Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

martinka2000
16. júl 2009

moni na druhou stranu aspon vis na cem jsi je lepsi ze jsi to dostala aspon muzete pokracovat dal 😉 holky a proc nechrnite v noci????ja dnes vyrazila z domu kolem osme rano a dorazila jsem 19.15 zpatky domu jsem uplne mrtva zitra jedem k mamce na vikend tak se tesim ze vypadnu

monika0001
16. júl 2009

martinka - - ja sa bojim spat... 😅 🙄

martinka2000
16. júl 2009

proc se bojis spat???

monika0001
16. júl 2009

lebo každým dňom čakáme kedy svokor opustí túto "galaxiu" a ja sa bojím, že sa mi tu zjaví.. by som sa posrala od strachu.... juj... a to mi vcera spať nedalo.. 😅

martinka2000
16. júl 2009

nechapu pribliz mi to trosku

mscat
16. júl 2009

martinka:tak já taky dnes víceméně létala po venku dorazila jsem kolem pul7.pak tu měla známou do pul9 a do pul11 budoucí tchýni 🙂malý usnul ve 22.45.a já se jinak taky bojím spát sama v tomto baráku a navíc v tom horku já nemožu 😝 😝no a taky už druhý den nemám zprávy od mojeho 😠

monika0001
16. júl 2009

je veľmi chorý a zomiera.. na srdce.. už je na tom veľmi zle...
a keďže býva sám tak sa bojím, že keď to príde a pôjde sa s niekym rozlúčiť, aby neprišiel sem...
Veď vieš, že človek, ktorý .... no vieš... sa príde s niekym rozlúčiť..

mscat
16. júl 2009

tak je mi hrozné vedro komáři bzučí u ucha a tak dále 😝 😠 ☹
monika:tak to vám děsěn závidím ten ventilátor.můžu vědět kolik to stojí že bych taky pořídila.. 😝 je to dost dobrá věc teda že?

martinka2000
16. júl 2009

uz chapu jo jo vetsinou jo ale me se stava ze prijdou ve snu par dne nebo tydnu pred tim nez umrou tak to mit to co ja tak umres strachy se mnou i mluvi po smrti 😝

mscat
16. júl 2009

moni:ale to je mi velmi líto... 😢

martinka2000
16. júl 2009

tak to me mrzi moni

monika0001
16. júl 2009

vetnilátor máme obyčajný.. kúpiš ho teraz možno za 250SK (neviem si zvyknut na tie eure..) to sme u čínanov kupili este davno.. a v eletrickej zasuvke mame biolit a sme aj bez komarov.. fantasticka vec... odporucam!!!

mscat
16. júl 2009

martinka:co? 😕

martinka2000
16. júl 2009

mscat jak to ze nedal vedet

monika0001
16. júl 2009

no tak to by som uz ani ja ptom medzi zivimi nebola... ee.. to nie je na mna...

mscat
16. júl 2009

moni:tak to musíme taky kupit.i na ty komáry vidíš já hlúpá ješte mě to nenapadlo. 🙂 😝
martinka:ho však zabiju 😠

monika0001
16. júl 2009

je to super.. nc ti tu nebzuci, nic ta neotravuje... ja to tak okolo 18-tej dam do eletriny a je to...

martinka2000
16. júl 2009

nemluvim o tom nekteri lidi na to neveri a koukaji na me jak na blazna deji se mi ruzne veci od mala uz jsem s tim smirena stava se to muze to mit kazdy jen nekdo to umi pouzivat driv to bylo bezne dnes v tom uspechanem svete ne vi to malo lidi o me manzel mi neveril ted mi rika ze jsem carodejnice a at nic nevyslovuju 😀

martinka2000
16. júl 2009

tak nebudeme to rozebirat at tu nejsem za blazna mscat a proc si mu uz nezavolala?ja bych volala jak diva

monika0001
16. júl 2009

ja takym veciam verim...

martinka2000
16. júl 2009

ja od mala taky ten kdo neveri a neco takoveho zazije pak uveri

martinka2000
16. júl 2009

holky nejak usinam asi půjdu hajat jsem po dnesku utahana

mscat
16. júl 2009

martinka:nejsi za blázna,ale já bych se zbláznila 😝 🙂
no víš,já mu nemůžu zavolat protože nebudu furt dokola dobíjet kredit co byjsme pak jedli..a jinak mu píšu sms a on má bloklý paušál a ted je v táboře kde nemá ani internet jen tam někde v hospode.ale pokud vím chlapi mu sem tam pučí net aby mi napsal..nebo na pokoji mají oba paušál můžou mu pučit na hovor aspon že je v pořádku.on nic tak at jde někam.když se chce tak se to přece nejak udělá aby se mi ozval no ne?napsala jsem mu že je neschopný se mi ozvat tak na nej prdím. 🙂 😝

mscat
16. júl 2009

je to chlap jemu nedojde že se o něj bojím když tam kdesik leze do výšek na stožáry 😠 😠 vždycky mi řekne že se bát nemusím že se ho jen tak nezbavím..vůl jeden 🙂 😠 😝

monika0001
16. júl 2009

baby pojdem aj ja pomaly teda..
prajem krásnu nocku..
mscat - dufam, ze sa vyspis viacej ako vcera..
papapa

mscat
16. júl 2009

jo holky to jsem chtěla dáte mi mail?já vám něco pošlu 🙂

mscat
16. júl 2009

hele a my jsme tu všechny na M 😉 😀

martinka2000
16. júl 2009

chlap klasika to oni umi dobre jasne ze to jde ozvat se i jinak ale na to jsou moc lini ten muj je na netu a kdyz nema kredit tak neni schopnej mi napsat ale pokud jsem mimo prahu bez nej tak to me uhani jestli nahodou nedelam neco spatneho

monika0001
16. júl 2009

monikamartincova@post.sk

monika0001
16. júl 2009

....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre