Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

mimomu
24. júl 2009

ja sledujem vsetko a vsade 😵 😵 😵

monika0001
24. júl 2009

hej tu v BA. ale iba u svojho gyn.. nejdem do žiadneho centra... neviem ešte cenu ale tak co som sa tak pribezne informovala cez baby tu tak cca od 900 - tych 4500 SK to môze byt. ale to nie je dolezite pre mna...
niekde sa za to neplati nic niekde hej.. uidime.. a mne to navrhol moj doki gyn..

korenka
autor
24. júl 2009

ano,však ešte vyskúšame s tými liekmi na podporu ovulácie a ak nie,tak pôjdme aj my na to IUI,robia to aj tu,v BB,len neviem,či sa zato hradí niečo 😕
mimomu,mám 34 a mám naviac 30 kg za posledné 2 roky a mužík má 130 kg,no,sme také slonie mláďatká 😅
moni,viem,aké to je prísť o "to"........,po druhom som už ja bola silnejšia,ešte ma dokonca dočisťovali na druhý krát 😒 ,ale mužík bol z toho nanič dosť......tie naše zlatíčka krehké......
tak moc držím palce,možno práve sa vám to podarí prirodzene.........budem čítať správy o tebe,mám pocit,že sme na tom rovnako,teda neviem vek a asi kilá naviac sú,ale to my nejak neriešime 😉

monika0001
24. júl 2009

Miri . dnes ťa nemôžem čakať i ked viem ze ja odidem a ty prides, ale musim ist do postele bo rano (zasa) robim od pol 6 uz tam musim byt... okolo 4 vstavam tak idem buvat.. i ked nezaspim hned ale tak snaha musi byt.. ale zajtra vecer som tu ako na koni 😉
ak sa Ti bude dat budem tu cca o tej 20-tej.. lebo nebudem doma.. takze som tu na 100 % 😉
papa a prajem krásnu nôcku...

monika0001
24. júl 2009

mna prvy krát museli čistiť.. druhe odislo nastastie...
a co sa tej vahy tyka sme na tom skoro rovnako.. troska menej mame... ja som po tom druhom potrate pribrala 27 kíl... 😅 sa mi zbláznili hormony... a z toho mám teraz vysoky cuker.. takze nam aj to moze branit...
môj vek je 26... také ucho ešte 😅 muž bude mať 29 ...
zajtra som tu ...
dakuejm a budem pribezne informovat..
cmuk!
a držkám plačeky aj ja vám....
papapa

mscat
24. júl 2009

ahojte holky 🙂
moničko:nooo tak přece jsme se minuly ☹ 😉
my jsme byly v letním kině na madagaskaru 2 🙂 a tak dom jsme šli pěšky je to tak dva kilometry a trošku jsme zmokli ale pěkná procházka 🙂 malý bucá u babičky ..já hodím sprchu a jdu bucinkat taky 🙂 tak škoda že jsme se tu nepotkali...tak se drž zítra v práci a večer papapa cmuk 😵 😉
a jinak holky všem taky dobrou nocinku 😉 papa*

rubyred
25. júl 2009

Ahojte všetky, som tu nová, čoskoro si pridám aj fotku. Som rada, že existuje takáto stránka, aspoň nebudem na tie moje depkárske myšlienky sama... ☹ Včera som sem už prispievala, ale do inej miestnosti, takže len skrátka: Z prvého manželstva mám dve vydarené detičky, moje prvé tehotenstvo s dcérou sa podobalo priam na nepoškvrnené počatie 🙂 ani som nevedela ako, a bola som v tom... Medzitým jedno prerušenie, no a potom prišiel na svet môj Riško, po ňom som znovu otehotnela, ale bol to missed abort, tuším tak sa to volá, tzn, že maličké sa prestalo vyvíjať a umrelo vo mne... Možno to tak bolo lepšie, lebo môj exmanžel bol tyran a asi by môj odchod od neho tretie dieťa ešte viac skomplikovalo.Vlastne tým všetkým chcem povedať to, že nikdy som nemala problémy s otehotnením, vždy som bola ako taká plodná hruška... Teraz som druhýkrát vydatá, snažilkujeme už dva roky a stále nič... Jedine raz sa to podarilo, ale bolo to celé také divné, že som ani nevedela, či som vôbec tehu, alebo je to dačo iné... Skončilo sa to všetko obrovským bolestivým krvácaním, lekári to uzavreli ako kompletný potrat. Preplakala som celé dni, odvtedy mi zosilneli moje depky, snažíme sa stále, no a stále nič. už neverím ani na tie báchorky s bazálnou teplotou, minule som ju mala vyše 38, už som sa tešila, že sa to podarilo, a zas došla tá hnusná mrcha ☹

rubyred
25. júl 2009

Bože, viem, že som až moc ukecaná, ale ešte som zabudla na niečo. Počula som, že vraj pri problémoch s otehotnením pomáha anopyrin? Odkedy som si to prečítala, tak ho hltám na tony. Myslíte si, že na tom bude dačo pravdy?

mscat
25. júl 2009

ahojte holky:tak já takto...http://www.fertilityfriend.com/home/2843cc

mscat
25. júl 2009

ahoj rubyred:ne nejsi moc ukecaná..to já jsem snad aj víc 😅 to je dobře že něco o sobě napíšeš 😉
tak vidím,že sis taky zažila dost ☹ ...s tím anopyrinem ti bohužel neporadím,nemám ani tušení co to jo 😝 🙂 ale drzžím pěstičky aby se brzy s druhým,určitě hodnějším partnerem zadařilo a vy se mohli radovat s dětátka.jak máš staré dětičky 🙂

rubyred
25. júl 2009

Ahoj mscat, ďakujem za odpoveď 🙂 Klaudia má už 17, to vieš, mala som ju veľmi skoro, už v šestnástich... No a Riško mal teraz 11. Ináč ty mi pripadáš strašne zlatá a úprimná baba, podľa Tvojich príspevkov... Včera som mala v robote taký menší problém, proste na mňa pri PC prišla depka, odrazu sa mi z očí pustili slzy, tak som utekala na WC, asi si druhí museli myslieť, že mám akútne črevné problémy 😀 Tam som dobrú polhodku preplakala ako malé decko, ešte dobré, že mám super vedúcu, čo sa správa ako človek a nie ako robot a vie človeka pochopiť... No a keď som tento môj zážitok rozprávala mojej dcére, tak tá hneď, že to môžem byť kľudne tehu, že jej kamoška mala takéto stavy tiež... Keby to tak bola pravda, tak by som bola tá najšťastnejšia baba pod slnkom.

rubyred
25. júl 2009

Hmmm, to je zvláštne, už polhodinu si tam ukladám fotku a stále nič... Nerozumiem prečo a dosť ma to štve 😠

mscat
25. júl 2009

rubyred:velká holka už 🙂 to je jen o pět let mladší jak já 😀 to nevadí žes ji měla tak brzo,aspon si líp rozumíte ne?já na dnešní dobu měla malého taky brzo 🙂 a chlapáka už máš taky 🙂 jaké to je mít už tak velké děti..já si nedokážu představit že ten můj špunt bude jednou samostatný 😝 ☹ 🙂
a jinak děkuji 🙂 to jsi mě potěšila 🙂 já ale můžu s upřímností říct 😀 že upřímná vážně jsem. 😉 a vidíš....kamošky nemám...a to proto,že čím víc jsem chtěla pomoct,tím víc jsem byla ta špatná a tak dále.vždy jsem doběhla když každý potřeboval....ale pak mě akorát každý pomluvil,a tak podobně...takže jsem ráda že se už ani s nikým nebavím,na každého kašlu 😝 🙂 ale já bych se pro blízkých rozkrájela...bohužel jsem nikdy nezažila to stejné ,v dnešní době každý myslí jen na sebe a na svuj užitek.
Jaj chudatko...nemůžeš se tak trápit,vše bude ok..ale aspon si to ze sebe dostala.a třeba tvá dcera bude mít pravdu 😉 a byly jste na nějakém vyšetření proč se nedaří? 😒

mscat
25. júl 2009

ted musím běžet pro malého dojdu až tak odpoledne 🙂 jo a tu fotku máš možná velkou musíš si ji zmenšit papa 😉

rubyred
25. júl 2009

ďakujem za podporu 🙂 , verím že si budeme rozumieť, práve kvôli - možno - podobným povahám. A to máš svätu pravdu, že dnes sú skoro všetci egoisti a každý nosí masku typu "i am happy", každý sa tvári, ako je pozitívne naladený, a pri tom sami vedia, že je to len sebaklam a snaha byť "IN". Možno, že tentoraz to vyjde, a najdem si ozajstnu kamosku, s podobnymi problemami... A neboj sa, aj ten tvoj malicky vyrastie a nebude ti robit take nervy, velmi dobre viem, co to je, moj Risko, ked bol este uplne male babo, tak preplakal cele noci, lebo mal tie kojenecke koliky... Ver mi, ze som vtedy cez den chodila ako matoha, aka som bola nevyspata kvoli tymi jeho nocnym trapeniam. Vsetko raz prejde, aspon ja si tuto vetu stale sugerujem 🙂 Inac si rovno z Břeclavi? Dost casto chodime s manzelom na Moravu, este k tomu odtial pochadza moj nebohy tatko, takze mam k Morave vrucny vztah...

cambina
25. júl 2009

ahoj 😉
mscat... 😲 koukám jaký máme stejný problém...zatím jsem to nikdy s nikým neprobírala...taky se vždycky snažím druhému pomoct a vždycky se to obrátí proti mně, at dokonce pomluvama, že jsem pomohla málo nebo třetí stranou, že jsem vůbec nějak pomohla...taky si pokaždé říkám, že na každého kašlu, ale stejně mi to nedá a udělám to zase...pak jsem jen zklamaná, nas..ná a obrečím to...

vítám mezi námi ruby 😉 ...je fajn, že mezi nás přichází pořád nové kolegyně 😉
úplně ti rozumím, my se taky snažíme přes dva roky a je to opravdu na palici... s přicházející periodou je mi děsně a ted už to není, že bych týden depkovala...ted už depkuji celý měsíc a přichází na mě čím dál větší zoufalství

miško...kde se ty touláš? a korenka, kessynka a další ☹

rubyred
25. júl 2009

Čauky Cambina, asi je nám rovnako na h....o... Ďakujem za privítanie, mohla by som písať aj rečou môjho otca, ale bojim sa, ze by to bolo plne pravopisnych a pre Vas z Moravy neomluvitelnych chyb... Inač chcem sa ťa opýtať, či si mala podobné problémy aj s "výrobou" Davídka, alebo predtým bolo všetko v pohode. zaujíma ma to hlavne pre to, že stále viac a viac čítam, že v poslednom čase akoby sa deťom akosi nechcelo na svet, pribúda neplodných párov...

cambina
25. júl 2009

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

holky to je od dušičky Dominiček...krásnýýýý

rubyred
25. júl 2009

Krasne, nadherne 🙂

cambina
25. júl 2009

ruby...my vám slovensky rozumíme a máme vás rádi...můžeš psát klidně i česky, nám to vadit nebude.
neměla jsem žádné problémy otěhotnět...dvakrát jsem otěhotněla hned na první pokus, jen ted mám nového přítele a nějak to nejde
mě spíše zaráží, že tolik párů, kde oba jsou v pohodě a nejde to několik let...př. moje součastná švagrová, snažili se 2,5 roku (stejně jak my) měli všechny možné vyšetření, oba v pořádku, 5IUI a nakonec otěhotněla přirozeně (ted je už v 5 měsíci) v tom cyklu, kdy otěhotněla, oba brali vitamíny, pila čaj (ten piju taky 2 měsíc) a povedlo se.
jak projedeš tady koníka, tak většinou přece jen nakonec každá, ač přes IVF nebo někdy i zázrakem otěhotní.
vy máte za sebou nějaká vyšetření nebo berete nějaké pilulky?

cambina
25. júl 2009

poslední cyklus jsme se fakt snažili podle plodných dní, tak jsem si ve skrytu duše myslela, že by se to snad už prolomilo a zase nic...ted oba bereme vitamíny, já piju ten čaj + sem tam přidávám kontryhel a jen čekám a čekám na další zklamání

rubyred
25. júl 2009

cambina, a aky caj pila? Ja mam uz docela slusnu zbierku cajov, a nic nepomaha, keby si mi vysvetlila tie skratky ako napr. 5IUI, bduem rada, lebo vobec neviem, o co ide. My sme zatial este na zadnych vysetreniach neboli, ale uz o tom vazne zaciname rozmyslat... Ale preco som bola zaciaktom roka tehu a tak zle to skoncilo?

cherryblossomgirl
25. júl 2009

Ahojte kocky, ked som si nasla na teste 2 ciarky, je mozne, ze by som nebola tehotna? ja tomu stale nemozem uverit, ked som tu druhu ciarku na tom teste videla, prve, co ma napadlo bolo, ze 'test je urcite pokazeny' 😀

cambina
25. júl 2009

čaj ženský devatero bylin...já jsem si ted zvýšila dávku na 2x denně i listovku...
IUI je inseminace (5x ji měli) IVF umělé oplodnění
já mám akorát vyšetření od mého dr a podle výsledku já jsem v pořádku.
takže ty jsi tento rok otěhotněla? a víš, kdy ovuluješ?
já jsem před malým taky měla MA

cambina
25. júl 2009

cherry a mešká ti MS?

cherryblossomgirl
25. júl 2009

ano, asi 4 dni zatial

cambina
25. júl 2009

tak test není pokažený 😉

rubyred
25. júl 2009

ja tie čaje pijem na hektolitre a dajako nič... ☹ Ja napriklad viem, kedy ovulujem, a aj keď prave vtedy to riešime, tak nič... ☹

cherryblossomgirl
25. júl 2009

🙂

cambina
25. júl 2009

cherry...to by mě asi v první chvíli napadlo taky a taky bych tomu asi nemohla uvěřit 😉
MS mešká, test pozitivní...tak je to snad jasné 🙂

ruby...jsme na tom stejně...a berete s manželem nějaké vitamíny?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre