Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

m.o.n.i.k.a
24. júl 2009

Cam no prý to zas hematon není , nevím. Něco tam vidí, prý by to tam nemělo být, ale hematon to asi není, sama neví co to je 😒
Ale, že jinak vše ok. Tak jdu zase 5.8 a uvidíme co nám řekne.
Já chodím na polikliniku k Jelínkové a zatím si nestěžuji, tedka tam je vždycky každé pondělí a středa nějak tak Ledvinková v nemocnice Vítkovic a tak ted jsem ted narazila vždycky na ní a chodím i na kontroly do nemocnice k ní. Moje dr.-Jelínková mě ještě neviděla 🙂

dzou
24. júl 2009

on teda ani nevie, ze chodim na tuto stranku, vzdy to musim rychlo zavriet ked ma vdid lebo by zo mna tiez urobil hysterku a pod. a taksito nevie ze som si robila ovu test tento mesiac 😀 ale sak ani nemusi, on to zatial tak nepreziva on totiz na snazilkovanie pristupil, ked som uz dostala hystericky zachvat 😀 ze chcem baby a hotovo tak povedal, ze dobre ze chcel cakat este aspon rok, ale ze ma nechce stratit tak s tym suhlasil no je to tazke s tymi chlapmi nasimi

m.o.n.i.k.a
24. júl 2009

Jinak u ní platím 30kč , nic víc.

m.o.n.i.k.a
24. júl 2009

Cam, měl by si zajít, určitě za to nic nedá. My jsme tam nakonec ani nedorazili, ale taky by se tomu jinak nevyhl a chtěl jít naštěstí sám.
Mě dr. říkala, že mě to přivedlo štěstí, že jsme to chtěli už řešit a najednou se zadařilo.
Ono skoro 3 roky je fakt dlouhá doba. Mě právě ta z Vítkovic se mě ptala, proč jsme to neřešili dřív stím spermiogramem a to jsme se snažili rok. Nevím je to těžké, ale držím palečky at umoudří a jde, nebo nemusí a už se budeš radovat z // 😉

michalag
24. júl 2009

cambi ahooooj 🙂 🙂 🙂 , uz si nam tu chybala 😉

dzou
24. júl 2009

no inac s tymi dr to mate super, tu akoze vobec nie je nieco take ze mat svojho gyndu ked budem tehu pojdem normalne ku obv. dr a potom neviem ze co, a ked som sa pytal ze kam mam ist ked cgcem na rocnu prehliadku ku gyndovi tak na mna kukali jak na blazna ze naco 😕 tu akurat zena po 25. ide na vysetrenie rakov.krcka maternice a potom kazde 3!!!!roky a inac akoze vobec nechodia na preventivne prehlaidky bola som z toho dost znechutena ked som sem prisla

dzou
24. júl 2009

a to este dokonca aj jedna slovenka-mojho draheho sestra na mna kukal ze naco ( normalne jak na debila) chcem ist ku gyndovi ona je tu uz 10rokov, tak ze normalne prevent.prehliadky asi ani nezazila

mscat
24. júl 2009

dzou:obdivuju každou ženu která odpustí nevěru..já na to nemám žaludek..vubec.k smrti bych ho nenáviděla a tu babu taky a asi bych je i zabila zmlátila nebo nevím.to já nenávidím... 😠 😒 ☹ jedna nevěra a můžeš jít.možná jasné kdyby nevím byl opitý niíc to pro něj neznamenalo nebo nevím tak možná...ale asi bych to oplatila já jsem taková a asi možná i dvojnásobně at ho to bolí 😠 😒 vracím údery 😅 hodně z minulosti jsem zatrpknutá vůči takovým věcem mám dost špatných zkušeností i když jsem mladá dost zlého jsem zažila a poznamenalo mě to jistou nenávistí vůči všem lidem...ted aspíš většině 🙂 😒

dzou
24. júl 2009

mscat viem ako to myslis aj ja som myslela, ze by som to nikdy neodpustila, ale strasne som ho mala rada-a aj stale mam a on to vazne straaaaaaasne lutoval, sak mi to aj sam povedal( ani kamarati mu nechceli verit ze mi to povedal) vtedy sme aj mali tyzden prestavku, ale proste som si povedala ze stalo sa a teraz kvoli tomu nebudem ublizovat sebe ani jemu ked sa lubime, no to je tazke vysvetlit ale jasne ze tej babe by som oci vyskriabala a vlasy vytrhala ale uz je to za mnou tak to necham od vtedy poho a vpodstate aj dakedy dobre, ze sa stalo lebo od vtedy nekuka po inych lebo vie ze by mu to nestalo zato-tak ako vtedy

dzou
24. júl 2009

keby to nechal v tajsnoti a dozviem sa to teraz tak ho zabijem 😀 ale teraz uz je to pravek takze neriesim 😎

cambina
24. júl 2009

miško ahoj 😉 😉

dzou
24. júl 2009

a apropo kolko zien 'vyciti' ze jsu tehotne ze proste 'viem ze som tehotna' ... chapete ako to myslim...

dzou
24. júl 2009

lebo proste nechcem si nic namyslat, ani tak lebo potom budem sklamana mozno si tym presla kazda fakt neviem, ale myslim si ze sa to podarilo, uz druhy den sa usmievam jak slniecko na hnoji 😅 a tak proste nejak si myslim, ze hej tazko sa to vysvetluje... a ked nie tak aspon budem vediet ze mi z toho dobre sibe 😝 nechcela som ti tu povodne pisat, ze ked to nevyjde tak budem za blazna, ale fakt mam taky dobry pocit 😵

mscat
24. júl 2009

dzou a kolik si po ovu?

mscat
24. júl 2009

dzou:jasné chápu tě,i nechápu 🙂 já bych ho ale nenáviděla 😝

cambina
24. júl 2009

dzou...já teda jsem si myslela, že jsem těhu až 14 dní po vynechání (a jen kvůli tomu, že nedošla MS a začali podivné chutě) a u Dádika v den kdy měla dojít a cítila jsem, že nedojde...jinak žádné příznaky, nic.... ale byla tu holka, která si byla jistá, že je těhu už 8 den po oplodnění

dzou
24. júl 2009

no som 7DPO ja viem ze je to smiesne nemam ziadne chute, len teda biely vytok a trochu citlivejsie bradavky, ale tak myslim taky vnutorny pocit ale to mi asi len sibe lebo to moc chcem aby sa to podarilo 😒

dzou
24. júl 2009

ale tak aj ja som citala, ze niektore zeny to vedia skoro hned po oplodneni ale tak pochybujem, ze ja som akurat taka vedma 😅

dzou
24. júl 2009

ale tak napr. vcera v robote mi jeden kolega hovoril, ze som dost pribrala ked som prestala fajcit(idiot inac ako mi nieco take moze povedat)ze kedy zacnem dietovat, a ja bez zavahania som mu povedala, ze az po baby!ako keby som uz bola tehu on skoro odpadol a hned sa pytal ci som, ja ze nie... atak ale to mi asi fakt iba sibe sak uvidime na bud.tyzden

dzou
24. júl 2009

a teda jeden rozdiel od inych cyklov je ten ze mna vzdy boleli cele prsia asi tyzdne pred MS - cize prave v tomto obdobi ale teraz mam len citlive bradavky ked mam podprdu a take mravencenie ach jo keby to nebolo vsetko take zlozite ☹

mscat
24. júl 2009

dzou:prosímtě a můžu vědět kolik máš teda kilo když ten blbý kolega takto na tebe že si dost přibrala?však na fotce jdeš sice špatně vidět,ale rozhodně tam vypadáš hubene.a dej nějaké fotečky vaše do albumíku at víme jak vypadáš 😉 😀 a jak si tam bydlíte a tak 🙂

dzou
24. júl 2009

no ta fotka je z minuleho roku a teraz som pribrala asi 6 kil proste nic hrozne lebo predtym som bola dost chuda ako mozes vidiet takze teraz som tak normal, ale tak oni tu furt rypu to je ten ich super angl.humor aked som mu odpovedala, tak ze do r. to com som povedala, sak teraz si bude mysliet ze som tehu sak aj ostal vyhukany 😀

dzou
24. júl 2009

teraz mam ani neviem asi 60kg radsej sa nevazim nech sa nezlaknem 😝

mscat
24. júl 2009

dzou:ježiš však nejsi vubec tlustá že 60kg 🙂 dyt to není nic.jo i bráchové říkaj že se musí kolikrát ovládat,že je tam takový zvláštní jejich humor..mám oba nejstarší bratry v anglii víš.už několik let..a jsou celkem raplouši,a že když se napijou a pak angličani začnou rýpat tak to že prý je o hubu 😝 a přitom to je jen jejich humor..

dzou
24. júl 2009

ok dam fotky domu ale neskor, lebo teraz sme prerabali a fotky su v druhom compe a ten ma so sebou ten moj tak ich tu nemam a stare fotky ako to vyzeralo nechcem davat, lebo sme sa namakali jak kone tak aby boli aktualne

dzou
24. júl 2009

hej ono staci ze niekto nabura auto a oni sa na tom strasne bavia, ze ak sranda 😒 ale tak da sa zvyknut hlavne ich netreba brat vazne

jane86
24. júl 2009

Ahoj holky, mám dotaz. Kolikátý DC mi test ukáže jestli jsem nebo nejsem těhu?

dzou
24. júl 2009

jane najlepsie je to robit v prvy den vymeskanej MS ale nietkore testy pisu ze aj 4 dni pred MS ale to je potom asi tak na 50% ja viem ze je hrozne cakat ja musim este tyzden bueeeeeeee ☹

mscat
24. júl 2009

dzou:noo tak to bych tam asi nemohla být a lebo by sem neměla žádné kamarády tam protože bych je asi musela zabít za ten blbý humor 😝 🙂
jane86:tak 14dní-16dní po ovulaci by mohl něco ukázat.u každé je to ale jiné 😉

dzou
24. júl 2009

no ja co som si jeden test dnes kupila clearblue zevraj najlepsi v uk tak tam pise ze mozem 4 dni pre MS ale len z ranneho mocu a je to na 52% a ze ked v den MS tak 99% takze asi budem testovat preistotu uz aj tie 4 dni pre MS 😀 som hrozna ja viem
mscat no sak uz sme si pisali ze tu mam amlo kamosiek ale tak da sa to nejak prezit su tu aj normalny ludia nastasie

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre