Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

venyska
21. júl 2009

Ahoj holky.tak jsem 32 DC,menses nikde,na mamatestu duch,prsa hrozně bolí,bradavky na uříznutí,ale na ty duchy na testech já už nevěřim ☹

jaruska8
21. júl 2009

A kolko ti meska menzes????

venyska
21. júl 2009

4 den

jaruska8
21. júl 2009

Ja som najprv mala ducha (este pre vyhechanim MS), potom vyraznejsieho, az sme sa dopracovali k peknej ciarke, ale stale som nervozna, nemam klud, priznaky ako ty, plus stale placem, picha a boli ma v podbrusku a dnes mi lentilky chutili horko a nemam chut na sladke, ktore inak milujem. 😉

magic08
21. júl 2009

venyska tehu test je objektivny po 1 tyzdnovom meskani, alebo po 18 DPO 🙂
mozno bola ovu neskôr a tak je malo hcg

jaruska8
21. júl 2009

Hej, Magic08 ma pravdu, citala som, ze test je objektivny po tyzdni az dvoch od vymeskania MS.

tatranka111
21. júl 2009

a boleli niektorú kríže?

mscat
21. júl 2009

ahojky
jaruska:já si myslím,že se nemusíš ničeho obávat 😉 hlavně se nestresuj ,mysli na miminko 😉
venyska ahojky 🙂 tak držím pěstičky..ješte asi budeš muset ale chvíli počkat ze pár dní 🙂

venyska
21. júl 2009

Jsem 10 dpo

michalag
21. júl 2009

Ahojte

jaruska, ja si myslim ze to je oki ... moze byt ak si viac pila, ze je trosicku svetlejsia, ale to neva ... test je aj tak pozitivny a to je hlavne 😉

kessy, boli sme od stvrtka do soboty u mojej tety v RK, tak sme si aspon spestrili prazdniny 🙂 ... a viem ze cambi ma notbook v oprave a ze bude az ze ho bude mat az za mesiac (cize nejako zaciatkom augusta)

venyska, drzim palce 😉 🙂 , aby z ducha boli krasne tehulkovske // 😵

michalag
21. júl 2009

venyska, tak to je este skoro na test a preto ti meska, lebo si mala posunutu ovu ... skus o 3-4 dni test ak mrcha stale nepride

ja neviem ale mne sa uz pomaly asi rozbieha mrcha, dnes aj vcera som si nasla na nohavickach bielkovy hlien 😒 ☹ a prsia ma bolia len ked mam podprdu ked ju nemam tak nebolia ... hapete 😕 😅

venyska
21. júl 2009

Děkuji,ale já už nevěřím po zkušenostech z min.měsíce,po 4 pozitiv testech a pak nic-však víte.je pravda že to nebyl mamatest 😒 počítám že mrcha dorazí,ikdyž to tak necítím.Takže když jsem měla ovu cca 21 DC tak kdy mám očekávat menses?

ivirk
21. júl 2009

Ahojte, mam jednu otázku, asi zbytocnu ale aj tak mi vrta hlavou 🙂
Beriem clostyl , pregnyl aj duphaston. Teraz bol 4 cyklus s touto liecbou a ja mam pocit alebo mala som, ze to vyslo, ani som nemala ziadne priznaky PMS, ktorymi som vzdy trpela, prsia som mala citlive co nikdy predtym ale MS prisla presne na den, akurat ze je nejaka zvlastna. Inokedy totrva okolo 5 - 6 dni, teraz je to 2 den a este to poriadne nezacalo a uz to aj skoncilo - take nic a hrozne slabucke. Myslite si ze by som napriek tomu mohla byt tehotna? mam aj nejake divne stavy, kruti sa mi halva a riadne ma boli a je mi blbo od zaludka ale nielen rano.

michalag
21. júl 2009

venyska a nevies aku mas LF? podla toho sa to zhruba da aj ked nie vzdy byva rovnaka (aspon u mna nie)

flyangel
21. júl 2009

cauko 😉

michalag
21. júl 2009

fly ahooooj, kde sa flakas, hmmm?

venyska
21. júl 2009

CO je LF?

michalag
21. júl 2009

venyska lutealna faza = od ovu po ms 😉

flyangel
21. júl 2009

tak robotka miska robotka 😀 a inac ako?

michalag
21. júl 2009

uz cakam kazdym dnom mrchu ....
to mate tak vela roboty, nemohli by vam nechat trosku vydychnut

venyska
21. júl 2009

michalag: tak to nevím,ale nemělo by to být 14 dní od ovu nastane menses?

michalag
21. júl 2009

venyska, u kazdej je to ine, moze byt aj 12 a aj 15

venyska
21. júl 2009

😲 hmmmm,tak to mě mrcha dorazí!To je děs mít mrcha skoro 40 DC 😠 😠 😠 😠

flyangel
21. júl 2009

nuž vidis miska ...co uz niekto musi pracovat 😀

michalag
21. júl 2009

fly 😝 😀

flyangel
21. júl 2009

a co miska vidim ze ocakavas mrsku 😒

michalag
21. júl 2009

fly, racsej by som ju neocakavala, ale ... vcera a predvcerom bol test snehobiely, takze uz asi ani inak nebude

a ty? dufam ze ta uz z daleka obchadzaju choroby

flyangel
21. júl 2009

Nuz tak sa zda ze zatial som v pohode...dufam ze to takto aj ostane..a ty ako,uz je to ok. o com sme pisali?

michalag
21. júl 2009

jasne uz je to oki 🙂 od vtedy uz nic 🙂

flyangel
21. júl 2009

no vidis tak super 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre