Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

m.o.n.i.k.a
19. jún 2009

Ahoj holky,
Tak to je fajn korenka, že jsi dala novostarou diskusi 🙂
No třeba v tom něco bude a za chvíli zjistíš, že jsi těhu 😵 😉

michalag
19. jún 2009

Ahojteeeeeeee 🙂 🙂 🙂 ,
korenka 🙂
tak v novej teme musime byt uz vsetky tehulky 😉 🙂

paja22
19. jún 2009

jeee, nova stranka🙂

holky ahoj, co je noveho??

vcera jsem to nejak nestihala se sem podivat, cely den jsem zarizovala veci ve meste a vecer padla do postele

jinak jsem to vcera dostala, takze jsem dneska 2DC 😠

mscat
19. jún 2009

ahojte holky 😉
tak doufám,že to všem v této nové téme 😉 klapne a budou // 😉 😉

mscat
19. jún 2009

ty moje grafy mě hrozně vytáčí už 😠 😠 😠

bettyna84
19. jún 2009

mscat: proč, co máš s grafy?

mscat
19. jún 2009

ale mám pořád dokola stejné teploty..tím pádem nemám zřejmě ovulaci a tak nějak mě to už nebaví měřit když se nic neděje 😠 🙂 😠 ☹

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/us...
http://www.fertilityfriend.com/home/2843cc

bettyna84
19. jún 2009

mscat: mně teda připadá, že je jasná ovulace 14 nebo 15 den cyklu 😉 . Tak nevěš hlavu.

cambina
19. jún 2009

ahoj 🙂
doufám, že v III. budou jen pozitivní zprávy, pozitvní testy, klidné těhulování, klidné porody a krásné, zdravé miminka..

přidávám něco pro zajímavost http://www.futurebaby.estranky.cz/stranka/prvni...

a mám první pozitivní zprávu (aspoň pro mě)...mám po zkouškách 😝 😵 😵 😵

venyska
19. jún 2009

ahoj holky,Cambina:gratuluji

mscat
19. jún 2009

cambina:gratuluji 😉

bettynka:děkuji 🙂 ale já si myslím,že nee..protože ani jeden garf to neukázal,a teplota by přece po ovulce stopla a já ji mám pořád nastejno..i když u mě se to dá čekat že ještě nemám ovulaci ale štve mě to..blbá injekce 😠 😠
mizím do obchodu nebo mi zavřou 🙂

cambina
19. jún 2009

holky díky...jsem ráda,že už to mám za sebou..ted jsem dorazila ze dvou posledních zkoušek a máám prááázdniny

mscat...mě se zdá, že ovu jsi mohla mít 14-15DC
já jsem měla taky jasně pozitivní ovu test a graf mi ovu nevyznačil

venysko...je to nějaké podivné...nevěřím, že by byla takhle výrazná čárká falečně pozitivní

betty..jak je?

venyska
19. jún 2009

Cambi:Já už nevěřim,včera tady holky psali že tenhle unimark test dělá // že je špatný

venyska
19. jún 2009

cambi:Jo,a ještě něco,úplně první test týhle značky mě // neukázal,až později začal ukazovat 😖

venyska
19. jún 2009

Mám nové fotky v albumu konečně 😀

venyska
19. jún 2009

Všem Vám mooooooooc přeji aby Vám test co nejrychleji ukázal // JASNÉ!!!! Jsem ráda že tati diskuze je

venyska
19. jún 2009

tato diskuze jsem chtěla napsat 😀 😀 😀 😀

cambina
19. jún 2009

venysko.... 😵 krásná rodinka
je zajímavé, že ta // sílí...já myslím, že to těhu je...krev nekrev

venyska
19. jún 2009

cambi:děkuju.A díky za podporu.Ale nereálné tomu uvěřit když krev je negativní a holky mají zkušenost že tento test dělá falešné // Nechápu proč ty testy vyrábějí

cambina
19. jún 2009

venysko...na tom odkazu jsem se dočetla, že test tam kolegyně chválila...tak nebo tak // sílí...tu krev si nedovedu vysvětlit...být tebou, tak udělám znovu mamatest

venyska
19. jún 2009

Na jakém odkazu???

mscat
19. jún 2009

tak holky..obchod inventura už druhý den bych do toho kopla.za co platíme tak vysoký nájem když jsou tu obchody uplně na hov..! 😠 ☹

cambi:ale mě ovu test ukazuje pořád slabou druhou čárku a prý se to po ovu už nemá objevovat ☹ 😒 a ty dny jak píšete,že jsem mohla mít ovu tak hmm...ovu test to neukázal 😒 😕 byla na něm vždy jen slabá čárka a ta je furt

venyska:krásné fotečky..sluší vám to spolu 😉
a koupila sis třeba jiný testík??

bettyna84
19. jún 2009

mscat: byla stoprocentně- ten program není tak skvělý, aby ovulku hned vyznačil každému.
venyska: dělala jsem si ten test (stejné značky - jiný neměli) včera (- protože ms nějak nepřichází, tak co kdyby)- byl pozitvní slabě (asi jako ten tvůj) asi po patnácti minutách (výsledek se má odečítat do pěti minut) - tak jsem to znovu zopakovala dneska ráno a byl negativní a žádná čárka ani nevysvitla (teda jen takový duch)- takže podle mě ukazuje špatně.
Nebo ještě je možné to, že se má moč na testování nechat chvíli odležet. Nevím, být tebou koupím jiné testy a nevěším tady hlavu. Já si taky koupím jiný test a uvidím, co z toho. Ale naštvalo mě to, že prostě v té lékárně mají jen samé dražší věci (protože je v nákupním centru), ale po kvalitě se už nikdo neptá...jen aby mohli prodávat dráž 😠 .

bettyna84
19. jún 2009

Cambi: já se mám docela dobře, už musím do školy napsat jen samé seminárky, zkoušky už mám za sebou (- jen v září mě čeká něco na způsob bakalářek, ale to je ještě daleko). Jsem ráda, že si mi dala typ na tuhle diskuzi, protože si tu nepřipadám mimo téma 😉 .

mscat
19. jún 2009

tak holky--jsem se naštvala...slušně řečeno 🙂 😠 jdu držet dietu už se nemůžu ani vidět..i když vím že nejsem uplná bečka tak tu prdel a stehna musím shodit..protože mě tak hrozně bolí nohy 😠 ☹ ach jo...deprese z mého těla na mě došly 😠 😠

mscat
19. jún 2009

máte třeba některá osvědčený tip-dietu 😉 když já mám tak ráda papaáníčko a kokinka 😀 😀 😝

venyska
19. jún 2009

bettyna:Mě ten test ale ukazoval čárku test od testu výraznější,už žádné duchy.

venyska
19. jún 2009

bettyna:Test se má sice odečítat do 5 minut,ale je dokázáno že spousty žen mělo druhou čárku až po limitu a těhotné opravdu byli

venyska
19. jún 2009

mscat:Moje nejlepší dieta:KAFE,CIGÁRA,STRES 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 VÝSLEDEK?ZARUČENO!!!

bettyna84
19. jún 2009

Venyska: jo, jestli ještě nedorazila mrcha, tak asi těhotná budeš. Taky záleží, jak se cítíš. Ale za sebe téhle značce nevěřím a od teď už jen Mamatest.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre