Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

mscat
19. júl 2009

taky teda menstruuju 😝 ale už ne zase tak moc tak nevím zítra budu volat k tomu dr.a taky na dva bytečky budem volat .jeden je podkrovní celý nový udělaný.máte stím podkrovím někdo zkušenosti jaké to je.já jsem vždy byla proti není tam teda ani balkon tak abych se necítila stísněne nebo tak..kéž by vyšel je moc krásný a má 95m čtverečných paráda. 🙂 druhý je o patro níž ale ten se mi líbí mín i když taky nový..

monika0001
19. júl 2009

no my už to máme za sebou.. skoro dve hodiny sme dnes pratali.. a zajtra žehlím.. zasa... blee...

No a nezávidím tebe to žehlenie potom.. blee...

držím palčeky na tie bytíky.. 😉

mscat
19. júl 2009

moni:děkuji snad budou volné lebo už mě nebaví pořád něco shánet všechno je budto staré nebo škaredé nebo zas drahé a tak dále.tyto stojí 1 280 000kč.a jsou komplet nové což je supr .akorát třetí patro 😝 to se mi moc nelíbí bez výtahu.ale je tam k tomu i pozemek.však se mrkni když budeš chtít co ty na to?:http://www.schmidt-reality.cz/sindex.php?id_vyr=1652&s...
http://www.schmidt-reality.cz/sindex.php?id_vyr...

monika0001
19. júl 2009

no ten byt je nádherný... hneď by som brala...
suprový je.....
kašlala by som na dom... ten byt je fanasticky..

mscat
19. júl 2009

fakt? 🙂 ale bude asi velká haluz když ješte nebude zadaný...mě se teda taky moc líbí..akorát že je to odtud trošku dál no ale tak to by se nedalo nic dělat..kéž by to už vyšlo..

monika0001
19. júl 2009

držím všetky prsty čo mám... a to ich je 20! 😀 😀 😀 😀
Hned ako budes moct daj vediet ako to dopadlo. ked pridem sem kuknem.. budem cakat... tesim sa s tebou už teraz... 😀

mscat
19. júl 2009

moni moc moc děkuji cmuk 😵 😵 určitě dám vědět hned jak budu vědět 😀 😀 tak ty tvoje prstíky určitě musí pomoct když jich máš tolik 😀 😉 pěkný večer vám přeju já chlapy ješte nemám doma tak věším prádlo a trsám si tu na hudbu 😀

monika0001
19. júl 2009

my sme vcera popijali vinko a trsali spolu s mmm... 😉

mscat
19. júl 2009

😉 to bych vás chtěla vidět 😉 my dnes hodily taky ploužáček 😵 na písničku od Beyonce-Halo...krásná nádherná písnička 😵 bych přitom mojeho aj znásilnila ale nemožu .. 🙂 už mám chlapy doma peru ještě další várku 😝 😅 a jdem kupšat divocha 🙂

saksina
20. júl 2009

ahojte, mohli by ste mi poradit, ak viete? ........

Odsledovala som si, ze cca 3-4 dni po ovulacii ma zacne boliet vpravo, zacne sa to takymi slabsimi krcmi, ktore sa objavuju len sem-tam a potom to v priebehu dna zrazu tak zosilnie, ze sa to neda vydrzat, lezim skrutena v klbku so slzami v ociach... Potom to zrazu prejde, akoby uťalo. A v noci znova silna bolest, teraz rano to mam len take, ze to citim... A trva to zhruba tych 24 hodin.

Mne to pripada ako keby som touto bolestou citila pohyb vajicka vo vajcovode a kym nevhupne do maternice, tak ma to boli... Mohlo by to byt toto? Mozno mam tu cast vajcovodu, ktora usti do maternice, zuzenu a tym padom, ked tade ide vajicko, tak to takto citim??? 😕

Dakujem 😔 Som uz zufala, neviem, ci mam s tym ist k lekarovi, nechcem robit zbytocnu paniku, mozno o nic nejde, ked sa mi to stava takmer pravidelne....

mscat
20. júl 2009

ahojte děvčata 🙂 tak jaká? 🙂
saksina:bohužel já ti neporadím i když bych ráda,ale jediné co ti můžu poradit je to,že by jsi měla určitě navštívit doktora.To že se při té bolesti kroutíš a téměř plačeš,to není normální,když tě to tak bolí.Určitě s tímto nebudeš dělat paniku,měla by jsi s tím zajít ju? 😉 😕

saksina
20. júl 2009

mscat - asi mas pravdu, ibaze mne to vazne trva len jeden den, napr. dnes mi je uz dobre, pricom vcera vecer a v noci to bol fakt des 😒 Teraz ma to uz vobec ale vobec neboli, ani len naznakom... Uvidim, ak sa mi to vyskytne aj buduci mesiac, tiez takto po ovulacii, tak s tym pojdem k dr. nech ma kukne, co to mam...
Ja som len chcela vediet, ci je vobec fyzicky mozne citit pohyb vajicka vajcovodom.... To je asi blbost, co? 😝

mscat
20. júl 2009

saksina:ty jsi jak já. 🙂 mě něco děsně bolí třeba jeden dva dny,a jakmile to přestane tak už si říkám,nejdu k dr to nic není bude mě mít za plašivku 🙂 ale že tě to až tak bolí to není určitě normal,teda aspon si myslím. 🙂 a jestli je pohyb vajíčka cítit..hmmm tak to fakt netuším,jestli je to blbost nebo je to možné... 😕 zkus napsat dotaz ješte do nějaké jiné diskuze třeba www.prozeny.cz..tak je taky poradna odpovídá dr.třeba by ti k tomu něco řekli. 😉 a nebo http://www.tehotenskytest.cz/forum.php
i sem chodím někdo vždy poradí nebo řekne svuj názor 🙂

michalag
20. júl 2009

Ahooojteeee 🙂 🙂 🙂 ,

saksina, ja ti s tym velmi neporadim 😅

tak zajtra by mala dorazit mrcha 😒
u mna dnes takto:
http://www.fertilityfriend.com/home/1b9e38
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

alzbeta.hod
20. júl 2009

ty brďo 37? Takovou teplotku jsem nikdy neměla... i když tento cyklus je pro mě malé překvapení... zapomínám měřit možná je to tou dovčou... tak uvidíme

nela00
20. júl 2009

michka podla tvojej LF az o tri dni nie?

michalag
20. júl 2009

nelka, podla toho to vychadza ze by mala vo stvrtok ale vacsinou ma prekvapi a pride skor 😝 .... co myslis nemohla byt ovu aj na 18DC?

michalag
20. júl 2009

ale test je negativny, takze myslim ze mrcha dorazi 😒 ☹

nela00
20. júl 2009

michi podla testu, hlienu aj teploty to vyzera na ten 17dc 😉 ale teploty mas pekne, test môže ukázať aj neskôr 😉

michalag
20. júl 2009

nelka, sama neverim ze by som bola z tych bab ktorym ukaze test neskor, takze som pripravena na mrchu a ked nahodou ... tak budem milo prekvapena 🙂

magic08
20. júl 2009

ahojte trosku sa vam tu votriem, ak nevadi... akurat to rozoberate... okrajovo... 🙂

michalag:
mozem byt ja z tych bab, ktorym test ukaze ovu neskôr.
podla mna bola ovu na 17 dc, svedci o tom aj pokles a nasledny vzostup teploty, a bolsti v podbrusku, ale test negativny, pozitivny az ten 19 dc, a tak podla toho mi aj ff upravil ovu... (najprv ukazoval 17 dc)
podla mna vsak bola 17 dc, co myslite...
ale ked ovu test je pozitivny pred prichodom ovu, tak netusim kedy potom bola ta moja...

😕

graf:

http://www.fertilityfriend.com/home/26f403

michalag
20. júl 2009

podla ovu testu to vyzera na 19DC ale podla teploty na 17DC, podla mna bola potom na 19DC, ale je to len program takze daj na pocity 😉

magic08
20. júl 2009

dakujem... 🙂

michalag
20. júl 2009

nemas zac 😉 🙂

monika0001
20. júl 2009

ahojte...

No Miri ako dopadli bytíky.. som celá nedočkavá... 😉

mscat
20. júl 2009

ahojky
tak si se tu celý den neukázala tak sem nepísinkovala jak to dopadlo🙂 takže jsou všechny volné,ten jeden podkrovní co se nám líbí nejvíc ten je akorát zamluvený.pán zjištuje jestli dostane úvěr,a další dva jsou volné.ten druhý podkrovní jsem ti neposílala..je to tento o sto tisíc levnější a o něco menší ale 88m čtverečných.http://www.schmidt-reality.cz/sindex.php?id_...

mscat
20. júl 2009

takže paní je ted na dovolené a až přijede hned mi zavolá.tak jsem ji poprosila at s náma počítá že o to moc stojíme,tak řekla že se nemusíme bát že nám to neuteče že se určitě ozve 🙂 tak supr..ted aby nám vyšel uver..a bude to těžké,protože se chystám dělám řidičák a břeclav je trošku od ruky z rohatce ☹ to budu mít dost složité s malým a s dopravou.aj bych dělala dálkově ten řidičák že to bych chodila jen na jízdy ale radšik chci i na výuku..přece jen budu vozit muj poklad tak at to mám pořádně nastudované 🙂 😕

monika0001
20. júl 2009

oo aj tento je pekný... no máš z čoho vyberať. som zvedavá ako to dopadne a ktorý si nakoniec vyberiete...
Táák veľmi som na teba celý den myslela.. ae dnes sme konečne dali sexík.... 😀 😝
Tak som tu moc nebola.. akurát som si alum jeden troška pozmenila... 😉 ale inak som tu nebola... nepisala som...

mscat
20. júl 2009

a co ty dnes?za chvíli aj bude končit mrcha ne? 😉 já už ani nemrchuju 😝 jen trošku ,bylo to jen tři dny...takže 😠 😠

monika0001
20. júl 2009

už kočí mrcha mrchatá.. ndes už nič nebolo tak sme to zneužili... 😝 sme sa už dočkať nevedeli..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre