Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

mscat
20. júl 2009

moni:si hodná že tak na mě myslíš 😉 já bych brala ten co má ale zamluvený už ten pán 🙂 ale nevadí.muj je zas pro ten v tom druhém patře že je největší a nejprostornější,akorát zatím bez dodělanýh podlah.ale zase i ten podkrovní je moc pěkný a já nemám ráda výšky a navíc malý je čert ten všude vleze takže pro mě je plus podkrovní,okna ho tak nebudou lákat.jinak on si umí přistavit židlu a tady čučí z okna,ale tady může 🙂 A je zvyklý,tak to bych se jinak asi bála okno už otevřít taky umí..on je koumák extra 🙂takže zatím já jsem pro ten podkrovák,uvidíme jak to bude vypadat na živo 🙂pak dám určitě hned vědět.
no tak to je dobře,že už končí že už jste mohli keksíkovat 😉 😵my včera večer taky mohli já až zas ráno trošku krvácela . 😝

mscat
20. júl 2009

ale je to se mnou ted čudné 😝 🙂 já jindy když je muj doma.tak mi stačí tak sexík 2x za měsíc 😝 😅 prostě se mi většinou nechce nebo jsem unavená a spánek vyhraje. 🙂 ale ted co je doma ho furt objíždím 😀 😀 😝 a jsem hrozně rozežraná ☹ 😝 fakt cpu všechno co mi přijde pod ruku,jsem říkala že kdybych neměla ms,tak si aj myslím že jsem těhu. 😝 🙂ale fakt jen jím a mám pořád chut na sex a na prasárničky 😀 😀u mě není vůůbec zvykem...fakt divné 😕myslíš že to může být častou ms? 🙂nebo nevím čím...prášky žádný nebere zatím

mscat
20. júl 2009

teda neberu 🙂

monika0001
20. júl 2009

tak držím aplce aby vyslo to co si zelate... juuj uz teraz som plna ocakavani...ako to dopadne...
ja sa bojim ist byvat do rodinneho domu... ja by som sla po byte... 😝

michalag
20. júl 2009

Ahojte 🙂

mscat, krasne bytiky, tak drzim palce aby sa vam to podarilo z uverom 😉 a mohli si krasne byvat v novom 😵

mscat
20. júl 2009

v tom albumu to máš moc pěkné...určitě se dočkáte držím moc pěstičky 😵 bude to jen vyvrcholení vaší dlouholeté lásky. 😉 .vidím že už jste spolu dlouho 🙂 já si musím taky udělat pořádek v albumu až bude časík 🙂 mám nové fotečky malého jak sem ho ošmikala 😀 a tak,tak bych to chtěla pozměnit.jak si tam dala to,jak dlouho už jste spolu to je moc pěkné taky bych to chtěla.

mscat
20. júl 2009

miška:děkuji 🙂 kéž by..tak volné jsou ted jen ten úvěr aby vyšel
a co ty?jak u tebe?nějaké příznaky ms nebo nee?držím pěstičky at mrchavec nedorazí 😉

moni:taky děkuji 🙂 no já si přeji domeček se zahrádkou pro dětičky ,s bazénem, pískovištem,posezením,houpačkou a tááák 🙂 kde byjsme lenošili hráli si a měli soukromí...ale jak říkáš..já jak jsme ted pořád sami s malým na tom velmém baráku,tak já se tady tak mooc bojím,že nemůžu vubec v klidu spávat ☹ 😒 takže pokud je možnost tady takového pěkného bytu tak mi nevadí ani šlapat schody do třetího patra 🙂 a navíc..určitě bych tam byla klidnější...

monika0001
20. júl 2009

Ahoj michalag.... 😉
Miri - som sa natrápila kvôli tomu... ale oslovila som pár holek, ktoré to mali a nakoniec to šlo...
Urobila so si to na tejto stránke http://premamy.sk/ticker teda tie prvé dve.... ak to urobíš skopiruješ si ten prvý kód a vložíš do albumu tak, že do zmeniť údaje v albume... 😉

monika0001
20. júl 2009

a vieš si tam urobiť aj koľko rokov má malý... 😉

Miri na to mám záhradu... tam ich oberiem aspoň z domu vypadnu, vybehaju sa tam aj so psom a ideme domov.. 😉 😀

michalag
20. júl 2009

mscat, zajtra alebo az vo stvrtok by (ne)mala dorazit, ale uz dnes ma mierne pobolievalo podbrusko, takze uz sa asi pomaly hlasi o slovo 😒

monika0001
20. júl 2009

ak si s tým nebudeš vedieť rady rada ti to urobim... 😉
Miši - a ked aj pride, kaslat na to... zacneme znova... nie? hlavne je netrapit sa...

magic08
20. júl 2009

ahojte 🙂
chcem sa opytat. mozem mat tehu priznaky aj skôr ako po 10 dnoch od ovu?

monika0001
20. júl 2009

magic kazda zena je ina.. moja teta otehu zasadne vdzy dva dni po skonceni mrchy... 😉

michalag
20. júl 2009

monika, ak to teraz nevyjdem tak si davame rok pauzu, tak preto som tomu verila ze sa to podari, ale co matka priroda to chce inak a co sa ma stat sa stane .....

mscat
20. júl 2009

moni ok děkuji.ale tam je jen jak dlouho jsme svoji 🙂 ale ty tam aj máš jak dlouho jste spolu tos udělala stejně jak s tu svatbu? 🙂

monika0001
20. júl 2009

a nie je rok veľa?
Vydržíš to? nechcem Ťa strašiť, ale aby si poto neľutovala, že si rok zbytocne stratila... 😅

Miri hej robila som to rovnako.. a mas tam aj narodeniny.. to si mozem pre maleho urobit... 😉

monika0001
20. júl 2009

ved tam si sama pises čo chces....
takze tak isto o urobis len tam ine napises.. 😉

michalag
20. júl 2009

monika, mozno sa to podari bez toho aby som stale myslela na snazilkovanie .... a od septembra ide drobec do skolky a ja by som chcela do prace (ak sa mi podari nieco najst), takze to aspon rok ... ale ak schvalia rodicovsky tak kludne budeme pokracovat 😝 😉 🙂

monika0001
20. júl 2009

aha.. no tak ržím palce aby to vyšlo tak ako si to praješ ty! 😉

michalag
20. júl 2009

monika, vdaka 🙂

monika0001
20. júl 2009

babušky opúšťam vás pre dnes..
prajem vam vea vela síl a šťastíčka, pretože toho nikdy nie je dosť..
cmuky posielam..
papapa

michalag
20. júl 2009

monika, bruuuu nocku 😉 🙂

korenka
autor
20. júl 2009

ahoooooooooooooooj,zdravím vás po dovolenke moje babuľky!!!
takže ja som mala ešte stres pred dovolenkou,lebo z ničoho nič po polročnom presnom cykle vďaka Duphastonu mi práááááve pred dovčou nechodili len tak,tak som šla za dr.,pozrela ma od spodu,nič nevidela,tak mi pichla agilutin,čiže vyvolávačku,ale nechodila ani napriek tomu mrcha jedna zlá 😠 ,tak nakoniec mi dr. na rýchlo tesne pred odletom predpísala recept na Norephisteron,čiže zase pre zmenu na oddialenie mrchy,dobrala som ich teraz v sobotu,tak čakám zase na ňu nejak zajtra,najneskôr pozajtra,ešteže máme ešte dovolenku do konca týždňa!!! 😎 .............no,čo poviete,nemám ja smolu???????? 🙄
ešte som si presne podľa "krámovníka" naplánovala termín dovolenky,však keď chodila ako hodinky presne na 30.deň,polroka,tak prečo by sa to malo zmeniť tesne pred dovčou,no nie??????? 😀 ........a plodné dni som mala mať presne na nej!!! ☹
a ešte niečo,na 28.deň som mala špinenie 2 dni a potom už nič,ku dr. na tú injekciu som šla na 33DC,ale dr. ma presvedčila,že to špinenie nebola MS,tak ja potom neviem,prečo neprišla ani po vyvolávačke........divné,že?
idem už konečne spinkať,papááááááááá 😔

magic08
21. júl 2009

monika0001
sme sa nepochopili asi 🙂
som sa pytala na tehotenske priznaky, ci mozu byt aj skôr ako 10 dni po ovulacii....?
nie kedy mozem otehotniet... 😀

michalag
21. júl 2009

Ahojte 🙂 🙂 🙂 ,
korenka, vitaaaaj 🙂 , tak to mas fakt smolu ☹ ... to ma fakt mrzi ☹ , tak snad rychlo pride aby ste mohli zacat snazilkovat 😉

kessy11
21. júl 2009

Ahojte babulky,

Miška si tu dlllllllllllllho nebola, boli ste na dovolenke?????
Ahoj Korenka, super, ze si domka no a ako bolo porozprávaj nam nieco, jááááááááááj aj ja by som šla 😀 😀 😀
Dúfam, že ta mrška sa da na poriadok aby to bolo vsetko ok 😉
a kde je Cambi????? a fly ani tu som tu dlho nevidela????? ako sa máte babulky????
ja mam všetko po starom, rastieme, priberáme 😀 😀 poradna až v auguste lebo aj dr. dovolenkuje, všetko ok.
Držím vam palčeky, pa pa

jaruska8
21. júl 2009

Ahojte babule, ja uz fakt neviem, vcera som bola u doktora, na sone este nevidel nic, ale hovoril, ze je to normalne, poslednu mS som mala 13. juna, sliznica 10 mm, vraj vsetko OK. Vcera som sa testla, krasna hruba druha ciarka. Dnes som sa testla znova, ani neviem preco a znova krasna hruba ciarka, ale o trosicku slabsia. Tak som teraz cela nervozna, bol to Mamatest. Aj vam sa uz nieco podobne stalo, ze bola ta ciarka trosku slabsia a nic to neznamenalo???? Ja uz asi naozaj kaslem na tie testy, uz som si to povadala stokrat. 😒 Uz mi asi sibe, ked toto pisem, tak mam slzy v ociach, mala neter sa mi tu hra a mne je naprd. 😖

kessy11
21. júl 2009

ahoj jaruska, ja ked som bola u dr. tak mi povedal ze vidi len zväčšenu sliznicu a ze to môze byt tehu ale môze to byt aj prichadzajuca MS len ja uz som vtedy vedela vysla mi sice slaba ale bola tam //, takze on to naozaj este nemusel vidiet, no a s tymi testami boli obidva rovnake, testovali v rovnaku dobu (myslim ci rano, vecer)???? myslim ale ze nemusis si robit starosti ked je tam a je ju vidiet poriadne tak sa neboj, drzkam palceky. 😉

miru.j
21. júl 2009

Ahoj jaruska to nevadi,ze ta ciarka bola slabsia,test bol pozit. 🙂

jaruska8
21. júl 2009

Hej, ale stale citam, ako by mali silniet a tak a som z toho mimo. 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre