Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

michalag
22. júl 2009

monika, aj ty? aj ja 😅 😝 😀

michalag
22. júl 2009

babenky, idem ja do hajan ........... bruuu nocku vsetkym 😉 🙂 😔 😔 😔

monika0001
22. júl 2009

tesi - neboj o ti neuskodi.. ja ešte stále sa ucim... pisem ako madar.. ale tak co uz... 😉

monika0001
22. júl 2009

včera som sa akurat naucila co je to IUI... a ako sa to presne robi... 😉

monika0001
22. júl 2009

Jaj Miši, zasa neskoro reagujem, ale tak prajem ti krásnu nôcku.. cmuk... nejako mi je divne dnes... 😕

mscat
22. júl 2009

ahojky cholky 🙂

monika0001
22. júl 2009

Miri ja som vedela ze prides.. 😉

mscat
22. júl 2009

venyska:ducha vidím,je to mamatest že?jak psala miška zkus za dva třři dny.ale tobě už mešká ms že?tak pět dní.vypadá to nadějně ale nechci tě natěšit dopředu 🙂

monika0001:tak jak je? 🙂 no mě dnes hrozně.čekám kdy konečně skončí film kukáme na markízu 🙂 ale dnes jsem uuuplně hotová.nohy mě děsně bolí že nevím už jak mám sedět ☹ 😝 muj mi je už masíroval ale to prd pomohlo hrozně bolí potvory ☹ no a pak tu máme 28 stupnu a je tu na odpadnutí až se mi fakt dělá blbě.já se divím tomu malému že on v tom vedru spí durch celou noc.to fakt nechápu ja se pořád převaluju! 😝 😝

mscat
22. júl 2009

jooo? 😵 jak je to možné 😀

monika0001
22. júl 2009

no ja mam teraz akusi divnu naladu. by som plakala keby som mohla. neviem preco. Tesim sa na zajtra, ale zaroven sa bojim ze to budeme musiet odlozit o mesiac... a to sa zbláznim zatial...
mna bolie koleny.. asi sa zmeni pocasie... strasne ma uz od rana bolia. a to len ked hrozi zmena pocasia... uvidiem.. uz len zajtra a idem do práce...
nechcem tam ist.. pomoooc....
tu na zajtra hlasia 37 stupnov... ty brdo.. dnes sme neterke kupili taky may bazen (ale tak traja sa tam zmestime)a cely den som v nom bola.. a tak som sedela v tureckom sede a podla toho mam aj nohy opalene.. 😠
mam v strede ciaru a pol stehna mam bordove a pol biele 😠

monika0001
22. júl 2009

neviem , tak som ta citila.. preto sanudim a cakam na teba 😉 vraim si ze idem to vypnut,ale este kuk ci ta Mirka uz prisla a aha.. ona je tu 😀

monika0001
22. júl 2009

jeeho.. práve mi začína posledný deň dovolenky... pomooooooooooooooooooooooooooccc!
ja nechcem!!! ☹ ☹ ☹ ☹

mscat
22. júl 2009

😉 😵 to je milé 🙂

monika0001
22. júl 2009

je mi divne.. je mi zle.... ☹
Ale to bude tym, že som toho asi dnes moc nezjedla..akosi mi nechutí jesť.. za posledné dva dni som toho moc nezjedla.. ale v takom teple? fuuj.. a aspoň to má jedno pozitívum.. schudla som za jeden deň kilo a pol... 😀
Moja mama mi tvrdí, že keď schudnem otehotniem.. tak hádam má pravdu 😉

mscat
22. júl 2009

ale proč by si plakala?ne to nee...běž za manželem se přitulit a bude ok! 🙂 ju?jen bud v klidu..těš se na zítřek a i kdyby se to muselo odložit,nezoufej......zadařilo by se další měsíc 🙂 no my asi konečně napustíme bazén zítra...protože to se nedá vydržet možná si zajedem i na koupák at si uděláme taký konečně trošku jiný prázdninový den 🙂 chudato zas do práce ☹ ti fakt nezávidím...

monika0001
22. júl 2009

ten už dávno spí... 😉
já to ale v tej práci už dlhšie nevydržím... ja čakám len na to tehu.. naozaj. toľko nenávisti mám voči tej práci, že to si ani predstaviť nevieš....
preto si veľmi želám, aby to vyšlo, aby som tam už nemusela byť... no ale to je vedľajšie.. prvoradé je aby sa nám to zadarilo a aby sme mali mimčo.. krásne ako máte vy.. 😉

mscat
22. júl 2009

🙂 ale musíš jest...i mě bývá špatně když se nenajím a to fakt třeba na odpadnutí.. 😝 takže jest prostě musím a zas potřebuji sílu k malému 🙂
taky když ze tři čtyři dny moc nejím tak hned přes kilo dole...ale zas když se pak nacpu hned dvě nahoře 😀 😝 nevím kolik vážíš ani měříš 🙂 ale vlastně se říká že nadváha brání v otěhotnění stejně tak podváha...já už mám teda nadváhu na mou výšku ☹ 😒

monika0001
22. júl 2009

mne sa tak po dvoch potratoch zbláznili hormony ze som za pol roka pribrala neuveriteľných 31 kíl...
a to e veľmi veľa.. dve som dala dolu a ostatné mi zatiaľ ostali... musíš uznať že e to veľa....
a zistili mi zvýšený cukor... takže som evidovaná u diabetologa...
no proste po potratoch som dopadla hrozne!
a nie a nie to ísť dolu... a vraj ked mám problémy s cukrom to ľahko nepôjde..
minulé leto som nosila nohavice veľkosti 36 38.. teraz? 46.... ☹ ☹ ☹ ☹

mscat
22. júl 2009

děkuji 🙂 budete mít taky krásnunké a zdravé miminko 🙂 a třeba takového lumpa jak mám já 😀 a pak budeš psat co už všechno doma stihl rozbít,vykramařit a čím tě zase vytočil 😀 😀
jo tak to je na nic když člověka práce nebaví tě chápu že se ti tam nechce.tak snad čo skoro 🙂 budeš těhu..mě nebavila ta škola ten obor ale hrozně mě to nebavilo a na praxi sem téměř vubec nechodila..odpor ráno vstát a jít tam....

monika0001
22. júl 2009

škola ma bavia.. len škoda že mi nič nedala.. 😉
Aj tak budem fotografkou niekedy! Raz budem slávna... 😝
Raz... keď porodím aspoň 2,3, 4,.. deti... 😀
No dobre.. budem skromná.. aspoň tie dve..

monika0001
22. júl 2009

http://monikamartincova.rajce.idnes.cz/

Keď sa budeš nudiť tak kuk.... 😉

monika0001
22. júl 2009

Miri a ja asi už teraz pôjdem do hajan, lebo ráno idem k tomu dokimu 😖

mscat
22. júl 2009

no je to dost uznávám...a nápor najednou na to tělo.když není zvyklé.a co tvuj manžel na to?vubec mu to nevadí že?miluje tě dál takovou jaká jsi?já totiž z toho mám depky že se mojemu už nebudu líbit,i když vím,že se to takto nemůže zas brát., 😒 tak já zase pro změnu za dva roky přibrala 16-17kg.a to před půl rokem ale taky bylo tak 72kg.před rokem 68.a furt to stoupá já to fakt nechápu a dolu to atky vubec nejde a já na ty diety nemám prostě výdrž vubec 😠 😝 před otěhotněním jsem měla 57kg a výšku 171cm.takže hubenour tehdy mi přišlo jak jsem tlustá a jaký mám velký zadek.ted mi to přijde směšné jak jsem si to mohla vubec myslet.ale zase za to mám ted prsa jak muj říká 😀 nosím velikost 44.a předtím byla 40 nebo 38.měla jsem po antikoncepci širší boky ale hubené stehna bylo těžké na mě sehnat kalhoty.ted ta 44 ale zase přesně sedí 😀 😝

mscat
22. júl 2009

musím jít můj mě vyhání od pc 🙂 že chce kuknout na hru 😝 😝 tak se pěkně vyspinkej a pak hned napiš co jste se dozvěděli ju?papa

monika0001
22. júl 2009

ja som pred otehotnenim mala tak 50-55 kíl.. teraz mám aj s tým kilom dole 75.. a stále sa o drží ako kliešť....
a muž? nevadí mu to. povedal, že maminku miluje a na tom sa nič nezmení... 😉
no já tiež nie som na diéty.. to nie je pre mňa stvorené 😀
no ja som so svojou postavou minule leto bola úplne spokojná. nebola som modelka,ale stačilo mi to.... a chcem to späť!

No Miri ale už som aj môjho zobudila.. 😝
Idem ja hajať.. bru nocku ti prajem a daj malému za mňa pusku...
papa

monika0001
22. júl 2009

o.K. hneď ako prídem večer domov dávam info...
papa

cambina
23. júl 2009

ahoj kamarádky moje 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

m.o.n.i.k.a
23. júl 2009

Ahojky cam, tak už máš notase doma?
Jak se máš? Co nového? 🙂

m.o.n.i.k.a
23. júl 2009

holky jinak děkuji.
Mscat to né, jsi blázen, sama to hned vyvrátila a smála se u toho.
Fly, nevím právě říkala, že neví , že mi nemůže říct co to tam dělá, co tam straší 😉 Tak se zkusím pak zeptat na tu cystu, taky mě to napadlo, snad to zmizne a nebude to ohrožovat těhu 😔
Holky jinak na Vás moc myslím, ale nestačím dočítat 😠 Toho propíšete teda 😀
Jak se máte? My se chystáme na koupák 🙂

mscat
23. júl 2009

víš jak se máme..právě si balím věci protože jsme se s mojim pohádali protože je nemožný nikam se mu nechce taky jsem chtěla na koupák.hnup 😠 nechápu co hodlá dělat zalezlý doma furt 😠 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre