Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

martinka2000
16. júl 2009

aspon bych to nemela daleko kdyby jsete se prijely podivat na prahu 😀

mscat
16. júl 2009

že? 😉 taky si myslím že je supr

mscat
16. júl 2009

no to bys měla veelmi blízko k nám 😀 třeba si uděláme taky výlet to by bylo fajnééé 🙂 ale na jeden den..hmm to se nevyplatí to byjsme celý den jen cestovali 🙂 😒

mscat
16. júl 2009

děkuji za bacily 😵

mscat
16. júl 2009

ááá tak už sem tě i já tam objevila 😀

mscat
16. júl 2009

že by už i na mě padl spánek..tak jo mizím papapadobrou nocinku

martinka2000
16. júl 2009

ty jedna 😀 poslala jsem ti taky mailiky jdu spinkat zitra pisnu prijel mi starej domu bude chtit zase jidlo 😝 😀

mscat
17. júl 2009

dobré ránko holky 😉

mscat
17. júl 2009

martinka:Vše nejlepší k Tvému dnešnímu svátku 😵 😉

mscat
17. júl 2009

kde jste děvčata? ☹ tak my už budem snažilkovat dnes 😵 😵 já zatím takto:http://www.fertilityfriend.com/home/2843cc
tak jsem zvědavá co bude dál 🙂

martinka2000
17. júl 2009

mirko diky moc za pranicko tak drzim palecky aby snazilkovani vyslo i kdyz v tomhle horku se hybat 😝 😀 holky loucim se s vami a v pondelikouknu co je noveho jedeme na vikend slavit maminky narozeniny mej te se krasne a krasny vikend 😉

mscat
17. júl 2009

nemáš zač 😉 a díky...ale máš pravdu v tomhle horku... 😝 ale tak budem to muset zvládnout 😀 tak si to pěkně užijte papa

monika0001
17. júl 2009

ste ponocovali ešte bezo mna... pekne...
ako ste sa vyspinkali dnes? ja super... jak som v noci zaľahla tak som sa ráno vzbudila.... 😝

mscat
17. júl 2009

monika:ahojky.já dobre kupodivu taky,jak sem zalehla tak jsem se v osum rano vzbudila🙂 🙂

monika0001
17. júl 2009

no konečne si sa vyspala.. 😉
a ďakujem za maily... dobreee... 😝 😀 😀 😀 😀

mscat
18. júl 2009

ahojte holky
monika:ale zase dnes jsems se nevyspala 😀 😵
dobré že? 😉ještě nějaké pošlu až zas bude čas mám jich tam nepřečtených asi 500 😀 😝 😝

mscat
18. júl 2009

mě bolí od včerejška podbřišek a dnes jsem ráno trošku zašpinila..tak zas nechápu..a vypaadá to u mě takto..http://www.fertilityfriend.com/home/2843cc

flyangel
18. júl 2009

ahojky...mscat a kt. si dc?

mscat
18. júl 2009

ahoj fly 🙂 jak se daří?nekukalas na muj graf?jsem 14DC

mscat
18. júl 2009

a včera teda mě to vystřelovalo až do kříží.plus ten podbřišek..večer byl sexík 😉 teda spíš až po půlnoci takže dnes 😀 a ráno jsem trošku zašpinila to je všechno zatím 😕 ale podbřišek mě pořád děsně bolí zas jak na ms...už mě to štve dyt nedávno mi skončila.. 😝

flyangel
18. júl 2009

mscat...nuz ja skor sa vyznam v grafoch na wunsckinder-tam mi to pripada prehladnejsie...ale je mozne ze si mala ovulku..videla som v grafe pokles teploty a potom zas vyssiu teplotu???ak ano je to pravdepodobne po ovulke...aj spinenie a pocit na ms je priznakom ovulky...ja to tiez mavam... 🙂 inac sa mam ok.

mscat
18. júl 2009
mscat
18. júl 2009

fly:taky se mi to líbí víc na WK 🙂 jojo špinění bylo jen ráno po tom sexíku 🙂 a ted mě bolí podbřišek už od rána... 😝 graf mi ješte ovulku neukázal..myslím že jestli bude tak možná dnes nebo zítra 🙂 nevím nevím 🙂 to je dobře že se máš ok.zdravá jsi?už konečně žádné problémy..

flyangel
18. júl 2009

mscat tak sa zda ze ovu asi bude dnes-sudim podla spinenia a bolesti..na grafe este nic vynimocne nevidim...nuz zatial som v pohode...dufam ze to vydrzi este chvilku a nic sa neobjavi.. 😉 a vy ako?

monika0001
18. júl 2009

caute 😀

mscat
18. júl 2009

čau moni 😉 tak co copak děláte? 🙂

monika0001
18. júl 2009

mmm spal (zobudil ho telefon) a ja bludim po nette a pozeram co budem robit...
a ty?

mscat
18. júl 2009

fly:no jsem zvědavá..ted jsme pro jistotu šupli ještě keksík jeden 😉 když malý spal..to ale u nás není zvykem,já radši večer ale tak snaha musí být 😎 jenže jaksik špinění se přehouplo v trošku krve a podbřišek pořád bolí.i tak myslíš že by to mohla být ovu..já si zas myslím že se mi opět rozjíždí ms i když by vubec neměla 😠 ☹ 😝 tak nevím

mscat
18. júl 2009

fly:to je dobře že jsi konečně zdravá jen at to vydrží 😉 my dobré 🙂

monika:aha..je takové spavé počasí ted že?teda jestli u vás taky prší..tu se to nejak bouří 😝 🙂 no já před chvílí snažilkovala 😎 a jinak malý se taky ted vzbudil a já jim pujdu udělat cuketu dřív jsem se k tomu nedostala 😅 🙂 😝 a asi trochu pouklízet nebo nedělat niíc 😝 🙂

monika0001
18. júl 2009

jj aj tu prsi.. co prsi, leje...
my budeme upratovat az zajtra sme sa rozhodli...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre