Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

monika0001
18. júl 2009

ja že ste sa stratili po tom čo som vám chcela závidieť.. teda závidím stále... 😉 😀

monika0001
18. júl 2009

jj 26.. a Igi bude mať 29

mscat
18. júl 2009

tak to si taky mladice eče 😀 to já se vídám s 35letou,co už má dvě děti 🙂 a pak s 30ti letou co má ted druhé a když jsem byla v devítce tak jsme došli na to že mě učila 😀 a ted si spolu vykládáme o dětech o chlapech,o sexu 😎 😀 mazec.a jen s těma třicátnicema se bavím..to je tím že máme ty děti a stejně staré většinou takže supr.s jinýma si ani nerozumím a když jsem ležela v porodnici ješte před porodem,tak mi tam tipovali 25 vzhledem k tomu,jak jsem byla rozumná 😀 a co jsem všechno věděla a tak podobně.. 😉 😀 tak hleděli že kolik mi je 😕 😅

mscat
18. júl 2009

ale tak říkám,vubec nezáleží na věku... 🙂 jak se každá žena k tomu postaví 😉
to byla asi taková haluz že jsme zrovna zmizli když ty jsi to napsala o těch dětech 😀 ale já měla vyplí monitor a uspávala 🙂 jednou budeš mít taky krásné dětátko a budeš se chlubit všem 😉

monika0001
18. júl 2009

dufam, ze to bude coskoro... juj...

mscat
18. júl 2009

určitě 😉 no nic holky mizím..jdem se kukat na tv 🙂 přeju vám krásnou nocičku papa

mscat
18. júl 2009

ještě jsem zapoměla říct,že mě navíc pichá v pravo v podbřišku jak kdyby tlačí.a ted nekrvácím uvidíme zas jak to bude při sexíku 🙂 jestli teda nějaký bude 😝 🙂

monika0001
18. júl 2009

oki..
bru nocku.. dobre sa vyspinkaj..

mscat
19. júl 2009

ahojky.. ☹ tak je to mrcha mrchavá zmrchavčená 😠 😠 ☹ ☹ 🙂 zítra volám k dr.

michalag
19. júl 2009

Ahojte ☹ ☹ ☹ ,
mscat, ten cyklus sa ti fakt nejako zblaznil 😅 😒

mscat
19. júl 2009

miška ahoj.no to jo teda ☹ jsem z toho neštastná fakt.jenže já mám pocit,že sem si to narušila těma práškama co mi dr napsal.protože to se mi ms dostavila do 4 dnů hodně slabá...a pak za 12dnů pořádná ms...tak si myslím,že by možná ta pořádná ms dorazila sama od sebe víš..jenže ted se to asi řídí podle těch léků co mi do toho zasahly tak mám dvě menstruace..chápeš 🙂 😒 ☹ přirozenou a po lécích.a nevím kdy brát zas ty prášky když do 17dc nestihnu ani dojít 😝 😠

mscat
19. júl 2009

a ty si na tom vlastne jak? 🙂

flyangel
19. júl 2009

ahojte 😉 ja tiez som dnes dostala mrchu 😎

michalag
19. júl 2009

mscat, uz cakam na mrchu ☹ ... ale 😎 davame pauzu na rok

ahooooj fly 🙂 , ty sa kde tulas?

alzbeta.hod
19. júl 2009

ahojky holky mám dotaz, může se otěhotnět po ms?

mscat
19. júl 2009

alzbeta:může se stát..

mscat
19. júl 2009

miška..dáváte si pauzu? 🙂 no já to asi taky prdím už..jen se nechám pořádně vyšetřit co a jak.zítra voláme na dva byty nově udělané,bude pejsek a už se trošku uklidním 😝 😠 🙂 nebo jsem nervozní už jak v přechodu 😀

alzbeta.hod
19. júl 2009

no jsem na pochybách... ale fakt nevím...

flyangel
19. júl 2009

No mIška aj my si davame pauzu...inac ako?ale dufam ze na konika budes chodit 😕

alzbeta.hod
19. júl 2009

ono je to asi tak nejlepší dát si voraz a ono se to třeba chytí...

michalag
19. júl 2009

fly, to asi hej, ale v snazeni, lebo uz som z toho unavena ... inac som sa ta chcela nieco zase spytat 😅

michalag
19. júl 2009

ak mozem tak ti to potom napisem do IP, lebo ideme prave obedovat a nechcem to rozoberat verejne 😉

flyangel
19. júl 2009

ok.Miška napis mi IP 😉 my tiez ideme obedovat a potom sa chystame prec..ale odpisem ti Ip

mscat
19. júl 2009

alzbeta ale je to malá pravděpodobnost ale může se stát 🙂

alzbeta.hod
19. júl 2009

já vím... jen se radši ptám... a děkuju za odpověď. No nic jdu si lehnout, jsem úplně hotová. 🙄

michalag
19. júl 2009

fly, bruuu chut ..... a mas IP 😉 🙂

flyangel
19. júl 2009

dakujeeem 😉 idem citat 😉

monika0001
19. júl 2009

ale ale ale.. kde ste?

Aaaaahojte.... 😀

monika0001
19. júl 2009

alžebta - moja teta otehu zásadne len druhý deň po skončení ms... dve tehu a dva krát druhý deň po ms...

a čo sa tej ms týka ja už mám dlho strašne silnú .. nie je vo zvyku tak dlho u mňa... ked beriem do úvahy aj to špinenie, tak už týždeň... 😠

mscat
19. júl 2009

ahoj moni:já jen na skok my gruntujem 😝 😀 mojemu jsem vyházela jeho skřín s hadrama 😎 protože byl moc bujný a nějak mu hrabalo tak jsem to před ním vyházela at sit o konečně uklidí 🙂 a už uklízí a já mu peru celou skřín a dala jsem mu tam vuni lebo tam má moc věcí a jaksik mu to nevětralo 😝 na zabití 😅 😠 takža já mám celou koupelnu zaskáladnou ejho hadrama no mazec 😒 takže celých 20 dní co tu bude už vím co budu dělat prát a žehlit 🙂 😝 malého si odvezla lukášova mamka a babička tak je u nich do 20hod.tak rychle rychle uklízíme aspon něco.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre