Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

mscat
20. jún 2009

já doufám..kaaždý den že tam konečně objevím krev 🙂 ☹ 😠 podbřišek mě bolí každý den..je to děs 😠 tak si říkám že 4měsíce maximálně...a musím už dostat ms nebo mě klepne 🙂 ☹

konik88
20. jún 2009

Venyska, tak aspoň nemáš tak velké zpoždění, ber to z té lepší stránky. Aspoň můžeš zkoušet bez problémů dál....

venyska
20. jún 2009

Ano to jo,ale nevím jak teď vypočítat plodné dny,ovulace tak nějak vždy poznám

konik88
20. jún 2009

Tak když ju poznáš, tak ji počítat nemusíš. Tak počítej s tím, že tento měsíc to byl výkyv a příští cyklus bude zase dlouhý 28 dní. To by jsi měla ovulaci 3. Července.

bettyna84
20. jún 2009

Venyska: já myslím, že nejlepší určení plodných dní je měření bazální teploty. Ale bohužel ne vždy přesná znalost průběhu cyklu zabírá 😝

konik88
20. jún 2009

A nebo si kup ovulační testy, pokud to chceš vědět opravdu přesně. Já si s vždycky vypočítám podle výpočtu na internetu přibližný den ovulace a pět dní před a pět dní za datem předpokládané ovulace se obden s manželem tulíme 😀

bettyna84
20. jún 2009

Jo, ty jsou taky dobrý, já zapomněla 😉 .

venyska
20. jún 2009

nevím zda to byl výkyv,je to první přirozená menstruace,tenkrát když jsem vysadila,taky jsem měla delší cykly než 28.Vždy tak 29-32 dlouhý

venyska
20. jún 2009

uvidíme.tak snad nám 2 kolo vyjde.Vám všem přeji to samé,ať další snažení je úspěšné

venyska
20. jún 2009

Je to ale stejně na prd.manžel mívá někdy 24 hod službu pak je absolutně nepoužitelný.nepočítám noční ☹

konik88
20. jún 2009

Aha, já myslela, že tu pravidelnou MS máš sama od sebe. Tak to buď ty ovu testy a nebo si to můžeš jen přibližně vypočítat. Přesně to nikdy nejde. Tak ti přeju, ať ti další cyklus vyjde líp 😵

venyska
20. jún 2009

Díky,já Tobě přeji ať dopadne dobře kontrola

venyska
20. jún 2009

kdepak jste ženský???

lucinka1104
20. jún 2009

ja som ešťe tu len pomaly už balím na dovču a malý mi stale rozoberá byt

mscat
20. jún 2009

lucinka:kam a kdy jedete na dovču? 🙂 tak to vám závidím.,.,my se asi ješte dlouho nikam nepodíváme ☹

mscat
20. jún 2009

já jsem uspávala a už mám klídek..jupí teda.ten mi dneska teda dal zabrat uličník jeden zlobivej 😝 😅

venyska
20. jún 2009

lucinka:tak to se máte.Mi nejeli ani na svateb.cestu.U nás totiž probíhá rekonstrukce baráku

venyska
20. jún 2009

mscat:Tak to Domča půjde spát tak kolem 23:hod,to je u nás na denním pořádku

lucinka1104
20. jún 2009

na svatebnej sme neboli ani my toto bude 😵
do bulharska ale zato teraz musime tak šetriť že pomaly ani nemáme čo jesť 😝 , ale vybojovala som si dovolenku tak pošlusne nemínam na hluposti
aj malý práve zaspal no ja tumam taký binec

venyska
20. jún 2009

To je jako se vším.V dnešní době v té krizi ve které je skoro každý teď nic nejde.Bordel neřeš,těšte se na dovču,přeji krásné počasí 🙂

mscat
20. jún 2009

venyska:no mě malý dnes zlobil a nešel spát odpoledne tak konečně usnul dřív večer jinak s ním dne hruza 😠 ☹
lucinka:tak si to pořádně užíjte..upřímně vám závidím fakt ☹ 🙂
no o té krizi bych mohla taky povídat své...my dáváme 11tisíc nájem a jelikož jsem moc nešetřili předtím než jsme se nastěhovali a byli v minusu tak ted nás to pěkně drtí ☹ je to těžké hrozně v dnešní době pořád se dívám po nějakém domečku že bysme koupili.ale ty barabizny to je des a za tolik peněz a na byt..no to se mi teda nechce 😒 ☹ a navíc není jistota že by nám vubec úvěr dali tak je to moc těžké ☹

lucinka1104
20. jún 2009

o domčeku snívame aj my ale my mame uvery 3 😝 takže asi nič
idem doupratovať a do hajan do rána som spala len 3 hod lebo muž ma v noci po 30 minutovomspánku zobudil ked prišiel zo služobkya dnes zase oslavuje tak dúfam, že dnes ma už nezobudí ked sa dotrepe domov nadránom

lucinka1104
20. jún 2009

a dakujem

cambina
20. jún 2009

venysko...držím palce pro úspěšné příští snažilkování

betynko222...2 dny je moc brzo po zahnízdění (podle dr je to 7-11 den,podle laiku to může být 5-11 dní)
jedinné co mě napadá je, že kamarádka ovu měla 14 den (podle špinění možno) tzn. že stejně zdravé, schopné spermie vydrží si počkat i ty dva dny...takže je stejně možno, že těhu může být i nemusí

venyska
20. jún 2009

cambina:děkuji,jsem ráda že jsi se vrátila

m.o.n.i.k.a
20. jún 2009

mscat, jj buď ráda, že ho máš ještě v kočáru, my než sme vždycky někde došli, tak to byla katastrofa 😀
A neboj určitě brzy dorazí 😉

mscat
20. jún 2009

lucinka:taky si moc přeji domeček se zahrádkou kde by si dětičky hráli a my poseděli při kafíčku..a tak 🙂 ☹ ale asi skončíme na bytě jak to tak vidím...

mscat
20. jún 2009

monika:jo to jsem ráda 🙂 ale tak to víš,že chce pořád dolu z kočárku tak taky chodíme pěšky ale to je vždycky na pul dňa 🙂 tak když nespěcháme tak ho nechám jít akorát on vymete všechen bordel co je po cestě 🙂 😒 a nechodí za ruku on jen lítá takže ho jen musím napomínat.. 😠 🙂
doufám že dorazí štve mě má stejná teplota pořád dokola...a zatím mi to ani nepřjde že by ms vubec měla dorazit díky těm práškum no uvidíme.. ☹

m.o.n.i.k.a
20. jún 2009

mscat, my jsme taky umírali jak za námi se coural a my někam spěchali, ale v kočáru už pak nebyl a navíc je vysoký, jde do výšky, tak se mi pak už zdál velký pro kočár 🙂
A tobě nedošla díky těm injekcím? Kamarádka si je dávala a psala mi, že už je nechce, že je to svinstvo ☹
NO my baráček taky moc chceme, tak doufám, že nám vše výjde a tak za 2, 3 ročky si začnem stavět 🙂 🤐

m.o.n.i.k.a
20. jún 2009

Jdu spát, jsem po tom včerejšku a dnešku utahaná a potřebuji se vyspat 😅
Tak pááá a přeji všem úspěšné snažilkování dneska, teda jestli už nemáte po 😅
Dobrou 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre