkné svinstvo to je,až rok -nebo až aj 3roky se nemůže po ní otěhotnět..poslední byla 13teho v listopadu.takže ted je to 8měsíců.a jinak unor,březen byla ha yaz.a při všem jsem pořád dost krvácela tak jsem si řekla že končím s antinou,na co?když pořád krvácím..no a bum nebrala jsem antinu a krvácení vubec nebylo 😝 😀

dzou
16. júl 2009

joooooooj a ja vam tak to teplo zavidim aj tu je dnes celkom teplo, ale tak normalka teda na UK priam horucava ale niekedy by som chcela byt na SVK a zazit tie horucavy nech sa pekne opalim 😖 tu bolo jeden tyzdne asi 26C a vsetci sme oslavovali 😅

mscat
16. júl 2009

monika0001:nevadí 😉 jednou se zadaří 😎

mscat
16. júl 2009

dzou:a slabá ms byla proto.že jsem měla velmi nízkou sliznicu..tak ted na to beru prášky že se musí sliznice na případné těhu připravit

dzou
16. júl 2009

mscat jaaaaaj uz chapem tak asi sa to podarilo a preto si mala aj vysoku BT?

mscat
16. júl 2009

lucinka ahojky 🙂 no já jsem byla věšet prádlo a teda málem mě kleplo...fuj tam nevylezu ani za nic..hmm teda asi ale jo,protože jsem domluvená se známou že pujdem chvíli ven má ted měsíční miminko Elišku,a ješte stejně starou Janičku jak je muj malý. 😝 tak tam chcíííípnu 😝 😝 😅
díky snad snad v to doufám že už se něco bude dít 🙂 jo?tak to se budem snažit zároven 😀 😎

dzou
16. júl 2009

a tie injekcie boli naco? ja viem ze som asi trdlo ale tak nejak sa nevyznam v tychto veciach 😅

mscat
16. júl 2009

dzou:no ani nevím proč byla vysoká ale asi proto že se tam nic nedělo 😝 🙂 a ted už se to trošku pohnulo tou ms což je supr..proto jsem z té extra bolestivé ms byla táák nadšená 😀 😀

dzou
16. júl 2009

pripajam sa k snazilkovaniu cez tento vikend 😀 nech je co najplodnejsi 🙂 🙂 🙂

dzou
16. júl 2009

tak ja mam bolestivu MS vzdy taku ze ked nemam ibuprofen tak nemozem existovat 😝 ale tak asi som ok aspon podla toho aj ma vzdy dost silnu prve dva dni takze je predpoklad ze sliznicu mam ok?

mscat
16. júl 2009

dzou:v pohodě 🙂 to je antikoncepční injekce..jednou za tři měsíce se pichne za 150kč.jo ono to vypadá že supr také levné a ženská má pokoj..no ale bohužel mě to nesedlo a já ze tří měsíců skoro dva měcíce krvácela..a tak to šlo furt.první měsíc po pichnutí injekce ok a pak se to spustilo a furt dokola 😝 😝 a při práškách to stejné..a ta injekce není nic dobrého...špatně se po ní dává do kupy cyklus a dlouho,plus hodně žen má potom problémy s otěhotněním...nevím proč to mladým ženám dávají co chou ješte nekdy miminko...já bych to dala jen starším které už dítě neplánují..takhle to tu ženu uplně dodělá 😠 😝

mscat
16. júl 2009

dzou:jasné nech je co nejplodnější 😀 😉 pak si povíme všechny tři jak jsme se poctivě snažili 😎
určitě máš sliznici ok 😉 to jen já proto,že se mě vubec nedostavila ms ,s tím se vubec nezaobírej 😉 já jsem právě taky vždy měla ms silnou až sedmidenní.a bolestivou nafouklé břicho že jsem se nemohla ani pohnout hned jsem musela letět na záchod 😝 🙂 a tak vždy nepravidelnou.no a ted byla veeelmi bolestivá a silná ale jen pet dnů takže supr si myslím 🙂 taky jsem se dopovala ibalginem

dzou
16. júl 2009

tak to som vobec nevedela, ze nieco take existuje 😕 to muselo byt hrozne krvacat tak dlho ja som brala HAK asi 3 roky dozadu, ale hrozne my z toho sibalo a ani bolesti pri ms neboli o nic lepsie... to sme v tedy s mojim drahym boli asi 3.5 roka tak sme sa rozhodli ze ju vysadim a budeme pouzivat prerusovanie a ze sak keby daco tak neva, ale vlastne nic az doteraz preto som aj trosku na nervy ze aby sme mohli mat mimi ked sa mu ani raz nesmyklo 😀 ale tak skor si myslime ze je taky sikovny 😎

mscat
16. júl 2009

😎 určitě je taký šikovný 😀 já zatím mizím holky musím jít konečně fakt neco požehlit lebo to je děs 😝 tak papa zatím

dzou
16. júl 2009

som raz aj cital niekde na nete, ze jedna pani cely zivot pouzivala s manz. ako antikon. prerusovanie a maju dve planovane deti ktore su uz dospele, tak by to aj mohlo fungovat aj ked mi je jasne ze statistycky je to inak 🙂

dzou
16. júl 2009

pa aj mne treba trochu upratat 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre